AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Labrīt/labdien/labvakar

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Labrīt/labdien/labvakar Empty
PostTēma: Labrīt/labdien/labvakar   Labrīt/labdien/labvakar Petite13Trešdiena Aprīlis 23, 2014 9:03 pm

Jau kādu laiku stalkoju šo forumu. Beidzot saņēmos un piereģistrējos.
Esmu 18 gadus veca meitene no mazpilsētas, uz kuru visi vienmēr skatās šķībi. Es ikdienā parasti atrodos krietni virs zemes, ne tikai tēlaini runājot, bet arī tāpēc, ka visērtāk jūtos platformenēs. Uz galvas man ir bijušas visas varavīksnes krāsas. Es neturos pie konkrēta stila - man patīk gan gotiskais, gan japāņu kawaii (ja drīkst to tā saukt), gan retro, gan grunge, gan arī citi stili.
Ceru šeit atrast domubiedrus. ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Labrīt/labdien/labvakar Empty
PostTēma: Re: Labrīt/labdien/labvakar   Labrīt/labdien/labvakar Petite13Trešdiena Aprīlis 23, 2014 9:16 pm

Sveika Happy prieks redzēt kādu jaunu cilvēku.
Pēc aprakstītā apmēram atgādini mani - arī no mazpilsētas (nāku, bet tagad Rīgā dzīoju), uz galvas bijusi visa varavīksne u.c.
No kuras pilsētas esi, ja nav noslēpums? Varbūt tur vēl kāds no šī foruma dzīvo  cat 
Atpakaļ uz augšu Go down
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Labrīt/labdien/labvakar Empty
PostTēma: Re: Labrīt/labdien/labvakar   Labrīt/labdien/labvakar Petite13Trešdiena Aprīlis 23, 2014 9:22 pm

Es no Lielvārdes. Drīz gan mainīšu dzīvesvietu un dzīvošu pierīgā. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Labrīt/labdien/labvakar Empty
PostTēma: Re: Labrīt/labdien/labvakar   Labrīt/labdien/labvakar Petite13Ceturtdiena Aprīlis 24, 2014 9:18 am

Kas Lielvārdei vainas? Tu rakstīji, ka tā ir tā pilsēta, uz kuru skatās šķībi. Man izklausās pēc normālas pilsētas, lai gan ja tur ir būts, tad tikai caurbraucot  angel . Sākumā domāju, ka tā pilsēta varētu būt Daugavpils - uz to skatās pašķībi (daugavpilieši - neapvainojaties).
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Labrīt/labdien/labvakar Empty
PostTēma: Re: Labrīt/labdien/labvakar   Labrīt/labdien/labvakar Petite13Ceturtdiena Aprīlis 24, 2014 2:56 pm

Ha, man šķita, ka meitene par sevi saka, ka uz viņu skatās šķībi Very Happy Nu, kā jau uz jebko no pelēkās masas atšķirīgu.
Lai vai kā - sveiki, sveiki, prieks par "jaunām asinīm".
Bet man jautājums par tiem matiem - visas varavīksnes krāsas tajos pabijušas vienlaikus vai cita pēc citas, rindas kārtībā? Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Labrīt/labdien/labvakar Empty
PostTēma: Re: Labrīt/labdien/labvakar   Labrīt/labdien/labvakar Petite13Ceturtdiena Aprīlis 24, 2014 5:57 pm

Es nebiju domājusi, ka Lielvārdei būtu kāda vaina. Es tikai gribēju teikt, ka mazpilsētās tā attieksme ir kāda ir, salīdzinot ar, piemēram, Rīgu.
Un es jau gribētu visas varavīksnes krāsas reizē, bet man nav pacietības tādam darbam un "gleznošanai" uz galvas. Esmu pārāk nepacietīga, tāpēc ne vairāk par divām krāsām uz manas galvas.  Very Happy 
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Labrīt/labdien/labvakar Empty
PostTēma: Re: Labrīt/labdien/labvakar   Labrīt/labdien/labvakar Petite13Piektdiena Aprīlis 25, 2014 9:06 pm

Party Velkom, velkom! ^^
Grunge laikam atkal nāk modē *starts to feel like an old fart*  What a Face 
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Labrīt/labdien/labvakar Empty
PostTēma: Re: Labrīt/labdien/labvakar   Labrīt/labdien/labvakar Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Labrīt/labdien/labvakar
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Labdien.
» Labvakar!

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Oficiālā daļa :: Iepazīšanās-
Pāriet uz: