AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Foruma svētki

Go down 
+3
Selene
platformene
zeloco
7 posters
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Foruma svētki Empty
PostTēma: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Sestdiena Augusts 22, 2009 8:15 pm

So, pēdējā sanākšanā (skatīt viktoriāņu muzeja apmeklējumu) bija doma, ka vajadzeetu svineet foruma svētkus.

Oficiālo foruma "dzimšanas" dienu (3. augustu) esam jau nokavējuši, bet radās doma, ka vajadzētu sarīkot kādus svētkus arī teiksim jau nelabi slavenā FolkBlack izbanošanas dienā. Uz metu acis datiem (te) un pamanīju, ka FB forumā noturējies gandrīz tieši vienu mēnesi un tajā laikā paspējis saražot 189 ierakstus (tai skaitā ap 20 tematus)! Jāatzīst, ka tas ir pats čaklākais rakstītājs, kas mums šeit it bijis.

Bija doma vai nu reģistrēšanās (3. okt) vai bana (6. nov) datumu uztaisīt par k-kāda veida svētkiem. Ko sakāt? Vai tas būtu pārāk ļauni? Very Happy

Jūsu domas, lūdzu (FB-style Very Happy) Mephistopheles
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Sestdiena Augusts 22, 2009 9:03 pm

Very Happy

es domāju obligāti jāsvin šis zīmīgais notikums foruma vēsturē!
ar galda-spēļu vakaru, maybe (tas vēl nav bijis XD)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Selene
stitches
stitches
Selene


Number of posts : 470
Age : 32
Registration date : 09.09.07

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Sestdiena Augusts 22, 2009 11:50 pm

izbanošanas svētki... hmmm, lai arī cik episks bijis šis notikums, es ieteiktu tomēr ofic foruma dzimšanas dienu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://red-passion.deviantart.com/
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Svētdena Augusts 23, 2009 12:38 am

bobijam par šo būtu ko teikt! (nu kad tad viņam nav bijis ko teikt...)
Varam jau visu kopā!
Ir doma iet uz kādu iestādi/kafejnīcu/bāru? Vai arī kko citu?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Svētdena Augusts 23, 2009 1:13 am

un jau atkal es saku, ka esmu ar mieru piedalīties. domāju, ka var jau abu skaisto notikumu atzīmēšanu organizēt vienā dienā.
galda spēļu ideja ir jauka ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Svētdena Augusts 23, 2009 10:54 am

iespējams ap tiem laikiem būs kads pasākums, uz kuru varētu doties kopīgi. bet ja nē, tad jādomā, kur hostēt visus xd
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Svētdena Augusts 23, 2009 11:04 am

Nē, nu foruma dibināšanu un izbanošanas svētkus (tagad jau oficiālais nosaukums? Very Happy) domāju, ka jāsvin atsevišķi. jautājums ir kurā datumā svinam izbanošanas svētkus Happy Jesjes! es par galda spēlēm! Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Svētdena Maijs 29, 2016 6:17 am

Ō! Es nezināju, ka 3. augustā ir šī foruma dzimšanas diena - tad vēl var paspēt sagatavoties šogad, ja būs aktivitāte? Mephistopheles
//cerams pati būšu uz vietas XD //

un, jo vairāk ieinteresēja, Izbanošanas svētki Mephistopheles - gribētu dzirdēt pilnu leģendu par šo dienu! Very Happy Un nezinot, vai tas tika izvests līdz galam, jo nemklēju papildtēmas nekur par šiem svētkiem - es varu piebalsot, ka labāk šķiet 3. okt, kas ir pirms Helovīna nevis pēc? Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Svētdena Maijs 29, 2016 9:56 am

Es balsoju par! yes

Starp citu, tāds unrelated question - vai kāds varētu, lūgtum, iedot linku uz lapu ar dažādu uz ielas satiktu frīku bildēm, no kuras iedvesmojoties tika šis forums izveidots (atceros, ka bija viena diskusija par to, bet vairs nemāku atrast).
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Svētdena Maijs 29, 2016 6:17 pm

Jā, varētu kaut ko sabīdīt, jāpaceļ tēma, un jāskatās, kāda interese c:

Uh, tie par Folkback (Folkblack?) bija, viņš te izcēlās ar savu trollošanu, ilgi gaidīju, kad viņš norausies, lai varu izbanot (un nebiju vienīgā), therefore - izbanošanas svētki. Varētu būt kā vietējā AFF leģenda Very Happy

Žurka - tu gadījumā nedomā hel-looks?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Svētdena Maijs 29, 2016 6:38 pm

šdn noskaitīju, ka šogad, no 1. janvāra sākot... forumu ir apmeklējuši 21 profils @_@ un maijā tikai 4 lkm @_@
vai nu labi, ka vēl laiks ir, lai liktu simboliskos datumos, ja tiks saplānots kas, vai arī žēl redzēt mazo aktivitāti :/
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Svētdena Maijs 29, 2016 9:16 pm

Zeloco - o, jā, milzīgs paldies!!!!!

Piekrītu zanmon, forums pusdzīvs pašlaik. Tas pamirums jau pats sevi uztur, - jo mazāk kas notiek, jo mazāk iespēju arī piedalīties diskusijās, jo mazāka jēga šķiet šeit ieskatīties. Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Svētdena Maijs 29, 2016 9:50 pm

K.kādi ciemiņi jau šeit apgrozās laikam dien dienā - nezinu kādi, jo roboti tiek uzskaitīti atsevišķi?Very Happy

Tdļ domāju, vai jauna platforma - ttd viss no nulles - dotu kādu boost šāda tipa forumam?
Vai arī šī diskusiju zelta bedre ir tā vērta, kāda tā ir, bet mūsdienās par alternatīvo modi interesējas citādāk?
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Sestdiena Jūnijs 11, 2016 11:22 pm

Man vnk šķiet, ka forumu laiks ir nedaudz nomiris, ja vien nav zem reddit. Visi tagad sociālajos tīklos sēž, tpc es arī to lolitu grupu fb taisīju - tur nav jāiet tikai, lai apskatītos, kas grupā notiek, bet es tik un tā, lai savas lietas darītu + vēl tev ziņojumi par grupu (-ām) nāk. Ērti un nav liela piepūle/čakars.
Tur arī nav jādomā par to, kur link bildes, lai var te salinkot, ja grib taisīt pasākumu - samet eventos un uzreiz redzi, cik cilvēki vispār ieinteresēti uz to iet (piem, tie, kas parasti nekomentē, bet interesējas) un, ja ir kāds info, tad ieposto un visi, kas pievienojušies uzreiz pamana. Overall super ērti abām pusēm.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Svētdena Jūnijs 12, 2016 12:11 am

OK, lūdzu, paskaidrojiet kāds, kādā veidā tajā ģīmju grāmatā es varu sekot jaunumiem, kas attiecas uz AFF?
Nemāku ar to apieties. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Svētdena Jūnijs 12, 2016 12:16 am

Hm, man šķiet, kad atceries, ka FB ir atveramās izvēlnes, tad saproti - pārbaudi visas atveramās izvēlnes, līdz atrodi informāciju, lkm šādi tas izskatās:
Foruma svētki Facebook-pages-like-button
un tad jau angliski ir teikts, un norādāms vai cik daudz info vēlies saņemt.... bet, lai tas vēl nāktu uz e-pastu, jo man šķiet, ka tas ir iespējams? Jāiet uz preference, man šķiet, kgan es nekad neeju tai e-pastā, kas man piesaistīts FB profilam, tā ka nezinu, kas tur notiek Very Happy vispār man tgd slinkums iet FB, tpc aptuveni stāstu, ceru, ka var saprast :3
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Svētdena Jūnijs 12, 2016 12:51 am

Pagaidām nekas tāds tur netiek postots, pārsvarā lieku informāciju par pasakumiem, kas plānojas, bet tagad, uztaisot to lolitu grupu, pilnīgi gribas pārtaisīt to aff lapu par grupu, jo ta šķiet, būtu ērtāk postot jums - jā jums šķiet?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Svētdena Jūnijs 12, 2016 1:09 am

zanmon rakstīja:
kad atceries, ka FB ir atveramās izvēlnes, tad saproti
āāā, es neko neatceros, facebook nelietoju, tikai pirms pusgada piereģistrējos, lai aizsūtītu ziņu civēkam, kam citādi kontaktus nezināju, - un neko vairāk tur pētījusi neesmu! Tikai tagad tā domāju, ja jau daļa no šī foruma aktualitātēm pārvācas uz ģīmju grāmatu, varbūt jāpameklē, kā sekot giggle Paldies par info, kaut ko tur ieklikšķināju, nav ne jausmas, vai pareizi vai nē...
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13Svētdena Jūnijs 12, 2016 1:23 am

zeloco rakstīja:
Pagaidām nekas tāds tur netiek postots, pārsvarā lieku informāciju par pasakumiem, kas plānojas, bet tagad, uztaisot to lolitu grupu, pilnīgi gribas pārtaisīt to aff lapu par grupu, jo ta šķiet, būtu ērtāk postot jums - jā jums šķiet?
Jā, priekš diskutēšānas, kur brīvāk veidot tēmu, grupa derētu Happy


Un žurka-žurka, hehe, tas tā vispārīgi bija domāts, ka saproti - jo cik tad citādi var būt interneta saiti viens no otra? ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Foruma svētki Empty
PostTēma: Re: Foruma svētki   Foruma svētki Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Foruma svētki
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Foruma grupas.
» Foruma saiets
» Foruma ranki

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Oficiālā daļa :: Par/ap forumu-
Pāriet uz: