AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Arī es šeit esmu. ;)

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
nightmarrre
thread
thread
nightmarrre


Number of posts : 56
Age : 24
Location : Teika
Registration date : 28.06.13

Arī es šeit esmu. ;) Empty
PostTēma: Arī es šeit esmu. ;)   Arī es šeit esmu. ;) Petite13Piektdiena Jūnijs 28, 2013 7:24 pm

Sveiki!
Sāksim ar to,ka mani sauc Liene. Man ir 14 gadi un dzīvoju Rīgā - Teikā. Happy
Šobrīd mani nevar pieskaitīt nevienam no alternatīvajiem stiliem. (Ceru,ka izteicos pareizi..) Pievienojos šeit,jo ļoti patīk gotu izskats un pati vēlos kļūt par goti. Cerēju,ka Jūs man varētu kaut ko ieteikt,vai kā savādāk iepazīstināt vēl vairāk ar šo stilu..Very Happy
Šobrīd tas laikam ir viss,ko vēlos pateikt un varu izdomāt.
Tad lai Jums jauks vakars un ceru,ka tikšu šeit pieņemta. Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
Koneko
needles
needles
Koneko


Number of posts : 34
Registration date : 14.06.13

Arī es šeit esmu. ;) Empty
PostTēma: Re: Arī es šeit esmu. ;)   Arī es šeit esmu. ;) Petite13Piektdiena Jūnijs 28, 2013 11:45 pm

Sveika! Pati neesmu konkrētā stila pārstāve, bet varu ieteikt paskatīties un paklausīties, ko stāsta/rāda šī te meitene. Savos video viņa ir apspriedusi gan apģērbu, gan meikapu, gan mūziku, gan gotu dzīvesstilu - youtube links
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Arī es šeit esmu. ;) Empty
PostTēma: Re: Arī es šeit esmu. ;)   Arī es šeit esmu. ;) Petite13Sestdiena Jūnijs 29, 2013 11:58 am

nightmarrre - dzīvojot Teikā neesi redzējusi mošķi ar ziliem matiem vai blondiem+sarkaniem matiem? Tas ir es Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Arī es šeit esmu. ;) Empty
PostTēma: Re: Arī es šeit esmu. ;)   Arī es šeit esmu. ;) Petite13Sestdiena Jūnijs 29, 2013 3:19 pm

Sveika, sveika! ^^
Un sumināta alternatīvajos jaunpienācējos! ^^

Iesaku paskatīties uz tām bildēm, cilvēkiem un tēliem, kas tev patīk, atrast tās konkrētās detaļas un novirzienus, kas tevi uzrunā un tad meklēt un pievienot šīs lietas savā garderobē.
Mans liekas, ka pats interesantākais process ir, kad tu medī to īpašo lietu un tā sajūta, kad esi to dabūjis ir fenomenāla c:
Un nebaidies "iziet no rāmjiem", atceries, ka tu dzīvo sevis nevis citu pēc. Var gadīties "asprāši" ar "gudriem komentāriem", uztver to pozitīvi, jo varbūt vari viņiem kaut ko jaunu iemācīt, vai ar humoru, ja viņi par to neko negrib zināt. Visiem viss tik un tā nevar patikt. Galvenais, nevajag to uztvert personīgi un saasināti (ko, manuprāt, daudzi alternatīvie šeit dara un rada nevajadzīgus konfliktus). Un esi pārliecināta par to, ko tur dari (jo nav "pareizo" un "nepareizo" lietu), tad arī tā tev nebūs problēma.
Atrodi savu balsi un dziedi, cik skaļi vari Yay!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
nightmarrre
thread
thread
nightmarrre


Number of posts : 56
Age : 24
Location : Teika
Registration date : 28.06.13

Arī es šeit esmu. ;) Empty
PostTēma: Re: Arī es šeit esmu. ;)   Arī es šeit esmu. ;) Petite13Sestdiena Jūnijs 29, 2013 4:39 pm

Nē,tevi neesmu manījusi.. Very Happy Varbūt dzīvojam savādākās Teikas pusēs.. Very Happy Lai gan es bieži vien ar riteni braucu cauri bez maz vai visai Teikai. Happy

Paldies visiem par ieteikumiem. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Arī es šeit esmu. ;) Empty
PostTēma: Re: Arī es šeit esmu. ;)   Arī es šeit esmu. ;) Petite13Svētdena Jūnijs 30, 2013 9:43 am

Kā jau veca grumpy tante nevaru paiet garām šim- "ļoti patīk gotu izskats un pati vēlos kļūt par goti". Ja runa ir tikai par izskatu, tad korektāk būtu teikt vēlos ģērbties kā goti vai ieviest savā garderobē gotiskā (vai gotu) stila elemetnus utt.
[Ja tu apģērbies kā ugunsdzēsējs nenozīmē, ka tu uzreiz par tādu kļūsti.]
Atpakaļ uz augšu Go down
nightmarrre
thread
thread
nightmarrre


Number of posts : 56
Age : 24
Location : Teika
Registration date : 28.06.13

Arī es šeit esmu. ;) Empty
PostTēma: Re: Arī es šeit esmu. ;)   Arī es šeit esmu. ;) Petite13Svētdena Jūnijs 30, 2013 10:14 am

valante - runa nav tikai par apģērbu,bet arī par gotu uzskatiem un visu pārējo,kas saistīts ar gotiem. Happy Tā teikt - laika gaitā kļūt par pilnvērtīgu gotu ar visiem uzskatiem utt. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Arī es šeit esmu. ;) Empty
PostTēma: Re: Arī es šeit esmu. ;)   Arī es šeit esmu. ;) Petite13Svētdena Jūnijs 30, 2013 11:55 am

Vienk subkulturālas lietas i diezgan slidens temats. Ir kaut kādi kritēriji pēc kuriem sabiedrība iebāž cilvēku kādā konkrētā maisā. Sākas viss nevis ar pašu nosaukumu, bet ar iezīmēm kurām tiek piešķirts tas nosaukums.
Respektīvi sanāk, ka sākumā ir simpātija pret konkrētu subkultūru, kas izraisa tās izzināšanu un tad ir tās iezīmju integrēšana savā dzīvē (t.i. izzināšanas laikā tu iepazīsties ar mūziku, izskatu, sabiedrību, uzskatiem, kuri tev šķiet pieņemami vai nepieņemami). Frāze "es gribu kļūt par..." vairāk liecina par iezīmju piespiedu integrēšanu savā dzīvē, lai tiktu klasificētam kā konkrētās subkultūras pārstāvis. Un manuprāt, tas nav gluži prātīgi, jo visam jānotiek dabīgi. Jebkurā gadījumā agri vai vēlu cilvēks pievērsīsies tam, kas viņam patiešām ir tuvs sirdij. Tā principā arī rodas tie sekotāji modei uz konkrētiem subkulturāliem stiliem.
Gotikas ziņā, ja interesē pati subkultūra nevis tikai izskats, labāk sākt ar mūziku. Protams cilvēki vislaik strīdās, kas īsti ir gõtiskuma kritērijs. Bet ar mūziku viss aizsākās. Viss stils tika mūziķu skatuves tēla diktēts. Tālāk uzreiz pieslēdzās kinematogrāfs utt. Tā principā arī veidojās tie uzskati.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Arī es šeit esmu. ;) Empty
PostTēma: Re: Arī es šeit esmu. ;)   Arī es šeit esmu. ;) Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Arī es šeit esmu. ;)
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Oficiālā daļa :: Iepazīšanās-
Pāriet uz: