AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.

Go down 
+10
Shade_de_Monesko
5FF
romance
Mazais
Folkblack
Wilting
zeloco
wienna_lee
platformene
Harajuku_girl^^
14 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2, 3, 4  Next
AutorsZiņojums
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Pirmdiena Oktobris 08, 2007 4:57 pm

Nu tā, jau kādu laiku atpakaļ ir radusies ideja Līvu laukumu pārvērst par jauniešu tikšanās vietu, kas būtu veltīta lielā mērā modei.
Nu tas būtu kā tāds Latvijas "harajuku tilts", kur vakaros un brīvdienās pulcētos jaunieši.. Drosmīgi jaunieši, kas nekaunās parādīt sevi.

kādas idejas?
P.S. zinu, ka ideja ir diezgan grūti realizējama, nu bet ar kko taču ir jāsāk Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Pirmdiena Oktobris 08, 2007 6:00 pm

oooh, man patīk šī ideja
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
wienna_lee
Tamagothi
Tamagothi
wienna_lee


Number of posts : 193
Age : 36
Location : Neon bubbles
Registration date : 03.08.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Pirmdiena Oktobris 08, 2007 6:05 pm

Jautājums - kāpēc tieši Līvu laukums? Man tā vieta pēdējā laikā rada aizvien vairāk pretīgu sajūtu - āra kafeinīcas ar kretīnisku mūziku + pārdzerušies lopisko tūristu bari. Ne tā jaukākā vieta kur atrādīt sevi. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
https://alternativefashion.latvianforum.net/
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Pirmdiena Oktobris 08, 2007 6:06 pm

nu jā, cerams, ka mēs neesam vienīgās, kam šī ideja patīk Happy
jo Līvu laukums (vismaz pa dienu) izskatās izmiris..

voi, neizlasīju atbildi par tirm dzērājiem..
nu tas gan tiesa.
nu es neesu rīdziniece, tāpēc nezinu, kas tur darās vakaros..
nu protams, tas var nebūt Līvu laukums.
ja nepatīk, gaidu ietekumus, kur tad citur?


(netaisi dubultpostus - izmanto "edit" opciju, ja vēlies izmainīt rakstīto (zeloco))
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Pirmdiena Oktobris 08, 2007 6:44 pm

Par ideju - esmu par! Man nereti pēc nodarbībām gribās k-kur pablandīties un nebraukt mājās... Bet par vietu es arī īsti negribētu piekrist... Tad jau drīzāk Stēlnieku laukums - tur ir daudz tūristu, bet vismaz nav tik daudz iedzērušo Happy Te jau drīzāk jāņem talkā Rīgas centra karte Very Happy Varētu taisīt balsošanu, tik jāpiesaka vietas :B
Padomāju, šķiet mēs varētu mēģināt iekarot kādu parku.. Vērmanīti vai, piemēram, to, kas blakus katedrālei/pretī Reval hotel Riga...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Pirmdiena Oktobris 08, 2007 7:13 pm

nu Strēlnieku laukums ar nav slikta vieta. Happy
tik tiešām, varētu balsot..
nu idejas, vēl.
Par vērmanīti, mēs būsim pārāk maz, lai iekarot tik plašu teritoriju, bet protams, kādu stūrīti jau var.. vajag tādu vietu. nu kā lai pasaka. tādu ne pārāk plašu, bet diezgan publisku. lai nesanāk tā, ka mēs sevi rādam paši sev.
nu es neesmu no rīgas, tākā vietas izvēli varu atstāt jūsu ziņā. Vasarā bieži sanāks braukāt uz japāņu valodas kursiem, un pirms nodarbībām droši varētu aiziet, pasēdēt.
visvarāk jau priecē doma, atrast sev līdzīgos. ^_^
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
Wilting
fabric
fabric
Wilting


Number of posts : 147
Age : 45
Registration date : 26.09.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Otrdiena Oktobris 09, 2007 8:41 am

Nu, Līvu laukums - Doma laukums tiešām ir vispretīgākā vieta visā Vecrīgā. Atstāsim to lēto avioreisu pašazieriem, pieclatu maukām un izmisušām labizglītotām birojniecēm.
Man vislabāk patiktos, ja katrā rajonā būtu tāda vieta - nepatīk Rīgas centralizācija, bet nu jā, mūsu ir pārāk maz + tiešām visa "dzīve" koncentrējas centrā - tātad, tas nav iespējams.
Pirmā doma, kas man iešāvās prātā - Daugavmala. Daugavmala gan ir plašs jēdziens. Bet nu it kā taču pamazām taisās Centrāltirgus spīķerus pārvērst par "kultūras vietu", tā kā varētu vairāk uz to pusi. Ir viens mīnus - man ir aizdomas, ka tur bieži grozās policisti, un izķer tos, kas dzer alkaholu no pudelēm.
Otrā vieta, kas man ienāca prātā - Centrālturgus. Protams, ne jau pats Centrāltirgus, bet tas laukumiņš starp centrāltirgu un Zinātņu akadēmiju. Tur ir soliņi, vasarā smuki sastādītas puķītes, šogad kaut kādu visai dīvainu skulpturiņu uzblieza. Cilvēki staigā garām uz transportu, bet laukums ir pietiekosi plašs, un man liekas, var tusēties netraucēti. Var arī satikt bomzīmšus, kas taču ir visreālākie anarhisti. Razz Mīnuss - Gogoļielas policijas iecirkņa tuvums. Kaut arī policistus tur neesmu redzējusi. Very Happy
Vēl jau manā Maskačkā ir smuks skvēriņš uz Lācplēša ielas/Gogoļielas stūra ar soliņiem, bet nu tas laikam pārāk tālu no centra.
Foršas vietiņas man liekas Upīša galerija un Berga bazārs. Ir soliņi, veicīši apkārt, nav ielas malā, naktī apgaismots, netālu no centra, bet nav pats centrs.
Strēlnieku laikums, mjā, vot arī no policijas raustīgi. Mad Ja vien meitenes nedzer no termosiem līdzpaņemto karsto šokolādi, no baltām krūzītēm ar apakštasītēm, kamer džeki tur virs viņām meģīņu saulessargus. Tas laikam būtu ļoti "Steampunk". Razz

Ehh, vispaŗ sen jau esmu domājusi, būtu man daudz, daudz naudas, nopirktu zemi Rīgā, iekārtotu parku ar soliņiem un strūklaku. Un daudz klusu vietiņu, kur pārīšiem bučoties un narkomāniem durties. Razz
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/userinfo.bml?user=mena
wienna_lee
Tamagothi
Tamagothi
wienna_lee


Number of posts : 193
Age : 36
Location : Neon bubbles
Registration date : 03.08.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Otrdiena Oktobris 09, 2007 1:47 pm

Wilting - par to karsto šokolādi un sualessargiem - āāā, es tā gribu! excited

Par vietu - ir tak kaut vai pašā centrā ts parciņš pie Operas, kur ir divas smukas vietas - viena pie tās strūklakas, otra uzreiz pāri tiltiņam, ~pretī LU galvenajai ēkai - soliņi utt. Happy

Vai arī Esplanādē (tb parkā pie Katedrāles) kkur ap raiņa pieminekli. XD

Vai Parkā pie Kongresu nama! Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
https://alternativefashion.latvianforum.net/
Folkblack
fabric
fabric



Number of posts : 189
Registration date : 03.10.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Otrdiena Oktobris 09, 2007 2:15 pm

Harajuku_girl^^ rakstīja:
Nu tā, jau kādu laiku atpakaļ ir radusies ideja Līvu laukumu pārvērst par jauniešu tikšanās vietu, kas būtu veltīta lielā mērā modei.
Nu tas būtu kā tāds Latvijas "harajuku tilts", kur vakaros un brīvdienās pulcētos jaunieši.. Drosmīgi jaunieši, kas nekaunās parādīt sevi.

kādas idejas?
P.S. zinu, ka ideja ir diezgan grūti realizējama, nu bet ar kko taču ir jāsāk Happy


Pag ta ideja ir tada neoficiala limeni?
tas butu realizet to nesaskanojot ne ar kadam iestadem?

kas ir "harujuku"? man sis apzimejums nav pazistams.

njaa ta tiešām ir gruti realizējama jo līvu laukums ir pilns ar tūristiem kas nevienmēr uzvedas tik labi kā vajadzētu. driz bus veess un dirnet ar diezko nebus patikami. ok velak bus slidotava bet ne visi maak slidot un velas to darit.

kaa ari gribetos zinat kura tieshi livu laukuma puse tas ir domats?

diezgan daudz bet..

Bet ideja nav peļama.


par vietām

vērmanitis - nereti daudz skinheadu un urlu , netrukst ari prieka vests religiskie sludinataji.

pozitivi ka ir piem tas apsaras tejas nams kur var iiet ieksa sapulceties un iedzert labu teeju.

streelnieku laukums - diezgan plasha atverta vieta,maz turistu, transports pie pieturas iesaku netuset iespejami konflikti.
nereti seit tiek rikoti patriotiskie pasakumi.
tapec iespejama konfrontacija.


izskaneja viedoklis ka policisti ir miinuss
ok ja ir doma iet dzert tad lai iet krogu bet ja ko citu tad lai nak pulceties.
policija tomer ir noderiga un vajadziga.
ja neviens neleksies tad viss bus ok.


berga bazars +1
diezgan laba vietinja kulturali pilniga. vienigais jautajums vai apsaimniekotajiem neradisies pretenzijas bet doma laba.

kaadi varianti par telpam kuras varetu pulceties jo ziemas reizem medz bus aukstas un personigi es vieglak panesu karstumu neka aukstumu.

personigi ka telpas varu ieteikt centralo biblioteku.
atverti cilveki un darbinieki.
vecrigas sirdi ir galerija centrs pagaidam vel pokemonizacija tur maza.



par vietu pie rainja pieminekla.
miinuss ir tads ka tur ir reizem skeiteriishi un cik zinams nereti pec dabas lecigi radijumi. lidz ar to iespejami konflikti.

par vietu pie operas struklakas nav tik laba jo tur reizem pulcejas deklaseti elementi.


Vieta preti LU ēkai un pretim tiltam par kanalu +1
jauka klusa vieta pamaz gan tur vietas bet nav noverota negativa publika.
pie tam viegli ar transportu pieklut.


varu ieteikt kongresa nama laukumu. plasha vieta. tuvu ir parks.
parka ir skveers ar japanju naminju kur var jauki uz apmales pasedet.
pasha kongresu nama laukuma ir ari taas piramidas kuras var meklet patverumu no lietus.


Pēdējo reizi labojis Otrdiena Oktobris 09, 2007 2:33 pm; labots 4 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Otrdiena Oktobris 09, 2007 2:17 pm

nu jā. udejas daudz un dažādas.. Happy
parciņš pie operas. skan jauki. Tas ir centrā, nav nekur tālu jāiet. ^_^
nu par Maskačku gluži nezinu. varētu būt iebildumi no maskačkas "iemītnieku" puses.
nē, nu es kā jelgavniece nezinu, kas un kā ar maskačku, un tieši kuru krustojumu tu domā, bet nu runā, ka nav labs rajons. tikai nesitiet mani, ja ko jaucu Very Happy
Jā, Upīša galerija. jauki Happy aizvakar vēl biju rīgā, meklēju ģitārai stīgas, gāju uz Upīša galeriju. bija ciet, bet nu neko.
vispār, lai nebūtu offtopic. vieta jauka, ja līst lietus, jumts virs galvas [daudz maz] Happy
aww, par to kakao jā.. man patīk ideja, tikai kuri būtu tie džeki?
njā, ja man būtu nauda, es darītu ko līdzīgu.. norobežotu to vietu, lai neviens netiek klāt, tikai savējie ^____________^

un par to vietu pie centrāltirgus, hmm es tgd nevaru iedomāties. Very Happy jāpaņem karte.

P.S. varbūt padodiet šo ziņu [ideju?] tālāk savējiem, kas būtu ar mieru braukt uz turieni tusēt. jo mēs [3-4 cilvēki?] tas būtu pa maz..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Otrdiena Oktobris 09, 2007 2:21 pm

Folkblack rakstīja:
Harajuku_girl^^ rakstīja:
Nu tā, jau kādu laiku atpakaļ ir radusies ideja Līvu laukumu pārvērst par jauniešu tikšanās vietu, kas būtu veltīta lielā mērā modei.
Nu tas būtu kā tāds Latvijas "harajuku tilts", kur vakaros un brīvdienās pulcētos jaunieši.. Drosmīgi jaunieši, kas nekaunās parādīt sevi.

kādas idejas?
P.S. zinu, ka ideja ir diezgan grūti realizējama, nu bet ar kko taču ir jāsāk Happy


Pag ta ideja ir tada neoficiala limeni?
tas butu realizet to nesaskanojot ne ar kadam iestadem?

kas ir "harujuku"? man sis apzimejums nav pazistams.

njaa ta tiešām ir gruti realizējama jo līvu laukums ir pilns ar tūristiem kas nevienmēr uzvedas tik labi kā vajadzētu. driz bus veess un dirnet ar diezko nebus patikami. ok velak bus slidotava bet ne visi maak slidot un velas to darit.

kaa ari gribetos zinat kura tieshi livu laukuma puse tas ir domats?

diezgan daudz bet..

Bet ideja nav peļama.

nu ideja par Līvu laukumu tika nomesta.
domājam kādas citas klusas [varbūt ne tik klusas?]vietiņas.

oficiāls, vai ne.
neviens tak mums nevar aizliegt sēdēt tur? vai ne tā?
tad rodas jautājums. un tie p0k3 bari pie origo? tas ir saskaņots ar likumu? viņiem tā ir pulcēšanās vieta. nekur likumā tas nav minēts..
[vai kā es salīdzināju mūs ar origo] Very Happy
nū, nu protams ne visi pie origo ir tādi, bet nu liels procents.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
Wilting
fabric
fabric
Wilting


Number of posts : 147
Age : 45
Registration date : 26.09.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Otrdiena Oktobris 09, 2007 2:39 pm

Bet godīgi sakot, šitā "uz ielas" tusē... Nu, tie, kam nav ko darīt... Happy Man personīgi nebūtu īpaši daudz laika, godīgi. Un liekas, neproduktīvi kaut kā.
Tad jau teiksim labāk reizi mēnesī savākties, kaut ko kopā padarīt, nu tā kā mājsaimnieces taisa pankūku cepšanas tusiņu, tikai mēs vot varētu šokolādes dzeršanu, vai ko citu. Nu tā.
Piemēram es vienreiz sarīkoju draudzenei dzimšanas dienu zem Salu tilta. No sākuma zem tilta ēdām torti, dzērām vīnu, klausījāmies, ka krūmos šuršinās žurkas, pēc tam jau bija tumšs un mēs aizdedzinājām ploškiņu svecītes, ielikām tās burkās un gājām pa salu tiltu - turpu šurpu, ar svecēm izgaismojot grafiti, kas tur ir sazīmēti un ariī pašas, atzīsimies, ar krītiņiem šo to pieķibinājām. Foršs tusiņš bija. Very Happy
Netā esmu redzējusi, ka rīko "zombju gājienus". Sataisās par zombijiem un iet pa ielām.
Nu tik destruktīvus pasākumus kā viens džeks sarīkoja, kad visi savācas RIMI, piekrauj pilnus iepirkumu groziņus un tad lepni aiziet, atstājot tos groziņus kur pagadās, varbūt nevajadzētu. (Vislabākais bija viens džeks, kas palūdz nosvērt jēlu, zilu vistu, un uzlika to visiem pirkumiem pa virsu. What a Face )
Tagad man fantāzijas tā pamazāk. Rolling Eyes Bet tādus pasācienus izdomāt būtu produkīvāk, pašiem jautrāk, un pie mūsu mazā sakaita - reālāk, ne??
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/userinfo.bml?user=mena
Folkblack
fabric
fabric



Number of posts : 189
Registration date : 03.10.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Otrdiena Oktobris 09, 2007 2:43 pm

es jau , ka redzejat izdariju sava teksta domas un kopsavilkumu sava subjektivisma.

hmz ko es varu piedavat no sevis dzivoju mezhaparka man ir daarzs taaka sis elements no visas saimniecibas netiek izmantots tad varu vinju piedavat tikai problemas ar sedesanu jo isti ir tikai viens tad liels kreesls Happy

bet ta citadi ja apsolat nedemolet darzs varetu but jusu riciba. var kadi 50 cilveki vismaz sapulceties.

protams tas gan vairs nav tik publiski.
tatad ideja laikam nav deriga bet nu redzes Happy

nu itkaa jau nevar aizliegt.
bet butiba tas ir tikai itkaa.

atskiriba no ta kas tiek darits.

nu tie poke bari pie origo nereti lieto alko un pipee diezgan atklati un par to no mentiem atraujas.


negribu te ne ar vienu kasketies.

tomer japadoma kadas aktivitates paredzetas. man jau nebutu iebildumu piem sildit un dzert karstviinu no glaazem kada vieta centraa ara tomer ne visur to var Very Happy

labi tatad varbut iesaku izveidot papildpavedienus piem kuras vietas pulceties un idejas par to kadas aktivitates ir paredzamas.

personigi es iestajos pret narkotiku lietosanu un saistisanu ar so.








wilting ja es stradatu taja rimi un ja velak kadu no tiem dzekiem sastaptu iespejams iekrautu pa seju. nav labi sadas lietas darit.
es pats esmu rimi stradajis un zinu kads tur darbs tamdelj nevajag nevajadzigus sudus varit.
vai mes kadi barbari ? Sad

bet par to dzimenes svinesanu laba doma Happy

vel jau varetu rikot laapu gajienu uzvelkot maskas Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Wilting
fabric
fabric
Wilting


Number of posts : 147
Age : 45
Registration date : 26.09.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Otrdiena Oktobris 09, 2007 2:48 pm

Nu jā, tieši tāpēc es arī saku, ka kaut ko tik destruktīvu nevajadzētu... Bet vienkārši kā piemēru, ka sadomāt var visu ko, tā pieminēju.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/userinfo.bml?user=mena
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Otrdiena Oktobris 09, 2007 2:57 pm

nu par to tusēšanu uz ielas..
man pret to nekā nav.. man vienkārši gribās, lai latvieši [kā ļoti konservatīva tauta] pieņem ko jaunu un nebijušu.
nu es esmu piedalījusies tādos pasākumos kā jau tika minēts. piemēram par tām dīvainībām Rimi. tas visticamāk bija kārtējais fleshmobs.


Citēt :
hmz ko es varu piedavat no sevis dzivoju mezhaparka man ir daarzs taaka sis elements no visas saimniecibas netiek izmantots tad varu vinju piedavat tikai problemas ar sedesanu jo isti ir tikai viens tad liels kreesls Happy

bet ta citadi ja apsolat nedemolet darzs varetu but jusu riciba. var kadi 50 cilveki vismaz sapulceties.

protams tas gan vairs nav tik publiski.
tatad ideja laikam nav deriga bet nu redzes Happy

nu ideja nav slikta Happy bet tādā gadījumā, ja doma nav rādīt sevi citiem [nu tikai tiem, kas pulcējas tvā dārzā.




Citēt :
abi tatad varbut iesaku izveidot papildpavedienus piem kuras vietas pulceties un idejas par to kadas aktivitates ir paredzamas.

personigi es iestajos pret narkotiku lietosanu un saistisanu ar so.

nu par narkotikām gan tomēr jā. ieteiktu nedarīt publiski. es var tikai pateikt, ka es nelieoju, un nelietošu. bet nu tā jau katra izvēle.

nu protams vispirms mēs varētu iepazīties. pastaigāt kkur. nu tad jau redzēs. visiem tak galvas uz pleciem.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
Wilting
fabric
fabric
Wilting


Number of posts : 147
Age : 45
Registration date : 26.09.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Otrdiena Oktobris 09, 2007 3:03 pm

Kuš, kuš. Cigaretes arī ir narkotikas.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/userinfo.bml?user=mena
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Otrdiena Oktobris 09, 2007 3:04 pm

Wilting rakstīja:
Kuš, kuš. Cigaretes arī ir narkotikas.

nu savā ziņā Very Happy
labi, tūlīt būs offtopic.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
Folkblack
fabric
fabric



Number of posts : 189
Registration date : 03.10.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Otrdiena Oktobris 09, 2007 3:12 pm

varbut ejam offtopica bet..
te ari jaizdara izvele vai bus kas noturigs vai ari mirkla uzplaiksnijums tatad
flashmob

gruuti bus ar latvieshu paaraudzinashanu.
kaa redzams praids notiek 2 gadus pec kartas bet parraudzinasana sekmejusies ar kara saksanos kurs nebija pirms tam. tapec ieteicams kultivet ari informacijas karu. un nesludinaat parak izlaidigu dzivesveidu. tb ja tiks iejaukti homosexuali elementi bus ta ka mediji pienjems bet vietejie nepienems.
respektivi var no nacionalistiem vai skiniem pa galvu dabut.
(skini ir ari meitenes)


par to daarzu to varu piedavat ka es nez afterparty elementu ja centra paliek pa karstu.

jaa izvele jau ir tomer es negarenteju ka neizsauksu mentus ja redzeshu kadu narkomanu.


wiltings es nesmeekeju.
tikai dazhreiz udenspipi bet tas ir mirklis nevis patstaviba..
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Otrdiena Oktobris 09, 2007 8:53 pm

man patīk doma par Berga bazāru un vietu pie tējnīcas. jauki. pie operas arī nav slikti. Varbūt var Bastejkalnā?
ja mēs gribam tikties, mums to vajadzētu darīt drīz, kamēr vēl nav pārāk auksts, un mēs neesam satuntulējušies tā, ka neko vairs neredz!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Folkblack
fabric
fabric



Number of posts : 189
Registration date : 03.10.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Otrdiena Oktobris 09, 2007 9:38 pm

bastejkalns augshaa hmz nez neliekas ipashi laba vieta tur apgrozas ne tas kas vajadzigs.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Trešdiena Oktobris 10, 2007 12:14 am

Šeit Harajuku apraksts priekš Folkblack (Jā, wiki - deal with it Very Happy vismaz ģenerālo ideju sapratīsi Happy)

Par tiem rimi ratiņiem - es gan būtu priecīga - savāktu par katru no ratiņiem 20 sant/latu Very Happy

Par vietām... šobrīd vislabākā šķiet kongresu nama priekša... Berga bazārs un Daugavmala varētu būt otrajā vietā, jo BB man būs paranoja, ka mūs vislaik pieskata no 2. stāva, bet Daugavmalā ir nereti auksts un tur visādi "kreisie" apgrozās Very Happy

Folkblack - paturi prātā domu par Mežaparka dārzu - tā mums varētu noderēt, kad sitīsim augšā kādu pasākumu Cool par to vienu krēslu - kopā jautrāk excited
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Folkblack
fabric
fabric



Number of posts : 189
Registration date : 03.10.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Trešdiena Oktobris 10, 2007 12:25 am

zeloco rimi esi stradajusi?
tici man nebutu?
padoma darbinieku ta jau trukst tu izmisigi 5dienas vakara centies viens pats aizpildit trukstoshas vietas plauktos un vel barins freaku uzrodas..
pie tam nevajag jau obligati monetu. pietiek ar sasprauditi vismaz taa es tieku parasti pie ratinjiem.

bb un pieskatisana no 2.stava? Very Happy
kada sakara? Very Happy

jaa tas kresls piedevam ietrupejis Very Happy
sarunats patureshu
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Trešdiena Oktobris 10, 2007 1:20 am

Nah, neesmu.. tas bija tāds melnais humors...

BB tur ir otrais stāvs.. vnk esmu paranoiska Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Mazais
fabric
fabric
Mazais


Number of posts : 252
Age : 32
Location : supernova
Registration date : 22.09.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Trešdiena Oktobris 10, 2007 1:27 pm

Izlasīju tikai kādus sešus postus līdz sākās [atvainojos, nav domāts kā uzbrauciens] bet diezgan nejēdzīga saruna.

Kādēļ vajadzētu kādu vietu lai izrādītos, tas būtu tieši tas pats kas emo pie Origo. Neutral

Esmu par kādas kafejnīcas okopēšanu (: that could be nice.
pasēdēšana, sarunas uc
Atpakaļ uz augšu Go down
Folkblack
fabric
fabric



Number of posts : 189
Registration date : 03.10.07

Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13Trešdiena Oktobris 10, 2007 1:43 pm

zeloco tad aicinata barinja jo man ari ir paranoja Happy

nu labi ja iet runa par kafejnicu tad deretu ta vermanisha teejnica. tikai ka jau piemineju vermanitis nav taa pati jauka vieta jo tur var viegli atrast nepatiksanas.

kongresu nams un bb liekas labakas vietras. tikai nezinu kadas cenas ir tas kafiterijas kas ir ieksh bb.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Empty
PostTēma: Re: Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.   Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei. Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Līvu laukums. Vieta, kas domāta tikai modei.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 4Pāriet uz lapu : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Diskusijas-
Pāriet uz: