AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Body modification

Go down 
+14
1213
Dead Art
platformene
Betty
Mada
Paranoid.
Youko
kjeepa.nr88
Sonõra
zeloco
CrazyKonata
Aruku
Nihil
masq
18 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Body modification - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 3 Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 9:11 am

Tas man kaut kā pašsaprotami liekas Very Happy  Kad liku krāsas, tad man jau līnijas pa ~6 gadiem bija paspējušas "pabalēt", bet nu tas ir norm.. nezinu kā tīri fizioloģiski tas notiek, bet man liekas, ka tā tinte vnk iesūcas ādas slāņos un "iekārtojas"
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Koneko
needles
needles
Koneko


Number of posts : 34
Registration date : 14.06.13

Body modification - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 3 Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 12:32 pm

Pievienojos uzskatam, ka dzimtās valodas tetovējumi ir gauži jauki. Turpretīm valodas kropļojumi liek iekšēji raudāt. Kā jau minēju savā iepazīšanās diskusijā, ikdienā ganos tattoo salonā, un nesen atnāca puisītis (dotu aptuveni 17/18) labot jaunu tetovējumu. Paskatījos un knapi savācu seju neitrālā izteiksmē. Tattoo bija 'ES ESMU OSOM'.
Un visu krāsu tintes izbalē ar laiku. Lai gan krāsainās mazliet ātrāk. It sevišķi balta, kas saplūst ar ādas toni un mēdz palikt dzeltenīga vai vaniļas toņos (jā, zinu, ka vaniļa nav krāsa cat )
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Body modification - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 3 Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 2:18 pm

omfg Very Happy nopietni??! Very Happy  phail.. kur viņam bija tas tetovējums? Very Happy
O! jautājums topošajam profesionālim! Kur labāk turās tinte - zem plānākas vai biezākas ādas? (nu tb plaukstu virspuse vs. plauksta)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Body modification - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 3 Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 2:27 pm

(Kāds kaut kur, kaut kad teica, ka uz elkoņiem, pēdām, plaukstām ātrāk noberžas krāsa)
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Body modification - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 3 Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 2:35 pm

No pēdām noberžās pavisam nost divu nedēļu laika Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Body modification - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 3 Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 2:38 pm

Ir pārbaudīts? Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Koneko
needles
needles
Koneko


Number of posts : 34
Registration date : 14.06.13

Body modification - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 3 Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 2:40 pm

zeloco rakstīja:
omfg Body modification - Page 3 812575 nopietni??! Body modification - Page 3 812575  phail.. kur viņam bija tas tetovējums? Body modification - Page 3 812575
O! jautājums topošajam profesionālim! Kur labāk turās tinte - zem plānākas vai biezākas ādas? (nu tb plaukstu virspuse vs. plauksta)
Uz rokas. Tur, kur vēnas graiza.
Ļoti, ļoti neiesaka taisīt uz plaukstām, pēdām un sejas. Sāpīgāk taisīt un ātri noberzīsies. Kā arī apgrūtina dzīšanu. Viennozīmīgi, labāka izvēle ir plaukstas virspuse.
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Body modification - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 3 Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 2:58 pm

Valante - jup, man reiz uztaisīja spirālīšus uz abiem papēžiem, katrs savā virzienā Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Body modification - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 3 Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 3:13 pm

Skaidrs : )

Btw moš kāds zin kādas i-net saites ar referencēm, ķeltu rakstu bildēm ar aprakstiem n stuff? Der arī, ja kāds ieteiktu kādu labu grāmatu. Esmu pētījusi to tēmu, bet man i pa maz info, lai paturpinātu iesākto tetovējumu.
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Body modification - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 3 Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 3:17 pm

Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
durklle
needles
needles
durklle


Number of posts : 38
Age : 31
Registration date : 14.12.12

Body modification - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 3 Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 3:18 pm

Piekrītu, pa tetovējumiem mūsu valodā, bet nu vienreiz redzēju vienu tetovējumi latviski, vārds jau bija labs, bet viņš bija uztetovēts šķībi, un burti arī tā ka būtu rakstīts uz ātro. Nu , nez iespējams patīka meitenei, bet nu man šķiet ja veido tetovējumu viņš ir kārtīgi jāpārdomā. lkm man veca domāšana Body modification - Page 3 812575
Nu man jau ir sen un liela doma taisīt vienu lielu teotvējumu, kurā būs ietvertas latvju rakstu zīmes + vēl dažas nozīmīgas lietas man. 

man gan kaut kā uz ribām vairāk sāpēja Body modification - Page 3 812575 

a kā vsp ir uz muskuļiem sāp vai nē? Body modification - Page 3 812575 
Atpakaļ uz augšu Go down
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Body modification - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 3 Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 3:23 pm

@ platformene: google i noiets etaps. visbiežāk skaidrojumi ir pavirši un virspusēji. mani interesē hardkor antropoloģiskas lietas. šo to esmu netīšām uzgājusi, bet domāju moš ir kaut kas vēl, kas ļautu vairāk izpausties.

@ durklle:uz muskuļiem vispār nesāp. vismaz, kad man taisīj, tad pilnīg neko nejutu. kauli i cita lieta.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Body modification - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 3 Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 3:44 pm

Valante - var vnk pēc tādiem atslēgas vārdiem arī meklēt -> celtic knot symbols anthropology

+1 par to, ka uz muskuļiem vispār nesāp (nu ok, gandrīz Very Happy ), man liekas, ka visvairāk sāp tieši uz plānas ādas + kur kauls apakšā tieši (piem pēdu un roku virsas, ribas, mugurkauls.
Par šito nesen sūdzējos, jo k-kas uz pēdiņām plānoju taisīt D: Esmu dzirdējusi it's the worst pēc ribām...

Man patīk, ka tā māksla arī attīstās, piemēram, pēdējā laikā daudz redzu abstraktos dizainus, piem.:
Body modification - Page 3 XNude-woman-abstract-tattoo-400x300.jpg.pagespeed.ic.5X0C7mrF5R


Pēdējo reizi labojis zeloco Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 4:06 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Body modification - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 3 Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 3:55 pm

arī tā utml. biju rakstījusi Very Happy
it kā jau ir zināms šis tas. bet man vislaik liekas, ka vēl par maz info.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Body modification - Page 3 Empty
PostTēma: Re: Body modification   Body modification - Page 3 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Body modification
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 3 no 3Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Body Machine Body festival - Tallin - 09.05.2009

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Paziņojumi :: Useru galerijas-
Pāriet uz: