AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Balinātu matu krāsošana

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Balinātu matu krāsošana Empty
PostTēma: Balinātu matu krāsošana   Balinātu matu krāsošana Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 4:50 pm

Nudien nevarēju izdomāt, kur šo tematu ielikt, bet, tā kā te jau bija par matiem, tad nu noriskēju.

Tātad, mana pašreizējā matu krāsa ir apmēram šāda, kas ir ilgstošas, daudzu gadu balināšanas un krāsošanas rezultāts.
Balinātu matu krāsošana Image-358F_4B64428E

Bet ir doma pāriet atpakaļ uz dabīgo krāsu, kas ir šāda:
Balinātu matu krāsošana Image-A267_4B6444F7

Jautājumi, ņemot vērā, ka krāsošu pati, nevis pie friziera. Vai varu ņemt jebkādu parastu krāsu, kas ir apmēram manas dabīgās krāsas tumšumā, un vienkārši pērt iekšā? Vai nebūs jākrāso vairākas reizes, un vai pirmās krāsošanas rezultāts gadījuma pēc nevarētu būt oranžs utml, zinot, ka melna krāsa ar zilganu spīdumu uz maniem balinātajiem matiem tapa tīri zila? Jūsu pieredzes šāda tipa krāsošanā, lūdzu. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Balinātu matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: Balinātu matu krāsošana   Balinātu matu krāsošana Petite13Sestdiena Janvāris 30, 2010 8:58 pm

Par gaišumu nezinu, bet man bija tāda lieta, ka mati dažās vietās bija tik beigti, ka krāsa tajos turējās tikai 1 mazgāšanas reizi. Vnk tai krāsai nav kur "pielipināties"

Iesaku pamēģināt uz kādas šķipsnas pie skausta, lai, ja nu kas, var nogriezt un nekāda dižā trauma nebūs. godīgi sakot pie tik ilgas balināšanas es domāju tev ir tikai divi varianti:
1) iet pie friziera (par šo gan neatbildu, jo man frizieri liekas nekompetenti (arī dārgie), es labāk pati nofeiloju nekā nofeilo cits un man vēl par to ir jāmaksā)
2) nopirkt vistumšāko brūno, iemočīt. Ja sanāk rudāki nekā gribētos (var ņemt k-kādu tumšu pelēkbrūno un tad ir mazāks risks, ka tie ir rudi), tad var iekrāsot ar, t.s., zilo šampūnu (vai ja ir pieejama zilā matu krāsa, tad ar to, turot to matos ļoti neilgi), ko izmanto, lai balinātajiem matiem noņemtu rudumu.

mm.. wish you luck Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
xat<hetfa<e
sketch
sketch
xat<hetfa<e


Number of posts : 2
Age : 89
Registration date : 31.01.10

Balinātu matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: Balinātu matu krāsošana   Balinātu matu krāsošana Petite13Svētdena Janvāris 31, 2010 12:59 am

labak ieteiktu iet pie friziera.bet ja tomer))))...doshu pariti padomu,jo man lidz oktobrim bija blondi mati,tad lai atgutu dabigo krasu(ari tumshi),aizgaju uz salonu.tur atgadijas tads storijs,gala rezultata iznaca zalganiga krasa,itka es pelke galvu izmazgaju ;[[[!nacas krasot otro reizi,un meistare panjema brunu toni,bet ar sarkanu nokrasu.jo pec krasu paletes,sarkans ir pretstats zalajam,un tadejadi tas izlidzinatu krasu.vel,balinats mats ir tukshs...tas iesuc daudz krasas,var sanakt ari ta,ka ar vienu pacinju nepietiks.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Balinātu matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: Balinātu matu krāsošana   Balinātu matu krāsošana Petite13Ceturtdiena Februāris 04, 2010 8:37 pm

Jā. Par frizieri piekrītu, ka tik riskantam pasākumam tiešām labāk naudu lieki netērēt. Visticamāk, kaut kas noies greizi, man vienmēr tā gadās, un papildus vēl maksāt par zaļiem matiem... diez kā negribas.
To, ka balinātos matos krāsa īsti negrib turēties, nemaz nezināju. >_> Tad jau faktiski iznāk, ka nāktos krāsot vismaz savu pusotru gadu, kamēr dabiskie ataug pašreizējā garumā, biežāk, nekā, ja turpinātu balināt.

Izmēģināšu, bet arvien vairāk pārliecinos, ka laikam tomēr jāpaliek pie blondā.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
Belladonna
needles
needles
Belladonna


Number of posts : 38
Age : 32
Location : Grindhouse
Registration date : 29.03.09

Balinātu matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: Balinātu matu krāsošana   Balinātu matu krāsošana Petite13Ceturtdiena Februāris 04, 2010 11:47 pm

Ja vēlies to darīt pati, nevis iet pie friziera, tad iesaku krāsot ar kādu no paciņu krāsām, kas paredzētas sirmiem matiem. Tās ļoti labi nosedz un tā kā sirmos matos nav pigmenta, ar blondiem varētu būt līdzīgi. Tiku vaļā no saviem svaigi krāsotajiem kobalt zilajiem jau pirmajā krāsošanas reizē un domāju, ka tas derēs arī pārbalinātiem blondiem. Pati krāsoju ar L'Oreal kaut kādu zeltaini brūnu toni. Laba doma ir pārbaudīt uz kādas šķipsnas, pirms krāsot visus matus.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://morriganne.deviantart.com/
Sponsored content





Balinātu matu krāsošana Empty
PostTēma: Re: Balinātu matu krāsošana   Balinātu matu krāsošana Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Balinātu matu krāsošana
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: