AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
madarara
sketch
sketch



Number of posts : 5
Location : riga
Registration date : 10.01.14

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Piektdiena Janvāris 10, 2014 1:42 am

man ir daudz drēbju un dažas citas lietas, ko gribētu lielāko daļu atdot un dažas pārdot. tur gan tikai dažas ir "alternatīva" stila. bet varbūt tāpat kādam noder. negribu likt sludinājumus, man liekas, ka labāk apskatīt visu irl un uzmērīt. varbūt mēs varētu sarunāt tādu sanākšanu pie manis, kur katrs var kaut ko paņemt līdzi mainīšanai vai pārdošanai.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Piektdiena Janvāris 10, 2014 6:13 am

Kur tas būtu - pie Tevis? Happy
Par cik izskaties nupat reģistrējies lietotājs (vismaz Tavā profilā tā parādās)... neko par sevi pastāstījis neesi... tad būtu noderīgi zināt.

Jā, un vēl - (tas, protams, tikai mans viedoklis) - derētu ieplānot vēl ko citu darāmu, ja nu drēbju turdziņš izgāžas.  Lai nav tā, ka sanākušie sēž un skatās sienā.
Iepriekš bijušie līdzīgie pasākumi (ir būts uz diviem) sanāca diezgan atšķirīgi, bet kopīgs abos bija tas, ka pati drēbju tirgošanas / maiņas / dāvināšanas daļa bija visai īsa.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Piektdiena Janvāris 10, 2014 6:26 am

Ak, jā, un es esmu pārāk liels paranoiķis, lai man neienāktu prātā doma, ka sanākšana varētu beigties tumšā pagrabā...
Vairāk informācijas nāktu par labu.
Kādas drēbes gribi pārdot? Ja arī negribi sludinājumus likt, tomēr bildes un nelielu aprakstu (izmēru, drēbju veidu, novalkātības pakāpi) ielikt nekaitētu, lai cilvēki zin, ko gaidīt, un vai viņus pasākums interesē.
Atpakaļ uz augšu Go down
madarara
sketch
sketch



Number of posts : 5
Location : riga
Registration date : 10.01.14

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Piektdiena Janvāris 10, 2014 9:58 am

dzīvoju imantā, no centra tas ir apmēram pusstundas brauciens ar 4. tramvaju vai 41. autobusu.
neesmu pati bijusi nekad uz šāda veida pasākumu, tāpēc pat nezinu, ko tādā vēl darīt, nu, protams, cepumi un tēja būtu tā kā normāli, kas vēl, es nezinu. ā un dzīvoju 1istabas dzīvoklī, ja tam ir kāda nozīme.
eh, nezinu, ko lai vēl saka. i'm so awkward... mani vispār uztrauc tas, ka drēbes, ko gribu pārdot vai mainīt u. c. lietas ir pārāk parastas un neinteresantas... lai gan pārējie, kas nāktu, tāpat jau paši arī ko ņemtu līdzi un būtu iespēja mērīt un uzreiz pirkt/pārdot/mainīt lietas.
būtu man fočiks, visu safočētu un te saliktu kaut vai, bet nav.
kaut kādas bildes gan ir, pamēģināšu ielikt tūlīt.

Atpakaļ uz augšu Go down
madarara
sketch
sketch



Number of posts : 5
Location : riga
Registration date : 10.01.14

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Piektdiena Janvāris 10, 2014 10:06 am

nevaru vēl Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
madarara
sketch
sketch



Number of posts : 5
Location : riga
Registration date : 10.01.14

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Piektdiena Janvāris 10, 2014 11:02 am

ok, ok, ielikšu kādas bildes savā tumblr-blitzsleep
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Piektdiena Janvāris 10, 2014 6:42 pm

Ko vēl tādos pasākumos var darīt - skatīties filmas, varbūt var uzspēlēt kādu spēli.

Kā vispār sadomāji, ka gribi šādu pasākumu rīkot?
Atpakaļ uz augšu Go down
Koneko
needles
needles
Koneko


Number of posts : 34
Registration date : 14.06.13

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Svētdena Janvāris 12, 2014 12:11 am

Ho-ho-ho-ho-hoo~! Arī dzīvojos Imantā, tā kā visticamāk pat atnākšu, ja sanāks saorganizēties  Happy 
Atpakaļ uz augšu Go down
madarara
sketch
sketch



Number of posts : 5
Location : riga
Registration date : 10.01.14

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Pirmdiena Janvāris 13, 2014 12:23 am

Sabīne ieteica šādu variantu un man tas vienkārši liekas ļoti ērti!
cerams, ka atsauksies vairāk cilvēku, lai tiešām izdotos šāds pasākums. es domāju, ka jārīko tas ir nedēļas nogalē.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Sestdiena Februāris 08, 2014 1:43 pm

Hei..
Kā tad palika ar to pasākumu? Plānojas / neplānojas?

Starp citu, te mans skapis: http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=9190
+ vēl varu piedāvājumam klāt pielikt S. Kinga "MIRDZUMS"

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Amrv22b751s32yzjs
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Sestdiena Februāris 08, 2014 3:30 pm

Gibu Mirdzumu!  study 
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Sestdiena Februāris 08, 2014 5:36 pm

liega - labi... tā kā grāmatu diez vai vajadzēs piemērīt, tad to pat varētu nokārtot bez tādas sanākšanas, ko piedāvā pretī? Very Happy Laikam gan tālāko sarunu jāpārceļ uz PM...
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Sestdiena Marts 15, 2014 10:31 am

Negribas veidot jaunu diskusiju, ceru, ka šīs autore neapvainosies, ka šādi izmantoju viņējo (ja nu tomēr, tad lai saka, - labošos)..
Bet prasās pavasara skapja tīrīšana!
Ceru, ka ne man vienīgajai.

Tad nu mans ideālais scenārijs. Drēbju maiņas tirdziņš + veca, laba, klasiska šausmu filma + ūdenspīpe.
(Ūdenspīpe tāpēc, ka ir 6 vai 7 dažādi mazlietoti/jauni ūdenspīpes akmeņu ķopsīši, tā arī būtu lieta, ko es no savas puses piedāvāju maiņai... tiesa gan, manējā ūdenspīpe ir veca un šķiet, ka neiztīrāma, tāpēc par to vēl kārtīgāk jāpadomā).

Nu... tā cenšos šo diskusiju piecelt no miroņiem. Varbūt tomēr kas sanāk?
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Sestdiena Marts 15, 2014 11:41 am

Njā. Un man ir pāris bikses, kuras man vairs neder un iespējams vēl kaut kas, bet tad kārtīgi jāparokās savos krājumos..
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Sestdiena Marts 15, 2014 12:41 pm

1213 - kādas tās bikses ir? Varbūt ir kādas bildes, kur redzamas? Šobrīd tieši esmu bikšu meklējumos, tāpēc interesē... tāpat jau maza iespēja, ka būs tieši tas, ko man vajag, bet... ja nu...
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Otrdiena Marts 18, 2014 4:17 pm

zaptesburka rakstīja:
1213 - kādas tās bikses ir? Varbūt ir kādas bildes, kur redzamas? Šobrīd tieši esmu bikšu meklējumos, tāpēc interesē... tāpat jau maza iespēja, ka būs tieši tas, ko man vajag, bet... ja nu...

Zaptesburka - tādas bikses:
drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana 5462331
drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana 5462332

Garums gandrīz metrs - 99cm. Apkārtmērs jostasvietai 85 cm (tas jau ir ļoti ievelkot vēderu, bet labi der kādam, kam mazāks apkārtmērs jostasvietā un ar siksnu labi sader). Ar 85 cm apkārtmēru es domāju tā, ka pakaļa ļoti iespīlēta, bet apsēsties var, tomēr apgrūtinoši Very Happy biksēm galos ir ļoti daudz metāliskās kniedes (nemaz nav sarūsējušas), pati taisīju. "Pienagloju" klāt. Kas vēl - ir 5 kabatas.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13Otrdiena Marts 18, 2014 4:50 pm

Ai, tomēr nebūs tas, ko maklēju Sad Žēl
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Empty
PostTēma: Re: drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana   drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
drēbju pārodšanas un maiņas sanākšana
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Paziņojumi :: Fotosesijas un sanākšanas-
Pāriet uz: