AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 sintētisko hair extensions krāsošana

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

sintētisko hair extensions krāsošana Empty
PostTēma: sintētisko hair extensions krāsošana   sintētisko hair extensions krāsošana Petite13Pirmdiena Decembris 08, 2014 10:38 pm

hey, kāda ir mēģinājusi krāsot sintētiskos hair extensions? it kā internets saka, ka var mēgināt ar marķieriem vai tekstila krāsu.
iesmērēja man atverskapī sintētiskus matus kā dabīgos, tagad nezinu ko ar viņiem darīt. hysterical  atpakaļ jau noteikti ka neņems un naudu arī neatgriezīs. ak interneta krāpnieki :/ bet labi, ka vismaz normālas kvalitātes bez tā mākslīgā spīduma. gaiši blondi bez dzeltenuma, tā ka cerība nokrāsot ir.
bet daļēji jau mazliet labi, nepatīk tā ideja likt dabīgus,kaut kā neētiski, bet vēlme pēc fantasy tēla matiem līdz gurniem ir pārāk nepārvarama.
it kā jau man pašai mati diezgan gari, pāri krūtīm, bet tāpat gribas vēl garākus un biezākus. un protams kādā crazy krāsā (šajā gadījumā sarkana un rozā mix Very Happy )
nu tātad labprāt gaidu ieteikumus. te dažas ir likušas dredus, varbūt esat tos krāsojušas?

sintētisko hair extensions krāsošana Z
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

sintētisko hair extensions krāsošana Empty
PostTēma: Re: sintētisko hair extensions krāsošana   sintētisko hair extensions krāsošana Petite13Otrdiena Decembris 09, 2014 12:38 am

Es šaubos, ka tie tjipa dabīgie mati ir patiešām dabīgi, drīzāk vnk no materiāla līdzīga dabiskajam bet who knows...
Nu reāli sintētiskos matus (tādus kā bārbijām) es neieteiktu pat mazgāt, kur nu vel krāsot.. biju nopirkusi tādus colosemā gadu atpakaļ Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

sintētisko hair extensions krāsošana Empty
PostTēma: Re: sintētisko hair extensions krāsošana   sintētisko hair extensions krāsošana Petite13Otrdiena Decembris 09, 2014 11:29 pm

nē, daudzi ir īsti

nu manējie nav tādi, kā pārdod lētajos tirdzniecības centru veikalos.
Tikai kā lai viņus nokrāso? hysterical
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

sintētisko hair extensions krāsošana Empty
PostTēma: Re: sintētisko hair extensions krāsošana   sintētisko hair extensions krāsošana Petite13Trešdiena Decembris 10, 2014 11:19 pm

Varbūt vnk atdod atpakaļ tam kurš tev iesmērēja ne tādus matus, lai atdod naudu un nopērc normālus vietā? Wink
Tjipa dabiskos var krāsot, esmu to darījusi, nekādu problēmu nebija, tikai vēlams ar pēc iespējas vājāku krāsu.

P.S. Ebay var nopirkt rozā clip in matiņus hello cat
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

sintētisko hair extensions krāsošana Empty
PostTēma: Re: sintētisko hair extensions krāsošana   sintētisko hair extensions krāsošana Petite13Trešdiena Decembris 10, 2014 11:44 pm

sūtīja man no citas pilsētas, soo sadabūt rokā būs čakarīgi, jo protams neatbild. baigi nenesas prāts tagad līst kašķī, bet protams ir much dissapoint cilvēcē. droši vien vnk pārdošu kādai citai

šodien pasūtīju no ebay īstos matus. rozā es nesūtītu, jo tāpat jākrāso ar savējo krāsu, lai sakristu toņi.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

sintētisko hair extensions krāsošana Empty
PostTēma: Re: sintētisko hair extensions krāsošana   sintētisko hair extensions krāsošana Petite13Svētdena Decembris 14, 2014 1:06 am

Sintētiskos nevarnokrāsot, vienīgi ar tevis p[ieminētajiem marķeriem, par tekstila krāsām nezinu.
Ne neatbilsi, ne atstāj negatīvu feedbacku (ja var), sakontaktē ar mājaslapas adminiem, ka tā nesmuki izdarās un dzīvo tālāk. Nevajag ļaut sev kāpt uz galvas.
Cerams, ka mati atnāks pareizie c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





sintētisko hair extensions krāsošana Empty
PostTēma: Re: sintētisko hair extensions krāsošana   sintētisko hair extensions krāsošana Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
sintētisko hair extensions krāsošana
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Lets be scene girl (hair extensions)
» Rainbow hair!!!

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: