AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Mati .

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
The Cat
sketch
sketch
The Cat


Number of posts : 2
Age : 25
Registration date : 13.07.14

Mati . Empty
PostTēma: Mati .   Mati . Petite13Svētdena Jūlijs 13, 2014 6:48 pm

- ` Ayo . Vēlos , lai kāds mani apgaismotu - Vairākus gadus esmu ar melniem matiem ( dabīgi esmu brunete ) , tagad nožēloju , ka nokrāsoju tos melnus . Kāds var ieteikt kaut ko , lai tiktu vaļā no melnās bez ļoti lieliem bojājumiem ? Pašlaik ir doma pāriet uz gaiši zilu un sarkanu krāsu .
- ` Ceru uz palīdzību . : )
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Mati . Empty
PostTēma: Re: Mati .   Mati . Petite13Svētdena Jūlijs 13, 2014 8:13 pm

Mans ieteikums - krāsas izņemšana pie friziera, ja tiešām vēlies normālu rezultātu, mājās neieteiktu eksperimentēt. Vēl variants - ataugušās saknes krāso citā krāsā, piemēram, sarkanas un tā tik uz priekšu, kamēr ataudzis pieklājīgs gabals
Atpakaļ uz augšu Go down
The Cat
sketch
sketch
The Cat


Number of posts : 2
Age : 25
Registration date : 13.07.14

Mati . Empty
PostTēma: Mati .   Mati . Petite13Svētdena Jūlijs 13, 2014 8:32 pm

- ` Pie friziera negribētos iet , tāda kā fobija , riebjas ja kāds cits aiztiek manus matus . Cerība mājās ar kādu padomu to izdarīt .
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Mati . Empty
PostTēma: Re: Mati .   Mati . Petite13Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 12:13 am

Ja bail no friziera tad vienīgais variants ataudzēt saknes Wink Protams, vislabākais variants ir krāsas izņemšana.

Es balināju, bet ar vienu reizi nepietika, lai no melniem dabūtu gaiši sarkanus.
Krāsoju matus ar krēmkrāsu (tās ir vājākas) un man pēc mēneša mati jau izskatās tumši brūni nevis melni (man tgd ir melni mati, bet ir bijuši visās krāsās xD ).

Lai dabūtu gaiši zilus ir smagi jābalina, jo viņi sanāk zaļi pat uz dzeltena/riža matu toņa (ir pieredze Very Happy ) Es balināju 4x un gandrīz paliku bez matiem Very Happy Nu vienīgais kompromiss ir tumši zili. Var izbalināt šķipsnas,izskatas ok melni mati un zilas šķipsnas Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Mati . Empty
PostTēma: Re: Mati .   Mati . Petite13Pirmdiena Jūlijs 14, 2014 11:03 am

Kaut kur veičos var dabūt to krāsas izņēmēju arī mājas lietošanai, bet tad jābūt pārliecinatam par savām spējām, imo. Iesaku to procesu pagarināt maksimāli ilgi (kā minimums 2 nedēļas starp gaišinošajām procedūrām, lai mati būtu lietojami.
Viens veids ka labi paglābt matus balināšanas laikā ir dienu iepriekš tos saziest ar kokosriekstu eļļu/sviestu un tad nākamajā dienā (tos neizmazgājot no tā) pa taisno ziest iekšā balinātāju. Balināšanas process no tā nemainoties, bet mati tiek pasargāti no ķīmiskajiem apdegumiem (vismaz lieluma). Pati neesmu vēl mēģinājusi (taukaini mati dabīgi, tāpēc arī neiespringstu), bet ja mati iepriekš krāsoti, tad jau nedaudz sausināti un būtu jāuzmana.
(un kāpēc es nekļuvu par frizieri es nezinu Very Happy )
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Mati . Empty
PostTēma: Re: Mati .   Mati . Petite13Piektdiena Jūlijs 18, 2014 2:05 pm

Par to krāsas "izņēmēju" - kad mācījos arodvidusskolā, viena no labākajām skolotājām pateica (cik tam var ticēt), ka tā krāsas izņemšana tas pats kas balināšana vien ir. Tāpat kā matu laminēšana matus pie tā pieradina tik ļoti, ka mati izskatās labi laminējot, bet kad pārtrauc, pabojāti un kā nekopti. Ka "laminēšana ir tikai dziļāka kondecioniera ielikšana, tas arī viss". Visādi frizieru figļi-migļi.
Tādā kā matu krāsas izņēmēja prezentācijā vēl tad arī redzēju, ka kaut ko jau tas noņem, bet paliek vecās krāsas pēdas. Un ja mati ir melnā krāsā - nekādi pat tīri dzeltenie ar to izņēmēju nu var būt, var nebūt (visticamāk ka nē). Tā ka, es sev ņemtu, ja jau tāda vajadzība, veco labo balinātāju - vismaz skaidrs, ko tas darīs (iznēmējam rezultāti ir mazāk paredzami kā balinātājam)  Party
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Mati . Empty
PostTēma: Re: Mati .   Mati . Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Mati .
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» mati mati maatiiiiiii
» Mati!
» Mati.
» mati.

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Resursi :: Latvija-
Pāriet uz: