AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 kā krāsot matus?

Go down 
+2
zeloco
CrazyKonata
6 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

kā krāsot matus? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? - Page 2 Petite13Sestdiena Oktobris 26, 2013 6:15 pm

Hm, tas pat nav "ātri izmazgājas", tas ir kaut kas neaprakstāms. Sad 
Pie tam par šito krāsu, kad jautāju frizierim, vai vismaz nedēļu noturēsies spilgta, viņš teica, ka protams, ka nedēļu noturēšoties (tādā intonācijā, it kā es ko absolūti idiotisku būtu pajautājusi).
Nu un pēc pirmās mazgāšanas no
kā krāsot matus? - Page 2 <a href=kā krāsot matus? - Page 2 Mhi7l1lm8e8cehw37mk_thumb
mati palika... ok, nevaru normāli nobildēt, datorā iestrādātā kamera visu pataisa zaļganu un rāda šādi
kā krāsot matus? - Page 2 <a href=kā krāsot matus? - Page 2 7gulepff10oa44aco_thumb
patiesībā mati ir bišķi košāki. Vispār jau krāsa man joprojām šķistu pretty awesome, ja tikai vairāk uz aizmuguri nebūtu tāda kārtīga šķipsna gaiši violetpelēka, kur tie mati arī nejauki viegli aplūzt. Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

kā krāsot matus? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? - Page 2 Petite13Sestdiena Oktobris 26, 2013 6:24 pm

Tā ka... ja nu kādai mājās mētājas lieka rozā krāsa no tām, kas matus nebojā (semi permanent), tad līdz Helovīnam esmu ieinteresēts potenciāls pircējs.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

kā krāsot matus? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? - Page 2 Petite13Trešdiena Oktobris 30, 2013 11:15 am

Ieliec matos barojošu masku un paturi ilgāk nekā vajag - tas nedaudz palīdzēs matiem atkopties.
Frizētavās man liekas, ka viņi pēc balināšanas iemoča kondicionieri un pēc tam tikai krāso, kas teorētiski varētu būt "pareizi", bet semi-permamentajām tā nedarbojas (kondicionieris aizpilda matu un krāsai vairs nav vietas). Un es nesaprotu kā viņi tajos salonos balina vai kādas krāsas izmanto. Cik esmu balinājusi, vienmēr turu ~2x ilgāk nekā uz paciņas teikts un nekad nav bijušas "sausuma" problēmas.
Anyway, tieši vakar svaigi izbalināju un nokrāsoju c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





kā krāsot matus? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: kā krāsot matus?   kā krāsot matus? - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
kā krāsot matus?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: