AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 nesaprotu piegrieztnes :(

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

nesaprotu piegrieztnes :( Empty
PostTēma: nesaprotu piegrieztnes :(   nesaprotu piegrieztnes :( Petite13Svētdena Marts 01, 2015 5:07 pm

Radās ideja no saplīsušiem dzinšiem pamēģināt uzšūt korseti.
bet... manas prasmes un zināšanas ir diezgan sliktas, kā šūt es vēl saprotu, bet es nesaprotu kā uztaisīt piegrieztnes ;(
Ok internetā ir pilns ar info, bet es nesaprotu kāāāā lai to dabū gatavu.
Ok netā ir daudz pamācību, piem, šī:
http://sidneyeileen.com/sewing-2/sewing/corset-drafting/draft-underbust-scale/
Bet man nav ne mazākās apjausmas kā to dabūt gatavu + vēl taču jāmērās utt, laikam esmu stulba Very Happy

Iespējams, tā ir slikta ideja mēģināt šūt kko tik sarežģītu, kad esi pilnīgs iesācējs. Zinu, ka nesanāks nekas ūber kruts, bet vienkārši gribas pašai kaut ko pamēģināt.

Moš kāds, kurš saprot piegrieztnes var kkā palīdzēt? Tikai nezinu gan kā Very Happy Nekad neesmu izpratusi konstruēšanu, piegrieztes utml, pati šūšana ir easy ja spēj uzkonstruēt.
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

nesaprotu piegrieztnes :( Empty
PostTēma: Re: nesaprotu piegrieztnes :(   nesaprotu piegrieztnes :( Petite13Svētdena Marts 15, 2015 12:48 pm

Sveika!
Hehē, es pati neesmu šuvusi korseti un man par korsetes konstruēšanu ir tikai viena konstruēšanas metode - ko iemācīja pasniedzēja praksē... Tas ir it kā, lai korsete būtu tieši paredzēta atmērītajam augumam, kas nozīmē, ka vispirms tiek uzkonstruēta bāze jeb vnk plecģērbs, kas derētu tā kā krekliņš/blūze un tad tam pa virsu veido jaunās līnijas, kur vienmērīgi sašaurina gan sānos, iešuvēs un nogludina[smuki savelk jaunās līnijas no sašaurinātajiem punktiem] sašaurinātās formas tā iegūstot tās korsetes sešas daļas, bet tur noteikti bija kādi knifiņi, bet cik skatos uz skolasbiedrenēm no 4. kursa, viņas korsetes šuj gan ;D
Tā ka vienīgais veids, kā varu palīdzēt ir daloties ar skolā iegūto materiālu, kas noteikti ir mazāk aprakstī†s vairāk tikai sazīmē†s kā jākonstruē un no tā es pati neesmu mēģinājusi šūt kopā...pašlaik XD Jā... un vēl jāizdomā kāds īsti ir modelis - tātad plānotais korsetes izskats.
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

nesaprotu piegrieztnes :( Empty
PostTēma: Re: nesaprotu piegrieztnes :(   nesaprotu piegrieztnes :( Petite13Svētdena Marts 15, 2015 1:06 pm

Starp citu, es palasīju tās mājaslapas piedāvāto variantu - cik nopratu, viņi piedāvā piegriezni, ko pec uzzīmēšanas[izdrukšānas?], salīdzinot ar saviem apkārtmēriem, attiecīgajās vietās nomaini līnijas - sašaurini, paplatini un tā ka sanāk, ka detaļas apmēram šādas izskatīsies, bet pielāgojot indivudālajam ķermenim - var zemāk pabīdīties vai augstāk vidukļa vieta[šaurākā vieta], var būt cits platums nekā standartam zemkrūšu līmenī, tāpat arī ar gurnu līmeni, ka tur arī var pret standartu būt šaurāks/platāks, tā atzīmējot, jaunās vietas - kas ir iegūtas aprēķinot, cik tev vajag kopējo platumu un zinot, cik piegrieztnes ir plata, aprēķināt pieliekamo, noņemamo platumu attiecīgajos līmeņos, lai varētu piegriezt, protams arī lejasmalā jāpasktās vai apkārtmērs kopā ir atbilstošs vajadzīgajam, tikai es neatceros, cik šaurākam visam kopā jāsanāk beigās - bet tur, noteikti ir uzrakstīts, par cik parasti korsetei jābūt šaurākai, ne - man angļu valoda ne pārāk labi padodas XD
P.S. pieņemu, ka dotās piegrieztnes līnijas būtu vairāk vai mazāk jāpārkopē, jo līnijām ir diezgan liela nozīmē, kā izskatīsies uz auguma un kā augums sinhronizējas ar šīm savienojuma vietām - tpc līnijas ir plūstošas - lai var piegulēt cilvēka figūrai.

Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

nesaprotu piegrieztnes :( Empty
PostTēma: Re: nesaprotu piegrieztnes :(   nesaprotu piegrieztnes :( Petite13Ceturtdiena Marts 19, 2015 6:12 pm

1) iesaku nopirkt humpīšos gatavu korseti vai vesti, kas ļoti cieši un labi pieguļ - sagraizīt līdz korsetes izskatam, tad sadalīt pa vīlēm - pārnest uz džinsauduma un sašūt kopā!

2) atrast gatavu piegriezni uz sava izmēra pieguļošu apģērbu (kleita, blūze etc) un attiecīgi koriģēt un izmantot to (iesaku pirms tam sašūt no kaut kādām nevajadzīgām lupatām un tad uzmērīt un piekoriģēt pēc vajadzības - atkal sadalīt un tad taisīt uz džinsauduma

3) izmantot "trubas" principu - kā tevis norādītajā pamācībā, tikai pieiet tam nedaudz prastāk - taisnām līnijām un bez apakšmalas liekuma - priekš pirmās reizes būs ok. Uzreiz nevari visu sapast un zināt - vienu reizi uztaisīsi, zināsi jau vairāk un nākošreiz vairāk utt.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

nesaprotu piegrieztnes :( Empty
PostTēma: Re: nesaprotu piegrieztnes :(   nesaprotu piegrieztnes :( Petite13Svētdena Marts 22, 2015 12:53 am

paldies par ieteikumiem hello cat
Es gan apšaubu vai vsp ir jēga, laikam tomēr jāņemas ar kko vieglāku sākumā XD
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

nesaprotu piegrieztnes :( Empty
PostTēma: Re: nesaprotu piegrieztnes :(   nesaprotu piegrieztnes :( Petite13Svētdena Marts 22, 2015 6:19 pm

Nu jā, žaketes un korsetes ir divas lietas, kuras ir visgrūtāk (labi) sašūt bez zināšanām.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





nesaprotu piegrieztnes :( Empty
PostTēma: Re: nesaprotu piegrieztnes :(   nesaprotu piegrieztnes :( Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
nesaprotu piegrieztnes :(
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Kur atrast piegrieztnes?

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Resursi :: DIY help-
Pāriet uz: