AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Apģērbs svinīgos formālos pasākumos

Go down 
+7
zeloco
Nemesis
žurka-žurka
Nihil
liega
Veronika
night iridescence
11 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 11:21 pm

Iedomājos interesanti būtu padiskutēt ( cerams nav jau apspriests kaut kur) par izskatu, kādos nopietnos, svinīgos pasākumos. Visas tas boring kleitas un kurpes.. izsauc nelielu riebumu. Kāda Jums pieredze ? Man tuvojas izlaidums, nopirku skaistu baltu lietotu kleitiņu, kuru izpušķošu un izveidošu aksesuārus kaut ko uz gotiskās lolitas pusi.
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Ceturtdiena Jūnijs 13, 2013 11:47 pm

kāpēc jāvelk boring kleita un boring kurpes? uz svinīgiem pasākumiem var iet arī gothic stila kleitā (why not????) un es personīgi mēdzu nēsāt kurpes vasarā, so- no problem.. drīzāk jau varētu piekasīties, ja tev ir baigie miņuki vai kkas tāds, ja runa par universitāti.

velc tik kedas un saplīsušas zeķbikses Very Happy tas gan būtu tā mazliet fun priekš izlaidumam, bet citādāk.. neesmu dzirdējusi, ka kādam tas sagādātu problēmas.. atkarībā laikam tieši kāds stils.
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Piektdiena Jūnijs 14, 2013 12:10 am

nu es vairāk gribu, lai citi padalās ar pieredzi. es jau aptuveni zinu, ko vilkšu. iepriekš gribēju iet kā punk lolita, bet tagad tomēr pārdomāju. nē nu rebel ir cool, bet alternatīvs var būt arī kinda sophisticated ceļā šajā gadījumā. kurpes.. tās gan es nemīlu (izņemot platformas heart)
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Piektdiena Jūnijs 14, 2013 11:41 am

Esmu gājusi uz Operu viktoriāņu outfitā, ar visu korseti. Parasti gan izvairos no korsetēm, ja zinu, ka būs ilgi jāsēž, bet tā riktīgākā korsete arī sēžot ir ērta.
Pasākumi, kas iekrīt vasaras karstumā un pa dienu (kāzas, izlaidumi), meklēju vidusceļu, lai būtu ērti, tai pat laikā eleganti un ar nojausmu par šo to gotisku. Ejot uz kāzām ignorēju nosacījumu, ka nevajadzētu ierasties melnā. Eh, es nemāku īsti bildes pielikt, nu nekas.


Vēl viens komplekts - melnas, greznas auduma bikses vai ādas svārki, New rock zābji un gotiska stila blūze ar sarkanām lentītēm, kas imitē korseti. Tā eju uz teātri, ja negribas viktoriāņus. Tāpat piekombinēju tām pašām biksēm mežģīnu blūzi ar korseti virsū, bet tad gan jārēķinās, ka vecenes transportā blenzīs Very Happy Vēl man ir ādas imitācijas kleita, kas komentus neprasa.

Arī rotas palīdz radīt īsto noskaņu (man patīk kamejas ar skeletiem), ļoti daudz nosaka frizūra un tās krāsa. Citreiz pietiek ar efektīvu matu krāsu un vienkāršu kleitiņu, lai izskatītos cool  queen
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Piektdiena Jūnijs 14, 2013 8:58 pm

Man  ļooti patīk redzēt tik skaistus cilvēkus ielās ar autfitiem, kā aprakstīji  Happy
tiesa gan, pati galīgi nevelku uz victorian gothic modi, bet patīk, kā izskatās.
Citēt :


tad gan jārēķinās, ka vecenes transportā blenzīs

tas gan, domājams, ir pilnīgs everyday drama cilvēkiem kā mēs :Dtagad man ir rozā/violeti mati + uzacis, nav īpaši nepieciešams pat kkāds crazy autfits. betman tas kkā šķiet priekš sevis pilnīgi normāli, tāpēc īsti neievēroju, ja kads vēl šausminās. nez kāpēc ļoti uz ielas baigo reakciju izraisa, ja uzvelku over knee zeķes un īsus svārkus ar ielocēm ... interesanti, kas tur tāds neparasts? :Dvisp cilvēki ir diezgan jocīgi ar savu "normalitāti"
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Piektdiena Jūnijs 14, 2013 9:43 pm

"over knee zeķes un īsus svārkus ar ielocēm interesanti, kas tur tāds neparasts? :Dvisp cilvēki ir diezgan jocīgi ar savu "normalitāti"


LOL, drīzāk ne jau tāpēc, bet tāpēc ka tas skaitās tā tjipa ūber sexy, ja tev svārki knapi piesedz un garas zeķes Very Happy m**ku style- tā drīzāk kāda varētu padomāt, manu kursabiedreni kad gaidījām taksi naktī netālu no Avotu ielas un viņai bija apmēram tāds apģērbs noturēja par naudas pelnītājmeiču uz ielas, bet nu mēs par to vnk ierēcām, kkāds garāmbraucējs mašīnā piestāja un prasīja pa cik. tgd atceramies to kā kko fun, bet tajā brīdī diezko fun nebija Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Piektdiena Jūnijs 14, 2013 10:01 pm

Es nesaprotu, ja godīgi, kāpēc. Ne jau tik īsi, ka knapi dibenu nosedz.
Cilvēki nudien ir jocīgi ar saviem aprobežotajiem stereotipiem. Sad
Turklāt man šādi svārki visvairāk der, jo man šauri gurni un plata mugura, tas noharmonizē vizuālo tēlu. bet parasti jau, ja tā saģērbjos cilvēki uz ielas piesauc anime nevis, saka, ka maucīgi. nē nu daļēji jau progress savā ziņā Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Piektdiena Jūnijs 14, 2013 10:16 pm

kā te izpaužas aprobežotība? īsti nesapratu. ok, es neesmu redzējusi tos tavus svārciņus un zeķes, bet tev pašai redzot meiču ar garām zeķēm un miņukiem neienāktu prātā doma- m**cīgs stils? es nesaku tā par tevi, bet vsp. jo es te neredzu pilnīgu citu iemeslu kāpēc tieši šāda un ne cita alternatīva apģērba kombinācija varētu izsaukt pastiprinātu uzmanību. nu kādai daļai džeku varētu patikt Very Happy 

un tas, ka cilvēki skatās tas nav nekas slikts, tu pati uz ielas manot netradicionālā stilā ģērbtu cilvēku neskaties uz viņu? es, piem, skatos un parasti domāju- interesants stils vai ko tādu.. hello cat

par aprobežotību runājot- lielākā daļa cilvēku diemžēl ir aprobežoti. tā tas ir. arī tas, ka, piem, alternatīvā stila pārstāvis uzskata pārējos par pelēko masu un pārāk normāliem un garlaicīgiem- tā arī ir aprobežotība. tas aprobežotības dēmoniņš lielā daļā cilvēciņu sēž.
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Piektdiena Jūnijs 14, 2013 10:49 pm

Tev kaut kāda baigi negatīvā attieksme pret visu.
Man noteikti neienāktu tas prātā. Vienmēr, kad redzu tādas meitenes, prieks, patīk ,kā izskatās. Jocīgi tā sanācis, ka šāds apģērba gabals ir kļuvis par prostitūcijas simboliku cilvēku domāšana. Patīk arī redzēt alternatīvus cilvēkus, reizēm redzēt košu, skaistu cilvēku, kas izskatās citādāk kā visi, uzlabo garīgo uz ilgu laiku un iedvesmo būt sev.  Turklāt tas ir pat mazliet neloģiski saukt to par nepiedienīgu, jo es, piemēram, gandrīz vienmēr velku apakšā gan zeķubikses, gan arī šortus un tad pa virsu svārciņus un zeķes, līdz ar to drēbju sanāk pat vairāk nekā tās, kas izskatās "piedienīgi? i guess". Bet nu cilvēki ir dažādi, ko padarīsi, mani īsti neineteresē viņu viedoklis. Parasti klausos skaļi mūziku, tpc nedzirdu, ko par mani runā. Bet pēdējā laikā esmu saņēmusi arī komplimentus no nepazīstamiem cilvēkiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Piektdiena Jūnijs 14, 2013 10:53 pm

Nē, nav negatīva, es nekādā gadījumā neteicu ka staigā kā mauka, es saku, ka vairums cilvēku šādi domā par kombināciju- mini svārciņi un garas zeķes (ne gluži ka maucīgi, var teikt vnk tjipa sexy un uzmanību piesaistoši), nepārproti manus tekstus......
Manuprāt, es te neko negatīvu nepateicu, vienkārši izteicu savu viedokli, tas arī viss... :X :X
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Piektdiena Jūnijs 14, 2013 11:51 pm

Neteikšu, ka ikdienā izceltos ar tādu ģērbšanās stilu, ka uz mani būtu jāatskatās ilgāk par mirkli, esmu diezgan piezemēta un līdz ar to, ja ir kāds svinīgāks pasākums, izskatos diezgan konservatīvi-žakete ar šaurām biksēm un augstpapēžu kurpēm. Bet kopumā man ļoti patīk šāds salikums, tādēļ esmu kā uzburta uz žaketēm, tādēļ joprojām neesmu atradusi savu īsto un vienīgo.Very Happy
Runājot par izlaidumiem, beidzot pamatskolu aizgāju nu jau pieminētajā bikš-žaket kombinācijā (cik paredzami Very Happy), bet starp meitenēm izcēlos gan , šaubu nav. Vidusskolas izlaidumā mēģināju uztaisīt no sevis tādu kā oldschool Hollywood, melna pumpaina kleitiņa, melnie mati, laineris un sarkanas lūpiņas, nezinu, cik man tas izdevās, bet pēc komentāriem sapratu, ka cilvēki uztvēra , kā vēlējos izskatīties viņu acīs.
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Sestdiena Jūnijs 15, 2013 12:20 am

Par to cilvēku blenšanu... Esmu novērojusi to, ka pietiek uzvilkt kādu neikdienišķu tērpu un būs cilvēki, kas skatīties ar interesi un būs tādi, kas domās, "ā, ok, bet man vienalga" un tādi, kas domās, ka Tev nav pilns rublis. Ir sanācis arheoloģiskajā tautastērpā pa nakti iet uz mājām no autobusa (jo mugurā tas aizņem mazāk vietas) un, protams, kā jau 6dienas naktī, atrodas umņiki, kuriem kaut ko vajag pateikt un pa ceļam tādi bija vairāki  Machinegun shooting
Es saprotu, cilvēkiem jautri, bet man besī, ka man piesienās. Līdzīgi ar viktoriāņiem, atrodās sejas grimases, kas vēsta, ka man kkas nav kārtībā ar galvu, ka man gribas sev pievērst uzmanību un noteikti nav cita veida kā izcelties  wtf   Tie mani tracina visvairāk.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Sestdiena Jūnijs 15, 2013 6:35 am

Par minisvārkiem, aprobežotību un pelēko masu...


Nu man minisvārki obligāti nesaistās ar m***ību un prostitūtām. Var jau būt, ka viss apģērbs kopā var radīt iespaidu par sievieti, ka viņa vieglas uzvedības, bet nedomāju, ka tas būtu night iridescence gadījumā. Nav liekama vienādības zīme starp sexy un m***īgi, tās ir atšķirīgas lietas.
Nu ir cilvēki aprobežoti, ja viņiem ir problēmas pieņemt to, ka citiem patīk saģērbties atšķirīgi, ka ne visi grib sekot vienam un tam pašam etalonam. Vai, ja arī nepatīk un nešķiet smuki, tad vismaz paturēt savas negācijas pie sevis.
Un personīgi es to arī uzskatu par piederēšanu "pelēkajai masai"  - nevis ģērbšanās stilu, bet gan domāšanas veidu - to, ka tik ļoti cenšas būt "normāls", pārāk neizlekt no pārējā bara (ja arī atļaujas ko savādāku, tad tikai, ja tas ir "modē"  un nelielās devās), un pie reizes nosodīt visu, kas tomēr uzdrošinās atšķirties.
Atpakaļ uz augšu Go down
Nemesis
needles
needles
Nemesis


Number of posts : 24
Location : Riga
Registration date : 04.04.12

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Sestdiena Jūnijs 15, 2013 7:18 am

Nu es nezinu, vai tā "pelēkā masa", ko ik pa laikam piemin ar tik negatīvu toni, tā ģērbjas, lai "neizlektu", es drīzāk domāju, ka tā daudzi ģērbjas, jo varbūt tā vienkārši ir ērtāk? 
Vai, piem., ja kādam ir tāds darbs, kur visu laiku ir jāstaigā uzvalkā, manuprāt, būtu nepieņemami ierasties saplēstās biksēs un T-kreklā ar mīļākās grupas attēlu Very Happy

+ Saistībā ar pelēko masu vēl vēlējos piebilst, ka, ja šīs pelēkās masas nebūtu, jūs īsti par savu ģērbšanās stilu nevarētu runāt kā par kaut ko īpašu, jo tad alternative stils arī būtu pelēkā masa. Tā ka es īstenībā uzskatu, ka liela daļa no alternatīvajiem priecājas, ka ar kaut ko var atšķirties Very Happy.

Saistībā ar izlaidumiem - manuprāt, daudzām ir tā boring kleita, jo ikdienā lielākoties sanāk staigāt biksēs, tāpēc izlaidums ir tāda vieta, kur var izskatīties sievišķīgi un uzvilkt svārkus/kleitu. Personīgi man patīk, ka gandrīz visām ir kleitas Very Happy.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Sestdiena Jūnijs 15, 2013 10:41 am

Citēt :
nezinu, vai tā "pelēkā masa", ko ik pa laikam piemin ar tik negatīvu toni, tā ģērbjas, lai "neizlektu", es drīzāk domāju, ka tā daudzi ģērbjas, jo varbūt tā vienkārši ir ērtāk?

Nu tad pēc manas definīcijas tā nav pelēkā masa Razz  Bet šaubos, vai tās lietas, ko valkā liela daļa meiteņu, būtu dikti ērtas.
Ai, vispār jau man vienalga, ko katrs velk, tikai mazliet kaitina tas, ka cilvēki, kuriem pašiem vispār nav savas gaumes* (un kas kā aitu bars tikai skrien līdzi pārējiem), izturas tā, it kā tāpēc būtu pārāki (jo viņi taču saģērbušies normālāk).
* Nemēģinu to attiecināt uz visiem, protams, ka būs cilvēki, kuri tā ģērbsies, jo viņiem patiešām tas apģērbs patīk. Te runāju tikai par tiem, kuri lietas vērtē nevis pēc to atbilstības viņu iekšējai gaumei vai estētiskajām prasībām, bet gan - vai tas ir modē un vai neizskatīsies pārāk dīvaini un nestilīgi.

Citēt :
ja kādam ir tāds darbs, kur visu laiku ir jāstaigā uzvalkā, manuprāt, būtu nepieņemami ierasties saplēstās biksēs un T-kreklā

Darba apģērbs (un kaut kādā mērā arī sociālās lomas uzliktais apģērbs) jau ir pavisam cits jautājums.
Vispār gan man nav nekādu pretenzijju pret uzvalkiem kā tādiem - drīzāk tieši otrādi (tas gan atkarīgs no konkrētā modeļa), tomēr pat tad, ja to konkrēto apģērba gabalu darba devējs nolicis priekšā un pateicis vilkt darba laikā (vai tas būtu neglīta piegriezuma uzvalks bankas darbiniekam, vai t-krekls pārdevējai Rimi, vai darba kombinzons krāvējam) - tā ir tikai daļa no darba. Nevis kas tāds, kas liecinātu par cilvēka personīgo izvēli, kā viņam patiktu ģērbties.
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Sestdiena Jūnijs 15, 2013 11:30 am

Es vidusskolā biju vienīgā klasē, kas bija gote (tolaikam man arī bija melni mati), visu vidusskolu man kāds par to kko teica- piem, sauca par sātanisti, Samāru no Apļa (šī iesauka man pat iepatikās Very Happy ), pat sūdzējās klases audzinātājam, ka eju uz skolu nepiedienīgi (audzinātājs gan teica, ka tai meičai pašai vajag psihologu, kad viņa tā pateica viņam Very Happy ) utt.. Kkādi mazgadīgie kad gāju uz kafejnīcu mēdza demonstratīvi tēlot, ka tjipa kkāds monstrs atnāca, daudzām meitenēm es ļoti nepatiku mana stila dēļ, tika baumots par to, ka es tjipa vēnas graizu un gribu pašnāvību taisīt un kas tik vēl ne..
Taču, laikam ejot un klasesbiedriem pieaugot, viņi pieņēma manu stilu, viņi pat nevarēja iedomāties manu savādāku. Uz izlaidumu ierados melnā kleitā ar mežģīnēm un visiem vienmēr paliku atmiņā kā gotu meitene, arī skolotājiem.

Es nesaprotu kāpēc cilvēki tik ļoti ņem galvā to, ko citi par viņiem runā? Kas jums tie svešie tādi ir? Vajag būt pārliecinātam par sevi un beigt apvainoties par sīkumiem! Wink

Par pelēko masu runājot- es to teicu ar tādu domu, ka katram cilvēkam tomēr ir savs stils, piem, manu draugu vidū ir daudzi tādi, kas vnk staigā tā kā ērti jūtas, kā viņiem šķiet, ka piestāv, neskrien akli pakaļ modei un savā ziņā- tas ir viņu stils. Jā, tas neizlec tā ļoti kā alternatīvais stils, bet padomājiet cilvēki- jums nepatīk, ka par jūsu stilu izsakās slikti, bet ko jūs sakat par citu cilvēku stilu? Katrs ģērbjas tā, kā viņš labi jūtas, tā nav nekāda skriešana pakaļ, kāpēc visiem ir jāģērbjas izlecoši un alternatīvi un savādākā gadījumā viņi tiem pieskaitīti "bezstila" pārstāvjiem?

Lielākā problēma ir tāda, ka cilvēkiem nespēj pieņemt savādākus uzskatus (gan vieni, gan otri).
Un ja tu noniecini cita stila pārstāvjus un bāzt tiem virsū stereotipiskus uzskatus, kāpēc tu brīnies, ka kāds tāpat domā par tevi? (šis nav nevienam personīgi rakstīts, bet vispārīgi visiem)
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Sestdiena Jūnijs 15, 2013 12:12 pm

Veronika - nujā, bet jau teicu, ka personīgi es to "pelēkā masa"  attiecinu nevis uz cilvēkiem, kas ģērbjas neuzkrītoši, bet gan uz ko citu.
Eh, vispār nezinu, kas tas ar mani ir, ka tik bieži man sanāk aizstāvēt viedokļus, kas nemaz uz mani pašu tik ļoti neattiecas... :DPati ģērbjos tā grūti nodefinējami, bet uzkrītošs mans stils nav. Vismaz pašai tā šķiet. Dīvains, savdabīgs savādāks - varbūt, bet ne izlecošs. (Tas tā, lai nerastos pārpratumi).
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Sestdiena Jūnijs 15, 2013 12:32 pm

ir arī cilvēki,kuri pieņem visus, kādi viņi ir, bet paši vienkārši neuzskata par vajadzību izskatīties oriģināli un vnk uzvelk kas pagadās, jo mugurā jāvelk kaut kas ir. jebšu vizuālais viņiem nav prioritāte.. cepuri nost , man ir tādi pazīstmie un viņi ir jauki. Jūtos brīvi viņu klātbūtnē. 

bet, tā pelēkā masa, manuprāt tas viss jēdziens balstās nevis uz vienveidīgu izskatu, bet gan uz general vienaldzību. Tas ir kaut kas dziļāks. Mūžsena sabiedrības problēma. Cilvēki seko uzskatiem un ideāliem, kuri tā isti nemaz nav mācīti un strikti nosprausti, bet "kāds it kā tā teica, ka tā ir jādzīvo un jāizkatās". Bet pats briesmīgākais, ka tā mēs izpostām savu planētu tīri no korporatīvā kapitālisma iekārtas skatoties. Un tad tu kļūsti par vergu strādā-patērē-mirsti ķēdei.
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Sestdiena Jūnijs 15, 2013 5:17 pm

Es laikam vnk maz zinu tādus cilvēkus, kam "kāds teica, ka tā jādzīvo un jāizskatās", tāpēc laikam man ir savādāks skatījums uz to visu, lielākai daļai sabiedrības tomēr ir savs viedoklis.

Starp citu šodien atcerējos- kkad mums skolā lika apmeklēt zinātnisko konferenci, kur uzstājās dažādi profesori no visādām valstīm un tur bija fotogrāfe- meitene kerzās ar ziliem matiem melnā apģērbā, detaļas neatceros. Pasākums ļooti oficiāls un tā, bet meitene nebaidās ģērbties savā stilā ļoti labi apzinoties ciiik liela sabiedrības daļa uz viņu blenzīs un cik liela daļa to darīs tieši ar negatīvismu.

Un vēl par izlaidumiem runājot- šodien redzēju meiteņu bariņu, ģērbušās kā uz izlaidumu, visas krāsainās kleitiņās un viena gotiskā stilā. Ja cilvēks ir pārliecināts par sevi un nebaidās, ko citi teiks/domās, tad it kā problēmu neredzu izlaidumā ierasties tā kā tu vēlies. protams, panku stilā- tas būtu mazliet fun, kāds varētu pasmieties, bet var jau sakombinēt savu stilu tā, lai ir atbilstoši pasākumam.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Sestdiena Jūnijs 15, 2013 11:23 pm

Gribu pastāstīt baigi fancī lietu, kas bija ar manu izlaiduma tērpu. Pirms miljons gadiem netā biju atradusi vienu bildi ar panku dāmu. Dāmai bija sarkana grebene un skaista melnbaltstrīpaina kleita. Toreiz nodomāju, ka es šitā noteikti gribētu sev uz izlaidumu (arī gotu periods bija, melnie mati, valkāju -tikai- bikses (ok, pa retam skotu svārkus, kas bija pāri ceļiem, jo biju traki sexually awkward un gribēju būt čalis. don't ask.)
Pāris gadus vēlāk, es par bildi jau sen biju aizmirsusi un pēc sava izlaiduma skatījos bildes un uzgāju šo pašu bildi. Es biju tādā šokā, jo atcerējos, ko toreiz biju nodomājusi, kad bildi ieseivoju, jo, protams, viss piepildījās! Un vēl pietam - neapzināti! Man bija skaista a-line melna kleita, kurai bija uzšūtas vertikālas lentas un tā izskatījās kā strīpaina un man bija sarkani mati, kas bija saspraustu pseido-grebenē!! Es toreiz lūrēju uz to bildi un neticēju savām acīm!
Lūk tā. Sapņohiet, dārgās, un viss piepildīsies c:

Atgriežoties pie diskusijas. Es pilnīgi piekrītu tam, ka izlaidumā var pucēties uz nebēdu un "izdot visus trumpjus". Neredzu iemeslu kāpēc, lai tu neģērbtos lolitās. Manuprāt, ideāls izlaiduma tērps, it sevišķi dressed-up variants.

Un, manuprāt, cilvēki pārāk bieži jauc divus terminus - mode un stils. Tās ir divas atšķirīgas lietas. Mode virzās, morfējas un rotē. Stils paliek nemainīga lieta. Ne velti saka "klasiskais stils".
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Svētdena Jūnijs 16, 2013 3:48 am

Man kaut kā diezgan maz sanācis iet uz tādiem formāliem pasākumiem dzīvē, lai baigi būtu jāuztraucas par stilu. Divus no trim izlaidumiem pavadīju cacas zīmē, bet trešajā vienkārši nebija naudas, lai kaut ko izcili redzami alternatīvu sataisītu. Bet jutos labi savā vienkāršajā, melnajā kleitiņā. Uzskatu, ka izlaidums ir viens no pasākumiem, kad drīkst vilkt, ko vien grib - galu galā tu to svini kopā ar kolektīvu, un tie jau nu tevi pazīst un zina, kādus pārsteigumus vari sagādāt apģērba ziņā. Happy

Tāpat arī kāzas - savā alternatīvajā periodā esmu bijusi tikai vienās kāzās (savējās Very Happy), un par spīti absolūtam naudas trūkumam tomēr mēģināju saģērbties pēc iespējas tuvāk savam priekšstatam, kā sevi redzu kā "gotu princesi savā īpašajā dienā" :giggle:Gan no radiem, gan puķu pušķa pārdevējas un pat no vedējiem saņēmu par to ļoti kritiskas un neslēpti nedraudzīgas piezīmes, bet štrunts par to - tā bija mana diena, un tā es jutos vislabāk. Happy

Cits pasākums, kurā gan bieži sanācis būt - bēres. Te nu gan mans uzskats ir tāds, ka, nu... Ok, kerzas varbūt vēl drīkst, bet neko daudz vairāk. Parasti, klasiski, melni, neuzkrītoši. Cieņa pret aizgājēju, kur savam stilam un personiskajai izpausmei nav nekādas vietas.

Nākamais ir kora koncerti. Par laimi, kad nav jāģērbjas tautas tērpā, mūsu koris vienmēr ģērbjas melnā. Arī tad, manuprāt, ir jābūt diezgan klasiskam, vismaz apģērbā, lai būtu skaists koptēls. Man gan patīk mazliet izcelties ar aksesuāriem (rokassprādzes vai uzkrītošākas kurpes), bet es ceru, ka tie ir tikai sīkumi, kas neizceļ mani vairāk kā citus kora dalībniekus. Lai visi esam vienādi, bet katrs ar savu individualitāti.

Kas vēl... kaut kādas pieņemšanas, atklāšanas - tie ir tādi semi-formāli pasākumi, kur, manā uztverē, var diezgan droši izpausties (kā piemērā ar alternatīvo fotogrāfi). :)Uz teātri gan nav sanācis būt gadiem ilgi, bet pieļauju, ka tur es parādītos alternatīvi, bet noteikti daudz formālāk ģērbusies nekā daudzi džinsaiņi (saldo čaļu un reperu tipa), kādus ir nācies redzēt pie teātriem un kas man liekas daudz nepiemērotāk.



Veronikas un Night diskusijā iesaistīšos, kad būšu mazliet skaidrāka. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Svētdena Jūnijs 16, 2013 10:15 am

Teātris/opera - man liekas, ka tur gan var iet "all out", jo izrādes laikā uz tevi tik un tā neskatās.
Un īstenībā bērēs arī. Dāmas uz bērēm pucējas parasti, kpc tu nevarētu, galvenais, protams piesegties un varbūt suņu siksnas atstāt mājās.

Galvenais, imo ir ģērbties ar takta izjūtu un "dress for the occasion", nezaudējot sevi.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Svētdena Jūnijs 16, 2013 1:25 pm

Par kāzām runājot, bija vienas ar ļoooti daudz "ieteikt draugiem" atzīmētas kāzas, kuru bildes es arī redzēju, lai gan nevienu tur nepazinu, kur meitene precējās gotiskā MELNĀ kleitā, kas vispār ir super netipiski kāzām.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 8:25 am

Veronika, man zagsa vadītāja teica, ka tas neesot nekas neparasts - izrādās, Latvijā cilvēki ļoti bieži precoties, netipiski ģērbti, un bieži vien starp viņiem parādās arī goti etc. Un daudziem cilvēkiem tas ļoti patīk, viņi ir atvērti un priecājas par citādību (piemēram, kā mūsu abu vecāki), kamēr citiem melna kleita kāzās šķiet tabu, nepareizi, nelaimes vēstnesis un kristīgo vērtību izsmiešana.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 9:09 am

Zagsā reģistrējoties es gan īsti neredzu kāda tur saistība ar kristietību, imo. (Protams varbūt pāris reliģisks un tā, bet principā "precēšanās" zagsā galīgi nav saistīta ar kristietību, tā kā viņi var neraudāt, ka tas kaut kā "zaimo" viņu tradīcijas.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Empty
PostTēma: Re: Apģērbs svinīgos formālos pasākumos   Apģērbs svinīgos formālos pasākumos Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Apģērbs svinīgos formālos pasākumos
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Diskusijas-
Pāriet uz: