AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Kerzas.

Go down 
+16
Stihija
Silhouette
Mada
5FF
Harajuku_girl^^
platformene
Shade_de_Monesko
Kyo
masq
Gāzmaska
kjeepa.nr88
Wilting
zeloco
romance
Mazais
Selene
20 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3
AutorsZiņojums
Blackbird
needles
needles
Blackbird


Number of posts : 30
Location : under the veil of darkness
Registration date : 01.02.08

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Piektdiena Februāris 08, 2008 3:38 pm

Es nesen , laikam, NS KINGā nopirku parastas melnas kerzas- garas un tikai pa 15 Ls. Viņas ir šausmīgi ērtas un siltas. Nezinu kā būs vēlāk, ko kvalitāte parādīs, bet pagaidām izskatās, ka nēsāsies vēl ilgi Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
5FF
fabric
fabric
5FF


Number of posts : 195
Age : 32
Registration date : 26.12.07

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Piektdiena Februāris 08, 2008 5:21 pm

Shocked es pat savas pusgarās par tādu naudu nevarēju nekur ieraudzīt... nav kkādas lipinātās?
Atpakaļ uz augšu Go down
Blackbird
needles
needles
Blackbird


Number of posts : 30
Location : under the veil of darkness
Registration date : 01.02.08

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Piektdiena Februāris 08, 2008 8:17 pm

Kas ir lipinātās, ja drīkst vaicāt? Neesmu par tādām dzirdējusi Shocked
Atpakaļ uz augšu Go down
Selene
stitches
stitches
Selene


Number of posts : 470
Age : 32
Registration date : 09.09.07

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Piektdiena Februāris 08, 2008 8:53 pm

holy! veiksmīgs ķēriens. wtf
Atpakaļ uz augšu Go down
http://red-passion.deviantart.com/
whisper
fabric
fabric
whisper


Number of posts : 100
Age : 33
Registration date : 20.09.07

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Sestdiena Februāris 09, 2008 10:42 pm

Kerzas? Par 15 ls? Nekad neko tādu nebiju dzirdējusi. Tiešām veiksme!

Mada, jauki zābaki Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/initta
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Svētdena Februāris 10, 2008 1:56 pm

Man tad nu ir tādi jautājumi: vai tās tiešām ir kerzas jeb kaut kas kerzveidīgs un ja nu tiešām ir tad, kas par firmu tā?


Pēdējo reizi labojis Pirmdiena Februāris 11, 2008 3:51 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
5FF
fabric
fabric
5FF


Number of posts : 195
Age : 32
Registration date : 26.12.07

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Svētdena Februāris 10, 2008 8:31 pm

lipināts- salīmēts ar līmi nevis nošūts.
Atpakaļ uz augšu Go down
Blackbird
needles
needles
Blackbird


Number of posts : 30
Location : under the veil of darkness
Registration date : 01.02.08

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Pirmdiena Februāris 11, 2008 3:44 pm

Nu jā, nepareizi izteicos- tie ir kerzveidīgi armijzābaki. Viņi ir ļoti līdzīgi kerzām, vienīgais ir tas, ka purngals nav no metāliska materiāla. Taču pat par tādiem 15 Ls ir maz.
Firma Skills. Pat nobrīnijos, ka viņi k-ko tādu ražo.
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Ceturtdiena Jūlijs 09, 2009 5:34 pm

kāda jums pieredze ar 38.izm. kerzām? cik bieži vispār tik mazu izmēru nākas redzēt; sakrāju naudu lai pirktu zābakus bet tākā neesmu no rīgas jāvaktē laiks vislaik.. nevaru izskraidīt visus veikalus!
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Ceturtdiena Jūlijs 09, 2009 6:07 pm

Kas tik īpašs ir ar 38. izmēru? Manuprāt, tas nav mazs, bet diezgan izplatīts sieviešu izmērs. Man pašai ir, un nav bijušas problēmas atrast kerzas šajā izmērā.
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Ceturtdiena Jūlijs 09, 2009 7:17 pm

laikam bija neveiksmīga diena, bija tikai 40 un uz augšu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Ceturtdiena Jūlijs 09, 2009 11:15 pm

Visos tajos lielajos veikalos, Dominā piemēram, ja kaut kur kerzas ir, tad bieži tiešām ir virs 40. Bet man nešķiet, ka tas ir dēļ tā, ka izmērs kaut kāds netāds, jo cik esmu manījusi tur VIENMĒR ir virs. Tā, it kā tie būtu vairāk vīriešu apavi. ;D Protams, katru dienu es nepārbaudu, bet cik nu gadījies, tā ir.
Centrā savukārt, kaut vai tajā pašā Milano, ar to problēmu nav bijis. Bet nu, tur ir tikai Steel (vismaz agrāk bija) varbūt tev vajag savādākas. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Viesis
Viesis




Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Piektdiena Jūlijs 10, 2009 12:24 pm

pieturos pie klasiska izskata kerzām gan Steel, gan Invader būtu labas. [Dr.Martens jau bišku par dārgu scratch ]
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Sestdiena Jūlijs 11, 2009 12:16 am

nesen tīri nejausi vienās humpalās uzskrēju uz potītes augstuma Reebok kerziem... izskatās ne sliktāk par steeliem + mans izmērs un maksāja 2 LS!!! - best day of my life?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Hachikuro
thread
thread
Hachikuro


Number of posts : 76
Registration date : 26.06.09

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Sestdiena Jūlijs 11, 2009 3:47 pm

uu lalāa... šiki +_+ nepačukstēsi,kas par maģiskajiem humpāļiem?
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Sestdiena Jūlijs 11, 2009 6:10 pm

uz avotu ielas, bet nu tur vairaak nebija... visp pat humpaljos kerzi parasti kaadus 7 ls maksaa... tas man pashai kaa shoks bija..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Hachikuro
thread
thread
Hachikuro


Number of posts : 76
Registration date : 26.06.09

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Sestdiena Jūlijs 11, 2009 8:19 pm

Es šķiet neceltu iebildumus arī pret daudzmaz pieklājīga paskata kerziem pa 7 lašiem,bet kkā nav gadījies tādus sastapt :< Bet nu tas jau arī noteikti tapēc,ka neesmu īpaši pazīstama ar Rīgas sēkōnd veikaliem.
Anyway - lai labi nēsājas~!
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Svētdena Jūlijs 12, 2009 2:43 pm

nu, vēl nesen vienās apavu humpalās redzēju.. vesela rinda bija... Avotu un lācplēša ielas krustojumā.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Svētdena Jūlijs 12, 2009 5:52 pm

Manai draudzenei kādu laiku atpakaļ paveicās Degās atrodrot melnus garos Dr. Martens, izskatījās kā jauni. Tiesa, tas bija pirms pāris mēnešiem, taču kad es tur pēdējo reizi biju, tad redzēju ļoooooti daudz platformeņu un visādu tamlīdzīgu apavu. Nu jā, laikam vairs nav.
Atpakaļ uz augšu Go down
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Pirmdiena Jūlijs 13, 2009 9:05 pm

Paranoid. rakstīja:
Manai draudzenei kādu laiku atpakaļ paveicās Degās atrodrot melnus garos Dr. Martens, izskatījās kā jauni. Tiesa, tas bija pirms pāris mēnešiem, taču kad es tur pēdējo reizi biju, tad redzēju ļoooooti daudz platformeņu un visādu tamlīdzīgu apavu. Nu jā, laikam vairs nav.

Dr. martens degās? ahaha, man laikam nekad tāda veiksme nebūs..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Pirmdiena Jūlijs 13, 2009 9:54 pm

Jap, īstie Dr. Martens. Pie tam viņas izmērs un tikai 10 ls maksāja. Tā tiešām ir baaaaaigā veiksme un pirms tam es tiešām tur nekad nebiju redzējusi Dr. Martens. Šaubos arī, ka vēl kādreiz redzēšu. Very Happy Bet nu, gadās visādi.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13Otrdiena Jūlijs 14, 2009 10:32 am

Humanā parasti ir daudz labumu... tikai jāuzķer uz pieveduma dienām, lai paspētu k-ko dabūt..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Kerzas. - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Kerzas.   Kerzas. - Page 3 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Kerzas.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 3 no 3Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» kerzas
» Kerzas
» Kerzas

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Pārdodam/pērkam-
Pāriet uz: