AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 2008. gada vasaras mode

Go down 
+3
romance
wienna_lee
zeloco
7 posters
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13Piektdiena Decembris 07, 2007 11:32 pm

Es biju mērenā šokā, bet vai tas būtu ceļš uz pilnīgu brīvību ģerbšanās un meikapa stilā?


(iekliko mani)
2008. gada vasaras mode Corpsepaint
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
wienna_lee
Tamagothi
Tamagothi
wienna_lee


Number of posts : 193
Age : 36
Location : Neon bubbles
Registration date : 03.08.07

2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: Re: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13Sestdiena Decembris 08, 2007 4:49 am

Kādus tik megabriinumus negadās katru sezonu redzēt uz mēles un cik maz krikumu no tā pēc tam tiek pārstrādāts lietoshanai ielās. :/
Atpakaļ uz augšu Go down
https://alternativefashion.latvianforum.net/
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: Re: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13Sestdiena Decembris 08, 2007 10:21 am

Oho! Shocked
A kas tā ir par firmu?
Atpakaļ uz augšu Go down
avincenna
needles
needles
avincenna


Number of posts : 41
Age : 115
Registration date : 14.11.07

2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: Re: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13Sestdiena Decembris 08, 2007 1:44 pm

Tas ir dizainers Alexandre Herchcovitch. Viņam visas kolekcijas ir diezgan tādas ....wooow. Un daudz galvaskausu ^_^
Atpakaļ uz augšu Go down
Wilting
fabric
fabric
Wilting


Number of posts : 147
Age : 45
Registration date : 26.09.07

2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: Re: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13Svētdena Decembris 09, 2007 6:33 pm

Ai nu. Par to gan nevajag brīnēties. Dizaineru ir daudz, daudzus mēs nezinām, daudzus - drusciņ zinām, bet ko tad īsti viņi dara, nezinām. Daudz noslēpumaināks man liekas, kā tiek noteiktas "sezonas tendences". Tjipa, ir cilvēki, kas tās nosaka, un dizaineri tikai seko. Un tācu tiešām var redzēt, ka seko tām tendencēm, ir tie kopsaucēji. Mistika kaut kāda. Happy
Bet līdz Latvijai kamēr tas viss nonāks... Man ir aizdomas par mistisko apli - dizainera modes skate, masu ražošana Eiropas tirgum, tad tas viss nonāk līdz masu ražošanai pavisam lētajās austrumu "bērnu darbu izmantjošās fabrikās" un tad no turienes - pie mums. It kā jau situācija uzlabojas, ar visādu Zīmolu ienākšanu, bet, kā esmu dzirdējusi, tie tomēr ir tikai frančīzes uzņēmumi, tāpēc arī tas piedāvājums/cena atšķiras no vecās Eiropas piedāvājumiem šo pašu zīmolu veikalos.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/userinfo.bml?user=mena
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: Re: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13Svētdena Decembris 09, 2007 8:59 pm

nū, domāju, ka mūsdienās dizaineru tērpus var dabūt arī pie mums. Tagad vaļā veras visādi 'krutie' veikali, kaut vai Galerijā centrs... Zīmolu veikali tur nav retums.. Sliktākajā gadījumā kaut vai caur netu var dabūt, tik pašam jānoskaidro kas un kā. (tā saka "keep yourself updated").
Ar gaidīšanu, kad "viss stilīgais būs lēts" tad jāpiekrīt Happy
Īstenībā pēc Milānas modes nedēļas kādu laiku atpakaļ nosecināju, ka modē vispār nāk baigās fetišlietas... Platformas apavi un lateksa zeķes bija populārākā lieta modeskatēs...
Bet nebiju domājusi, ka tas nonāks līdz Corpsepaint Very Happy:D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 37
Location : citur
Registration date : 13.09.07

2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: Re: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13Pirmdiena Decembris 10, 2007 1:45 am

Galu galā, nav nekāds noslēpums, ka pasaule ir sadalīta vairākās zonās:
1. Rietumeiropa saņem viskvalitatīvāko, visjaunāko, visskaistāko, vislabāko;
2. ASV - kvalitatīvu, skaistu un jaunu, bet ne vislabāko;
3. Krievija un pārējā pasaule - Ķīnā ražotu un attiecīgas kvalitātes.
Lieki piebilst, ka Latvija un Austrumeiropa pieder pie 3. grupas. (Un tas attiecas vienlīdz uz drēbēm, tehniku, pārtiku.)

Wilting - vai tad ir cilvēki, kas nosaka modes tendences un dizaineri seko vai tomēr dizaineri sēnes saēdušies sacep un tad visi modes žurnāli un kritiķi mēģina izvilkt esenci, definēt sezonas tendenci?
Atpakaļ uz augšu Go down
Wilting
fabric
fabric
Wilting


Number of posts : 147
Age : 45
Registration date : 26.09.07

2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: Re: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13Pirmdiena Decembris 10, 2007 10:17 am

kjeepa.nr88 Cik esmu dzirdējusi, tad ir cilvēki, kas tieši tā - nosaka modes tendences. Pie mūsdienu tehnoloģijām esot interneta saits, kurā tad arī publicē šīs tendences. Piekļuva šim saitam, protams ir jāabonē, un maksa par to esot pat pasaules mērogā oi, oi, oi. Bet, ja esi nopietns dizainers, tad - tas ir jāabonē. Bet es nepatiekšu, kur es to esmu dzirdējusi vai lasījusi.
Bet tas man liekas visai loģisks skaidrojums, kāpēc pēkšņi parādās tās "tendences". Nevar taču modes mākslinieks savā nodabā saēsties sēnes, un izdomāt - o šogad manā kolekciojā būs rūtains audums un atkārušās kabatas, visu sašūt, uztaisīt skati, un konstatēt, o - liela daļa citu mākslinieku arī nezkāpēc ir izpīpējuši kaut ko par rūtainu audumu un atkarenām kabatām. Vai militāro stilu. Vai melno krāsu, vai paaugstināto vidukli, vai jebko tādu. Cits jautājums, kā mākslinieki to "apspēlē", "apdarina", "izsaka savā mākslā"
Cits jautājums, vai jaunie modes mākslinieki seko šīm "tendecēm", vai, kā jau "jauni un dusmīgie"- dara ko grib.
'
zeloco. Vispār jau jā. Mēs dzīvojam brīnišķīgā laikmetā - varam internetā pasūtīt visu ko, un arī aizbraukt un nopirkt visu ko. Ja tā padomā - vienkārši fantastika. Galvenais, izdomāt, ko grib. Un imetj pri sebja dņegi. Un tas naudas elements mani ved baigā fustrācijā, vai kā to pareizi sauc. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/userinfo.bml?user=mena
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: Re: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13Pirmdiena Decembris 10, 2007 10:47 am

Jā, jā es arī esmu dzirdējusi, ka ir tieši konkrēti cilvēki, kas nosaka modes tendences, dizaineri tam seko un kaut ko papildina, pieliek savu.
Atpakaļ uz augšu Go down
avincenna
needles
needles
avincenna


Number of posts : 41
Age : 115
Registration date : 14.11.07

2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: Re: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13Pirmdiena Decembris 10, 2007 3:10 pm

Kāds ir redzējis filmu Devil Wears Prada? Tur ir diezgan precīzi parādīts viss, kā notiek fashion industrijā. Galvenais jau, lai mēdijiem patiktu, tad arī tas kļūst populārs. Un loģiski, ka visi pārējie, lai iegūtu šo popularitāti, kopē.
Atpakaļ uz augšu Go down
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: Re: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13Ceturtdiena Decembris 20, 2007 9:43 pm

Mūsu pašu dizaineriem arī šis tas interesants, piemēram,
2008. gada vasaras mode 5

2008. gada vasaras mode 6

Mākslinieki- Indra Miklāva un Artis Štamgūts

p.s. būtu ielikusi vairāk attēlus, bet daudzi ir no žurnāliem un nesanāca internetā atrast, skatīšos-varbūt varu ieskanēt
Atpakaļ uz augšu Go down
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: Re: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13Ceturtdiena Decembris 20, 2007 9:50 pm

Būs par šiem dizaineriem nedaudz vairāk jāpainteresējas Happy Nebiju redzējusi iepriekš.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: Re: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13Ceturtdiena Decembris 20, 2007 9:59 pm

Es ik pa laikam ieraugu žurnālos kaut kādus interesantus mūsu pašu dizaineru darbus, tagad vismaz ir forums kur atrādīt, jāpalūko varbūt vēl kaut ko atrakšu.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: Re: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13Piektdiena Decembris 21, 2007 12:16 am

starp citu es dazhus liidziigus apgjeerbu gabalus redzeeju jarmarkaa... tik nez vai nebuus izpirkti...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Wilting
fabric
fabric
Wilting


Number of posts : 147
Age : 45
Registration date : 26.09.07

2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: Re: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13Piektdiena Decembris 21, 2007 9:38 am

Kad es biju Jarmarkā, cik es sapratu, no modes mākslinieku darbiem nebija gandrīz nekā. Es tieši padomāju - vai nu viņiem baigā nesezona, vai viss jau nopārdots, vai draugiem izdalīts, vai paši nēsā... Patika stiklinieki.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/userinfo.bml?user=mena
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: Re: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13Piektdiena Decembris 21, 2007 5:07 pm

taa ka gluzhi pilniigi nekaa nav jau.. nav Very Happy bet nu tur bishkji bija darbi..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





2008. gada vasaras mode Empty
PostTēma: Re: 2008. gada vasaras mode   2008. gada vasaras mode Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
2008. gada vasaras mode
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Viktorijas laika mode ...
» Scene Kids (matu mode?)

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Dalamies iespaidos-
Pāriet uz: