AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 mazdarbība forumā

Go down 
+15
Uzpurnis
Selene
Harajuku_girl^^
Kyo
Silhouette
Shade_de_Monesko
Mazais
whisper
romance
Mada
platformene
wienna_lee
AltaMelissa
Wilting
zeloco
19 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

mazdarbība forumā - Page 2 Empty
PostTēma: Re: mazdarbība forumā   mazdarbība forumā - Page 2 Petite13Ceturtdiena Janvāris 03, 2008 2:25 pm

cik jauki.. Kad ar Wienna taisījām forumu mani māca šaubas, ka te k-kas reāli notiks (likās, ka forums pamirs jau pirmajās dienās), bet laikam jau bajag kādu vietu, kur parunāt par meitenīgām lietām Very Happy
Mēģinām arī uzturēt šo forumu mājīgu... Jo tā taču ir foršāk... Kā vieta, kur tu zini, ka nebūs negatīvas enerģijas, kasīšanās ar kādu.. Cerams, ka tā arī paliks, ja foruma biedru skaits augs Happy
Bet jūs nebaidāties arī izteiktie vai piedāvāt tirzājamās tēmas... Lasīt jau arī vajag, bet bez diskusijām, komentāriem un tēmām nebūs ko lasīt Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Selene
stitches
stitches
Selene


Number of posts : 470
Age : 32
Registration date : 09.09.07

mazdarbība forumā - Page 2 Empty
PostTēma: Re: mazdarbība forumā   mazdarbība forumā - Page 2 Petite13Ceturtdiena Janvāris 03, 2008 3:50 pm

Hell yeah! Vispār, šis ir pagaidām draudzīgākais forums, kuru esmu redzējusi kopš darbojos internetā Happy
mhm, lai kļūtu populārāki, forumiem vajag laiku un aktīvus līdzšinējos biedrus. Protams, imho mēs te diezgan aktīvi darbojamies un redz, nāk jauniņie un mums piebiedrojās. Happy) Man te patīk un ir jautri, foruma tēmas ir aktuālas jauniešiem un domāju, ka ar laiku mums te varētu izveidoties kaut kas LIELS. Very Happy Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://red-passion.deviantart.com/
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

mazdarbība forumā - Page 2 Empty
PostTēma: Re: mazdarbība forumā   mazdarbība forumā - Page 2 Petite13Ceturtdiena Janvāris 03, 2008 6:55 pm

Man šis forums patīk daudz vairāk nekā vesela rinda ar citiem, kuros es arī skaitos reģistrējusies. Šeit bezmaz visus dalībniekus var iepazīt vairāk vai mazāk personiski. Pie tam tagad jau nebūtu problēmu pat ja ik pa laikam pievienotos vēl kāds jauns cilvēks. Paliktu tā pati atmosfēra, jo par dažiem cilvēkiem ir daudz vieglāk atcerēties informāciju ^_^
Furthermore, the people here inspire me giggle
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
Uzpurnis
needles
needles



Number of posts : 46
Registration date : 11.05.08

mazdarbība forumā - Page 2 Empty
PostTēma: Re: mazdarbība forumā   mazdarbība forumā - Page 2 Petite13Pirmdiena Maijs 12, 2008 12:11 am

Es ir te! Es ir aktīvs līdz vemšanai!
Atpakaļ uz augšu Go down
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

mazdarbība forumā - Page 2 Empty
PostTēma: Re: mazdarbība forumā   mazdarbība forumā - Page 2 Petite13Ceturtdiena Oktobris 30, 2008 11:16 pm

eu, mīļīe, mēs patiešām esam pamiruši! ne jaunu tēmu, ne komentāru vecajās pēdējā laikā vairs nav, viss, kas te ik pa laikam darbojas, ir beztēma beztēmā un viss! wtf uz priekšu, speriet laukā te visu jaunu un interesantu, ko uzejiet, nevar tak būt tā, ka nekas vispāŗ nenotiek! ļaudis, neļaujiet forumam mirt confused
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

mazdarbība forumā - Page 2 Empty
PostTēma: Re: mazdarbība forumā   mazdarbība forumā - Page 2 Petite13Ceturtdiena Oktobris 30, 2008 11:52 pm

Man jau šķiet, ka tas tā periodiski notiek... Ik pa laikam. Un tad atkal viss ir kārtībā. Galu galā, šis tomēr nav no tiem retajiem forumiem, kurš ir aktīvs visas 24 h diennaktī.
Atpakaļ uz augšu Go down
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

mazdarbība forumā - Page 2 Empty
PostTēma: Re: mazdarbība forumā   mazdarbība forumā - Page 2 Petite13Piektdiena Oktobris 31, 2008 12:20 am

nez, varbūt tiešām, tik es vēl to neesmu pieredzējusi Neutral
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

mazdarbība forumā - Page 2 Empty
PostTēma: Re: mazdarbība forumā   mazdarbība forumā - Page 2 Petite13Piektdiena Oktobris 31, 2008 1:17 am

Nu jā, jebkurā gadījumā, gribētos, lai būtu aktīvāks... Taču, kādam tā aktivitāte ir jāuztur. Es piemēram, esmu visslinkākā tēmu veidotāja un parasti gaidu kad citi to izdarīs. Very Happy Ja katram ir tāda attieksme, tad nu, tādēļ nekas nekur īpaši nekustās.
Atpakaļ uz augšu Go down
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

mazdarbība forumā - Page 2 Empty
PostTēma: Re: mazdarbība forumā   mazdarbība forumā - Page 2 Petite13Piektdiena Oktobris 31, 2008 12:18 pm

pirms kāda laika bija savādāk, kaut kas jauns parādijās ik pa laikam.
nu jā, laikam ne manos spēkos šadu attieksmi mainīt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

mazdarbība forumā - Page 2 Empty
PostTēma: Re: mazdarbība forumā   mazdarbība forumā - Page 2 Petite13Piektdiena Oktobris 31, 2008 2:02 pm

Sākumā visos forumos ir daudz par ko runāt, raksta visu, kas sakrājies. ;D Vēlāk jau ir jāpiedomā pie tā, kas vēl interesants nav bijis. Un tur tad tiešām vajag lai forumieši ir aktīvi.
Atpakaļ uz augšu Go down
Marionette
needles
needles
Marionette


Number of posts : 35
Age : 32
Registration date : 08.09.08

mazdarbība forumā - Page 2 Empty
PostTēma: Re: mazdarbība forumā   mazdarbība forumā - Page 2 Petite13Piektdiena Oktobris 31, 2008 4:19 pm

Man atkal ir bail iesākt kādu jaunu tēmu,jo ir bijusi slikta pieredze šajā ziņā-piemēram,iesāku jaunu tēmu domubiedros,draugos,ko jūs domājat,visi kā apsēsti brauc virsū! Sad
Laika gaitā esmu sapratusi,ka šeit cilvēki ir patiešām jauki,bet vienalga,saņēmusies vēl neesmu.Piedošanu!
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

mazdarbība forumā - Page 2 Empty
PostTēma: Re: mazdarbība forumā   mazdarbība forumā - Page 2 Petite13Piektdiena Oktobris 31, 2008 5:16 pm

Jā, es vēl neizlasot līdz galam, gribēju teikt, ka šeit taču tā NOTEIKTI nebūs. Man pašai ir tā, ka daudzos forumos nerakstu, jo nepatīkama atmosfēra, tāds izteikts snobisms un puse izveidoto diskusiju tiek norakstītas. Šis ir vienīgais kurā uzturos, un tieši tādēļ, ka te vismaz ir normāli, draudzīgi cilvēki ar veselīgu attieksmi un bez vēlmes pie katras iespējas izspļaut savu žulti. Ai, tik gari izteicos...laikam tādēļ, ka sāpe sakrājusies. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

mazdarbība forumā - Page 2 Empty
PostTēma: Re: mazdarbība forumā   mazdarbība forumā - Page 2 Petite13Sestdiena Novembris 01, 2008 3:50 pm

Viss atkarīgs no tēmas. godīgi sakot, ja kāds uztaisīs tematu ar tekstu "kur var Latvijā nopirkt gotu apģērbus" es nekautrēšos izspļaut žulti, ja man nebūs noskaņojuma k-ko sakarīgu pateikt...

Bet galu galā jaunieši... Ja reiz šeit esat reģistrējušies jums taču jābūt tādai interesei par to lietu un es nedomāju, ka vairāku mēnešu laikā vismaz VIENS no visa foruma neatrod kaut ko jaunu un interesantu par ko pastāstīt, padalīties vai parādīt... Neutral
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
vellata666
thread
thread
vellata666


Number of posts : 93
Age : 31
Registration date : 06.08.08

mazdarbība forumā - Page 2 Empty
PostTēma: Re: mazdarbība forumā   mazdarbība forumā - Page 2 Petite13Otrdiena Novembris 04, 2008 3:13 pm

khmm...sakaaz ziema un majaas laika buus biezaak ko pasedeet un tad aju internets buus agndriiz labaakais draugs un avrees visu pastiities...
...no saakuma iestijos katru dienu jo amn nebij ko dariit un laisk bija atlku likaam bet pedeejaas nedeelas bija tik saspringtas celojumiutt... ehh.. njaa

...nju centiisos es ar kko uzraxtiit vai ielikt kaadas bildes... tik bik velaak kad viss trakums man apkaart norimsies...
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

mazdarbība forumā - Page 2 Empty
PostTēma: Re: mazdarbība forumā   mazdarbība forumā - Page 2 Petite13Trešdiena Novembris 05, 2008 12:52 am

Wheee!! nevaru sagaidiit ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





mazdarbība forumā - Page 2 Empty
PostTēma: Re: mazdarbība forumā   mazdarbība forumā - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
mazdarbība forumā
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Foruma grupas.
» Foruma saiets
» Foruma ranki

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Oficiālā daļa :: Par/ap forumu-
Pāriet uz: