AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Rundāles dārza svētku pikniks

Go down 
+6
Suigintou
Hachikuro
Vadien
žurka-žurka
1213
zeloco
10 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Piektdiena Jūnijs 21, 2013 12:00 pm

Tiekās kur: will upd
Cikos: will upd


Uz pasākumu dodās:
- Vadien (un piedāvā vietas mašīnā, šobrīd brīvas: 1 vieta)
- Zptesburka (aizņem 1 vietu mašīnā)
- Hachikuro (aizņem 1 vietu mašīnā)


Question Uz jaut. zīmes:
- 1213

------------------------

Kādu laiku atpakaļ Vadien ieminējās, ka mēs varētu uztaisīt pikniku/fotosesiju Rundāles pilī. Tā tēma kaut kā dabīgi uzsūcās un pazuda, bet imo tagad būtu īstais laiks.

Rundāles dārza svētku pikniks Rundales-pils-legendas-6Rundāles dārza svētku pikniks 7977831179_b
Rundāles dārza svētku pikniks 0000262_ART_LARGE_73Rundāles dārza svētku pikniks Maza-galerija



29. jūnijā Rundāles pilī būs Dārza svētki -> http://rundale.net/darza-svetki-29-junija/
Varētu mēs savākties un aiceļot ārpuse Rīgas. Ko sakāt? Tā sanāk 6diena.
Manuprāt,būtu forši, varētu ņemt līdzi draugus un ģimenes, kas grib c:

Rundāles dārza svētku pikniks Baroque_period_in_vienna_05


Skatos kā nokļūt, visizdevīgāk Caur Bausku ar autobusu ~2.80 Ls vienā virzienā
(Var mēģināt sarunāt ar auto, ja kādam ir iespējas un tad metamies par benzīnu)

Rundāles dārza svētku pikniks L122Rundāles dārza svētku pikniks _origin_Rundales-pils-6

Nezinu vaim mēģinām taisīt kaut ko tematisku, bet ja taisām, tad visticamāk, ka baroka tēmā (vai savās variācijās par to), jo pils ir barokāla.


Rundāles dārza svētku pikniks Tumblr_m8sq22zchK1rn8ya7o1_500Rundāles dārza svētku pikniks Louis_XIV_of_FranceRundāles dārza svētku pikniks Baroque4Rundāles dārza svētku pikniks Baroque
Rundāles dārza svētku pikniks Fashiontrendsfallwinter2012baroquetrendsbecomegorgeous


Pēdējo reizi labojis zeloco Ceturtdiena Jūnijs 27, 2013 10:42 pm; labots 3 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Sestdiena Jūnijs 22, 2013 9:11 am

skan jau skaisti. iznāk sestdienā. varētu padomāt, jo nekad tur neesmu bijusi. varētu atrādīt savu jauno matu krāsu -  blondīne, rudmate, brunete - trīs vienā Very Happy Yay!
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Sestdiena Jūnijs 22, 2013 9:12 am

jā, bet tikai kur lai izrauj tādu krāšņu tērpu, tāda man gan nekā mājās nav..confused
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Sestdiena Jūnijs 22, 2013 10:14 am

Mhm, man arī nebūtu nekā piemērota, ko vilkt Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Sestdiena Jūnijs 22, 2013 3:40 pm

Nevajag jau neko over the top. Var vnk variāciju ar tēmu c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Vadien
needles
needles
Vadien


Number of posts : 26
Location : Dark Wonderland
Registration date : 24.02.12

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Trešdiena Jūnijs 26, 2013 2:09 pm

es braukšu *_*
par tērpu - don`t worry! tagat ārā ir pārāk karsti lai valkāt kaut ko sarežģīto, tapec iesaku vienkārši ģērbties viegl-ērti un braukt lai atpūsties un redzēt kaut ko jaunu, ka ari labi pavadit laiku and to have some fun! :yay:kamer vasara vēl nav beigusies.

vel man liekas ka būs labi ja visiem būtu lidz litussargs pret sauli, 1 ūdenī un jebkurš ērts paklājiņš.
es centīšos vienoties par mašīnu, tad bus 2-3 vietas, ka ari nebūs grūti pieņemt ūdenī visiem, un citas nepieciešamās lietas varesim salikt mašīnā.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://vadien.deviantart.com/
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Trešdiena Jūnijs 26, 2013 3:03 pm

Ū! Es piesakos uz vietu mašīnā, ja kas Very Happy
Un, starp citu, es tieši šodien iedomājos par to pašu - too hot to care Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Trešdiena Jūnijs 26, 2013 6:25 pm

Vietas mašīnā uz izķeršanu? Vai var tikt tikai par blatiem?
Ja var, es arī labprāt pieteiktos uz kādu no šīm vakantajām vitām..?
Atpakaļ uz augšu Go down
Hachikuro
thread
thread
Hachikuro


Number of posts : 76
Registration date : 26.06.09

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Trešdiena Jūnijs 26, 2013 7:00 pm

Jā,es ar labprāt gribētu kādu vietu mašīnā :I
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Trešdiena Jūnijs 26, 2013 9:02 pm

aish pēc mana izlaiduma diena, I will be lazy xD and I dont like to travel alone =3= and I have nothing to wear ehh
Rundāles dārza svētku pikniks Tumblr_mgy2q3lshg1qb5rxfo1_500
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Trešdiena Jūnijs 26, 2013 11:21 pm

NOES! D: Šodien uzzināju, ka 6dien svinam tēvam dzimšanas dienu D: Tā kā es atkrītu :C
Nu bāc, es jau tā biju sapriecājusies ;n; </3
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Ceturtdiena Jūnijs 27, 2013 4:33 am

Zeloco, žēl, ka nebūsi... Bet, tā kā neesi vienīgā, kas netiec - varbūt pasākumu iespējams atlikt par vienu nedēļu? Vai arī tad savukārt citi netiks?
Atpakaļ uz augšu Go down
Vadien
needles
needles
Vadien


Number of posts : 26
Location : Dark Wonderland
Registration date : 24.02.12

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Ceturtdiena Jūnijs 27, 2013 4:24 pm

ehh.. =_= es varu atlikt uz nedēļu, bet ne tā ka pec nedēļu atcelt vēl uz nedēļu ХD
tad par mašīnu mēs varam vienoties nākamnedēļ, jo tagad tas vairs nav aktuali ja kads iskritis nedēļas laikā.
un vietu var aizņemt jebkurš, tur nav nekādu sakaru ar blatu Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://vadien.deviantart.com/
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Ceturtdiena Jūnijs 27, 2013 8:03 pm

Ā, nu es esmu braucējs (un piesakos uz vietu mašīnā) neatkarīgi no tā, kurā nedēļas nogalē brauc. Happy
Starp citu, cik jāmetas benzīnam? Vai par to vēlāk domās?
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Ceturtdiena Jūnijs 27, 2013 10:28 pm

Kas vēl atkrīt? Būšu k-ko palaidusi garām. Edit! Palaidu garām Sugintou komentāru, gomen *bows*
Bez tam, braukšanu jau var atlikt, bet Rundāles dārza svētkus gan nē flower
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Piektdiena Jūnijs 28, 2013 4:52 am

Varam taisīt paši savus svētkus Very Happy Nē, man taču vienalga, kad to pasākumu rīko, tikai tā iedomājos, ka pēc nedēļas varbūt vairāk cilvēku tiks. Negribēju izjaukt pasākumu ar savu jautājumu Blush
Tad kad beigu beigās braucam?
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Piektdiena Jūnijs 28, 2013 8:38 am

Vēl vakar pa dienu biju plānojusi doties uz šo pasākumu, bet vakarā nobījos no saaukstēšānās, ko esmu apķērusi aizvakar ar galvas diskomfortu, ka labāk ļaušu ķermenim tomēr nedaudz atpūsties [ nu gan prasīgs - miegu grib, ak Very Happy] kā arī tikko atcerējos, ka man sestdienas pusdienlaikā ir tas suņu projekts, meow. Tā ka, ja dodaties - ceru redzēt bildes, jo atceros, ka tur ir smuki un jo smukāk ar smukiem cilvēkiem!^^
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Sestdiena Jūnijs 29, 2013 3:03 pm

Aw.. tad viss pajuka? :c
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Sestdiena Jūnijs 29, 2013 3:20 pm

Jā, es tagad jūtos vainīga pie šitā confused  nevajadzēja jautāt, vai nevar pasākumu atlikt Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Sestdiena Jūnijs 29, 2013 10:48 pm

Jāskatās, kā man ar jauno darbu, vai neieliek maiņu, bet tā jau izklausās forši, ka man arī gribētos Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Pirmdiena Jūlijs 01, 2013 3:36 pm

ūū.. šito varam 18. jūlijā? vai 28. jūlijā? Pasākumu nav, bet brauciens būtu skaists.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Pirmdiena Jūlijs 01, 2013 3:44 pm

Heh, dabūju darbiņu dziesmusvētkos un vēl nedēļu pēc tam ir Devilstone. Un pēcāk visticamāk man pamatdarbā liks maiņas. Mjā, pagaidām esmu uz pelnīšanu noskaņojusies vairāk kā uz izklaidēm :/
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Pirmdiena Jūlijs 01, 2013 3:58 pm

Ja kas, dzirdēju, ka būs pasākums Rundāles pilī arī agrā rudenī.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Pirmdiena Jūlijs 01, 2013 7:26 pm

Cerams, ka vismaz uz rudeni spēsim sataisīties Very Happy Nebūs arī tik karsti un varēs pucēties (es zinu, esmu apmāta ar pucēšanos - sue me! Razz )
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13Pirmdiena Jūlijs 01, 2013 8:01 pm

Tad tomēr arī šīs nedēļas nogalē nē? Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Rundāles dārza svētku pikniks Empty
PostTēma: Re: Rundāles dārza svētku pikniks   Rundāles dārza svētku pikniks Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Rundāles dārza svētku pikniks
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Lolita pikniks
» Loli pikniks #2!

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Paziņojumi :: Fotosesijas un sanākšanas-
Pāriet uz: