AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Heeloooooo.

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
White_rabbit
sketch
sketch
White_rabbit


Number of posts : 16
Age : 34
Registration date : 12.05.15

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Otrdiena Maijs 12, 2015 2:08 pm

Sveiki Happy
Mani sauc Lāsma man ir 25 gadi un es cenšos pārstāvēt tādu stilu kā lolita Happy vairāk uz gotiskās, klasiskās lolitas pusi, bet gadās arī garstāvokļi, kad gribas sweet lolita autfitā iekāpt.
Šajā forumā iestājos ar cerību, ka varbūt Latvijā arī ir kādas lolitas, jo pagaidām neesmu nevienu manījusi un kaut kā negribas ticēt, ka LV nekā tāda nav!Labprāt gribētu satikt Latvijas lolitas un būtu forši arī Jūs satikt.

Tas laikam arī īsumā ir viss Happy

Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Otrdiena Maijs 12, 2015 6:06 pm

Čau, čau!
Forši redzēt kādu dzīvību forumā! Yay!
Klau, tā kā tas ir visai uzkrītošs stils, tad ieinteresēja - Tu lolitīgi pucējies tikai brīvajā laikā vai Tev izdodas to apvienot ar darbu/skolu?
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Otrdiena Maijs 12, 2015 9:48 pm

Tad jau nākošais meetup's jātaisa lolitu stilā Happy Šķiet, ka kādu laiku nav bijis Party
Atpakaļ uz augšu Go down
White_rabbit
sketch
sketch
White_rabbit


Number of posts : 16
Age : 34
Registration date : 12.05.15

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Trešdiena Maijs 13, 2015 8:08 am

Tā kā strādāju bārā mums tur nav nekāda etiķete Very Happy velc ko gribi galvenais lai pašam ērti Happy pirms tam kad strādāju reklāmas nozarē tad arī vilku savas kleitas. Visiem kaut kā patika un neviens neko neaizrādija Happy
Vienīgais uz ielas cilvēkiem patīk bildēt mani tas gan ik pa laikam kaitina un traucē Happy

un mītings lolitu stilā būtu riktīgi forši. ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Trešdiena Maijs 13, 2015 9:02 pm

JAāāāāā!!!! Party Finallyyyy!! Vēl viena lolita! *metas virsū* Es arī!! n____n Jau vairākus gadus neveiksmīgi mēģinu atrast vēl kādas Latvijas lolitas un jeeej, beidzot atradums!!! n_n
No foruma stilā vēl agrāk bija ieinteresēta Elemainiel, un nedaudz, Suigintou un Platformene c:
Cik sen jau ģērbies? c: Kāds tev mīļākais brends? Ahh!! Tell me all your secrets!! ^^

Liega - Totally! Vasiljevam tieši jauna izstāde par balles tērpiem Dekoratīvās mākslas muzejā, būtu perfekts mīts! Yay!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
White_rabbit
sketch
sketch
White_rabbit


Number of posts : 16
Age : 34
Registration date : 12.05.15

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Piektdiena Maijs 15, 2015 8:31 am

ohh man patīk tik daudzi bet favorīti laikam būs Victorian Maiden, Krad lanrete,Classical Puppets, kā arī šis tas patīk no Chess Story un Angelic Pretty , bet pagaidām manā skapī no tā visa nekā vēl nav ;((
es ģērbjos jau lolitīgi kādus gadus 3 vai 4 Happy sākumā protams vecais labais bodyline alien bet ar laiku viņš apnīk, jo nekas jauns un smuks neparādās :S plus vēl vecā labā problēma ar to, ka aziātu izmēri ir mazi un ne viss protams der hysterical  
un tad es dabūju savu primo sailor lolita kleitu no strawberry witch laikam tā sauca to brendu tagad no bodyline nekādas kleitas vairs negribas sūtīt Very Happy

un un tas ir tik forši, ka LV arī kāds interesējas par šito visu. Esmu tik ļoti sapriecājusies, ka ļoti jāpiedomā, lai loģiski un saprotami varētu rakstīt šeit Very Happy
Gribētos noteikti arī piedzīvot, kādu no lolitu mītingiem, jo skatoties ārzemju lolitu mītingus youtūbēē liekas tik fooršīīī.... heart
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Piektdiena Maijs 15, 2015 1:19 pm

Yaas!! Krad laikam tikai pēdējā gadā uzpeldējis, bet viņiem tik skaisti dizaini! ;u; No Korejiešu indie brendiem man traki patīk Souffle Song un Magic Potion, ceru kaut kad tikt pie viņu Library print, ļoti atgādina vienu AatP druku.
O, jā. Man gan no BL ir maz un pēdejā laikā viņi sākuši smukas lietas taisīt. Starp citu, iesaku iemest aci Restyle.pl - viņiem smukas lietas par labām cenām. Man ir viņu cemetery svārki - me gusta c:
Indie brendus neskaties? Tur nereti var daudz labu lietu atrast, piemēram, Lady Sloth.

Hahah, totally tevi saprotu Very Happy Man tas pats.
Nu jūnijā būs international lolita day! Varam sarīkot kādu pikniku. šis laikam bija pirmais gads, kad izlaidu un nesvinēju, jo kaut kā jau sāka nolaisties rokas :/
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
White_rabbit
sketch
sketch
White_rabbit


Number of posts : 16
Age : 34
Registration date : 12.05.15

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Piektdiena Maijs 15, 2015 2:42 pm

zinu es restyle.pl tikko iegāju tur atkal un nosiekalojos uz matu stīpiņām Shocked un viņiem tur jauns pievedums ar visādām smukām somiņām. Laikam zinu, ko šovakar vakarā čīkstēšu draugam lai nopērk Very Happy
un jūnijā būtu baigi forši uztaisīt mītingu, jo tad būs beidzot silts un arī manai jaunajai kleitai vajadzētu būt klāt ^_^
un es saprotu kā tas ir, kad rokas nolaižas kaut ko darīt. Saņemies ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Piektdiena Maijs 15, 2015 8:33 pm

Man arī tek siekala uz Restyle matu stīpām albino
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Sestdiena Maijs 16, 2015 12:56 am

What a Face

Ok! Tad jārīkot augšā, šogad sanāk 6-tajā c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
White_rabbit
sketch
sketch
White_rabbit


Number of posts : 16
Age : 34
Registration date : 12.05.15

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Svētdena Maijs 17, 2015 1:22 am

oh izskatās ka man būtu jāstrādā bet es varētu to dienu arī dabūt brīvu ^_^
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Svētdena Maijs 17, 2015 11:13 am

Visu dienu? Var jau sabīdīt, lai sanāk arī uz darbu c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
White_rabbit
sketch
sketch
White_rabbit


Number of posts : 16
Age : 34
Registration date : 12.05.15

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Svētdena Maijs 17, 2015 10:34 pm

Nuu es strādāju Vecrīgā bārā Happy no pus2 līdz 1niem naktī.tā kā vieglāk būs vien to dienu dabūt brīvu Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Svētdena Maijs 17, 2015 10:40 pm

Dēeeem, 11h darba laiks? :/ Smagi.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
White_rabbit
sketch
sketch
White_rabbit


Number of posts : 16
Age : 34
Registration date : 12.05.15

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Pirmdiena Maijs 18, 2015 5:49 pm

11h vēl ir maz Happy brīvdienās ir bijušas arī 16 un 17... -_-
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Pirmdiena Maijs 18, 2015 8:56 pm

Jeebus! Shocked vismaz patīk darbs?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
White_rabbit
sketch
sketch
White_rabbit


Number of posts : 16
Age : 34
Registration date : 12.05.15

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Otrdiena Maijs 19, 2015 1:46 pm

Sākumā likās,ka būs forši tagad jau apnicis un nepatīk.Pārāk daudz degradējušies ļautiņi apkārt What a Face
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13Otrdiena Maijs 19, 2015 5:32 pm

Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Heeloooooo. Empty
PostTēma: Re: Heeloooooo.   Heeloooooo. Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Heeloooooo.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Oficiālā daļa :: Iepazīšanās-
Pāriet uz: