AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Mājdzīvnieki

Go down 
+18
platformene
vilhelms.otrais
Stihija
vellata666
valante
Mazais
Gāzmaska
Harajuku_girl^^
Selene
AltaMelissa
whisper
Mada
Shade_de_Monesko
zeloco
Silhouette
kjeepa.nr88
romance
Wilting
22 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Ceturtdiena Janvāris 03, 2008 1:32 pm

Bildītes nav, bet būs Happy
/Iet uzlādēt fotoaparātu. ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Ceturtdiena Janvāris 03, 2008 2:43 pm

O! Gāzmaskai jau vesels zoodārzs mājās Very Happy Labais.. Montijs un papagailis izklausās lieliski.. :3
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Gāzmaska
thread
thread



Number of posts : 69
Age : 31
Registration date : 20.12.07

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Ceturtdiena Janvāris 03, 2008 3:16 pm

Ar to Čivīti ir tāda lieta, ka viņa itkā izskatās so cute, bet ja viņai kāds nepatīk, tad tam aiz dusmām pirkstus pat noknābt varētu. Happy

Bildes:
peciņa
https://servimg.com/view/11849199/1
montijs
https://servimg.com/view/11849199/2
čivīte
https://servimg.com/view/11849199/3


(netaisi lūdzu dubultpostus, ja vēlies ko piebilst izmanto pogu edit.
ierakstus savienoju /romance)
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Ceturtdiena Janvāris 03, 2008 10:15 pm

neona putns Very Happy lol
kakji ir super heart
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Mazais
fabric
fabric
Mazais


Number of posts : 252
Age : 32
Location : supernova
Registration date : 22.09.07

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Piektdiena Janvāris 04, 2008 4:49 am

Seši kaķi, oh god Es Tevi apskaužu (:

Es esmu kaķu sieviete. Ja Man vecumdienās nebūs vīrieša kas Mani aturēs no pārāk daudz kaķu turēšanas tad būšu kārtīga kaķu tente Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Wilting
fabric
fabric
Wilting


Number of posts : 147
Age : 45
Registration date : 26.09.07

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Piektdiena Janvāris 04, 2008 10:07 am

Mazais: Tad Tev jādabū tāds vīrietis, kā manējais, kas pats sastiepj pilnu māju ar kaķiem. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/userinfo.bml?user=mena
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Trešdiena Maijs 14, 2008 8:12 am

man mājās dzīvo Behemots- melns, hiperaktīvs runcis XD no masq dabūju šķiet kādu gadu atpakaļ ^^
neskatoties uz viņa runcisko paskatu, Behemotam ir ekstra smalka balss kā tādai mazai kaķenītei. viņš medī visu, kas kustas, lec uz pleciem un nespēj dzīvot bez komunikācijas. kad bij mazāks patika chatot (spaidīja man klaviatūras pogas, rakstot nejēdzības kā "hfilhfjxb" XD)
Atpakaļ uz augšu Go down
vellata666
thread
thread
vellata666


Number of posts : 93
Age : 31
Registration date : 06.08.08

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Otrdiena Augusts 19, 2008 10:11 pm

maan majaas ir paslaik triis kaki...Sise(vardu izdomaja mana masa) Džuse(vardu izdomaja mamma) un viens mazinjs kakeens...to dos omei tik nezinu ka vinja vinju sauks laikam atkal kartejais kakis ar vardu Picis dumb

Sise ir ir ar daudz daudz kraisainiem plankumiem [nenosakaamas izcelsmes skirne] (melni peleki balti rizi)...iista pieliideja

Dzuse ir siamiete...atriebiigs kakis..iebioedejusi Sisi...nu vinja man pa nakti no plaukta uz galvas gaz virsu gramatas un tumbas...

tad vel majas suns Kriksis(masa atkal vardu iedeva) taksis...fuuj es vinju ciest nevaru ta pat ka vinjs mani...
un velviens suns kurs dzivo laukos liels vacu kaukazietis varda Reo...

un nesen ieradaas veliens dzivnieks pundurkamiitis Denijs (beidzot es kadam dzivniekam ar paspeju piedevet vardu....mm vards ir par godu manas milakas grupas solistam denijs no cradle of filth)

bet vislabaak man patiik zurkas un zirnekliisi...ar laiku cerams kadu iegadasos
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Otrdiena Augusts 19, 2008 11:20 pm

Vienmēr esmu gribējusi žurku...

starp citu, manā mājā "pievedums" tagad mums ir GIGANTISKS vācu aitas suns Karls Marks... man suņi ir general nepatīk, kur nu vēl tādi milzeņi kā šamais.... un tas vē ir kucēns.. iedomājos kādos apmēros viņš būs pieaudzis... Māsa gan ir 7. debesīs... :/
Manam kaķim dzīves vairs nav :/
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
vellata666
thread
thread
vellata666


Number of posts : 93
Age : 31
Registration date : 06.08.08

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Trešdiena Augusts 20, 2008 12:28 am

apaac...nabaga kakis..bet ja kakis gribes vinjs sunus iebiedees ta pat ka maneejais kakis sunus sev tuvumaa nelaiz..
Atpakaļ uz augšu Go down
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Trešdiena Augusts 20, 2008 3:44 pm

man arī ir diezgan daudz dzīvnieciņu. trīs suņi- viens ir niknais, jeb pareizāk- neizaudzinātais suns rembo, viņu it kā uzdāvināja man ziemassvētkos, bet viņš bija atstāts pie mammas kolēģes mātes dzīvokļa durvīm kastē, tapēc žēlsirdības pēc tika savākts. tad vēl man ir viena, kādus 13 gadus veca laika sugas kucīte bona (viņai tagad ir meklēšanās laiks un tas ir vienk grrr. ) un vēl viņas.. dēls, diezgan jauns vēl, un viņu katrs mēdz saukt savā vārdā (es viņu saucu par suni, māsa par susi, mamma agrāk viņu dēvēja par šāronu un brālis- par labriku), bet izplatītākais ir susis. kopā ar bonu (laika- tā ir kaut kāda medību šķirne) viņi abi ir nomedijuši kaut kādu bebru un arī mazākus dzīvnieciņus, kā ūdensžurkas, peles, kurmjus utt. vēl mums ir divi kaķi- viens ruds minkāns, tāds mīlīgs visumā, un viena kaķene, par viņu gan stāsts ir inetresants- vienu dienu, pareizāk sakot, pavēlu vakarā dzirdam suņi neganti rej kaut kur, tur pat pie durvīm, un mēs ejam skatīties, kas par lietu- bet līdzko atveram durvis tā viņa iemūk istabā un it kā zinādama, dodas taisnā ceļā pie minkāna bļodām. okeei, suņi tika ieslēgti garažā un kaķe izlaista ārā, lai dodas prom, bet nekā- kādas divas naktis pārlaida uz malkas grādām, glābdamās no suņiem, bet prom viņu nekādi nevarēja dabūt un tā nu mēs viņu paturējām. tagad viņa ir nobarojusies, palikusi kupla un aste viņai kā putekļu birste, krāsojums- pelēkraiba ar baltu punci (kurā izskatās, ka iekšā ir kaķēni), un viņa ir ar minkānu salīdiznošu medīga, bet savā starpā viņi neplēšas, tikai šad tad pa draiskojas. un ar suņiem viņa tiek galā. Cool vienīgais netikums- viņu nekādi nevar atradināt no lekšanas uz galda. nu jā, un vēl smilšu pele. to man draudzenes dzimšanas dienā uzdāvāja. kaut kā bija gadijies tā, ka pēc kaķa uzbrukuma viņa zaudēja to pūkaino astes galu, bet nu.. tik un tā jauks dzīvnieciņš viņa ir. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
vilhelms.otrais
thread
thread
vilhelms.otrais


Number of posts : 76
Age : 31
Location : Under sea
Registration date : 26.01.10

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 1:58 pm

Man laukos dzīvo izlaists suns vārdā Robis. Pēc kažoka raibulis, brūnmelns ar nedaudz balto krāsu uz krūtīm. Pēc dabas gudrs, māk 3 trikus >:3, kurus izpilda bez prasīšanas, ja kāds ēd. Pirkām, kā bokseri dabūjām smuku plušķīti, kuram ciema tantes vislaik jautā sugu.

Tad vēl ir pundurkāmju ģimene. Mamma Frederika, kuru zoo veikalā pārdeva kā puiku, tētis Maksis. Kopā uzradījuši bērnu Bembiju. Ja sēž blakus būrim nāk sarunāties. Izskatās,ka drīz šiem būs papildinājums.

Agrāk bija Madagaskaras prusaki , un zivis, bet tie atstiepa kājas.

Dzīvoklī dzīvo vienīgā izdzīvojušā gufija, kas nāk sveicināties, kad ber barību.
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 3:08 pm

man ir balts kaķis, kuru es mīlu, tik ļoti mīlu katru viņa kustību, katru ņaudienu - es uzskatu, ka viņš ir perfekts, un labāks kaķis man vienkārši nevarētu but.

viņš ir mans baltais trusītis, bet es - alise albino
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 4:18 pm

vilhelms.otrais - kur tu prusakus dabūji? tos maz Ljā var nopirkt? O.o fancy
ps. kas ir gufija? o.O

platformene - ka'ji vispār ir perfekti. Es stundām varu skatīties kā man kaķis spēlējais vai mazgājas. Viņi ir tik eleganti it visā, ko dara..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 4:19 pm

Tā kā dzīvoju laukos, mājdzīvnieki man vienmēr bijuši visapkārt - gan suņi, gan kaķi, gan citi lopiņi. Bet tomēr esmu pilnīgi un galīgi pārliecināts suņu cilvēks. Pārējie ģimenes locekļi vairāk mīl kaķus, tāpēc to mums mājās ir vairāk, bet sunītis diemžēl tikai viens. Te nu viņa ir - Ronda, jeb, kā man tīk viņu dēvēt - Rondiš. Bildīte no vasaras, kad šis laikas jauktenītis vēl bija mazs.

Mājdzīvnieki - Page 2 Image-228C_4B643B6D

Jo sevišķi man tīk lielie suņi, bet mans visu laiku mīļākais suns bija Fluks - takša un Latvijas dzinēja jauktenis. Apmēram pirms gada viņš gan aizgāja bojā, un vēl tagad, izejot no mājas, es katru reizi uzmanos, jo joprojām liekas, ka viņš guļ uz sliekšņa pie durvīm. Te nu viņš ir visā savā godībā. Ļoti pietrūkst.

Mājdzīvnieki - Page 2 Image-3AC7_4B643DCA
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
vilhelms.otrais
thread
thread
vilhelms.otrais


Number of posts : 76
Age : 31
Location : Under sea
Registration date : 26.01.10

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 6:28 pm

Es nepirku, man par brīvu atdeva viena meitene, kuras sludinājumu es atradu draugiem.lv
Gufija ir neliela zivtiņa, kuru ir elementāri turēt un kopt, pat kārtīgu akvāriju nevajag, var iztikt tikai ar krūzīti Twisted Evil
Nabagi prusaki, kas var pārdzīvot atomkaru nepārdzīvoja mani T.T . Radās problēmas ar pelējumu, kas viņiem kaitīgs
Atpakaļ uz augšu Go down
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 36
Location : citur
Registration date : 13.09.07

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 6:43 pm

Tā zivs ir gūpija nevis gufija. Smuka, maza zivtiņa.
Manā akvārijā šobrīd ir tikai viena cihlīda (šitāda te ), bet ir bijis viskautkas, šitā viena ir nikna un visas citas izdzīvo. Kaķis var sēdēt pie akvārija stundām, kā cilvēki pie TV, lol.
Atpakaļ uz augšu Go down
vilhelms.otrais
thread
thread
vilhelms.otrais


Number of posts : 76
Age : 31
Location : Under sea
Registration date : 26.01.10

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 6:58 pm

Man jau likās, ka nosaukumu nepareizi uzrakstīju dumb
Zivis vispār interesanti vērot, ne tikai kaķiem.
Smuka tev tā zivs.
Mana suņa izklaide ir kāmīšu vērošana un ošņāšana. Dažbrīd pat rāpjas ar priekšējām ķepām uz galda, lai labāk novērotu. Nedos dies', ja kāmji šo pamana un sāk skraidīt apkārt tad nost nevar novilkt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoia Agent
thread
thread
Paranoia Agent


Number of posts : 59
Age : 33
Location : Never,never, land..
Registration date : 07.06.09

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Otrdiena Februāris 09, 2010 2:45 pm

BEST CAT EVER. +ME

Mājdzīvnieki - Page 2 Picture_0171
Atpakaļ uz augšu Go down
aura
needles
needles
aura


Number of posts : 20
Age : 37
Location : Riga
Registration date : 24.11.09

Mājdzīvnieki - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Mājdzīvnieki   Mājdzīvnieki - Page 2 Petite13Otrdiena Februāris 09, 2010 4:11 pm

Es savu kaķeni jau pusotru gadu saucu par Lopu. Kāpēc? Tāpēc, ka viņai piestāv.

Lops maziņš
Mājdzīvnieki - Page 2 Lops-1

Lops liels
Mājdzīvnieki - Page 2 Lops-2

Lops skrien pēc papīra bumbiņas un nes to atpakaļ