AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Zinu ka krāsojat matus

Go down 
+4
masq
aura
zeloco
CrazyKonata
8 posters
AutorsZiņojums
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

Zinu ka krāsojat matus Empty
PostTēma: Zinu ka krāsojat matus   Zinu ka krāsojat matus Petite13Svētdena Janvāris 31, 2010 12:32 am

Ir visādi topiki, bet gribētos apvienot tā pārskatāmāk, ceru ka mani neizbanos giggle Jūs taču visas krāsojat matus (varbūt nē), tad būtu forši padalīties ar informāciju kur jūs krāsojat, vai arī ja pašas kur krāsa dabūjāt? Manliekas tā būtu noderīga informācija visiem, jo tā ir problēma atrast piemērotu matu krāsu, it īpaši kādu varavīksnes toni hysterical
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Zinu ka krāsojat matus Empty
PostTēma: Re: Zinu ka krāsojat matus   Zinu ka krāsojat matus Petite13Otrdiena Februāris 02, 2010 11:28 am

Krāsoju (un griežu) pati, mani pārāk bieži ir nokaitinājis frizieru darbs. Tā ir tīrā laimesspēle atrast labu frizieri un es līdz šim esmu izvilkusi tikai tukšās lozes.
Krāsas vairs nepērku (iepriekš sapirkts tik daudz, ka vēl gadiem pietiks), bet, kad pirku, tad nebiju izvēlīga - firzieru veikalos, tirgū (kad tur vēl bija tās labās krāsas) un ārzemēs.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
aura
needles
needles
aura


Number of posts : 20
Age : 37
Location : Riga
Registration date : 24.11.09

Zinu ka krāsojat matus Empty
PostTēma: Re: Zinu ka krāsojat matus   Zinu ka krāsojat matus Petite13Otrdiena Februāris 02, 2010 9:58 pm

Matu galus man apgriež mamma un čolku es sev griežu pati, jo cik nav iets pie frizieriem... viņi pat vienk taisnu čolku nespēj nogriezt kur nu vēl kko vairāk. Netaisos vairs tērēt naudu uz tām nemakulīgajām naudas kāsējām.
Bet par krāsu, es pērku Drogās vienu tādu krievu, tagad neatminos nosaukumu. Bet nu tur nepārdodas daudz krievu krāsas, man šķiet, ka pat viena firma tikai tur ir. Uz paciņas ir tāda diezgan pajēla gaiši sarkana krāsa, bet dzīvē - ugunīgi sarkana (tieši tā kā man vajag).
Atpakaļ uz augšu Go down
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Zinu ka krāsojat matus Empty
PostTēma: Re: Zinu ka krāsojat matus   Zinu ka krāsojat matus Petite13Otrdiena Februāris 02, 2010 10:17 pm

He, es arī griežu pati sev čoklu. Galus vairs negriežu - audzēju matus. Sānus arī pati ar mašīnīti izskuju.
Kad bija man atjaunojama frizūra, gāju uz frizētavu. mazu, necilu frizētavu, kur ir patstāvīga klientūra - pārsvarā vecāka gadugājuma tantes :DD toties frizieres ar savu pieredzi spēja nočikāt tieši tā kā vēlējos toreiz (pēc paintā zīmētas bildes? lol..) hello cat
+ kad bija vairāk naudiņas un varēju atļauties iet uz kolonnu (pārsvarā gan pie tiem, kas stažējas), arī nebiju nekad neapmierināta ar darbiņu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

Zinu ka krāsojat matus Empty
PostTēma: Re: Zinu ka krāsojat matus   Zinu ka krāsojat matus Petite13Otrdiena Februāris 02, 2010 10:39 pm

Nu labi pastāstīšu pati par sevi, vienmer eju uz frizētavu graizīt, manam fāteram ir sava kolonna vienkārši un tur varu pierunāt frizieres uz ideālo griezumu, bet diemžēl ekstrēmu krāsu tur gan nav Neutral un visās paciņu krāsās (no drogām) esmu vīlusies, jo nekad netieku pie vēlamās krāsas, kas toreiz bija koši sarkana.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Zinu ka krāsojat matus Empty
PostTēma: Re: Zinu ka krāsojat matus   Zinu ka krāsojat matus Petite13Otrdiena Februāris 02, 2010 11:00 pm

pie friziera sanāk 1-2 reizes gadā aiziet.Parasti matus audzēju un nogriežu.Un tā visu laiku.Čolku man māte apgriež,gribētos pašai šo pasākumu veikt,bet es sev neuzticos. Very Happy
Krāsoju pati (ta beidzot), krāsa nāk parasti no drogām,ka tik sarkana.
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Zinu ka krāsojat matus Empty
PostTēma: Re: Zinu ka krāsojat matus   Zinu ka krāsojat matus Petite13Trešdiena Februāris 03, 2010 2:52 am

Krāso un griež čolku man mamma. Nokrāsot varētu es pati un esmu arī to vienu reizi darījusi, bet tomēr man ir ļoti gari mati (līdz jostasvietai) un ja ņem vērā to, cik neuzmanīgs cilvēks es esmu, labāk tomēr, lai krāso kāds cits, ja vien tas ir iespējams.
Man nav tik negatīva attieksme pret frizieriem. Uzskatu, ka ir labi, taču tad cena ir ļoti augsta. Prestiži saloni domajāms, neatļautos pieņemt darbā frizierus, kuri neko nesaprot un nespēj pat tik daudz, cik izpildīt klienta vēlmes. Te minētā Kolonna nav ne īpaši dārga, un kur nu vēl prestiža un kvalitatīva, tāpat kā citas tādas frizētavas, kuras ir atrodamas uz katra stūra. Tur tiešām ir laimes spēle.
Man reiz tāda līdzīga tipa frizētavā par samaksātiem ~45 ls treknajos gados izdarīja visu pilnīgi pretēji tam, kā es gribēju. Tehniski friziere strādāja labi un nekas šķībs nebija, bet...viņa visu darīja pēc šablona. 100 reizes pirms griešanas es viņai teicu, kādu raksturu matiem es vēlētos, bet nē taču, pat tik daudz viņai nebija saprotams. -_-
Tieši pēc gada man par 12-15 ls visu izdarīja perfekti. Friziere neeksperimentēja un vienkārši darīja to, ko es palūdzu. Ietu vēl pie viņas, ja vien nebūtu uzzinājusi, ka viņa ir aizbraukusi prom no LV.
Atpakaļ uz augšu Go down
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Zinu ka krāsojat matus Empty
PostTēma: Re: Zinu ka krāsojat matus   Zinu ka krāsojat matus Petite13Trešdiena Februāris 03, 2010 3:25 am

Paranoid. - par Kolonnas dārdzību ļauj spriest katram pašam pēc viņa maciņa biezuma (;
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Zinu ka krāsojat matus Empty
PostTēma: Re: Zinu ka krāsojat matus   Zinu ka krāsojat matus Petite13Trešdiena Februāris 03, 2010 6:54 am

Ja es spriestu pēc sava, tad varbūt arī nosauktu par dārgu (es nemaz neatceros, kādos skaitļos precīzi cenas variē), bet tas būtu absurdi. Ir frizētavas, kur prasa ne vairāk par 5-7 ls (ja vienīgi pēdējos gados nekas krasi nav mainījies, jo atceros, ka kaut kad sen tādas bija), un kādam arī tas šķiet ļooooti daudz, bet tas nekad nenozīmēs, ka tas tiešām IR dārgi. Wink Bet nu, es nemaz neaizliedzu katram mērīt subjektīvi.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Zinu ka krāsojat matus Empty
PostTēma: Re: Zinu ka krāsojat matus   Zinu ka krāsojat matus Petite13Trešdiena Februāris 03, 2010 12:14 pm

Es visiem draugiem arī griežu matus, skatoties uz šīm cenām gribās pat biznesu uzsākt Very Happy 50 Ls par frizūru? Jēzus!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
masq
handsewn
handsewn
masq


Number of posts : 576
Location : hyperbola
Registration date : 09.09.07

Zinu ka krāsojat matus Empty
PostTēma: Re: Zinu ka krāsojat matus   Zinu ka krāsojat matus Petite13Trešdiena Februāris 03, 2010 2:34 pm

Paranoid. - ja tev šķiet, piemēram, apčikāt matus mohawkam gar sāniem 8 Ls no stažiera nav dārgi.. vai piemēram 20Ls par balināšanu.. (:
Cik zinu, tagad cenņiki ir nedaudz mazāki kļuvuši, bet stažieri nez kādēļ mēģina izspiest vairāk kā agrāk.

Zeloco - jā, biznesu no daudz kā var uzsākt, skatoties uz šīm cenām xD
Atpakaļ uz augšu Go down
http://masq.id.lv
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Zinu ka krāsojat matus Empty
PostTēma: Re: Zinu ka krāsojat matus   Zinu ka krāsojat matus Petite13Trešdiena Februāris 03, 2010 9:49 pm

No stažiera gan ir. wtf Bet man nav ne mazākās nojausmas, kādas cenas tur ir/bija. Pie tam Kolonna...neizceļās ar kvalitāti, manuprāt. Pārāk daudz šausmu stāstus esmu dzirdējusi tieši par un ap šo frizētavu.
Kas man VIENMĒR ir licies par dārgu - ja tu atnāc tikai pielīdzināt čolku un matu galus tā pavisam, pavisam mazliet, bet no tevis noplēš summu, kas ir lielāka par 10 ls. Un tas notiek vienmēr - zem kaut kādām stulbām atrunām, ka šī skaitās frizūras veidošana. Sviests.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Zinu ka krāsojat matus Empty
PostTēma: Re: Zinu ka krāsojat matus   Zinu ka krāsojat matus Petite13Ceturtdiena Februāris 04, 2010 9:16 pm

Krāsoju pati - pērku krāsu Drogās un parasti izvēlos tādu pēc iespējas pelēcīgāku. Treknajos gados gāju pie friziera balināt, jo bija saklausīti šausmu stāsti par neveiksmīgiem balināšanas mēģinājumiem mājas apstākļos, tādēļ vismaz bija cerība, ka būs kāds, kam uzvelt vainu, ja nu kas. Tagad, kad mana finanšu situācija drastiski pasliktinājusies, vispār bija doma atteikties no balināšanas, lai taupītu naudu, bet, nu... pēdējā laikā balināju mājās ar kaut kādu Drogu krievu balinātāju. Mati man ļoti tumši, tāpēc jābalina vairākkārt un pa virsu vēl jāliek balinošā krāsa.
Čolku griežu pati, pārējos matus parasti pie friziera, bet kopš krīzes griezts tikai vienreiz, un to darīja draudzene. Reizēm ieliku violetu vai zilu kādu šķipsnu ar izmazgājamiem balzāmiem.
Kas attiecas uz frizieriem, tad jā... balinot problēmu vēl nav bijis, izņemot reizi, kad man stipri ataugušos matos ielika 12% balinātāju. Tas bija... sado-mazo cienīgs pasākums. Very Happy Bet par griezumu jāatzīst, ka nekad vēl nav izdevies pilnīgi perfekts. Man gan šķiet, ka nemāku izstāstīt, ko gribu, bet, nu... vai tad labam frizierim nebūtu jāspēj daļēji uzminēt, ko vēlos?..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Zinu ka krāsojat matus Empty
PostTēma: Re: Zinu ka krāsojat matus   Zinu ka krāsojat matus Petite13Piektdiena Februāris 05, 2010 10:38 pm

oh labais ;D es sev gan neuzticos, bet friziere pie kuras eju izdara visu kā nākas un ne dārgi, vismaz iepriekšējā friziere pie kuras vienmēr gāju sanāca dārgi..čolku nogriežu kad vien man sāk traucēt..jo viegli, pirmā stāvā ir frizētava xD krāsoju melnus, kautkā piestāv labāk laikam..krāsu ar pērku drogas
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Zinu ka krāsojat matus Empty
PostTēma: Re: Zinu ka krāsojat matus   Zinu ka krāsojat matus Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Zinu ka krāsojat matus
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Resursi :: Latvija-
Pāriet uz: