AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Iepazīstinu ar sevi! ;)

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Eseker
sketch
sketch
Eseker


Number of posts : 3
Age : 32
Location : Riga
Registration date : 20.10.14

Iepazīstinu ar sevi! ;) Empty
PostTēma: Iepazīstinu ar sevi! ;)   Iepazīstinu ar sevi! ;) Petite13Pirmdiena Oktobris 20, 2014 9:23 pm

Hello! Happy
Forumu atradu pavisam nejauši, ja nemaldos, meklēju zilu matu krāsu un izmeta linku uz šo lapu, vai kkā tā, katrā ziņā, ja reiz esmu šeit-jāiepazīstina ar sevi. Happy

īsti labi tā pazīšanās man nepadodas, tomēr par sevi šo to varu pastāstīt- esmu 23 gadus veca, 2 bērnu mamma, izbijusi otaku.lv/kurbijkurne.lv un citu jokainu, mazliet neordināru forumu iemītniece. Savus pusaudžu gadus atceros kā kko neiedomājamu, absolūti crazy, mati sabojāti, ar krāsošanu, līdz salmu līmenim, kosmētika entās kārtās, svārki no knapi dupsi apsedzošiem un kupliem, līdz pat tādiem kuri velkas pa zemi, no kedām uz kerzām un atpakaļ.
Kādu laiciņu atpakaļ iepazinos ar savu vīru, lai gan gaumes mums sakrita, es sāku nomierināties, drīz vien pieteicās mazulis un biju kļuvusi par tipisku pelēko masu, nekas mani neizcēla, pilnīgi neredzama, bet es tādejādi jutos ārkārtīgi labi, meita piedzima, nekas nemainījās, viss tik ikdienišķs, tik vienkāršs, ka vai riebj. Happy Pa pelēko laiku, laikam jau zemapziņa tomēr negulēja, uzsāku projektu, turpināt, atjaunot, cover-up'ot vecos tetovējumus, tā spēlējos līdz pieteicās otrais mazulis.
Neilgu brīdi pēc otrā lācēna nākšanas pasaulē atgriezos skolā, nebiju pabeigusi vidusskolu, tā nu, mazuļa 5 mēnešus sasniedzot, atgriezos skolā.
Nu jau mazajam ir 1.7 gadi, puika izaudzis un manī mostas zvērs, jūnijs strauji tuvojas, izlaidums nāk.
Šķiet, ka vispārpieņemtie stereotipi bija mani ielikuši mazā būrītī, ja reiz mammai jābūt kārtīgai, koptai, starojošai un gaišai, tad tas ir pareizi un es zinu, ka esmu celmlauzis, nemēdzu pakļauties lielajam vairākumam, lūzt zem sabiedrības spiediena svara, bet šoreiz biju kaut kur aizmirsusies, pazudusi bērnkopībā un izdzisusi, saplūdusi ar visiem... rakstot pat skan skarbi, skarbāk nekā tad, kad šos 5 gadus pārmal galvā uz riņķi pats sev... tomēr....
Labā ziņa ir tāda, ka nemanot, burtiski pēdējo 4 mēnešu laikā kaut kas ir strauji sagriezies manā galvā, lai gan absolūti neesmu melnais tips, mīlu krāsas, košumu un visu atraktīvo, šķiet atgriežos alternatīvajā zonā. Tetovējumi un ausis caurdurtas entajos caurumiņos ir norma, tā bijis vienmēr, bet šobrīd esmu tikusi līdz izskūtiem sāniem, 2 pāriem šņorzābaku un dažādu man nesaprotamu apģērbu gabaliem, kuri nevilšus ieguļ skapī un pēc tam uzģērbjas. Happy Varbūt tā ir profesijas ietekme, bet nē, apkārt vieni vienīgi cači!? Happy Mācos par frizieri, palicis pavisam nedaudz, 6 nedēļas līdz lielajai praksei un tad jau tik pus gadiņš līdz diplomam! Hip hip... esmu lepna pati ar sevi, beidzot būšu pabeigusi kaut ko, ko esmu iesākusi, mazie būs paaugušies un varēšu iegriezties dzīves virpulī!

ps. man ir šādas tādas bildītes no tāltāliem gadiem,kuras iesprūdušas vecajā draugiem elvē profilā un es tām netieku klāt, varbūt tomēr atradīsies kāda jaunkundze no pagātnes un atgriezīs 2007. gada noskaņas? Happy
draugiem.elvē/user/417693/#/user/417693/gallery/?pid=19714724 Yay!
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Iepazīstinu ar sevi! ;) Empty
PostTēma: Re: Iepazīstinu ar sevi! ;)   Iepazīstinu ar sevi! ;) Petite13Otrdiena Oktobris 21, 2014 8:08 pm

Sveika! Laipni lūgta beidzot forumā! C:

Šausmas! Tik daudz kas mainījies un apsveicu ar daudzajiem sasniegumiem! Yay! Un tik forši, ka atrod laiku piepildīt savas nepabeigtās lietas, pat kas šķietami darbu pilnas rokas c: yes
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Iepazīstinu ar sevi! ;) Empty
PostTēma: Re: Iepazīstinu ar sevi! ;)   Iepazīstinu ar sevi! ;) Petite13Trešdiena Oktobris 22, 2014 12:18 pm

Sveka! hello cat

Man ļoti patīk Tavs niks, tas no Mirrors vai ne? Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Eseker
sketch
sketch
Eseker


Number of posts : 3
Age : 32
Location : Riga
Registration date : 20.10.14

Iepazīstinu ar sevi! ;) Empty
PostTēma: Re: Iepazīstinu ar sevi! ;)   Iepazīstinu ar sevi! ;) Petite13Trešdiena Oktobris 22, 2014 3:58 pm

rokas tiešām ir pilnas ar entajiem darbiņiem, esmu ārprātīgi nogurusi, dzīvojam Ķengaragā, bet dārziņi abiem mazajiem Juglā un Mežciemā. Skola arī juglā, tā nu sanāk skraidīšana un laika sev īsti nepietiek, bet atradīsim. Happy
Gribu dredus, žēl tērēt daudz naudas, jāmeklē kāds labdaris, kurš no savējiem sintētiskajiem atsakās. Very Happy

Veronika
Ir gan. Happy Bet daudzu gadu laikā esi pirmais cilvēks, kurš piefiksējis par ko iet runa. Happy visi vienmēr jautā no kurienes radies tāds jocīgs burtu savārsmojums. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Iepazīstinu ar sevi! ;) Empty
PostTēma: Re: Iepazīstinu ar sevi! ;)   Iepazīstinu ar sevi! ;) Petite13Trešdiena Oktobris 22, 2014 6:45 pm

Varu iedomāties, tāda bruakāšana : O
Nu, var jau sameistarot pats, kanekalonu pa 7eur var dabūt c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Iepazīstinu ar sevi! ;) Empty
PostTēma: Re: Iepazīstinu ar sevi! ;)   Iepazīstinu ar sevi! ;) Petite13Trešdiena Oktobris 22, 2014 9:30 pm

Es vnk Mirrors esmu redzejusi vismaz 3 reizes Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Iepazīstinu ar sevi! ;) Empty
PostTēma: Re: Iepazīstinu ar sevi! ;)   Iepazīstinu ar sevi! ;) Petite13Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 7:07 pm

Man ir kādi vismaz 80g dabīgie mati meln(brūnviloletzilūg)i tonī, ko drediem var izmantot Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Iepazīstinu ar sevi! ;) Empty
PostTēma: Re: Iepazīstinu ar sevi! ;)   Iepazīstinu ar sevi! ;) Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Iepazīstinu ar sevi! ;)
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Oficiālā daļa :: Iepazīšanās-
Pāriet uz: