AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Nika nozīme

Go down 
+43
koijots
Mazzerin
Hello Mr Green
Sanonira
poisonous.
Killish
Kefirs
mAlViinE
maga
Meitene
Nihil
Dead Art
Trisha.
Yukita
Urban_Fairy
Marionette
Klejotajs
merciless.audrey
vellata666
Cain
sikums
wraa
Youko
Kawaii_nora
Uzpurnis
priede
Betty
ewucew
valante
Stihija
5FF
Gāzmaska
Mada
Selene
Silhouette
Shade_de_Monesko
Paranoid.
kjeepa.nr88
romance
platformene
wienna_lee
Wilting
zeloco
47 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2, 3  Next
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Pirmdiena Oktobris 15, 2007 11:00 pm

Kāda ir jūsu segvārda, šajā forumā, nozīme un izcelšanās?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Wilting
fabric
fabric
Wilting


Number of posts : 147
Age : 45
Registration date : 26.09.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Otrdiena Oktobris 16, 2007 9:40 am

Šis niks teikai šim formumam. Razz
Tāpēc ka "Index" ir dziesmiņa "Wilting", kas man šausmīgi patīk, nuu, jau kopš vidusskolas, laikam...
Un tāpēc, ka "wilting" tulkojas kā "vīšana", "novīšana" (kā puķes vīst), un tas atkal divejādi sakrīt ar manu dzīvi.
Jo man jau drīz būs trīsdesmit, un tad jau tādas "vīšanas" domas brīžiem ienāk prātā.
Jo pēdējos apmēram divus gadus man ir daudz dīvainu problēmu, par kurām negribu stāstīt, bet ar kurām "cīnoties" tiešām jūtos sažuvusi un savītusi.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/userinfo.bml?user=mena
wienna_lee
Tamagothi
Tamagothi
wienna_lee


Number of posts : 193
Age : 36
Location : Neon bubbles
Registration date : 03.08.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Otrdiena Oktobris 16, 2007 11:43 am

Kaut kad sen, sen es rakstiju vienu mazu fantasy pastāstiņu, kurā dažu varoņu vārdi bija - Wienna G'ly Lee, Ma'rell Al'lurin un Luleilah. Un man tie vārdi patika vairāk par visu tai pastāstā, tāpēc es šamos sāku lietot visādi. Wienna Lee laikam ir biežāk lietotais un mans interneta alter ego kādus gadus 4 vai piecus noteikti. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
https://alternativefashion.latvianforum.net/
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Otrdiena Oktobris 16, 2007 2:03 pm

Jaa, starp citu, tev ir peedejais laiks man iedot to "pastaastu" man iedot izlasiit Very Happy

mans niks ir paarformeejies... pirms kaadiem 5-6 gadiem biju "the loco" tad kaut kaa caur prikoliem un slengiem ir paarveidojies par "zeloco"...
Ir bijushi veel dazhi alter ego, ar kuriem esmu meegjinaajusi visu "saak no saakuma", bet tas nav izdevies, vienmeer esmu atgriezusies pie shii...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Otrdiena Oktobris 16, 2007 7:44 pm

mana nika izcelsme laikam ir pašsaprotama.. Very Happy


Pēdējo reizi labojis Trešdiena Oktobris 17, 2007 3:31 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Otrdiena Oktobris 16, 2007 7:58 pm

Mans niks būtībā ir bezmazvai pretējs visai manai būtībai.
Reiz viņš ātri tika izdomāts un izmantots kā segvārds vienā portālā, vēlāk iegājās un tagad šur tur mani var atrast tieši ar šādu niku. Cool
Atpakaļ uz augšu Go down
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 37
Location : citur
Registration date : 13.09.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Otrdiena Oktobris 16, 2007 8:27 pm

Jūzerneims ir ar tādu "hi hi - ha ha" izcelsmi, lai gan tiek lietots arī citur. Dziļā doma bija, ka "Ķēpa nr88" būs tālā, tālā nākotnē manis izveidotas smaržas vīriešiem un tā... viscaur nenopietni. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Wilting
fabric
fabric
Wilting


Number of posts : 147
Age : 45
Registration date : 26.09.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Ceturtdiena Oktobris 18, 2007 3:40 pm

Rekur mana dziesmiņa Index - "Wilting"

http://yy.lv/download.php?f=74711
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/userinfo.bml?user=mena
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Trešdiena Oktobris 24, 2007 1:55 pm

Mans niks vienkārši perfekti raksturo mani. Bet vispār ideja radās klausoties Black Sabbath dziesmu ar šādu nosaukumu, un saprotot, ka nu tiešām...par mani tas viss! Very Happy Un jā, nav ne vainas, ja ņem vērā to, ka parasti man gadās samērā neizdevušies segvārdi. Pagaidām lietoju jau divos forumos, taču, nekur citur. Ikdienā ir cita iesauka.
Atpakaļ uz augšu Go down
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Ceturtdiena Decembris 13, 2007 8:17 pm

Shade radās kaut kad ļoti sen. Radies no teiciena: "We are all just a shadow of what we can really be." Vismaz tad man šis teikumiņš ļoti patika Happy Papildinājums "de Monesko" radās dažus gadus atpakaļ, kad es izdomāju, ka derētu kaut kas līdzīgs uzvārdam. Tajā laikā es biju līdz ausīm "vampire - aristocrat" padarīšanās, tāpēc arī franciskais piesitiens. Nozīmes gan, cik man zināms, nav nekādas.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
Silhouette
fabric
fabric
Silhouette


Number of posts : 120
Age : 34
Location : Scotland
Registration date : 02.10.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Sestdiena Decembris 15, 2007 1:28 pm

Es šķirstīju vārdnīcu un man baigi iepatikās kā silhouette rakstās. Vienā saitā izmantoju un pielipa.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://libiart.co.uk
Selene
stitches
stitches
Selene


Number of posts : 470
Age : 32
Registration date : 09.09.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Sestdiena Decembris 15, 2007 3:57 pm

Sonata Arctica - My Selene. Love
Atpakaļ uz augšu Go down
http://red-passion.deviantart.com/
Mada
fabric
fabric
Mada


Number of posts : 129
Age : 33
Location : Rīga
Registration date : 14.10.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Sestdiena Decembris 15, 2007 10:12 pm

Mans niks ir, pavisam vienkārši, mana vārda Madara saīsinājums.
Atpakaļ uz augšu Go down
Gāzmaska
thread
thread



Number of posts : 69
Age : 31
Registration date : 20.12.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Sestdiena Decembris 29, 2007 4:01 pm

To var paskaidrot trīs vārdos: Es dievinu gāzmaskas Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
5FF
fabric
fabric
5FF


Number of posts : 195
Age : 32
Registration date : 26.12.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Trešdiena Janvāris 02, 2008 5:25 pm

šis ir uz ātro darināts, jo ar iepriekšējo šeit nesanāca piereģistrēties. man ļoti bieži mainas niki un tas izskaidrojams ar garastāvokļa maiņām. vienīgais,kas man ir pilnīgi visos profilos ir "varbūt šodien,varbūt rīt".
Atpakaļ uz augšu Go down
Stihija
fabric
fabric
Stihija


Number of posts : 195
Location : in my place.
Registration date : 12.01.08

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Sestdiena Janvāris 12, 2008 8:43 pm

šis radās tieši šim forumam. kaut kā nav iegadijies, ka kaut kur vispār kāds kaut kur atkārtotos. nu un šis man iepatikās, izlēmu izmantot. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Piektdiena Marts 14, 2008 10:59 am

Kaut kad sen dikti interesējos par elfiem. Krāju info utt. Un tad man iepatikās viens elfiešu (elfisks, elfu XD) vārds- Valante. Vairs neatceros ko tas nozīmē, bet kaut kā tas man jau sen pielipa un tagad visur reģistrējos ar šo te niku. Mēdzu vēl reizēm kabināt klāt Iriu, bet tas jau ir cits stāsts...
Atpakaļ uz augšu Go down
ewucew
thread
thread
ewucew


Number of posts : 66
Age : 32
Registration date : 18.02.08

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Svētdena Marts 16, 2008 4:17 am

Mans niks vnk kautkas līdzīgs manam vārdam..vārds ir Ieva.. nekas īpašs nikā.. Crying Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Betty
fabric
fabric
Betty


Number of posts : 130
Registration date : 20.04.08

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Pirmdiena Aprīlis 28, 2008 8:49 pm

Ap šī gada sākumu, biju slēpot Livinjo. Pēc slēpošanas vakarā vnm bij pāris stundas pa pilsētiņas veikaliem. Happy Un tā nu es "uzdūros" vienai makten jaukai bodītei, kurā bija visādasHello Kitty, Pucca, Betty Boop u.c multeņu varonīšu lietiņas. Sākot ar rakstāmpiederumiem, beidzot ar čībām. Very Happy
Kā piegāju Betty Boop plauktam, tā praktiski iemīlējos!
Tā nu esmu piesavinājusies arī sev šo niku. Happy
Mani vnk ļoti interesē visi tie Pin Up Girls stuff.. Love
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Otrdiena Aprīlis 29, 2008 5:12 pm

Awww... cik miiliigi, ps - Betty - tavs avatars ir labais! Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
priede
sketch
sketch



Number of posts : 5
Age : 35
Registration date : 07.04.08

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Piektdiena Maijs 02, 2008 3:06 pm

"priežu sils-nav piemērota vieta dzīvošanai normāliem cilvēkiem, jo pār to pland maģijas plīvurs.ieejot dziļāk var uznākt miegainība vai laimes sajūta...dzīvojot tur pat vairākas dienas , tālu prom no ikdienas vides, tavs prāts aktivizēcitas smadzeņu šūnas, tu zaudē nevajadzīgo, liko, traucējošo...beidzot sajūtotsmalkās vibrācijas un strāvas, kas satur absolūto patiesību."
var ieiet mežā, bet labāk pašam būt par mežu, vai koku

bet īsāk tas ir mans uzvārds, vārds ir kristīne elephant
Atpakaļ uz augšu Go down
Uzpurnis
needles
needles



Number of posts : 46
Registration date : 11.05.08

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Svētdena Maijs 11, 2008 9:43 pm

Yo, es īsti vairs neatceros, kāpēc Uzpurnis, bet tur bija sakars ar to, kā sabiedrībai patīk cenzēt un kastrēt manus uzskatus un izpausmes.


spam Ņam ņam ņam
Atpakaļ uz augšu Go down
Kawaii_nora
thread
thread
Kawaii_nora


Number of posts : 92
Age : 27
Registration date : 23.06.08

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Otrdiena Jūnijs 24, 2008 2:46 pm

Sleepy Nuu, mans niks ir vienkārši bezjēgā izdomāts, pirmais, kas nāk galvā =]
Kawaii - japāņu valodā [ jauka, jauks, jauki ] hello cat
nora - pilnīgā bezsakarā mani nesauc nora & vsp nevienu noru nezinu x]

excited excited excited
Atpakaļ uz augšu Go down
http://melodyfairitale.wordpress.com/
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Trešdiena Jūlijs 02, 2008 7:17 am

ahh, Youko - patiesībā šo niku pirms dažiem gadiem aizguvu no vienas hentai spēles, kas saucas Cross Channel. Youko tur bija tāda izsitēja. XD Kaut arī neesmu to spēli spēlējusi - viss vairāk sākās ar to flash spēlīti Nanaka Crash.
njā, nu bet mani par Youko ļoti reti saukā. vispārībā niks man ir miiyo. labprāt nomainītu, bet negribu traucēt modiem mierīgo dzīvi. angel
Atpakaļ uz augšu Go down
wraa
thread
thread
wraa


Number of posts : 93
Age : 34
Location : Town Called Malice
Registration date : 14.01.08

Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13Trešdiena Jūlijs 02, 2008 12:47 pm

tātad.. mans niks patiesībā ir vienkārši neartikulēta skaņa, ko man labpatika izdot pirms kāda.. pusotra gada, šķiet.
tagad, gan esmu sapratusi, ka ar viņu ir problēmas, jo, kad cilvēki mani tajā uzrunā mutiski (kas gan nenotiek pārāk bieži), viņi savā latviskajā vīzē lieto parasto 'v' dubultā 'w' vietā.. līdz ar to sanāk kaut kas prakstiski neizrunājams + tas mani arī mulsina. Very Happy tas 'w' tur nav tikai smukumam. patiesību sakot.. var paņemt pirātu 'arg' skaņu, 'g' vietā ielikt 'w', vārdu apgriezt otrādi un sanāks kaut kas līdzigs tam, kā tas bija domāts..
vienvārdsakot, nekad par savu niku neizvēlieties neartikulētu skaņu. Very Happy
Dažviet internetā arī esmu sastopama slēpjoties zem segvārda crimsoncure, kas ir manas The Cure mīlas bērns.. bet tā kā es cenšos slēpt savu pagātni, tad šīs vietas sarūk, cik nu ir iespējams.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.last.fm/user/crimsoncure/
Sponsored content





Nika nozīme Empty
PostTēma: Re: Nika nozīme   Nika nozīme Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Nika nozīme
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 3Pāriet uz lapu : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Oficiālā daļa :: Iepazīšanās-
Pāriet uz: