AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Sirošana pa humpalām

Go down 
+10
liega
Suigintou
niāra
elemainel
zanmon
vivianna
1213
zeloco
Undead
žurka-žurka
14 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorsZiņojums
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Otrdiena Maijs 20, 2014 4:10 pm

UPDATE: Septembris 2016 - taisam atkal?

kur
kad: ... septembris?
cikos
kas pieteikušies nākt: zeloco, varbūt žurka-žurka - ja spēs savākties...
tematika: vispār gaidu ieteikumus no citiem, bet kā pagaidu variants "Beetlejuice, Beetlejuic, Beetlejuice!".

Sīkāk skatīties, izteikt ierosinājumus vai ibildumus - kādā 7. diskusijas lapā...

*****************************************************************************************************************************


1.
Iedvesmojoties no citā diskusijā izteiktām idejām taisu šo diskusiju - par savākšanos mazā pulciņā un tad kopistisku humpalu izstaigāšanu.
Pagaidām doma ir kaut kā nonākt līdz Ogrei (droši vien rīdziniekiem vislabāk savākties kopā jau Rīgā un tad braukt visiem kopā, lai neviens nenoklīst) un tad paļauties uz Undead (beigu beigās tomēr nē) laipni piedāvātajiem humpalu gida pakalpojumiem.
Kā arī pirms / pēc (drīzāk jau pēc) gājiena uztaisīt kādu pikniku vai tematisko fotosesiju.
...
Pagaidām nekas konkrēts vēl nav sarunāts, - tam arī šī diskusija domāta, lai noskaidrotu cilvēku vēlmes, idejas, kā arī - cik liela vispār interese par ko šādu.
...
Par ko vajadzētu vienoties (saraksts tiks mainīts un papildinātas laika gaitā)
kas paredzēts - gājiens pa lietoto apģērbu veikaliem, pikniks, tematiska fotosesija?
kur - Ogrē
ceļa izmaksas - vilciena biļete no Rīgas uz Ogri - € 1.70 vienā virzienā
kad - 14. jūnijs, sestdiena
laiki - tiem, kas brauc no Rīgas: tiekamies Centrālajā Stacijā plkst. 09.15 (visiem savākties, nopirkt biļetes, atrast vilcienu utt), vilciens plkst. 9.46, Ogrē esam 10.19, tur tiekamies ar pārējiem... pasākuma beigu laiks nav noteikts, - to skatīsimies pēc apstākļiem
tematika - one man's trash is another's treasure
kas varētu būt nācēji (tas nav iekalts akmenī) - pagaidām izskatās, ka Zeloco, Žurka-žurka (t.i. - es), Elemainel, Niāra, vēl varētu būt Zanmon (ar kavalieri?)... Bet, ja nu kāds pēdējā brīdī sagrib piebiedroties, to var droši darīt jebkurā brīdī!

2.
kad - 18. aprīlis (sestdiena)
cikos - apmēram tāpat kā pagājušo reizi - no Rīgas vilciens (Rīga-Zilupe) plkst. 9.46, ar to Ogrē sanāk būt 10.21 (biļete maksā eur 1.70 vienā virzienā)
potenciālie nācēji - niāra (gids!), zeloco, žurka-žurka (t.i. - es), zanmon... interesi izrādījuši arī elemainel, Veronika ...
tematika - dīvainas cepures? strīpiņas/punktiņi? galvenais tomēr gērbties laika apstākļiem piemēroti.
pikniks... - atkarībā no laika, varētu būt pasēdēšanā kadā kafejnīcā. Lai vai kā, pārtikas paunas līdzi ņemt nevajag, ja arī izlemsim pasēdēt pie dabas, ēdamo nopirksim turpat.

3.
kad - 10. oktobris (sestdiena)
cikos - tiem, kas brauc no Rīgas - tiekamies ap 09.30 pie Stacijas pulksteņa (drošības pēc gan Origo iekštelpās), dodamies pirkt biļetes un - uz vilcienu!
Saraksts tam datumam vēl nav apskatāms, bet pieņemot, ka nekas pa tām dažām nedēļām nemainīsies, vilciens no Rīgas plkst. 9.46 (eur 1.70, ceļā 35 min, Ogrē 10.21)
potenciālie nācēji - zeloco (ar draudzeni), niāra, zanmon, liega, žurka-žurka (t.i. - es)... varbūt tiek arī Dīvainīte
tematika - ja neviens neierosinās neko feināku, tad - brīvās asociācijas par tēmu: Alise Brīnumzemē, Cepurnieks, Baltais trusis un tējas dzeršana.  fairy
ja sanāk laiks piemēroti sezonai (un tematikai) varētu visi aiziet uz kādu kafūzi iedzert tēju.


Pēdējo reizi labojis žurka-žurka Sestdiena Septembris 17, 2016 5:41 pm; labots 35 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Otrdiena Maijs 20, 2014 5:15 pm

Ir lieta tāda, ka tagad esmu galīgi bez naudas. Jāmaksā par izlaidumu + jāpasūta kontaktlēcas. Naudas trūkums jau man netraucē būt gidam, bet kaut kā negribas tikai skatīties kā citi iepērkas. :/
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Otrdiena Maijs 20, 2014 5:23 pm

Nu...  scratch  paga, kas ir "tagad"? Vēl jau nav norunāts, kad varētu iet.
Bet tad ko - būšu diskusiju par velti taisījusi, vai?
Atpakaļ uz augšu Go down
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Otrdiena Maijs 20, 2014 5:27 pm

tagad ir domāts tā - šomēnes. Very Happy
nē, nē. Viss ir spēkā, bet man ar sevi jāvienojas par datumu. Šomēnes man tiešām vēl daudz jāpagūst, tāpēc ļoti atvainojos, ka nevaru nosaukt konkrētu datumu. :/
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Otrdiena Maijs 20, 2014 6:06 pm

Ui, šomēnes nemaz nebiju domājusi... Es vairāk rēķināju tā - ap jūnija vidu varbūt..?  Mephistopheles 
Tā, lai jau iepriekš var ierēķināt gan laiku, gan naudu tam gājienam.
Bet tad - ok, kad zināsi, kādi datumi tie varētu būt, saki!
Atpakaļ uz augšu Go down
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Otrdiena Maijs 20, 2014 6:25 pm

Jūnija vidus noteikti der!
Kad nāks tuvāk, paprasīšu tantei, kur Ogrē ir kāds smuks parks. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Otrdiena Maijs 20, 2014 8:27 pm

+1 par jūnija vidu.
tematika varētu būt "one man's trash is another's treasure"
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Trešdiena Maijs 21, 2014 11:39 am

Tāda tēma man der, jo man ir pilns skapis ar drēbēm, kuras kādi radinieki ir gribējuši mest laukā, bet es pievācu sev ar domu, ka man noderēs. (hoarder much?)  Very Happy 
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Trešdiena Maijs 21, 2014 7:51 pm

OK, tad pagaidām rēķinam uz kādu 14. jūniju, sestdienu? (Undead, kā Tev ar to datumu? Varētu tā?) Vēlāk diez vai sanāks, tad jau Jāņi tuvojas, un noteikti daudz citu pasākumu visiem.
Būtu feini pēc iespējas ātrāk izdomāt par datumiem, jo tad cilvēki varētu uzreiz plānot, vai sanāk tajā dienā vai nē.

one man's trash is another's treasure - hmm, izklausās krāšņi un interesanti, lai būtu!
Atpakaļ uz augšu Go down
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Trešdiena Maijs 21, 2014 8:22 pm

Lieta tāda, ka es galīgi nevaru pateikt vai tieku vai nē, jo plānoju vasarā strādāt, bet grafiku zināšu tikai uzsākot darbu, kas ir pēc 7. jūnija.
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Ceturtdiena Maijs 22, 2014 3:31 pm

Par tiem drēbju vācējiem/krājējiem - interesanti, ka pati tagad tāda esmu. Drēbes stāv uz grīdas, maisos saliktas. Vienkārši trūkst skapja Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
vivianna
needles
needles
vivianna


Number of posts : 28
Age : 31
Registration date : 13.08.13

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Ceturtdiena Maijs 22, 2014 8:14 pm

Skan feini, tieši tajā laikā būšu Ikšķilē, ja sanāks, piebiedrošos! <3
Atpakaļ uz augšu Go down
http://halucogen.deviantart.com
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Svētdena Jūnijs 08, 2014 11:30 pm

uu, es tieku [ja atceļu savu ar puiša mafinu cepšanas pusdienlaiku, tad tieku]
 vispār, es kompānijā varu paņemt savu vīrieti? Es nevaru solīt, ka viņs nebūtu īgns, bet viņš būtu visdrīzak interesants sarunu biedrs, man šķiet - ja viņš izdomātu braukt ar mani uz Ogri Very Happy
 Vispār, ceru, ka to var apviento ar tiem izlaidumiem - ja ap 11 jābūt Ogrē, tad jau ap 16:00 noteikti var jau būt Koknesē (pēc Aizkraukles) xd
 ā, vrb es varu dabūt kāda kontaktinformāciju, lai varētu jūs atrast? jo es braukšu no otras puses [Aizkraukles Very Happy] - nesapratu tieši kur un cikos tiekamies Ogrē - ar ko no Rīgas plānots braukt - ar vilcienu - ttd Ogres stacijā?
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 5:18 pm

zanmon - tāpēc grūti saprast, ka vēl nemaz nav konkrēti sarunāts... šobrīd ar nepacietību gaidām pašas svarīgākās ziņas - vai mūsu "gidam" - Undead vispār būs laiks tajā dienā.
Kad tas būs noskaidrots, tad arī visu konkrētāk izdomāt varēs.. Vismaz es tā esmu iedomājusies.
Kas attiecas uz puiša ņemšanu līdz - mans vīrietis parasti to uzskata par kādu īpašu nežēlības formu, ja es cenšos viņu piedabūt līdzi klejojumiem pa humpalām... Bet, ja Tavējais ir nācējs, tad - nevaru galvot par pārējiem, bet no manas puses dzimumdiskriminācijas šajā jautājumā nebūs.
Atpakaļ uz augšu Go down
elemainel
fabric
fabric
elemainel


Number of posts : 174
Registration date : 01.07.08

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Pirmdiena Jūnijs 09, 2014 5:43 pm

ū, jā, vēlos piedalīties šajā pasākumā! tēma arī feina, man vairums drēbju ir humpalās izraktas vai arī kāda atdotas. cerams, ka drīz izkristalizēsies datums.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://instagram.com/01eam/
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Otrdiena Jūnijs 10, 2014 5:29 pm

+1!!! Gaidu datumus!!!
Undead, please, wake up!
Varbūt kāds cits ir no tā gala, kā back up plāns? Tik daudzi tiek, ka pilnīgi žēl būtu, ja viss izjuktu..Vēl jau varam mēģināt tikt galā paši - vnk klīst pa ielām, gan jau, ka var uziet.. Protams, procentuāla iespējamība, ka palaidīsim kaut ko garām, bet principā..?

Droši ņemiet līdz ko gribiet c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Trešdiena Jūnijs 11, 2014 6:10 pm

Zeloco, domāju, ka sliktākajā gadījumā var arī tā, tikai tad kādam jāuzņemas vadoņa loma (es noteikti apmaldītos jau pēc pāris kvartāliem).
Ceru, ka Undead tomēr atsauksies..
Bet papētīju vilcienu sarakstus (paskatās citi arī, vai es neesmu ko sajaukusi)- kā būtu tiem, kas brauc no Rīgas, satikties stacijā ap 9.30, nopirkt biļetes, atrast vilcienu, tad braukt ar vilcienu no Rīgas plkst. 9.46, Ogrē sanāktu būt 10.19? (Tas gan ir dīzeļvilciens)...
Agrāk brīvdienā negribētos celties, bet nākošais vilciens Ogrē ir krietni vēlāk.
Un - jā, ar tiem, kas no otras puses brauc, noteikti vislabāk turpat stacijā satikties, un tad visiem kopā maldīties tālāk.


Pēdējo reizi labojis žurka-žurka Sestdiena Jūnijs 21, 2014 7:15 am; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Trešdiena Jūnijs 11, 2014 6:34 pm

Es par. Sanāk agri, bet tas par varbūt labi.
Tad principā orientējamies uz 14-to, es pat teiktu, ka jāvācas uz 9:15, lai nav baigā skriešana, jo mēdz būt rindas un tā..

Reko atradu: http://www.ogrenet.lv/forums/kule/neparko/1901/
kādam, kam bišķi vairāk laika, varētu iziet cauri, sarakstīt aptuvenās adreses/atrašanās vietas un varbūt pat atzīmēt kartē, lai pēc tam vnk ar gprs mēs visu viegli atrastu c:

un vispār: https://www.google.lv/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=humpalas%20ogr%C4%93

Tam, kas sakārtos maršrutu šokolāde no manis  Mephistopheles 
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Piektdiena Jūnijs 13, 2014 2:14 pm

Kaut kā visi noplaka. Jebkurā gadījumā vismaz es un žurka-žurka plāno tur būt..?


Dresscode: one man's trash is another's treasure (brīvā interpretācija, ņemiet vērā, ka būs daudz staigāšanas, so ērti apavi, un daudz drēbju mērīšanas, so 50-kārtas ar rišām, tīkliem un korsetēm nebūs parocīgi, but that's up to you. Ņemiet vērā arī laikapstākļus ( http://www.yr.no/place/Latvia/Ogres/Ogre/ )
Līdzi jāņem: kāda uzkoda, ar ko piebāzt kuņģi, kad pavisam vairs nevar. Visticamāk, ka atradīsim kādu zaļāku vietu un turpat uz zemes piemetīsimies. Sliktākajā gadījumā, domāju, ka uz vietas var iepirkt kaut kādu paiku, lai nav jāstaipa līdz.

JA NO RĪGAS
Kur: Stacijas pulkstenis
Cikos: 9:15-9:40 gaidām, tad ejam uz vilcienu un gaidām tur (tb pēdējās 6 min vilcienā)


JA NO ĀRPUS RĪGAS
Kur: Ogres stacijā
Cikos: 10:20 - 10:40
Pēc Žurka-žurka aprēķiniem tur būsim aptuveni 10:20, pieņemu, ka mēs varētu gaidīt līdz 10:40, ja nu kādam transporti nesakrīt uz to pašu laiku. Pārējiem, kam sanāk vēl vēlāk, būs jāpadod žurka-žurka ziņa (skatīt telefonu augstāk), vislabāk pirms tiem 10, lai zinām ar ko rēķināties.



Ļoti gaidīsim Undead, lai nav jāklīst kā aklām vistām c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
elemainel
fabric
fabric
elemainel


Number of posts : 174
Registration date : 01.07.08

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Piektdiena Jūnijs 13, 2014 5:31 pm

hmm mana vienīgā baža ir tas, ka varētu būt ciet mums nepieciešamā iestāde, jo, nu, sestdiena un tā. bet cerēsim uz labāko. droši vien būšu bik ātrāk, jo buss ienāk rīgā ašāk. izprintēšu karti/iekopēšu telefonā, ja nu kas, un uzmetīšu aci kā kur jāiet.

(omg šodien aizslāju uz savas nomales humpalām un impulsīvi notriecu 13 eiro  alien  )
Atpakaļ uz augšu Go down
https://instagram.com/01eam/
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Piektdiena Jūnijs 13, 2014 7:08 pm

Es par to pašu iedomājos, bet parasti (vismaz Rīgā) 6dienās rīta pusē līdz pusdienaslaikam ir vaļā...

HAha, sliktākajā gadījumā dosimies uz tavu nomali notriekt naudu tur Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Piektdiena Jūnijs 13, 2014 7:19 pm

Zeloco - jūū, būšu! Bet ļoti ceru, ka ne vienīgā. (Ar ērtiem apaviem gan man tā pašvakāk, varbūt šajā gājienā gadīsies ko atrast).
elemainel - ja tiešām visas bodītes būs ciet, tad tik un tā paliek pasākuma piknika daļa, - par velti nebūs braukts Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
niāra
needles
needles
niāra


Number of posts : 25
Age : 33
Location : in my imaginary world...
Registration date : 20.10.09

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Piektdiena Jūnijs 13, 2014 7:56 pm

Ū,izklausās interesanti. Un vēl tas ka brauksiet uz manu pilsētu^^
Es labprāt Jums pievienotos... Un nu jā,zinu Ogri kā savus 5 pirkstus.Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Piektdiena Jūnijs 13, 2014 8:49 pm

: o
Niāra! Tu varētu būt mūsu glābiņš (un gids!) gadījumā, ja Undead neuzpled c: Noteikti gaidīsim.
Sapratu, ka grūti kaut ko baigi fancy izdomāt par tematu, ja jāģērbjas praktiski Very Happy
Un es ceru, ka rīt nelīs silent
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
niāra
needles
needles
niāra


Number of posts : 25
Age : 33
Location : in my imaginary world...
Registration date : 20.10.09

Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13Piektdiena Jūnijs 13, 2014 9:12 pm

Nu tā,sanāk ka rīt būsiet,ja?
Protams,zinu visas humpalas Ogrē,apmēram strādā līdz 16.,17 vai 18.oo kā kura;)
Tas tā palasīju diskusiju excited 
Par parkiem ir Špakovska parks,bet nu no Ogres jāiet kāds gabaliņš,un vai nebūs atkal aizņemts. Laigan,nē,būtu ideāla vieta Zilie kalni-skatu tornis. Yay! 
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Sirošana pa humpalām Empty
PostTēma: Re: Sirošana pa humpalām   Sirošana pa humpalām Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Sirošana pa humpalām
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 8Pāriet uz lapu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Paziņojumi :: Fotosesijas un sanākšanas-
Pāriet uz: