AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Pašielikti pīrsingi

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Pirmdiena Maijs 16, 2016 1:09 pm

Pēdējā laikā velns dīda, ka kaut ko gribas ielikt.
Un visnotaļ konkrēti - ko tamlīdzīgu
Pašielikti pīrsingi Labret-piercing
Tikai uzreiz 3 gb, - pa vidu un tad pēc līdzīgiem attālumiem citu no cita vēl 2 labajā pusē.
Problēma tā, ka neesmu īsti droša, vai iet uz salonu vai pašai likt. Katram no variantiem savi plusi un savi mīnusi (ja iet uz salonu, nav jāmeklē info un jāriskē pašam uz savu galvu nopirkt kaut ko nepiemērotu, savukārt, ja liek pats... nu, tad vienkārši feina sajūta, ka pats ielicis, pie tam - ja vēl kādreiz sadomātu ko citu likt, tad būtu jau, ar ko).
Laikam jau visu izšķir tas, cik viegli vai grūti dabūt vajadzīgos pričendālus, tāpēc man jautājums - kāds ir pasūtījis kaut ko no šīs lapas?
Un varbūt ir zinātāji, kas varētu ieteikt, vai šāda veida pincetes der (šķiet jau, ka būtu ērti regulēt, cik stipri saspiež) un kāda atšķirība tam, cik liels diametrs tiem apaļajiem galiem (tur divu dažādu izmēru)?
Pašielikti pīrsingi Pt040
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Trešdiena Maijs 18, 2016 1:55 pm

Es tomēr iesaku iet pie profesionāļa, varu ieteikt mūsu pašu Vellata666, viņa ar to nodarbojas profesionāli.
Galvenais iemesls ir tas, ka tas ir vertikālais labrets nevis parastais - nestandarta pīrsings. Parasto vēl pats kaut kā var iestūķēt (bet arī neiesaku), bet šeit tas jābūt precīzi centrā, bez tam taisnam un pareizajā punktā, lai tas neizaugtu ārā (var izaugt tāpat, bet profesionālis zinās, kurā punktā tas potenciāli var notikt mazāk.
Pretī Āgenskalna tirgum ir medicīnas preču veikals, var ieskatīties tur (tur, kur pasts, tikai otrās durvīs), ja tomēr esi nolēmusi to darīt pati.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Trešdiena Maijs 18, 2016 8:23 pm

Lieta tāda, ka man negribas uz šito īpaši tērēties, jo nav 100% pārliecības, ka es ar tiem pīrsingiem spēšu sadzīvot (un nebūs kā ar mēles pīrsingu, ko - vai drīzāk, kura radītos ēšanas ierobežojumus - izturēju tikai vienu dienu Blush ).
Pie tam, tā kā tāpat sevi divreiz nedēļā sanāk bakstīt ar adatām (medikamenti), tad šķiet - kas tur ko neiedurt vēl vienu! Nešķiet tā arī ļoti "bīstama" vieta.
Bet tas, ka organisms varētu pīrsingu atgrūst, gan nedaudz uztrauc. scratch  Laikam prātīgāk sākumā ielikt tikai vienu un skatīties, kā ar to ies.  

P.S. Tas veikals, ko Tu minēji, riktīgi foršs, es tur lateksa cimdus pērku!!
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Trešdiena Maijs 18, 2016 10:07 pm

Nu pīrningiem ir jāsadzīst pirms tie kļūst "ērti". Pirmās nedēļas ar septumu es arī domāju, ka neizturēšu, be tagad tā nav tēma, pat kad šņaucu degunu.
Laikam es ieteiktu tam "morāli nobriest" (arī dzīšanas procesam izdzīvot cauri). Katram savs, es gan nolēmu (arī cilāju domu par pašdarbības pīrsu), ka uz sejas negribu baigi riskēt kaut ko sev bakstīt. kā saka - better safe than sorry. Bet nu tava seja - dari ko gribi.
Principā var jau ar Vellatu pakonsutēties un uzprasīt viņas domas, kā nekā cilvēks ar pieredzi.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Ceturtdiena Maijs 19, 2016 9:45 am

Tu septumu pie viņas liki? Mēģināšu sakontaktēties, tikai izskatās, ka cilvēks sen nav šeit rādījies.
Par traucēšanu - pamatā jau uztrauc, vai netraucē ēst (meklējot internetā atsauksmes un komentārus, salasījos, ka arī pēc sadzīšanas mēdzot traucēt) vai citas lietas darīt, BET vēl ir tas, ka man tajā pusē aug šķībs gudrības zobs, ko vajadzēs izraut (kas arī varētu būt sarežģītāk izdarāms, ja lūpā pīrsingi).
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Ceturtdiena Maijs 19, 2016 4:05 pm

Yepp, Vivianna arī pie viņas gāja un ir happy. (viņa ir arī fb, bet tā kā tu neesi tad tas nav aktuāli ).
nu tas galu galā ir tev uz sejas, plus - uz lūpas, tā kā pilnīgi nejūtas tas nebūs.
Varbūt ir vērts sākumā izraut to zobu pirms pīrsa?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Piektdiena Maijs 27, 2016 11:55 pm

ah.... mani snake bites.... 1. durti par zemu, bet visilgāk noturēju, domāju, ka nekad neaizaugs, jo biju nostaigājusi kādus 5 gadus? aizauga lkm gada laikā, nolādēts Very Happy
tā nu arī to piecu gadu laikā dūru tuvāk lūpai snake bites un tie....kad pati dūru, galīgi šķībi izdūru, kad citu pielaidu, sagadījās, ka pīrsingi zuda un vēl ik pa laikam sabakstīju un iekaisa >.< un paliku bez pīrisngiem un bez caurumiem - ilgi man dzija un eh.... nemāku par pīrisngiem rūpēties.
Man mēles pīrisngi, kad pirmo reizi venom dūra, dzija pailgi, uzpampa traki un kopš tā laika neskaidrāk runāju Very Happy Pa otram lāgam durot - tālāk no centra, bija labāk... bet še tev.... izdomāju pēc kādiem 2 gadiem lkm, izņēmt, žēl Very Happy
gribu septum... bet par iesnām ļoti bail..... man vienreiz praktikants šķībi izdūra septumu... nedēļu pastaigāju, bija jābrauc pie vecākiem, sapratu, ka nav jēga šķību septum turēt un ņēmu ārā Sad

Tā ka es esmu par profesionāļiem un par rūpību un pacietību, jo īpaši, ja organisms ir baigais karotājs (kā piemēram mans - vnm problēmas bija Very Happy )
Tā ka ceru, ka Tev ātri sadzīs!
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Svētdena Maijs 29, 2016 9:34 pm

Zanmon, ja mēlei pīrsingu ne pa vidu liek, bet pa malām, nav dikti sāpīgi?

Njā, ar praktikantiem laikam jau nav diži drošāk kā pašam sev likt, vismaz, ņemot vērā, cik lēti ir kaut kādi pīrsingu likšanas kursi, man ir neliela skepse, vai tiešām tur ko daudz iemāca. Suspect

Bet laikam laikam jau labāk iet uz salonu, kaut tāpēc vien, ka būtu grūti sagaidīt, kad pa pastu nepieciešamos pričendālus atsūtītu.

Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Svētdena Maijs 29, 2016 9:48 pm

Pirmajā reizē, kad salonā dūra, man smidzināja ko virsū, lai nejūt.
Otrajā reizē, kad bija pat tālāk no centra, man neko nesmidzināja, teica, ka tas ir muskulis - muskulim nervu nav - tā arī bija, jutu vnk kā iziet cauri, drusku var just, kā plīst mēles virsējais slānis, bet tas jau arī miesai tā ir Very Happy

Nemaz nezinu, cik tādi kursi maksā.... bet tā varētu būt; zināšanas nāk ar paša ieguldījumu :/

Interesanti, pirmos pīrisngus man dūra iedzērusi meitene uz ielas - pa zemu, bet citādāk labi Very Happy
Pirmie mēlē - salonā - baigi iekaisa, asiņoja :/
Otrie mēlē - mājās pie amatiera, kas jau teicās, ka labi ir izskolojies un ka tik vēl kāda izglītība nebija.... tad man patika kā viņš man mēlē izdūra Very Happy
Un pēdējais bija arī pie amatiera - tie miesas pīrsingi - jutos kā cūciņa, kad skaustu grāba, teica, ka es noraustījusies biju.... un jā, viens seklāk, otrs dziļāk, beigās iekaisuši un ņemami ārā - vrb nevajadzeja vasaras vidū durt Very Happy

Ceru, ka Tev salonā būs labi meistari ar visām ierīcēm kā vajag! (finger-crossed) Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Pirmdiena Maijs 30, 2016 12:50 am

Ui, paldies, bet par ātru sāc pirkstus krustot, sanāks man iet tikai pēc kādām divām nedēļām, jo aiznākošā nedēļā vārda diena - negribas klasiskāka stila radus lieki uztraukt. Jau tāpat atkal nokrāsoju matus rozā, ar to vienai reizei pietiks. Twisted Evil

Savukārt par pīrsingu kursiem ar apskatīties, piemēram, šeit. Neesmu gan īpaši interesējusies par šo, bet pēc manas saprašanas, klāt vēl obligāti vajag citus - par sanitāro normu ievērošanu. (Ja kādam lielāka saprašana par tām lietām, nekā man, tad priecāšos uzzināt, kā tur īsti ir).

Klau, bet kāda materiāla pīrsingus Tev lika? Cik saprotu, titāns vai bioplasts (bioflex?) esot daudz labāki, nekā ķirurģiskais tērauds, ja problēmas ar dzīšanu, tad iesaka pamēģināt pamainīt uz kādu no tiem materiāliem.
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Pirmdiena Maijs 30, 2016 1:51 am

turēšu visas divas nedēļas! Very Happy lai labāk! Very Happy


baigi isie kursi izskatās...bet arī labi - ko tur lēnam stāstīt, ja var ātir, kompakti un ko tur laikam daudz par tiem pīrsingiem... Very Happy

Pirms kādiem 5 gadiem, cik es vēl lasīju, vnm lika ķirurģisko tēraudu un tikai tad, kad sadzīja var likt jebko O.o, vrb, ja vēl dzīst, bet uz beigu pusi, tad vrb var likt kādus draudzīgos, bet ne akrilu, cik nopratu...
Zinu, ka priekš tuneļiem es dievinu silikonu, tgd, kad sadzījis Very Happy un mēles pīrsingiem izmēģināju teflonu - īstenībā patīkamāk, ka nav stieņa, ko jūti, toties teflons lokās - vnm zini, ka bumbiņa būs iemīcīta mēlē Very Happy (vai arī man bija super īsi stienīši piegriezti :?)
un laikam tā bioflex dēļ es nevarēju atrast un noprikt sev tīkamus pīrisngus lūpai, kdļ atmetu pīrsingu cerības, jo nepatika staigāt ar metālu, bet bioflex, man šķiet, netika ieteikts priekš jēlumiem un man tie bija :/
Tiešām nezinu, vai tagad iesaka eksperimentet ar mateirāliem, kad dzīst; atminos tik to, ka liek taisnos(lūpā ttd nedur rinķi pa taisno :?, lai smuki sadzīst un ķirurģisko metālu, jo tas neitrāls salīdzinoši cilvekam ir?
http://k.gan tie, kas skaitās miesas pīrsingi, tiem tad ar ko izdūra - ar to teorētiski staigāsi visdrīzāk (jo pastāv iespēja, ka izaugs dzīšanas laikā :? ))//


Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Pirmdiena Maijs 30, 2016 8:45 am

Jā, it kā standarts skaitās likt ķ. tēraudu, bet sekoju vienai pīrsingu likšanas diskusiju grupai un pamainīt materiālu uz titānu vai bioplastu ir viena no pirmajām lietām, ko iesaka (tai skaitā grupas vadītāja, kas ir gan medicīnas darbinieks, gan pati profesionāli nodarbojas ar pīrsingu likšanu), ja slikti dzīst.
Vēl jāskatās, vai pietiekami daudz uzņem C vitamīnu un cinku.
Nuja, un kopšana - labāk tīrīt ar sālsūdeni, nevis ūdeņraža pārskābi vai spirtu, jo pēdējie dikti kodīgi un katru tīrīšanas reizi vēl bojā audus, kas jauni veidojas.

Man šis temats aktuāls, krūtsgalā pīrsings nu jau apmēram gadu nesadzīst, lai gan tiem dzīšana mēdzot ilgu laiku aizņemt. Nomainīju oriģināli likto ķ. tēraudu uz bioflex, ir labāk. Iepriekšējais radīja nepatīkamu smaku, kā dēļ varbūt parāk bieži un pārāk nesaudzīgi centos tīrīt, ar šo vismaz nav tādu problēmu.

Starp citu, šī šķiet interesanta lapa, kur par dažādiem materiāliem var palasīt: klik
Pie bioplasta pierakstīts "People pierced with Bioplast™ have less swelling and infections" un "The healing process with Bioplast™ is faster than that of other materials" - tā ka vismaz teorētiski vajadzētu gan būt iespējamam jau sākumā ielikt ko tādu... Suspect

Nekad neesmu sapratusi, kāpēc nevar riņķi likt, varbūt to tad arī lētajos pīrsingu likšanas kursos pastāsta Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Pirmdiena Maijs 30, 2016 3:30 pm

Par trīšanu jau labu laiku esmu dzirdējusi, ka ūdeņradis ir milzīgs nē, jebkādu brūču tīrīšanai. Toties tik ar tiem miesas pīrsingiem uzzināju, ka kliņģerīsu tinktūra arī neder - taisnība, sausina.... Tā ka - sālsūdens all the way Very Happy
Nezināju par C un cinku ;o vajadzēs izmēģīnāt, kad vrb saņemšos jauniem pīrsingiem Very Happy

Nezināju, ka ar bioflex var pa taisno, par bioflex arī uzzināju trīs gadus pēc pirmā snake-bite un pat tad, nemācēju atrast informāciju par tiem labu - angliski šo to, un varēju necerēt uz latviskiem tulkojumiem un diskusijām Very Happy

Man šķiet, ka man kāds stāstī∆a, vai kur lasīju vai arī tai pašā reizē, kad man praktikants dūra?Very Happy stāstīja, ka lūpai neder riņķis, jo tad var lkm vrb pat ieaugt un ieveidoties tas riņķa līnijas riņķis lūpā...... vajag lai ātri sadzīst tas caurumiņš, nevis tur ko deformēt ar riņķi - vismaz es tā sapratu ;D Jā, laikam septum gadījumā to biju dzirdējusi, jo man nedūra ar pusriņķi, bet gan ar to "banāna" stila? nu to ieliekto pīrsingu :]


P.S.
Nesen atcerējos, ka man reiz ieteica priekš tīrīšānas, neamtinos vai tdļ, ka slikti dzija vai vispārīgi sakot :? nopirkt tējas koka eļļu, to šķaidīta veidā izmantot tīrīšanai....


Pēdējo reizi labojis zanmon Svētdena Jūnijs 12, 2016 12:05 am; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
Antichrist_superstar
needles
needles
Antichrist_superstar


Number of posts : 43
Age : 31
Location : Wtf?
Registration date : 28.01.11

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Sestdiena Jūnijs 11, 2016 11:35 pm

Respektīvi ir vēlme pēc 3 vertikālajiem labretiem, VAI 3 labretiem, VAI 3 lupu caururbjošajiem labretiem, VAI 3 mikrodermāļiem/skindaiveriem lūpu rajonā.
Lai noteiktu darba sežģītību ir jāizsaka savas domas konkrētāk, proti- kaut paint'ā sazīmēt punktiņus uz bildes.
Tikai un vienīgi brīdī, kad Tavs meistars sapratīs ko tieši Tu vēlies, varēs runāt tālāk.
Vienmēr ir iespēja atnākt uz konsultāciju un atļaut profesionālim aplūkot cik reālas ir iespējas tikt pie tik kārotās rotiņas.
Mīļie cilvēki- lūdzu, atcerieties, ka VISI pīrsingi nav paredzēti katram cilvēkam. Katrs esam indivīds ar dažādām fiziskām īpašībām, arī dzīšanas process katram ir individuāls.
Paldies par uzmanību- jauku visiem vakaru Yay!
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Svētdena Jūnijs 12, 2016 12:06 am

Em... nezinu, kas ir trešais no Tevis nosauktajiem variantiem, bet - pēc manas saprašanas - tas, ko gribu, saucas "vertical labret" vai "angel kiss" pīrsings, - nu tā kā bildē, ko ieliku (augšējā pīrsinga bumbiņa lūpai apmēram pa vidu, apakšējā zem lūpas).

Skaidrs, ka ne visi pīrsingi (vai vispār pīrsingi kā tādi) būtu piemēroti jebkuram cilvēkam. Nesaprotu, kur kāds pārpratums tajā sakarā.
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Svētdena Jūnijs 12, 2016 12:13 am

Es patiesībā nesaprotu par to pīrsingu nepiemērotību O.O saprastu, ja to tiektu par ģenitāliju pīrisngiem, bet tas būtu lieki teikts Very Happy .
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Svētdena Jūnijs 12, 2016 12:58 am

Par intīmiem pīrsingiem - nujā, ne visiem ir, kur dažus konkrētos ielikt Twisted Evil Twisted Evil

Pašielikti pīrsingi A057e7fc4fe1adf03fd9ffafbdfd2c35

Ja nopietnāk, gan jau, ka speciālists varēs vēl ko piebilst, bet es ar to saprotu pavisam vienkāršas lietas, nu, var gadīties, ka organisms "neņem pretī" pīrsingus (var nedzīt, var "migrēt" vai - it īpaši, ja runa par virspusējiem - pavisam tikt "izstumti"). Tur nozīme gan tam, kurā vietā un kādā veidā pīrsings likts, gan tam, kāds materiāls, gan paša cilvēka organisma jūtības / reakcijas uz svešķermeņiem / dzīšanas un atjaunošanās spējas. Iespējams, ka kaut kādā mērā arī ieradumi (piemēram, ja runa par orālajiem pīrsingiem, smēķēšana... vai gluži vienkārši - ja ieliek tādā vietā, kur pīrsings visu laiku ķeras, pīrsinga vieta tiek regulāri traumēta - skaidrs, ka ar sadzīšanu grūtāk iet).
Bet tas jau saprotami.

Ar dzīšanu gan man ir, kā ir, - lietoju imūnsupresantus, tā ka jebkam sadzīt / ataugt / atjaunoties utt. aizņem nenormāli daudz laika. Bet pīrsingu dēļ nepārtraukšu lietot medikamentus, tas nu gan.
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13Svētdena Jūnijs 12, 2016 1:28 am

Tās dzīšanas dažādības man nešķiet šķērlis, ja vēlies dur :/ kā nekā ir taču pīrsingi, kas pat nav lemti ilgai nēsāšanai, piemēram pīrsingu korsete :/
Par alerģijām neiedomājos...bet tas arī ir diezgan skaidrs, man šķiet, tas ir tabu organismam jau no paša sākuma Neutral k.gan man ir zināmi cilvēki, kam ir alerģijas, bet tās viņus neattur no alergēnu izmantošanas un arī cilvēkus, kam sirds labad neiesaka daudz ko darīt, bet dara tāpat..... Neutral
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Pašielikti pīrsingi Empty
PostTēma: Re: Pašielikti pīrsingi   Pašielikti pīrsingi Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Pašielikti pīrsingi
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: