AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 PeopleOfWalmart.com

Go down 
+3
Paranoid.
Shade_de_Monesko
zeloco
7 posters
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

PeopleOfWalmart.com Empty
PostTēma: PeopleOfWalmart.com   PeopleOfWalmart.com Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 12:08 am

Šī ir vnk ģeniāla laba par amīšu ikdienas dzīvi. Es nespēju noticēt tam, ko redzu, bet tā ir patiesība!
Iedomājieties, ka Ljā kāds uz Maximu atnāktu šāds:

PeopleOfWalmart.com 1424

vai, teiksim šāds?

PeopleOfWalmart.com 5831

Vai (Lord, have mercy on my eyes and sanity) šāds?

PeopleOfWalmart.com 438

Tur var atrast arī daudzas citas pērles: http://www.peopleofwalmart.com




Te neliels "saldais ēdiens" Very Happy

PeopleOfWalmart.com 1126


Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

PeopleOfWalmart.com Empty
PostTēma: Re: PeopleOfWalmart.com   PeopleOfWalmart.com Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 12:17 am

Now that is just sad... Zinu, ka varbūt es pārspīlēju, bet no mājas nelienu ārā, ja neizskatos half decent :/

Un šitais vienkārši nokauj Very Happy
PeopleOfWalmart.com 1553
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

PeopleOfWalmart.com Empty
PostTēma: Re: PeopleOfWalmart.com   PeopleOfWalmart.com Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 10:59 am

ĀaaĀa Shocked Tas ir traumējoši. Tiešām LV nekad neko TIK šausmīgu redzējusi neesmu. Ko tie cilvēki paši par sevi domā, pirms iziet tādā paskatā no mājām? wtf
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

PeopleOfWalmart.com Empty
PostTēma: Re: PeopleOfWalmart.com   PeopleOfWalmart.com Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 12:38 pm

Paranoid - umm.. "I'm hot and sexy" ? Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

PeopleOfWalmart.com Empty
PostTēma: Re: PeopleOfWalmart.com   PeopleOfWalmart.com Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 4:11 pm

Bet droši vien, ka tā arī ir. wtf Reizēm domāju, kur cilvēki to savu īpašo izpratni par skaistumu un estētiku rauj...jeb tās neesamību.
Atpakaļ uz augšu Go down
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 37
Location : citur
Registration date : 13.09.07

PeopleOfWalmart.com Empty
PostTēma: Re: PeopleOfWalmart.com   PeopleOfWalmart.com Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 6:03 pm

Paranoid. rakstīja:
Bet droši vien, ka tā arī ir. wtf Reizēm domāju, kur cilvēki to savu īpašo izpratni par skaistumu un estētiku rauj...jeb tās neesamību.

Lol, varētu padomāt, ka ir tikai viena pareizā skaistuma izpratne, kas turklāt sakrīt ar Tavējo... bēdīgi. Nē, atvaino, es negribu aizvainot Tevi vai kādu citu, bet mazliet vairāk sapratnes un pasaule būtu labāka.
Es tā uz ielas nerādītos, bet, godīgi sakot, lai katrs dara pēc savas saprašanas... Nav jau patīkami skati, bet arī - uz veikalu cilvēki neiet izrādīt savu smukumu, bet iepirkties. Kaut kā tā. Man šķiet - diezgan muļķīga lapa.
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoid.
stitches
stitches
Paranoid.


Number of posts : 463
Age : 31
Registration date : 14.10.07

PeopleOfWalmart.com Empty
PostTēma: Re: PeopleOfWalmart.com   PeopleOfWalmart.com Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 6:53 pm

Nez', ne jau tikai šis man nepatīk, ir daudz kas cits, taču viena lieta ir dažādās subkultūras, intereses, kas man nešķiet piesaistošas un tajos dārziņos es nemaz nelienu, lai cik ļoti lielas pretenzijas man nebūtu. Man prieks, ka daži cilvēki ir aizrāvušies ar būšanu iecietīgiem pret pilnīgi visu apkārt un sauc to par plašu redzesloku, taču vēl es arī uzskatu, ka visam ir savas robežas. Neizrādīt smukumu veikalā šajā gadījumā būtu uzvilkt kaut ko neitrālu - bikses, krekls un basta. Šķiet, ka tieši šie cilvēki savus smukumus ļoti cenšās izrādīt.
Pie tam, par skaistumu - uzskatu, ka gadsimtu laikā tomēr ir izveidojušās kaut kādas normas attiecībā pret to, kas ir elementāra estētika un kas nav. Happy
Man tikai ir interesanti - kur es teicu, ka skaistuma izpratne ir viena? Lasu, lasu savu komentāru, taču nesaskatu kur.
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

PeopleOfWalmart.com Empty
PostTēma: Re: PeopleOfWalmart.com   PeopleOfWalmart.com Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 10:13 pm

jei bogu, tiešām te jāspiedz "manas acis"

where is the police?
call "what not to wear" show

katram savas robežas, bet ticiet, es esmu ko līdzīgu redzējusi ielās xDD
Atpakaļ uz augšu Go down
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

PeopleOfWalmart.com Empty
PostTēma: Re: PeopleOfWalmart.com   PeopleOfWalmart.com Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 10:26 pm

Amerika, valsts bez kompleksiem. Nu c''mon, ja bezmazvai 80% valsts iedzīvotāji ir resni, teikšu atklāti, viņi daudz neizceļas. LV maximā starp kalsnajām modelēm belly topos atnāk resna sieviete belly topā, visi OMFG! bet padomā asv maksimā, ir lielāka iespēja ka visas sievietes tur būs lielas un karstumā uzvilkts belly top, un omg būs tad kad starp viņām parādīsies tievā modele.

man jau patīk pasmieties par cilvēkiem, bet nu cmon, cilvēkam ir tiesības vilkt ko viņš vēlas, i have felt opressed by fashion and people so many times.

bet meiča ar pūkainajiem zābakiem un biksītēm...vot tas jau ir kkas...

gribas uzsaukt call the fashino police excited
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

PeopleOfWalmart.com Empty
PostTēma: Re: PeopleOfWalmart.com   PeopleOfWalmart.com Petite13Ceturtdiena Jūlijs 08, 2010 10:43 pm

jā mēs visi šeit saprotam, ka par gaumi nestrīdās, bet robeža tomēr ir xD tāpēc varam latvieši vien pasmīnēt un ceret ka nakotne latvieši tādi nebūs

Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

PeopleOfWalmart.com Empty
PostTēma: Re: PeopleOfWalmart.com   PeopleOfWalmart.com Petite13Piektdiena Jūlijs 09, 2010 2:49 pm

Mani visvairāk pārsteidz tas, ka amīši uzbrūk/izrāda nepatiku pret "it kā bezgaumīgajiem" alternatīvajiem (lasi - goti etc), bet par kaut ko šādu viņi nesaka NEKO. tb, viņi drīzāk uzbruks gaumīgam gotam nekā 200+ kg meitenei, kas publiskā vietā iziet apakšveļā un ziemas apavos :/
Man nav nekas pret nedaudz resniem cilvēkiem, ja viņi to apzinās un nestumj ģīmī "3XL super greasy fried" makdonaldu, raud katru reizi, kad kāds izsaka "resnāku" komentāru un/vai velk atbilstošu apģērbu (ok, te es var papildināt, ka esmu 50'o gadu konservatīvā omīte un neatbalstu arī neatbilstošu apģērbu (lasīt: white trash) nekāda izmēra cilvēkos).
Man vnk šķiet, ka viņu 'vertību' skala ir pagalam sašķobījusies (vai varbūt esmu tiešām trakāka nekā esmu iedomājusies). Viņi peld šajā stereotipu jūrā un baidās izkāpt no tās, jo tad būs 'pliki' un 'jūrā' esošie viņus apsmies.. :/ Dare to be different without being different.
Varbūt es pati sev runāju pretī (tb, all of the above), bet tās ir tikai manas domas.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Shade_de_Monesko
handsewn
handsewn
Shade_de_Monesko


Number of posts : 525
Age : 36
Location : Smoke cloud
Registration date : 14.11.07

PeopleOfWalmart.com Empty
PostTēma: Re: PeopleOfWalmart.com   PeopleOfWalmart.com Petite13Pirmdiena Jūlijs 12, 2010 11:58 am

Nevaru tomēr nepadalīties priekā par šo bildi:

PeopleOfWalmart.com 553

Es apraudājos no sajūsmas Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.shade999.deviantart.com
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

PeopleOfWalmart.com Empty
PostTēma: Re: PeopleOfWalmart.com   PeopleOfWalmart.com Petite13Pirmdiena Jūlijs 12, 2010 12:30 pm

Robeža ir, tai ir jābūt.
Mani tikai smīdina paradokss - ārzemnieki kritizē latviešu daiļavas, ka "pēc kurpēm nevar pateikt, vai meitene uz veikalu vai tomēr uz balli iet", bet paši izskatās pēc izpletņiem. Varbūt taisnība ir tur kaut kur pa vidu, bet tad jau, manuprāt, tiešām labāk būt pārspīlētai cacai, nevis savu slinkumu maskēt ar "cilvēcisku vēlmi pēc vienkāršuma un ērtuma".
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

PeopleOfWalmart.com Empty
PostTēma: Re: PeopleOfWalmart.com   PeopleOfWalmart.com Petite13Pirmdiena Jūlijs 12, 2010 1:17 pm

Can't believe I'm saying this, bet es actually redzēju ši vakar pie rimi D: Buttcheeks and everything
The horror...

PeopleOfWalmart.com 1424
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





PeopleOfWalmart.com Empty
PostTēma: Re: PeopleOfWalmart.com   PeopleOfWalmart.com Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
PeopleOfWalmart.com
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Smieklīgi-
Pāriet uz: