AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Food with style

Go down 
+3
eleven
zeloco
CrazyKonata
7 posters
AutorsZiņojums
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

Food with style Empty
PostTēma: Food with style   Food with style Petite13Ceturtdiena Novembris 26, 2009 9:51 pm

Nezinu, bet ir parādījies jauns dīvains topiks, un kas ir mode bez aksesuāriem giggle Tātad ēdiens kā aksesuārs, esat kādreiz piedomājuši, ka ēdat kaut ko tikai tapēc ka tas ir stilīgi, tev suši nepatīk, JP restorānā tik un tā sēdi, vai arī esi emo meitene kas fotogrāfējas pie spoguļa ar krāsainu milzu ledeni?
Nu tad lūk, kāda ir jūsu attieksme pret ēdienu izmantošanu kā stila apliecinājumu? Vai arī jūs pozējat ar konfektēm? Gribētos zināt kāds ir jūsu viedoklis un pieredze, par jau kārtējo dīvaino pašizpausmesveidu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Food with style Empty
PostTēma: Re: Food with style   Food with style Petite13Piektdiena Novembris 27, 2009 7:45 pm

Ja es "pozēju" ar ēdieniem (Very Happy LOL! Jāsaka, ka neatminos, ka es tā būtu darījusi, tikai ar dzeramajiem), tad tikai ar tiem, kas man garšo.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
eleven
fabric
fabric
eleven


Number of posts : 124
Location : Beyond The Time
Registration date : 23.11.09

Food with style Empty
PostTēma: Re: Food with style   Food with style Petite13Piektdiena Novembris 27, 2009 8:02 pm

Es esu ēdiena modelis ;[
Paņemu izdzeru hesītī kolu, paņemu apgriežu biku kečups biku tas biku šitas un voļā Very Happy

Food with style Pa100161
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Food with style Empty
PostTēma: Re: Food with style   Food with style Petite13Piektdiena Novembris 27, 2009 8:21 pm

XD episki, eleven

nu, tad kad es biju modele merciless.audrey konkursa darbam, es gāju uz skatuves un pūtu putukrējumu uz lielas karotes, tad ļoti aizrautīgi to ēdu excited


Food with style L_69428542
Food with style L_69428563
Food with style L_69428612

bet vispār, jā - es cenšos ikdienā neaizrauties ar saldumu ēšanu, tomēr man ļoti patīk tēli - visi muffins un konfektes un šokolāde (mmmm... šokolāde...), jo tas viss ir krāsains un mīlīgs, un ļoti feini iet kopā ar, piemēram, sweet lolita stilu. tāpēc varu pozēt ar to visu, ļoti patīk XD sanāk salīdzinājums - meitene kā konfekte, salda konfekte, koša konfekte, krāsaina konfekte, garšīga konfekte...aajajajaj
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
eleven
fabric
fabric
eleven


Number of posts : 124
Location : Beyond The Time
Registration date : 23.11.09

Food with style Empty
PostTēma: Re: Food with style   Food with style Petite13Piektdiena Novembris 27, 2009 8:28 pm

es zinu tas bij mans zvaigžņu moments modes dzīvē ( Always i wanted to be a model un tajā brīdi mani ievēroja fotogrāfe Very Happy )

Styligi deguns putukrējumā ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 36
Location : citur
Registration date : 13.09.07

Food with style Empty
PostTēma: Re: Food with style   Food with style Petite13Piektdiena Novembris 27, 2009 8:45 pm

Pozēt ar ēdienu un ēst kaut ko tikai tāpēc, ka tas ir stilīgi, ir divas dažās lietas, manuprāt, pirmais variants ir ok, kamēr otrais (man) nav pieņemams. Aksesuārs ir papildinājums, blakuslieta - cimdus arī neviens neēdīs. Tas, ko es mēģinu pateikt - pozēt ar konfekti ir katra paša izvēle, bet ēst to nevajadzētu nevienam; ēdienam jābūt garšīgam un veselīgam. Happy No otras puses - ir tāds teiciens "māksla prasa upurus" confused scratch
Pati neatceros, ka būtu izmantojusi pārtikas produktus kā stila izpausmi, diez vai to darīšu, bet paskat, cik Platformenei tas gaumīgi ir izdevies, laikam nekad nevajag teikt nekad.
Atpakaļ uz augšu Go down
eleven
fabric
fabric
eleven


Number of posts : 124
Location : Beyond The Time
Registration date : 23.11.09

Food with style Empty
PostTēma: Re: Food with style   Food with style Petite13Piektdiena Novembris 27, 2009 8:59 pm

Nu man māksla prasīja no manīm 2k+ kaloriju ;[[[
tas ir daudz jutos vnk neparasti, ko tik nedara dēļ modeļu karjeras :DDD
nu tikai bildē es atstāju rokas ^_^ im shy
Atpakaļ uz augšu Go down
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

Food with style Empty
PostTēma: Re: Food with style   Food with style Petite13Piektdiena Novembris 27, 2009 10:18 pm

tiešām, pati lūkojos konfekšu bodes veikalā un siekalojos un lielo varavīksnes krāsās rotāto karameli, bet nejau lai apēstu, bet lai pozētu objektīvam, tas būtu labs ''aksesuārs'' padarot bildi piemīlīgu (lolitas un konfektes) , krāsainu un neparastu (viņa ir visās varavīksnes krāsās) excited
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Food with style Empty
PostTēma: Re: Food with style   Food with style Petite13Piektdiena Novembris 27, 2009 10:59 pm

man ar ir viena bilde ar lielo ledeni. Ieraudzīju veikalā un zināju, ka draugiem.lv gribu jaunu profilbildi. Very Happy Very Happy Very Happy

Food with style PC031125-1
Atpakaļ uz augšu Go down
eleven
fabric
fabric
eleven


Number of posts : 124
Location : Beyond The Time
Registration date : 23.11.09

Food with style Empty
PostTēma: Re: Food with style   Food with style Petite13Piektdiena Novembris 27, 2009 11:11 pm

a jā esu ar ēdienu vel pozējis cepumus liku sejai priekša ir pat bilde Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

Food with style Empty
PostTēma: Re: Food with style   Food with style Petite13Piektdiena Novembris 27, 2009 11:16 pm

nujā tev jau tāda diža pieredze (es zinu, es tur biju) par tagad tavāavatārā tu ber cukuru tējā Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
eleven
fabric
fabric
eleven


Number of posts : 124
Location : Beyond The Time
Registration date : 23.11.09

Food with style Empty
PostTēma: Re: Food with style   Food with style Petite13Piektdiena Novembris 27, 2009 11:44 pm

Es visu laiku modeleju :d
Atpakaļ uz augšu Go down
Ofēlija.
sketch
sketch
Ofēlija.


Number of posts : 10
Age : 30
Location : Rīga
Registration date : 25.06.11

Food with style Empty
PostTēma: Re: Food with style   Food with style Petite13Trešdiena Jūnijs 29, 2011 1:01 pm

Starp citu - Lolitām ēdiens kā aksesuārs ir ļoti izteikti.
Uzvelc loli kleitu un uzreiz gribās smalku tējastasīti un saldumus. Itkā ikdienā es tēju nedzeru, taču saģērbjoties kā lolitai, šķiet gandrīz nepareizi tēju nedzert. Un saldumi? Tos es arī ikdienā patērēju daudz, bet esot lolitai, tos gribās nedaudz gaumīgākus, glamūrīgākus, košākus un jaukākus - kūciņas, donuti, mafini, košas ledenes.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://twitter.com/ofija_
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Food with style Empty
PostTēma: Re: Food with style   Food with style Petite13Trešdiena Jūnijs 29, 2011 10:47 pm

Ojā! Pietam vēl tās drēbju apdrukas! Pasakiet, ka ēst nesāk gribēties!

Food with style Lv
Food with style Ap_2010_op_milkyberry_color2
Food with style 3709700654_200a00eea0
Food with style Ap_skirt_meltychocolate
Food with style Img-thing?
Food with style Img-thing?
Food with style 0000kcqt
Food with style Tumblr_ll5y0lIFja1qgnhu4o1_500
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Food with style Empty
PostTēma: Re: Food with style   Food with style Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Food with style
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Food!
» Style blogs
» star style
» Excentrique corset style boutique
» British street style tribes

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Dalamies iespaidos-
Pāriet uz: