AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam?

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam? Empty
PostTēma: Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam?   Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam? Petite13Ceturtdiena Oktobris 23, 2014 5:26 pm

Interesants tests...
Es atbildēju pareizi (tiesa, uz mazu brīdi nopauzēju video pēc jautājuma nolasīšanas, lai apdomātos - nu, varbūt uz minūti, varbūt mazāku laiku). Šķita savādi, ka vairākumam cilvēku tas neienāk prātā. Man tas šķita vienīgais loģiskais variants, ko spēju iedomāties, izejot no sniegtās informācijas, un kas saistītu abas stāsta daļas. Interesē, kādas atbildes dotu šī foruma "iemītnieki" (protams, ja ar šo jautājumu saskaras pirmoreiz):

Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam? Empty
PostTēma: Re: Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam?   Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam? Petite13Ceturtdiena Oktobris 23, 2014 10:52 pm

man šķiet, ka es kaut kur sen biju dzirdējusi līdzīgu joku.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam? Empty
PostTēma: Re: Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam?   Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam? Petite13Ceturtdiena Oktobris 23, 2014 11:07 pm

es šo testu pildīju kkad sen un atceros atbildi, bet īsti neatceros kā es atbildeju, man liekas, ka tā kā bija tajā testā Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam? Empty
PostTēma: Re: Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam?   Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam? Petite13Ceturtdiena Decembris 11, 2014 12:57 am

pirmā doma , kas iešāvās prātā, ka viņa uzzināja, ka viņas māsa bija kopā ar to puisi un tapēc vajadzēja noslepkavot māsu, lai varētu būt ar puisi kopā Very Happy
bet pēc brīža iedomājos arī to, kas ir video Very Happy
neteiktu ka mans pirmais variants bija ļoti psihiski stabils Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam? Empty
PostTēma: Re: Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam?   Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam? Petite13Ceturtdiena Decembris 11, 2014 2:06 am

Ja tas ir par iešanu uz bērēm, tad kkad senāk pildīju, atceros, ka nevarēju iedomāties pareizo atbildi. Tātad esmu balta un pūkaina albino
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam? Empty
PostTēma: Re: Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam?   Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam? Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Loģiska domāšana vai domāšana kā psihopātam?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Beztēma beztēmā-
Pāriet uz: