AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Frīki.

Go down 
+2
Sonõra
1213
6 posters
AutorsZiņojums
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Frīki. Empty
PostTēma: Frīki.   Frīki. Petite13Sestdiena Jūnijs 08, 2013 8:24 pm

Pēc maniem novērojumiem forums te uzliesmo, te noplok. Kāds paceļ izpurina putekļus no "paklāja" un atsākas sarunas. Pēdējā laikā mani varētu teikt ne moka, bet aizrauj doma par to, kas dīvainam cilvēkam pašam šķiet frīkains. Nu tas ir tā - šeit sanākušajiem tādiem maziem meža dīvainīšiem kā es, kuriem trakas matu krāsas, pīrsingi un tetovējumi liekas kas sirdij tuvs ja ne pierasts, kas tomēr varētu likties par daudz frīkains.. ko no dzīvē vai internetā redzētā kādam/-ai gribētos sev, bet kas jau ir pāri strīpai? dumb giggle
te iedvesmai (lai saprastu, par ko ir runa) - jocīgs apģērbs, ķermeņa modifikācijas un tā. Un kādas ķermeņa modifikācijas šķiet pašiem pieņemamas - šķeltā mēle (kā ķirzakai?), karāšanās āķos, ausu tuneļi, pīrsingi, tetovējumi u.c., zemādas implanti arī skaitās laikam.


Frīki. Wedding+hanging+hooks
Frīki. Fet1
Frīki. Tattoos-on-people-face-amazing-tattoo-images-girls-pictures-5
Frīki. A6767f1ab1d554542ee8f38b874b704f
Frīki. QSXdu

Pati sev es pieļautu un esmu ar mieru dabūt vēl jaunus pīrsingus (uzacī, apakšlūpā, auss skrimslī), tetovējumus (kad līdzekļi ļaus vairāk), vēl kas nav frīkaini, bet weirdo - tādi mati kā Adora Batbrat vai Rūnijai Marai - jau nogriezu šodien un mati ir knapi 3 cm gari uz pieres, ļoti creepo bet forši excited varētu kādreiz karāties āķos, bet negribētu zemādas implantus, būs kontaktlēcas un varbūt tuneļi ausīs. un kaut ko par citu tēmu - cyber goth matus negribu, liekas šlangas pieliktas pie galvas (trubas). Manā skatījumā tie ir tādi frīkaini, ne biedējoši, bet man būtu neērti, ja zem cepures ar trubām dabīgie mati rēgojas un tad liekas pelēkā pele ielīdusi sintētiskā audummaisa (bet ir jau kam labi izskatās). Un noteikti netetovētu seju. Bet vēl par frīkainām lietām izskatā - man reiz bija kaķiski nagi, 2 cm gari, dabīgi, noasināti spici, tas gan bija jocīgi, bet man patika un tie nelūza. Bet nogriezu dēļ stulbās arodenes, kuru pat nepabeidzu. Ha. Suspect

kā arī man ne-ikdienišķs liekas cilvēks, kuram ir kaut vai tās pašas krāsainās kontaktlēcas. Tas gan nav frīks, bet varbūt savā prātā ir. Tādi traki ģērbti, tetovēti, pīrsingoti cilvēki ar traku uzvedību - nu apmēram kā es būšu 10 gadu laikā jau izveidojusies Very Happy tās nav tā kā ķermeņa modifikācija, bet Sklēras lēcas gan ir baisas. Bildi nelikšu, bet ir kādam nojausma - pa visu aci, melnas vai sarkanas lielas kontaktlēcas, tās manā skatījumā ir augstākā dīvainākā kontaktlēcu kā tādu pakāpe.

Un ja mācētu pastaigāt, ja nebūtu bail, man būtu kaut kas no freaky apģērba, jeb pareizāk apaviem - Frīki. Tumblr_mlkn2w36Tq1rp1dgdo1_1280
Angliski tie saucās stilti - stilts.

Njā, bet visfrīkainākais ko esmu redzējusi, tas bija ap 50 gadiem jau nobriedis vīrietis violetā puskažokā, sarkanās šaurās biksēs, Denisa Bieda tā zagļa matiem (aug no pakauša) un milzīgiem gotiskiem zābakiem ar trīs caurumiem zolē - lūk, tas bija tiešām frīkaini, jo liekas, ka ko nu tādā vecumā jau.. Un redzēju es viņu Rīgā, kāds teica, ka viņš apgrozās Bubamarā. Tā nu. Frīkaini ļautiņi. kopš nebaidos vairāk būt es, man ir ērtāka sajūta sabiedrībā, visādi ākstos un priecājos, tenterēju un dejoju uz ielas utt. Very Happy frīkī izdarības, kā piemēram, man patīk izbļauties pazemes tuneļos - ja kāds kad dzird šausmu filmas cienīgu kliedzienu no pazemes, Tas ir es excited
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13Svētdena Jūnijs 09, 2013 9:31 am

1213, jā, varu piekrist daudz kam, ko esi te minējusi. Pirmkārt jau cyberlox jeb kibergotu matu trubas (vai mākslīgie dredi). Man tādi ļoti patīk - ar Zeloco gādību pat tiku pie krāsainiem drediem un uztaisīju asti (maza gan sanāca Very Happy ). Bet es nezinu, kāpēc nevaru saņemties to ielikt pat uz industriāļu pasākumiem, kur zinu, ka būs citi cilvēki tādos. Besī pašai, nu kādēļ man tā.
Nākamais - tie paši pīrsingi. Man patīk, bet es diez vai gribētu kaut vai parastu dzelzīti uzacī. Man iekšējā nojausma saka, ka man nepiestāvētu. Es jau gadiem par to domāju, un joprojām šķiet, ka nevajag.
Trešā lieta ir augstpapēžu kurpes. Jebkādas jebkuros apstākļos. Man vienkārši sāp viņās kājas, un neprotu staigāt. Sievietei tas ir liels trūkums, bet ko padarīsi. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13Svētdena Jūnijs 09, 2013 10:12 am

Sonõra - augstpapēžu kurpes man arī nepatīk, jo grūti staigāt, kaut gan labi izskatās. Varu pastaigāt tikai pa māju. Toties apavi ar augstu zoli, kā Zeloco saņemtie zābaki gan ir kā reiz labi giggle
par pīrsingiem - ja domā, ka nepiestāvēs, tad labāk necensties noskaidrot, jo man, piemēram, likās, ka man piestāvētu apakšlūpā pa vidu. Pati izdūru, panēsāju, nepatika. Tagad gribu atkal pārliecināties, vai tiešām tiešām neder man Very Happy
un cyber gotu mati - man tas liekas kaut kā, ja vien traki nenormāli forši nav pieskaņots pārējais tērps, tad tas būtu kā parasts cilvēks, kuram tās lietas neinteresē, pēkšņi sataisītos kā visu gotu vadonis nezin kāds - nekad tāds nav bijis, pēkšņi iziet ārā, ne pašam ērti, ne citiem "ērti" viņa klātbūtnē. Man tā bija ar zilo matu krāsu - sākumā nebiju pārliecināta, ko cilvēki par to domā, vai man tā der, pat raustījos ārā esot, bet tagad pieradu tiktāl, ka man uz pieres ir tie 3 cm mati, bet pārējie kaut kur pusmetru vai cik gari Yay!

Vēl es domāju par to, kā definēt vārdu frīks - cilvēks kuram izskatā ir viskautkas un ļoti daudz, kas nebūtu pieņemams parastam cilvēkam, kurš sevī neko nav mainījis. Par frīku es nosauktu pati tādu, kuram ir daudz pīrsingu, krāsaini, dredaini vai trubaini mati, kaut kas izskūts paurī, ausu tuneļi, kontaktlēcas, varbūt zobi kā vampīram uztaisīti, visādi karekļi ap kaklu daudz, ļoooti neparasts apģērbs, jo īpaši neparasti apavi - augsta zole, bezpapēžu (Lady Gagas apavi), kaut kas matos ielikts varbūt kas tāds, kas tur parasti nav - kāda plastmasas figūriņa pielīmēta pie mieta un saveidota savītos matos.. Mikrodermālis jebkurā redzamā vietā. Un kāda ķirzaka uz pleca vai piesieta vārna uz rokas excited tādu es nosauktu par frīkainu, bet foršu cilvēku, kuram noteikti ir dzīve Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13Svētdena Jūnijs 09, 2013 10:13 am

Hmmm, vispār jau man vārds "frīks" izraisa pozitīvas asociācijas Very Happy
Bet - atbildot uz jautājumu, kas šķiet OK un kas - jau pāri strīpai - cenšos nebūt pārāk aizspriedumaina, tomēr man ir grūti saprast tādas lietas, kas būtiski traucē normālai ķermeņa funkcionēšanai.
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13Svētdena Jūnijs 09, 2013 10:18 am

zaptesburka - paskatoties šo te video, tas jau neliekas normāli - aizšūta mute, ja domāji tādas lietas.


Kas kā izrādās pat nav pa īstam, bet ja būtu.. Čīzaz!
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13Svētdena Jūnijs 09, 2013 2:25 pm

Man parasti patīk frīki, kas spēj savu frīkainumu paņemt ar eleganci, piem, sejas tetovējumi (nu es runāju ektrēmos all-over), konkrēti piemēri (visi subjektīvi, šajā tematā nevar būt "one size fits all"):

Imo, gaumīgi un skaisti pasniegts (laikam pareizāk sakot būtu teikt - viss ieturēts "stilā"):
Frīki. 75498821_3808964_zb1

Un tad ir vnk neglīti:
Frīki. SNF21TATT2-180_1255589a

vēl - eleganti:
Frīki. Bec-cherry

wtf, bet nu vismaz ar humoru:
Frīki. 012811_guccimanetattoo


Bet nu vispār ņemot, lielākai daļai ir savs stāsts par modifikācijām parasti, ektrēmām vai neekstrēmām.


Lietas, ko visticamāk nekad sev nedarītu (nesaku, ka nepatīk, bet sev netaisītu):

ekstrēmi tuneļi
Frīki. Freak_show_ears.jpg_1286405366

vai tuneļi uz sejas
Frīki. Facial-piercing-barbels_49

all over face tetovējumi
Frīki. Tattooconventionberlin2007

implanti un/vai bagel head (tur ir atškirība)
Frīki. 20090914-implants
Frīki. Hi_bagelhead_natgeo

Eye tattoos (izskatās gan superīgi!)
Frīki. Eye-tattooed


Lietas, ko ļoti gribētu, bet visticamāk "wouldn't have the balls":


mazie sejas tetovējumi (dzimumzīmīte, piem, vai kāds elements):
Frīki. Tumblr_mf3c7tZ8dr1rxsvn6o1_500

zoda tetovējums heart
Frīki. 179
Vairāk gan kā punktus/strīpas, ne tik ļoti polinēziešu elementus,līdzīgi kā šai dāmai:
Frīki. 200607311756-pix1

chestpiece (ooh, yussss)
[img][/img]
Frīki. Tumblr_m4pxkpGBxX1qdp9u9o1_500.

Elfu ausis
Frīki. 676224



K-kad ļoti tālā nākotnē, bet esmu izlēmusi jau, viss no naudas atkarīgs šobrīd (bildes random):

Full arm sleeves:
Frīki. Tumblr_lit79qmtJV1qbbuybo1_500

underbust:
Frīki. Sugar-skull-tattoo-on-girl-stomach

Knuckles in white ink
Frīki. Absorber

both sides:
Frīki. Girls%2520tattoo%2520designs%2520on%2520ribcage

Epic Mucha backpiece:
Frīki. 8732ccdaf6609772af7ffbc149985268

septum:
Frīki. Tumblr_m6ap4ndbO81qec65oo1_500

feet:
Frīki. Tattoos-for-feet

smth on calves
Frīki. Cool-leg-tattoo

Palms
Frīki. Tumblr_ljbif2mw0u1qcfjmxo1_400


Par ģērbšanos un matiem/lietām, man liekas, ka tas salīdzinoši ir tā nenopietni. Nu tb, tu jau vari saģērbties/sataisīties, bet principā tās lietas nav permament (nesaku, ka pīrsi ir, but you get the idea..

ps. haha, tā sašūtās mutes meitene - aizšūt muti un TAD taisīt video Frīki. Genius1-300x250
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13Svētdena Jūnijs 09, 2013 5:42 pm

zeloco - man laikam patīk viss, kas ļoti neizkropļo ķermeni vai sejas formu. Tās virtuļgalvas piepūstās vai sapumpētās ar šķidrumu gan negribētu, lai arī cik man piemaksātu vai nez ko. Patīk, bet sev negribētu šķeltu mēli, elfu ausis (labi, ka atgādināji) u.c. Tā jau esmi izfrīkojusies ar savām uzacīm - kādu reizi gadā noskuju, mati tagad frīkaini, tad vēl tie kaķiskie nagi man bija ataudzēti. Nu tā. Kādreiz piezīmēju sev ūsas un bārdu un tad tik iztēlojos, kā būtu būt vecim Very Happy
Bet tā es tagad izskatos šādi -
Frīki. Zeff__by_skeletonalchemy-d68dorf
un kādreiz tā -
Frīki. Animelist_hm__by_skeletonalchemy-d65kr89
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13Svētdena Jūnijs 09, 2013 6:41 pm

Tā aizšūtā mute arī nav nekas traks, galu galā, kad sagribas ēst, var dabūt vaļā.
Biju domājusi vairāk neatgriezeniskas, kropļojošas ķermeņa modifikācijas.

Jokainākā lieta, ko esmu internetā uzgājusi, ir dzimumlocekļa un sēklinieku modifikācija - džeks 6 gadu garumā špricējis savis dzimumorgānos silikonu. Rezultātā starp kājām viņam karājas kunkulis 22 collu apkārtmērā, - ar seksu nodarboties nevar, čurāt stāvot nevar, gaita jocīga, bet tās apziņas vērts, ka viņam ir kas tik neparasts (ko viņš reizēm mēdzot saukt par "Blob").
Domāju, sapratīsiet, ka bildi šeit nelikšu Very Happy Bet googlē pēc atslēgas vārdiem "Mister Mark (HUGE silicone penis enlargement)" var atrast video, kurā viņš to visu stāsta, bet uzreiz brīdinu, ka arī rāda.

No vienas puses - pieaudzis cilvēks, var darīt, ko grib, un, ja viņš uzskata, ka tas dod vairāk ieguvumu, nekā zaudējumu, tad kāda citiem gar to daļa? Un tomēr iekšēji man ir grūti tādas lietas pieņemt, tā šķiet kaut kāda nepareizība.
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13Svētdena Jūnijs 09, 2013 8:45 pm

Frīks? Nu kas ir frīks, es un Tu, kaimiņu Peķka? Ļoti interpretējams tēls. Nezinu, es alternatīvus cilvēkus neuzskatu par frīkiem (kaut gan liela daļa cilvēces par frīkiem sauc tēlus, kas tusē Wave gothk treffen' ā), drīzāk " klasisks frīks" mana prātā vizualizējas kā kkāds random parasts, nūģīgs džeks ar, piemēram, ērgļa tetovējumu vai vecs onka ar mazu grebenīti. Respektīvi - cilvēks dara kā viņam patīk, bet vizuālais kaut kā īsti neštimmē ar ērgļa vai vecā panka tēlu, bet varbūt dvēselē viņš tāds ir un tā ir viņa oga.

Un " ciparu meitenes" (1213?) minētais vecais industriālis ar caurumplatformām... es viņu apbrīnoju. Viņš ir trū līdz galam un tāds arī paliks Party
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13Svētdena Jūnijs 09, 2013 9:08 pm

Jā, tas Bubamaras vecis paliks līdz nāvei tāds kāds viņš ir.

p.s. - laikam nepareizi liku domāt par to, ka man dīvainie neskaitās kā frīki, bet uz pasaules fona kā tāda tas ir viens no vārdiem, kādā tos nosaukt - dīvainos, nūģīgos, stilīgos, pārdrošos, ekstrēmistus un tā :] vienmēr kaut kā priecājos jebkādu tādu redzot.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13Pirmdiena Jūnijs 10, 2013 4:57 am

Man arī vienmēr patīkami redzēt gados vecākus cilvēkus, kas atļaujas būt nedaudz frīki... Man šķiet, nav pareizi, ka lielākoties (it īpaši LV, - padomju laiku mantojums?) cilvēki izturas tā, ka pēc kaut kāda vecuma jākļūs klusam, pieticīgam un garlaicīgam pilsonim, kas 100% iekļaujas "vidējās aritmētiskās" normās.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13Pirmdiena Jūnijs 10, 2013 11:34 am

1213 - haha, ak dievs, tād bildes ir TIK atškirīgas! nekad nepateiktu, ka viens cilvēks Very Happy

+1 par "vecajiem trakajiem", dievinu tād vecās tantes ar rozā/lavandas krāsas matiem Very Happy

Starp citu, vakar tieši pēc šī posta rakstīšanas noskatījos/noklausījos Pauly Unstoppable vlogu (warning - tas ir pusstundu garš! Man vakar gribējās k-ko klausīties paralēli darbiem), kur viņš ļoti forši visu pastāsta - kas, kāpēc un, manuprāt, ļoti nozīmīgi - par "parasto darbu" iegūšanu izskatoties tā, kā viņš (kur es viņam 100% piekrītu - viss ir attieksmes jautājums):
Frīki. 80612445



UN! runājot par modifikācijām es nevaru nepieminēt Brianne Tweddle! Because she's awesome!

Frīki. 5773758115_ffeb23677a
Frīki. 4f909a66a8a45
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13Pirmdiena Jūnijs 10, 2013 5:06 pm

Brianne Teddle - superīga dāmīte :]
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 10:28 pm

man ļoooti patīk tās elfu ausis, bet nezinu, vai varētu uztaisīt. ja sakombinē tuneļus ar elfu ausīm, tas gan vairs neptīk Very Happy 

vēl arī man nepatīk, ja alternatīvo stilu jauc kopā ar to vintage un retro.

ļoti patīk, kā izskatās šī meitene, 
tās nāriņu krāsu kombinācijas visp tiik jaukas ( ok te jau sākas tumblerisms  xD)
Frīki. Tumblr_majasia_Fnp1qlaiu0o1_400

vēl man patīk, kā izskatās Jeffree Star un Blood on the dance floor (iespējams saņemšu heitu, ka es laik viņus , haha, but who cares Very Happy )  te viņi kopā visi 
Frīki. Tumblr_moahc04wFg1raqnnno1_500

jayy ir tik superīgs 

Frīki. Tumblr_mo89p4oWKd1s7nws1o1_250


forši izskatās, ka čaļi krāsojas, neuzskatu, ka meikaps ir tikai meitenēm. bet Latvijā to uzdrošinātos maz un saprotamu iemeslu dēļ - viņus drošivien vnk piekautu vai nosistu :/ 

robežas? nu.. patiesi, kamēr nekaitē normālai ķermeņa funkcionēšanai. piemēram ir tie daži cilvēki, kuriem šķiet, ka viņiem traucē savas rokas vai kājas un viņi tās sev amputē. reizēm tādos brīžos runa jau iet par psihiskiem traucējumiem, nevis oiģinālu domāšanu vai atšķiršanos no pelēkās masas. bet es pieminēju jau galēji marginālu variantu. 

redzu, ka daudzi mani vienaudži sāk arvien vairāk līdzināties pelēkai masai (nu saprotams -darba tirgus!) , bet es gribu palikt arvien trakāka un alternatīvāka xD jo tas ir dzīvesveids un kultūra, nevis tikai dzīves periods!
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13Sestdiena Jūnijs 15, 2013 10:36 pm

Man gan tieši elfu ausis + tuneļi = jes! Un, ja vēl tādas "lizard ears" heart
Man liekas, ka es slēpti gribu sev tādas modifikācijas + melnās "skleras" acis vai tieši pretēji - baltās zombijacis, jo vislaik zīmēju meitenes/puišus, kas tā izskatās: Auses 1, auses 2, auses un aces, auses un aces2, aces un auses3. Do want!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13Svētdena Jūnijs 16, 2013 3:51 am

Zeloco, ak jel, cik skaista māksla. :)Kaut es tā mācētu zīmēt (gan no talanta, gan tehniskā viedokļa - man nav ne jausmas, kā top tie digitālie zīmējumi). Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13Svētdena Jūnijs 16, 2013 9:48 am

Paldies, paldies. Es tagad atkal esmu sākusi cilāt zīmuļus un, liekas, ka rokas vietā spailes ;D Neklausa vairs Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Frīki. Empty
PostTēma: Re: Frīki.   Frīki. Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Frīki.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Diskusijas-
Pāriet uz: