AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 karaoke

Go down 
+10
Aruku
Mada
Harajuku_girl^^
Suigintou
Paranoia Agent
Youko
CrazyKonata
Sonõra
platformene
zeloco
14 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorsZiņojums
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 37
Location : citur
Registration date : 13.09.07

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Trešdiena Marts 10, 2010 12:19 am

Es gan pasākumā neplānoju piedalīties, bet mikrofonu varu aizsist, ja šitāds der http://www.radiomatrix.nl/site/images/stories/yoga%20em-278.jpg
Atpakaļ uz augšu Go down
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Trešdiena Marts 10, 2010 12:27 pm

mo Sad stulbais autobuss, man nav braukšanas kartiņas, kur īsti 'mums jābrauc? adrese, kur dzīvo cilvēks pie kā notiks karaoke tusiņš (neatceros pie kā) jo varbūt man būs tuvāk braukt no savas puses nevis no centra Razz

Woohoo excited izmantojot savas īpašās spējas(lai ietaupītu naudu) es atklāju 19. trolejbusu, kas brauc uz ziepniekkalnu excited tātat Konata dodas turp ar trolejbusu! Es ar jums satikšos pie 94.vidusskolas vai arī ir kāda cita tikšanās vieta?


Pēdējo reizi labojis CrazyKonata Trešdiena Marts 10, 2010 12:39 pm; labots 1 reizi (Reason for editing : i didnt want to double post..)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Trešdiena Marts 10, 2010 12:39 pm

Rīsus (ar visu etiķi) pagādāšu es.

Jā, Kjeepa - kā to no tevis varētu dabūt? Happy

Konata - cilvēks dzīvo Ziepniekkalnā, adresi negribu netā likt saprotamu iemeslu dēļ.
Tiem, kas brauc atsevišķi, es, domājams, būšu nedaudz agrāk un man varēs zvanīt par to, kur jāiet, kas esat galā (lūdzu transportus un pieturas apskatieties iepriekšējos postos!!) 2925 2547

Gala laiks, lai ir nenoteiks, ja jūs 2vos tiekaties, tad, lai viss no tā arī izriet. Starp citu, es skatos, ka jums nemaz veikalu nevajadzēs? Ja nu vienīgi lasim (starp citu iesaku ņemt NE-kūpināto, vienreiz paņemām un garšoja pabriesmīgi) un sojas mērcei? Kaut gan nori lapas nekad nevar būt par daudz.

Ze - rīsi
Mada - nori lapas, wasabi, ingvera lapas
Harajuku_girl - gurķi, avokado, filadelfijas siers
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Trešdiena Marts 10, 2010 12:57 pm

nu tad skaidrs, es kuļos ar trolejbusiem, cerams galā nonākšu un diena būs laba, lai, ja kas, varētu ar kājām pārvarēt pāris km excited Zeloco, kad būšu galā es tev iezvanīšu, centīšos kaut kur ap plkst 15;00 būt rajonā.

veģetārie suši ir paredzēti, jo konata ciest nevar lasi un līdzīgus zivs radījumus Sleepy skatos ka visi daudz ko ņem līdzi, man arī kaut ko ņemt, vai arī paika jau būs par daudz? man ir tumšā sojas mērce..aha, nori lapas gan es laikam neņemšu, jo tās es taupu, bet man vēl ir kaudze ar rīsiem, kurus varu ziedod Razz
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
Paranoia Agent
thread
thread
Paranoia Agent


Number of posts : 59
Age : 33
Location : Never,never, land..
Registration date : 07.06.09

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Trešdiena Marts 10, 2010 1:53 pm

Vai ir nepieciešams vēl kāds info?

PS. Ja kāds dzīvo Imantā,Zolitūdē vai Bolderājā tad no turienes var nokļūt pie manis ar 44,46 autiņu un paliek tā pati pietura.. 94.vidusskola. No Bolderājas ar 247 mikriņu līdz pieturai Ozolciema iela 18.

Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Trešdiena Marts 10, 2010 2:25 pm

oh, crazykonata, par sojas mērci - tas būtu ideāli

tad veikalam neko daudz nevajag, tik man idejas par vēgitāraiem suši - lasi var aizstāt arī ar šampinjoniem + sezam sēklām (abus varu paņemt līdzi) + taisot klāt vēl avokado un philadelphia

BET mēs vismaz nopirksim lasi Very Happy


ko mēs klat dzersim? tēju? Very Happy


paranoiaagent - es varu tev piezvanīt, kad tie, kas no centra būs nonākuši galā - pie 94. vidusskolas - un tu atnāktu mums pretī?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Trešdiena Marts 10, 2010 3:36 pm

Es par saldajiem suši! Varu vēl apelsīnu paņemt.

P.s. Nevajadzētu šo tēmu pārvietot uz 'fotosesijas un sanākšanas' sadaļu?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
Paranoia Agent
thread
thread
Paranoia Agent


Number of posts : 59
Age : 33
Location : Never,never, land..
Registration date : 07.06.09

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Trešdiena Marts 10, 2010 7:58 pm

platformene rakstīja:



ko mēs klat dzersim? tēju? Very Happy


paranoiaagent - es varu tev piezvanīt, kad tie, kas no centra būs nonākuši galā - pie 94. vidusskolas - un tu atnāktu mums pretī?

''tēju'' Very Happy Ja būs nauda varu nopirkt plūmju vīnu. Man tēja ir pietiekami.

Jep! Zvani man un es atnākšu.
Atpakaļ uz augšu Go down
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Trešdiena Marts 10, 2010 8:11 pm

*paceļ roku par saldajiem suši*
nu tad es ņemu līdzi sojas mērci, bet brīdinu viņa nav tik garšīga kā parastā (laikam klāt ir vairāk spirts) bet ar vasabi es domāju būs labi Razz
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Trešdiena Marts 10, 2010 11:01 pm

ok, tad veikala sarakstam (lasis) vēl pievienoju banānus - saldajiem suši ;D
harajuku_girl - būtu ļoti jauki, ja arī apelsīnus paņemtu hello cat

man mājās ir kaut kāda sojas mērce.. to varu arī paņemt nedaudz, drošības pēc Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Ceturtdiena Marts 11, 2010 12:02 am

neviens vairs nevēlas braukt ar trolejbusu? esmu vienīgā kurai nav autobusa kartiņa?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Ceturtdiena Marts 11, 2010 12:03 pm

Harajuku_girl - true, biju pārāk aizrājuvies ^^;

Bāa... es zinu, ka izklausīšos izvēlīga, bet tumšā sojas mērce garšo briesmīgi No Apskatišos vai man gadījumā nav gaišā..

ParanoiaAgent - toč tēju nevajag? mēs tev visas tējas izdzersim, nebūs smuki.. Es paķeršu kādu tējas paciņu, ja atcerēšos..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Paranoia Agent
thread
thread
Paranoia Agent


Number of posts : 59
Age : 33
Location : Never,never, land..
Registration date : 07.06.09

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Ceturtdiena Marts 11, 2010 2:04 pm

LOL. Nē! Man toč ir daudz tēja. Var kko citu atnest.. Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Ceturtdiena Marts 11, 2010 2:17 pm

ok, tad laikam pirmajā postā jāpievieno "booze at your own risk" Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Ceturtdiena Marts 11, 2010 3:01 pm

CrazyKonata man iisteniibaa ir kartinja tikai vienam tramvaja marshrutam, taa kaa transporta veids neko daudz neietekme.. peec buutiibas varu arii braukt ar trolejbusu Happy kaa ar paareejiem?

zeloco - Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Paranoia Agent
thread
thread
Paranoia Agent


Number of posts : 59
Age : 33
Location : Never,never, land..
Registration date : 07.06.09

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Ceturtdiena Marts 11, 2010 7:49 pm

Ja braucat ar trolejbusu tad labāk ar 19to līdz galam. 27 jau ar der, bet nu.. man tālu tad būs jāiet pretī. Tas ir vairāk uz Zeloco pusi.
Atpakaļ uz augšu Go down
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Ceturtdiena Marts 11, 2010 8:47 pm

Es īsti tagad nesaprotu cik daudz man visu ņemt.
Filadelfijas siers (standarta kausētā siera paciņās) - 2 gb
Avakado - 2 gb (varbūt 3?) nav viņi laikam dikti lēti..
Gurķi - 1 vai 2gb (lielie)
Apelsīns - 1? (atkarībā cik daudz taisīsim tos saldos..)

Tā būs labi?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
Mada
fabric
fabric
Mada


Number of posts : 129
Age : 33
Location : Rīga
Registration date : 14.10.07

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Ceturtdiena Marts 11, 2010 9:14 pm

CrazyKonata rakstīja:
neviens vairs nevēlas braukt ar trolejbusu? esmu vienīgā kurai nav autobusa kartiņa?
Man patiesībā arī izdevīgāk būtu braukt ar trolejbusu, jo autobusam kartiņas man nav.
Atpakaļ uz augšu Go down
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Ceturtdiena Marts 11, 2010 10:38 pm

nya nya! man būs līdzi braucēji trolejbusā! excited kāds zin vai 19.trolejbus pietur indženieru ielā, centrā, itkā vajadzētu, bet nu es neko precīzu nevaru atrast, lai vai kā tiekamies centrā pie kādas no pieturām ne? tie kas domāar manīm braukt ar troļļuku, ja nu kas mans nr. 25982666 (naktī nezvanat..)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Ceturtdiena Marts 11, 2010 11:06 pm

Paranoia Agent - aizmirsu pajautāt - tev taču ir suši tinamais paklājiņš?
ja kādam vēl ir (man nav) varētu paņemt līdzi, lai varētu reizē vismaz divi taisīt Very Happy

Harajuku_girl^^
domāju filadelfijas sieru -2, avokado - 2 (pietiks, gan jau Happy), gurķi labāk.. 2. man liekas, gurķa nekad nevar būt par daudz Very Happy
apelsīnu - ja tādi pamazi, tad labāk 2


lol, mums būs daudz ko ēst Very Happy bet tas laikam labi Happy


nu tad Mada, CrazyKonata - redzēsim galā, kad satiksimies pie stokmana, kuri brauks ar kuru transportu un tad sadalīsimies Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Paranoia Agent
thread
thread
Paranoia Agent


Number of posts : 59
Age : 33
Location : Never,never, land..
Registration date : 07.06.09

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Piektdiena Marts 12, 2010 8:46 am

Man ir tāds tjip paklājiņš ar kuru es rullēju parasti.. (nu realitātē viņš ir parasts orandžs paklājiņš, ko liek uz galda, lai nesasmērētu galdaudu.. Very Happy) gan jau derēs!
Atpakaļ uz augšu Go down
Aruku
thread
thread



Number of posts : 66
Age : 36
Location : Aiz otrās zvaigznes pa kreisi, un tālāk līdz rītam.
Registration date : 11.02.10

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Piektdiena Marts 12, 2010 12:28 pm

platformene rakstīja:
Paranoia Agent - aizmirsu pajautāt - tev taču ir suši tinamais paklājiņš?
ja kādam vēl ir (man nav) varētu paņemt līdzi, lai varētu reizē vismaz divi taisīt Very Happy

Harajuku_girl^^
domāju filadelfijas sieru -2, avokado - 2 (pietiks, gan jau Happy), gurķi labāk.. 2. man liekas, gurķa nekad nevar būt par daudz Very Happy
apelsīnu - ja tādi pamazi, tad labāk 2


lol, mums būs daudz ko ēst Very Happy bet tas laikam labi Happy


nu tad Mada, CrazyKonata - redzēsim galā, kad satiksimies pie stokmana, kuri brauks ar kuru transportu un tad sadalīsimies Happy

Man ir suši paklājiņš, un kautkādi čopstiki.
Un kautkāds emm 200-300 grami suši rīsu (kurus es labprāt ziedošu, jo es nedomāju ka man tuvākajā laikā būs iespēja mājās ko tādu uzspēt Very Happy )

Kā ir ar karaoke pleyeri vai kā jums tas viss darbosies, tā kolekcija kas man ir (apmēram 2400 dziesmas)
Sastāv no diviem failiem katra. Mūzikas un CDG faila.

Man ir tas Siglos Karaoke Player, viņš liekas virsū uz kompja cik zinu, bet es savam windows neesmu notestējusi kā viņam tā skaņa iet. Jo w7 iepriekšējai versijai tas kas skan no tumbām ja uzliek mikrofonu skanēja ar apmēram sekundes aizturi.... līdz ar t karaokei neder ><

Jā un Tā karaoke ir 14,2Gb... Rakstīt uz diskiem vai kā???? o.O
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Piektdiena Marts 12, 2010 1:30 pm

Aruku - nuuu... cik sapratu, mēs drīzāk pie tv savas karaoke izvirtības taisīsim. pie paranoiaagenta televizora var pieslēgt usb - caur to es gādāšu .avi karaoke filmiņas. televizors ņem pretī arī .mp3 un tā tālāk - tādas karaoke dziesmas arī vari paņemt līdzi, vienkārši uz flaša Happy
no atsevišķas programmas ipaši nebūs jēgas, jo mēs tam dvd verķim spraudīsimies klāt..


par mikrofonu iedomājos - tam noteikti ir lielā jack izeja? zeloco, tu no ķēpas dabūji? laikam dvd pleierim nav lielā jack ieeja..? mums vajadzētu pārveidotāju uz mazo jack izeju.. (tāda, kā parasti austiņām un stuff Very Happy) bet es nezinu, kur tādu raut...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Aruku
thread
thread



Number of posts : 66
Age : 36
Location : Aiz otrās zvaigznes pa kreisi, un tālāk līdz rītam.
Registration date : 11.02.10

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Piektdiena Marts 12, 2010 1:54 pm

platformene rakstīja:
Aruku - nuuu... cik sapratu, mēs drīzāk pie tv savas karaoke izvirtības taisīsim. pie paranoiaagenta televizora var pieslēgt usb - caur to es gādāšu .avi karaoke filmiņas. televizors ņem pretī arī .mp3 un tā tālāk - tādas karaoke dziesmas arī vari paņemt līdzi, vienkārši uz flaša Happy
no atsevišķas programmas ipaši nebūs jēgas, jo mēs tam dvd verķim spraudīsimies klāt..


par mikrofonu iedomājos - tam noteikti ir lielā jack izeja? zeloco, tu no ķēpas dabūji? laikam dvd pleierim nav lielā jack ieeja..? mums vajadzētu pārveidotāju uz mazo jack izeju.. (tāda, kā parasti austiņām un stuff Very Happy) bet es nezinu, kur tādu raut...

Ar flash tur netikšu sveikā cauri, man tik liela nav, bet ar usb kaut kā tak var laptopu pieslēgt ne?
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoia Agent
thread
thread
Paranoia Agent


Number of posts : 59
Age : 33
Location : Never,never, land..
Registration date : 07.06.09

karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13Piektdiena Marts 12, 2010 3:03 pm

Godīgi sakot es nezinu vai viņš ņems pretī laptopu, jo manu pārnēsājamo cieto disku viņš neņem, jo tam ir divi tie te.. labākais variants ir avi faili, kuri stabili ies. Aaaaargh! Un jā viņam ir tikai austiņu caurums. Parastu flash toč ņem. Daaaamn..ceru, ka viss kkā sanāks.. hysterical
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





karaoke - Page 3 Empty
PostTēma: Re: karaoke   karaoke - Page 3 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
karaoke
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 3 no 4Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» AFF Karaoke

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Beztēma beztēmā-
Pāriet uz: