AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Matu vēsture

Go down 
+25
Nihil
kjeepa.nr88
Urban_Fairy
monta
Kawaii_nora
Trisha.
Paranoid.
elemainel
Lirika.
Marionette
Black Angel
romance
Stihija
masq
5FF
Harajuku_girl^^
platformene
Betty
valante
Shade_de_Monesko
Mazais
whisper
Silhouette
Selene
zeloco
29 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 05, 2008 8:21 pm

khi hi ^^
Klau, bet neviens te vairs neraksta un esmu pilniigi drosha, ka katram ir sava matu veesture... kaut vai ponija nogrieshana 5.klasee Very Happy Kamoon, cilveeki, padalieties!! alien
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Piektdiena Jūnijs 06, 2008 10:17 am

es kkad sataisīšu to, kas ar maniem matiem ir bijis/nebijis 0.o DAUDZ. pārāk daudz XD
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Piektdiena Jūnijs 06, 2008 2:00 pm

man 4. klasē bija oranži mati... bet citādāk manu matu garums un sakārtojums nav mainījies Very Happy man ir pelēk-blondi taisni mati, kas sniedzās līdz pleciem... es vienīgi mēdzu iekarināt visādus jokus, tos kaut kad apkopošu un iepostēšu :p
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Piektdiena Jūnijs 06, 2008 5:52 pm

man jau arī nekādas dižās lietas uz galvas nav notikušas. tikai laikam 8 vai 9 gadu vecumā sev apgriezu pakāpenisko griezumu, un kad mamma mani veda pie friziera viņa arī neko daudz neizlaboja Very Happy tad vēl esmu bišķi apšņikājusies no aizmugures, pie kakla lai ziedotu savus matus citu drediem. un tad es dabuju sarkanrudas šķipsnas, kas pārtapa sarkanrudā virsējā matu kārtā, atsājot pārējos matus dabīgā krāsā (kaut kā saprotamāk nemāku paskaidrot) un nu sarkanrudā krāsa ik pa laikam kļūst violeta, bet tā kā es izmantoju tonētāju, tā regulāri izmazgājas. un tā kā arī sarkanrudie mati man ir pamatīgi atauguši, laikam drīz tos krāsošu iespējami košāki sarkanus.
Atpakaļ uz augšu Go down
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Pirmdiena Jūnijs 09, 2008 1:16 pm

Bilžu gan man nav, jo man ļoti nepatīk fotogrāfēties.

Tā.. nu principā man mati ir tumši brūni(dabīgi). No trešās klases viņi tika nepārtraukti krāsoti šķipsnās, gan oranžās, gan sarkanās, gan violetās, gan rōzā utt.
Pēc tam man bija pāris ekspermineti ar matu krāsām, to es laikam varētu izskaidrot ar to, ka es meklēju vienu savu īsto.
Un jau kādu pusotru gadu matus krāsoju vai nu sakaranus vai arī sarkan rudos, jo uzskatu ka šie toņi man piestāv vislabāk.

Nekādas īpaši ekstrēmas krāsas gan es neesmu sev matos bāzusi un godīgi sakot domāju, ka diez vai tas kādreiz notiks! (:

Ā nu un es esmu arī graizījusi visādi. Ir bijuši ļoti gari, ir bijusi čolka gan parastā gan tā slīpā, ir bijuši pakāpeniski, ir bijusi zēngaviņa, ir biju pamatīgi asimetrija, ka puse galvas ir zēngalviņa un pārējā galva pakāpeniski no aizmugures uz priekšu paliek arvien garāka.
Pašlaik es viņus audzēju smuki garus. Very Happy

Tas laikam arī viss.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Pirmdiena Jūnijs 09, 2008 4:29 pm

jaa, starp citu, kaads var man izskaidrot "garo matu" bumu? cik vien sen apkaart dzirdu "tagad audzeeju garus matus"... Kaads var izskaidrot kapeec? Man ir bijushi gari mati un vairaak par probleemaam no tiem man atminjaa nav palicis... atceros, ka naakoshajaa dienaa peec kaadu 60 cm matu nogireshanas pamodos ar domu "ak dievs, cik lieliski es shonakt guleeju!" Visus ieprieksheejos gadus bijus mociijusies guljot katru reizi, kad griezos uz otriem saaniem pamodos, pâarceelu matu un atkal aizmigu... citaadi tajos vareeja nosmakt, vai arii tie vnk ljoti neerti staaveeja... biju meegjinaajusi bizes, bet taas spieda galvu... kopsh taa laika nedomaaju audzeet vairaak kaa plecu garuna matus....

Bez tam, ar iisiem vieglaak taisiit frizuuras, mazaak shampuuna/kraasas/konducioniera aiziet... var iepiit dazhaada garuma dredus... galu galaa, ja ljoti gribaas vai vajag garus - var pielikt treses vai pieaudzeet pa shkjipsnaam...
Tie ir veseliigaaki... nereti kuplaaki... etc etc...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Pirmdiena Jūnijs 09, 2008 5:23 pm

Es gan nevaru izskaidrot garo matu "bumu". Godīgi atzīšos, nebiju ievērojusi 8D Es gan arī cenšos audzēt cik vien varēšu garus ataudzēt. Man tomēr labāk patīk ar gari mati. Šķiet tā sievišķīgāk un elegantāk. Tas tā - personiskais viedoklis giggle
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Pirmdiena Jūnijs 09, 2008 7:47 pm

gan jau ka pāries tikpat ātri kā uznācis- kad visiem vai vismaz ātrākajiem matu audzētājiem tie būs atauguši gari, un viņi/as būs sastapušās ar zeloco jau uzskaitītajām problēmām, gan jau ātri apniks mocīties un tikai daļai paliks tie gari.
Atpakaļ uz augšu Go down
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Pirmdiena Jūnijs 09, 2008 10:02 pm

Es personiski ar negatīvajiem garu matu aspektiem tā īsti nekad neesmu saskārusies un agrāk man bija mati pāri pār viduklim. Principā es ļoti nožēloju, ka vispār griezu. Tā bija tikai mirkļa iegriba, paskatīties kā tas ir Razz

Tā kā, ja manus spītīgos matus varēs pierunāt atkal ataugt garus, tad es būšu priecīga.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
Black Angel
thread
thread
Black Angel


Number of posts : 88
Age : 36
Registration date : 07.04.08

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Otrdiena Jūnijs 10, 2008 7:13 am

nu jaa.. piekriitu, ka ar gariem matiem daudz probleemu - man liidz 5.klasei bija paari dibenam garumaa Rolling Eyes
bet tad es vinjus liidz plecam nogriezu... lai mazaaks chakars, citaadi es viena pati vinjus nemaz izmazgaat normaali nevareeju Very Happy

kraasas bijushas visaadas. tgd pieturos pie vienmeeriigi melnas, kaut vai taapeec, ka to nevar tik viegli dabuut vairs aaraa

griezhu pati.. neuzticos frizieriem - vinji muuzhdien kko salaizh deelii Very Happy
esmu sev pat taadu pagaru zeengalvinju nogriezusi - sanaaca ok Happy
shobriid nav laika apgriezt - audzeeju..
Atpakaļ uz augšu Go down
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūnijs 12, 2008 3:00 pm

Nezinu kādēļ citi to dara, bet man patīk gari mati. Visu mūžu ir patikuši, turklāt gari piestāv labāk nekā īsi.
Un par tām problēmām, muļķības. Tad jau laikam jāskatās kas kuram skaitās gari, es netaisos audzēt līdz dibenam, bet līdz lāpstiņām gan gribētu.

Un dredus es savos matos noteikti nelikšu, tāpat negribu arī neko pieaudzēt..nav dabīgi un neturās ilgi.
Atpakaļ uz augšu Go down
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Trešdiena Oktobris 01, 2008 12:55 pm

Klejojot pa forumu atradu šo nogrimušo tematu, tad nu pastāstīšu par savām matu pārvērtībām.

Dabīgais tonis man šobrīd ir pelēks, kā jau daudziem. Bērnībā biju blonda, kad pirmo reizi krāsoju matus, arī biju blonda, tikai nez kāpēc šobrīd saknes ir pelēkas.
Pirmo reizi visus matus nokrāsoju vēl blondākus, nekā man bija, tas notika kādā 5. klasē. kopš tā laika man visi mati ir krāsoti. (kad biju dikti maziņa mēdzu krāsot zilas šķipsnas, man dikti patika Very Happy). Tā nu es blondojos gada garumā.
Tad man apnika, un es iekrāsojo melnas šķipsnas.. Un par griezumu, man bija tāds, līdz lāpstiņām, nedaudz īsāks, nebija čolkas, mati dabīgi man ir viļņoti.
Tad apnika gaišais matu tonis, pārtapu par bruneti, manti man bija karameļkrāsā, un apakšējie mati pie pakauša bija melni.
Tad man uznāca tāds slims j-rock periods (Very Happy) un tiku pie pokemoniska matu griezuma, kuru ilgi pēc tam nožēloju, jo aizmugurē, kur man bija 30 cm gari mati, nu jau bija tikei 3-5 cm gari mati, un nu čolka gan vēl bija +/- saglabāta. pēc kāda laika šis griezums kļuva melns, jo man ellīgi gribējās pamēģināt melnu matu krāsu Very Happy
Tā nu viņi auga, auga, bija melni. un vienā jaukā dienā.. man sagribējās atkal kļūt par blondīni Very Happy *atzīmē vietu, kad mati sāka tikt nopietni bojāti*
No sākuma bija gaišākas šķipsnas, (ak jā, kkad pa starpai mani mati bija tumši zaļi ar lime zaļām škipsnām, klases biedri mani bija sākuši saukt par aļģi, Very Happy), un pamazām mati no balināšanas, kļuva cāļa dzelteni, dikti nepatika tas tonis. (balināts tika kādas 3 reizes). aizgāju pie friziera, un teicu, ka gribu blondus matus, bez dzeltenā efekta, diemžēl tas nebija iespējams, un nonācām pie kompromisa, ka mati tiks krāsoti gaiši brūni ar tumšākām saknēm, ka jau zinat parasti frizieri uztai8sa visu pa savam, un tiku pie dranķīga griezuma (var redzēt loli tea party bildēs). Tas atjakl gribēju būt blonda, balināju 1x, atkal sanāca dzelteni. Nokrtāsoju visus rozā, tie ātri izmazgājās(pa vidu. mazgājoties bija tāds kā laša tonis), tad nokrāsoju tādā sarkanrozā tonī, kas mazgājoties kļuva rozā. Tas izgāja, un vakar tiku pie diezgan kreatīva griezuma, čolkas matu garums mainā no ~4 cm līdz ~25 cm, un krāsa ir lime zaļa, sajaukta ar ar tādu tumši tirkīzzilu atstājot manas blāvi rozā saknes kkur. nu krāsojums diezgan juceklīgs, izskatās "kā pagadījās, tā krāsoja", bet pie vainas tas, ka mazgājot viss izplūda.

Nu tas arī viss, tuvākajā laikā mēģināšu dabūt bildes Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Trešdiena Oktobris 01, 2008 11:16 pm

yess!! yess!! bildes! *siekalojas* jaunais griezuma/kraasojums izklausaas suliigs ^^
Nevaru tevi iedomaaties ar melniem matiem - show me!!!


ps. manu matu upd - esmu tikusi pie spriidiisha matu griezuma Crying
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Marionette
needles
needles
Marionette


Number of posts : 35
Age : 32
Registration date : 08.09.08

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Ceturtdiena Oktobris 02, 2008 7:10 pm

Par to garo matu bumu...centīšos izskaidrot ar piemēru.
Man ir viena tāda klasesbiedrene,kura tiek uzskatīta par ļoti glītu meiteni,lai gan viņai ir pavisam vienkārša seja un figūra nav no tām labākajām,taču viņai ir ļoti gari,blondi,biezi un ļoti veselīgi mati,kurus viņa tā grciozi pārsviež ar roku pār plecu.Tie mati dara viņu skaist un piesaista apkārtējo uzmanību.Tā lūk!

P.S.
Es pati esmu īso matu piekritēja. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Lirika.
fabric
fabric
Lirika.


Number of posts : 182
Age : 28
Location : Latvija, Rīga
Registration date : 13.09.08

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Ceturtdiena Oktobris 02, 2008 7:21 pm

Man arī baigi tīk īsie mati. Pašlaik tie sniedzas līdz pleciem. Tuvākajā laikā plānoju doties pie frieziera un manāmi tos saīsināt. Happy Un vēl nokrāsot viņus spilgti rozā krāsā. Happy Pašlaik viņi ir tādi.. brūnblondi..?!
Atpakaļ uz augšu Go down
elemainel
fabric
fabric
elemainel


Number of posts : 174
Registration date : 01.07.08

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Piektdiena Oktobris 03, 2008 9:35 pm

Eeeh, kas tik nav bijis. Violets, rozā, zaļš, blonds, sarkans... daudz. Garākie ir bijuši tikai nedaudz pāri pleciem. XD Bilžu vai nu nav vispār, vai arī pārāk sliktas kvalitātes. :/ Tagad cenšos sagrābstīt gana daudz patiecības un ataudzēt n__n Dzīvoju kā nožēlojama brunete XD Tikai nolādēti kārojas zaļi/rozā man viņus. So tempting. >__< Eh, droši vien padošos kārdinājumam visai aši...
Atpakaļ uz augšu Go down
https://instagram.com/01eam/
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Piektdiena Oktobris 03, 2008 9:56 pm

Ai, man ar matiem nekas interesants nav noticis. Līdz, em...12 gadu vecumam, laikam, bija vienkārši gari un brūni, tad sāku krāsot visādās krāsās, kuras ātri izmazgājas ārā. Iepatikās un pēc kāda laika nokrāsoju sarkanus. Tā nu bija tādi paši gari tikai sarkani, vēlāk aizgāju uz otro reizi pa dzīvi frizētavu, pamatīgi nogrieza, apmēram 20 cm vairāk nekā vajadzēja + uztaisīja kaut kādu parodiju par čolku, nevarētu sacīt, ka īpaši patika mans toreizējais matu sakārtojums... Galu galā, atauga. Tā nu, pēc gada aizgāju mazliet pielīdzināt savu pakāpenisko griezumu un iegūt normālu čolku. Tagad viss apmierina. Vēl nesen gribēju pie deniņiem izskūt, joprojām ir tāda ideja, tikai jādomā, ka senči ķers trieku. Very Happy Nu, un ir idejas, ka sarkano krāsu vajadzētu mazliet atdzīvināt ar violeto, tikai vēl neesmu izlēmusi tieši kā. Gan jau. Plānoju to īstenot tuvākajā laikā, savādāk zinu, ja ilgi domāšu, tā arī ne pie kā nenonākšu.
Par tiem garajiem matiem - nu, man jau šķiet, ka ir tieši otrādāk. Es vispār mūsdienās reti redzu cilvēkus ar gariem matiem, parasti manus neviens nespēj pārspēt. Very Happy Un man nudien nav nekādi īīīpaši garie. Bet tādi man tiešām patīk labāk, izskatās skaisti. Ar īsiem matiem jūtos galīgi nejēdzīgi, vispār kaitina. Zinu daudzus, kuriem piestāv un pat negribu zināt, kā viņi izskatītos ar gariem, taču - es neesmu no tiem cilvēkiem. Vienreiz jau nogriezu un ļoti to nožēloju, nevarēju sagaidīt, kad tad beidzot ataugs.
Atpakaļ uz augšu Go down
Trisha.
sketch
sketch



Number of posts : 15
Registration date : 17.08.08

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Svētdena Oktobris 05, 2008 8:37 pm

Pagaidam es savu dzivi dzivoju ar blondiem, vilnainiem un gariem matiem. Happy

Protams, gribas nokrasot kada cita toni, bet vecaki nelauj. Very Happy
Tizli..


[Nesanaca pievienot bildi... Nesanak. Very Happy kads palidziet ludzu. Very Happy ]
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Svētdena Oktobris 05, 2008 10:31 pm

apskauzhama pacietiiba Very Happy

bildes jaapievieno no citiem saitiem un jaaievieto "[im g] [/im g]" formaataa (bez kvadrātiekavām).
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Trisha.
sketch
sketch



Number of posts : 15
Registration date : 17.08.08

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Pirmdiena Oktobris 06, 2008 2:14 pm

Skaidrs. paldies. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Kawaii_nora
thread
thread
Kawaii_nora


Number of posts : 92
Age : 27
Registration date : 23.06.08

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Pirmdiena Oktobris 06, 2008 8:31 pm

*Njah* Man ar nekas nav xD
Mati brūni && gari, jau sen lūdzos mammai tos bik nogriezt, bet viņa nē līdz 16 noteikti nē Shocked
Man ir čolka/ponijs slīpais Happy ., vsp jau no dzimšanas, bet pusslīpais & vieglais pusgadu, esmu krāsojusi ar želeju, lai dabūtu rudus, bet nja tas rudums nosacīts ♠_♠.,mēģināju ar hennnu, bet tur sanāca tāāda ārprāts Purva krāsa! Vajadzēja to tonēt ciet, vēl tagad nav izmazgājusies, bet Es gaidu, kad beidzot varēšu nokrāsot matus koši rudus Blush
Bet garlaicīgi, jau man mati nav Dīvainas astītes && lokas &&& čumunmudži man uz galvas ir katrudienu, neciešu izlaistus matus, Aa un protams sprādzītes, manā nīļā rōzā ar taurenīti =)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://melodyfairitale.wordpress.com/
monta
needles
needles
monta


Number of posts : 33
Registration date : 25.12.07

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Trešdiena Oktobris 15, 2008 1:25 pm

Mani mati bija gari blondi, tad nogriezu līdz pleciem un nokrāsoju sarkanus, vēlāk man sarkanā krāsa apnika, nokrāsoju violetus, pēc tam man bija lillā grebene, tad zili melna grebene, tad grebeni nogriezu un audzēju atpakaļ, bija īsi zili melni mati, tagat ir blondi ar zilu līdz pleciem ! Razz
Atpakaļ uz augšu Go down
Urban_Fairy
stitches
stitches
Urban_Fairy


Number of posts : 351
Age : 35
Location : Alastona
Registration date : 22.09.07

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Trešdiena Oktobris 15, 2008 10:23 pm

Palasot diskusiju, sāk likties, ka esmu vienīgā, kas nekad nav krāsojusi matus Shocked Tā arī esmu pavadījusi visu savu dzīvi light brown/dark blond (joprojām netieku skaidrībā par tiešāku definējumu Very Happy ), mēģinot visiem iestāstīt, ka manāmas arī rudo toņu pazīmes attiecīgajā apgaismojumā, visbiežāk saulesgaismā Very Happy . Matu garums pāri pleciem, bet centīgi audzēju garākus.
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Trešdiena Oktobris 15, 2008 10:33 pm

Nav arī vēlmes nokrāsot? Happy Nezinu, man mani brūnie nepārāk patīk. Te atkal sanāk muļķīgi - no vienas puses, man nepatīk krāsot matus, ne pats process, ne tā biežums, ne tas, ka mati tomēr tiek bojāti, beeet...es tiešām mīlu šo te sarkano krāsu, kura man tagad ir. Goda vārds, nespēju sevi ar savādākiem iztēloties, kur nu vēl ar brūniem. ;D Vairs neticu, ka jebkad pārstāšu, tā ir atkarība. Very Happy


Pēdējo reizi labojis Paranoid. Ceturtdiena Oktobris 16, 2008 3:38 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13Ceturtdiena Oktobris 16, 2008 3:34 pm

Monta- whoohoo! bildiites naf? Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Matu vēsture - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Matu vēsture   Matu vēsture - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Matu vēsture
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 4Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: