AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 kā krāsot matus?

Go down 
+2
zeloco
CrazyKonata
6 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Otrdiena Jūnijs 29, 2010 5:16 pm

Ok, pēc mēnešiem epuc fail manā stilā, vairs nevaru...
nezinu vai jau ir tads topiks, bet man čista vajag palīdzību.
Tātad runa ir par manic panic(atkal), beidzot atnāca mana mazā pudelīte ar rozā krāsu, un tagad gribu būt 10000000% droša kā krāsot matus.
Zinu ka lietojat manic panic, tāpēc gribu zināt visu ko jūs darat, pirms un krāsošanas laikā, lai uzklātu matu krāsu. Es vienkārši pakāršos, ja atkal krāsošu matus un pilnīgi nekas nenotiks.
Mati man ir balināti, bet ne platīna..vnk blondi, un tas ir ticis darīts pirms kāda mēneša Razz
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Otrdiena Jūnijs 29, 2010 5:38 pm

Sākšu ar to, ka iesaku piebalināt klāt saknes (kas mēneša laikā domājams ir ataugušas).
Tālāk viss ir fairly easy... few tips:
- nozieķē matu līniju ar kādu taukainu krēmu vai vazelīnu un lieto cimdus, jo krāsa paliek uz ādas/drēbēm (srsly)
- pārliecinies, ka visi mati ir noklāti ar krāsu - iesaku pakausi iedot nokrāsot kādam citam - bez pieredzes ar diviem spoguļiem nez vai spēsi visu vienmērīgi noklāt IMO
- turi krāsu ilgāk par 2 h, lai dabūtu spilgtāku/noturīgāku toni (es parasti turēju pa nakti un no rīta izskaloju
- smieklīgi, jā, bet uzliec maisiņu uz galvas... tā sautēšanās palīdz krāsai ieēsties
- krāsu skalo ārā (un vēlāk arī matus mazgā) ar remdenu vai, vislabāk aukstu ūdeni, jo tad mats "neveras" vaļā (un ja tu gadījumā gribi, lai krāsa ātrāk izmazgājas, tad mazgā siltā/karstā ūdenī)
- lieto kondicionieri - tas baro matus un esmu pamanījusi arī, ka tad tie mazāk smērē, kad ir sausi (tie joprojām smērē, bet mazāk)
- nelieto baltu spilvendrānu, uzmanies ar mīļāko balto kreklu (augstāk minēto iemeslu dēļ)
- lai krāsa būtu noturīgāka vari to nedaudz piejaukt pie kondicioniera ikdienas mazgāšanas laikā (es to parasti gan darīju tikai, kad jutu, ka tā paliek bālāka)
- ja kaut kas nosmērējas, tas visefektīvāk to var dabūt ārā ar nagu lakas noņēmēju, bet tas ir atkarīgs no tā, cik daudz tas ir paspējis ieēsties, ziepes un ūdens arī var nostrādāt..

Hope this helps!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Otrdiena Jūnijs 29, 2010 5:48 pm

paldies hysterical zināju ka nāksi talkā, tagad, zinot, ka nev nekādu īpašu triku, varu krāsot matus un cerēt, ka lietas notiks. OK izmantošu maisiņu, man ir tā cepurīte domāta matiem Razz laikam vēl jābūt. jāķeras pie krāsas, cerams ka viss notiks!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Otrdiena Jūnijs 29, 2010 6:26 pm

krāsojot ar manic panic, matiem ir jābūt sausiem vai mitriem? es kaut kā pēc instukcijām nesapratu..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Otrdiena Jūnijs 29, 2010 7:07 pm

es parasti ziežu sausos
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Otrdiena Jūnijs 29, 2010 8:29 pm

Padalies ar rezultātu. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Otrdiena Jūnijs 29, 2010 9:25 pm

noteikti Very Happy rīt mani varēsiet redzēt Very Happy nokrāsoju tikai apakšu matiem, proti vienu trešdaļu, tagad gaidu kamēr krāsa iesūksies, cerams man beidzot izdosies! eeek
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Trešdiena Septembris 04, 2013 7:01 pm

Negribas speciāli taisīt jaunu tēmu, tad nu pajautāšu tepat (jo šķiet, ka es kaut ko daru nepareizi Very Happy )
Tad nu situācija šāda - pēc ļoti ilga laika saņēmos nokrāsot matus, nopirku aizdomīgu slāvu ražojuma matu krāsu, nokrāsoju - sanāca - nemaz ne kā uz kastītes, bet man ļoti patika.

kā krāsot matus? TmpdEIrrm

It kā krāsa noturīgā, ar visiem ūdeņraža peroksīdiem un citiem draņķiem, bet pēc divām (!) mazgāšanas reizēm nepavisam vairs nav, kā sākumā, un kas ir pats jocīgākais - krāsa nonākusi nost / izmainījusies tur, kur lietota matu maska (kas paredzēta krāsotiem matiem)!! Matu maska Revivor firmas, tādā baltā ar sarkanu vāciņu traukā, nopērkama Drogās.
To var ļoti labi manīt, jo uz pavisam īsajiem matiem un pie matu saknēm viņu neliku, un tur krāsa joprojām smuka (speciāli tagad izmazgāju tikai ar šampūnu - protams, drusku jau košums mazinās, tomēr nesalīdzināmi mazāk)...
Varbūt vēl kādai tā ir gadījies, vai vienkārši var pateikt, kas par vainu, kāpēc tā notiek?
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Trešdiena Septembris 04, 2013 11:24 pm

Nereti iesaka visus matu līdzekļus lietot no vienas sērijas tieši šādu gadījumu pēc. Katra firma tajos liek savas lietas un starp (kā šajā gadījumā) dažādiem produktiem no dazādām firmām var gadīties konfliksituācijas. Iesaku nomainīt masku, ja vēlies saglabāt krāsu vai nomainīt krāsas firmu.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Ceturtdiena Septembris 05, 2013 5:42 am

Eh, krāsa dikti patīk (sākumā bija gandrīz rozā, kā stiprs zilo graudiņu šķīdums, bet tagad lielākoties tāda nesmuki nedabīgi sarkana, - ja neredzētu blakus laukumus ar to joprojām košo krāsu, domātu, ka esmu tikai nosapņojusi, cik ļoti savādāk izskatās), bet nezinu, vai tā firma ko citu kā tikai krāsas un tonējošos līdzekļus ražo. Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Ceturtdiena Septembris 05, 2013 8:12 pm

Nu šitas "baklažāna" tonis jau vairākiem ir c: Pameklē citu firmu moš?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Ceturtdiena Septembris 05, 2013 9:58 pm

Nee, krāsa pavisam savādāka. (Ja vien tā nebija ražošanas kļūme). Būs jāmēģina atrast citus šampūnus, kondicionierus, kas krāsai draudzīgāki.
Sameklēju ražotāju mājas lapā, ka viņi ražo arī tādas lietas, būs japapēta, vai kādā veikalā nemana.
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Otrdiena Septembris 10, 2013 5:16 pm

Savas balinātās šķipsnas krāsoju ar šīs firmas krāsojošo balzāmiņu, apnika man ķēpāties ar to, tāpēc nolēmu nokrāsot ar šīs pašas firmas matu krāsu. Biju dziļi vīlusies, jo izmazgājās tikpat ātri, kā balzāmiņš. Tāpēc ieteiktu meklēt kādas citas firmas produktu.(:
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Otrdiena Septembris 10, 2013 5:32 pm

Nihil, paldies, šķiet, ka Tev būs vien taisnība. Pārkrāsoju tos matus vēlreiz, bet atkal krāsa izmainījās (varbūt pie vainas nevis matu maska, bet UV stari? confused  Kad matus pašķir citā vietā, nekā parasti, tad tur joprojām krāsa kā sākumā.)
Biju jau sapriecājusies, ka atradu smuku krāsu. Tādu rozīgi-lillā, kā zilo graudiņu šķīdums. Nu, drusku tumšāku gan, tomēr košu, smuku. Kur nu lai tādu vēl atrod?

Var jau būt, ka no lētas krievu krāsas tas ir labākais, ko gaidīt. Katrā ziņā labāk, nekā, ja mati būtu sabojāti.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Trešdiena Septembris 11, 2013 8:26 am

Vēl variants ir manic panic vai kādas citas matu krāsas jaukšana. Ja man būtu nepieciešams tāds tonis, es visticamāk, iegādātu vai nu "lie locks"
un "hot hot pink" vai "ultra violet" un "hot hot pink" toņus un sajauktu tā, lai sanāk tas tonis, ko vēlies. Domāju, ka to pašu var darīt ar citiem krāsu balzāmiem, bet varētu būt grūtības atrast pareizos toņus.. Varbūt tas pats baklažāns + zilais + rozā. Var nedaudz piejaukt kondicionieri, lai būtu gaišāks, ja nepieciešams..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Piektdiena Septembris 13, 2013 4:46 am

Dikti gribēju izvairīties no tās ķēpas ar iepriekšēju matu balināšanu, un tikai tad krāsošanu. :(Laikam jau nesanāks...
Vispār - kādas atsauksmes par šīm Alter Ego krāsām? Google man nepalīdz, nesanāk atrast nekādu pieklājīgu informāciju par viņām.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Sestdiena Oktobris 05, 2013 8:13 am

Heh, pilnīgi nejēdzīgi. Nopirku balinātāju.
Iezieķēju balinātāju matos, ataugušās saknes biedējoši blondas, krāsotā matu daļa - gaiši sarkana. Vispār jau gaiši pleķaina, vietām sarkana, vietām lillā.
Domāju - nu, varbūt ar to pietiks, nokrāsoju matus ar noturīgo krāsu - varbūt pati kaut ko tur sačakarēju (liekot krāsai klāt attīstītāju ar lielāku ūdeņraža pārskābes %, nekā paredzēts), sanāca tumšāki mati, kā gribētos, BET kas nu gan nebija no tā atkarīgs - mati joprojām tur, kur apakšā sarkani, tur uz sarkano krāsu, kur lillā, tur violetīgi.
Kā lai to dabū nost, ja pat balinātājs nepalīdz? Sad Vienkārši jānodzen ezītī un jāgaida, kamēr ataugs?
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Sestdiena Oktobris 05, 2013 2:02 pm

ja tu ļoti gribi tikt vaļā no tās krāsas tad labākais variants-aizej pie friziera lai izņem krāsu ar krāsas noņēmēju un tad nokrāso tev vēlamo toni.vai arī var nokrāsot vnk tumšus (brūnus,melnus) matus. Bet vsp man ir bijusi raiba,pleķaina galva-blondi,riži,rozā,sarkana,bet man patika Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Sestdiena Oktobris 05, 2013 2:31 pm

Ja būtu vairāk naudas un mazāk sliktas pieredzes ar frizieriem, tad varbūt tā arī darītu... esošajā situācijā gan laikam tomēr gaidīšu, kamēr ataugs. Very Happy
Nav jau slikti arī daudzkrāsainam staigāt, ja vien visas tās krāsas pašas par sevi patīk. Man īsti nepatika, kā bija... vispār gribas gaišākas un spilgtākas krāsas, - tā vismaz mazāk veca izskatos. Un arī priecīgāk kaut kā. Tagad pārlaidu vēl vienu krāsu tam visam pāri (zinu, tas ļauni pret matiem, bet iepriekš galīgi nejēdzīgi bija), rezultāts kaut cik ciešams
kā krāsot matus? <a href=kā krāsot matus? C655f1gj0v1pf6k723zi_thumb
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Sestdiena Oktobris 05, 2013 2:39 pm

a kāda vaina? Happy izskatās labi,vismaz tajā mazajā bildītē ko redzu no mobīlā.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Sestdiena Oktobris 05, 2013 2:58 pm

Paldies, Very Happy Nu tagad ir labāk, nekā pirms tam, tikai joprojām "augšējie", garākie mati vairāk uz sarkano pusi, nekā vajadzētu būt... bet, ja šādi paliktu, tad jau būtu ok, jo pie saknēm jau krāsotos, kā paredzēts, un ar laiku ataugtu normālāki. (Gribējās gan drusku gaišāku krāsu, bet varbūt arī nav tik svarīgi)
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Ceturtdiena Oktobris 10, 2013 5:56 pm

Esmu dzirdējusi, ka krāsas var pagaišināt ar c vitamīnu (tabletēs) - saberz, piejaus šampūnam, iezied, pagaidi kādu stundu un tad izmazgā. Nekāds ūber efekts nav, bet nedaudz pagaišinot. Pati neesmu mēģinājusi, bet var atrast daudz tutoriaļus YT.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Sestdiena Oktobris 12, 2013 8:23 am

Laikam man vnk jāiet pie friziera, - nesaprotu, kas par lietu, bet ar šo krāsu tas pats, kas ar to krievu ražojuma - krāsa vietām nočakarējās. Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Sestdiena Oktobris 26, 2013 3:53 pm

Neražiņa.
Aizgāju pie friziera, viņš manus matus izbalināja un nokrāsoja tieši tādā tonī, kā es gribēju. Jau sapriecājos. Līdz pirmajai mazgāšanas reizei.
Tagad krāsa ir pa pusei ārā + vienai šķipsnai vispār krāsa knapi palikusi, un tie mati arī laikam sabojāti, jo tā jocīgi stiepjas un trūkst vieglāk kā pārējie mati. confused 
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13Sestdiena Oktobris 26, 2013 5:33 pm

tā ir ar tam spilgtajām krāsām, ļoooti ātri izmazgājas Sad man arī kad nokrāsoju sākumā ir spilgti, pēctam izbalējuši.
pēc pieredzes jāsaka ka krievu balzāmi visnoturīgāk iesēžas matos, bet arī mazāk kā uz mēnesi
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





kā krāsot matus? Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
kā krāsot matus?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: