AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Augusta pilnmēness. Murgs.

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
nightMare
needles
needles
nightMare


Number of posts : 42
Age : 34
Location : Zem Tavas gultas
Registration date : 19.07.10

Augusta pilnmēness. Murgs. Empty
PostTēma: Augusta pilnmēness. Murgs.   Augusta pilnmēness. Murgs. Petite13Pirmdiena Augusts 23, 2010 8:09 pm

Sveicināti un labrīt. giggle

Hmm.. Well..
Esmu viens no tiem radījumiem, kas ar vienu vārdu salikumu spēj sarežģīt pašas vienkāršākās lietas. Eju pretrunās no rīta līdz vakaram [pretrunas domu lidojumos un uztverē], starp šo visu vēl pamanos darīt to, ko sauc par izDzīvošanu.
Dvēseles stāvoklis -Mūžīgā studente.

Kā jau īstens savu iedvesmu upuris, mēdzu rakstīt dzeju, prozu un autobiogrāfiskos darbus [something like sweet diary..] Lielākoties, iedvesmas uzbrūk tieši nakts stundās..
Nakts dzīvnieks, lai neteiktu vairāk un neieslīgtu detaļās..

Teju vai dievinu lietas par un ap fotogrāfiju, [gan citus iemūžinot, gan pašai tapt apžilbinātai no zibspuldzes], modi [fashion is passion!] mūziku, [ausij tīk iemīļotie gabali] vēsturi, [aptrakusi ar pagātnes nostaļģiju un aizgājušajiem laikiem ar spiltākajām ikonām tajos..] filosofiju [Nīče un vecmeisteru lolojumi].

Tīk lasīt grāmatas. [Tikai daži no.. Edgars Po, Viktors Igo, Gēte. Neaizmirstot par Latviešu klasiku - Jaunsudrabiņš, Aspazija, Regīna Ezera + jaunā kaluma - G. Tarvids, Andra Manfelde]
Kā arī neaizmirstot pieminēt, ka tīk deldēt palodzi lūkojoties debesīs. Pastaigāties, un ne tikai bez noteikta mērķa..
Un iesaistīties garās jo garās sarunās ar gudriem cilvēkiem.

Un galu galā, patērēt daudzumu tējas/kafijas/apelsīnu sulas/ un cepumu. [cookie!]

Ļāvos improvizācijai, kā vienmēr.. Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/~melnbaltalapsa/
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

Augusta pilnmēness. Murgs. Empty
PostTēma: Re: Augusta pilnmēness. Murgs.   Augusta pilnmēness. Murgs. Petite13Otrdiena Augusts 24, 2010 12:04 pm

Ooo, sveika! Tu šķiet interesanta persona! Ļoti jaukas intereses un tā. Redz, improvizēšana nostrādāja. What a Face Cerams, būsi aktīvs foruma biedrs!
Atpakaļ uz augšu Go down
nightMare
needles
needles
nightMare


Number of posts : 42
Age : 34
Location : Zem Tavas gultas
Registration date : 19.07.10

Augusta pilnmēness. Murgs. Empty
PostTēma: Re: Augusta pilnmēness. Murgs.   Augusta pilnmēness. Murgs. Petite13Otrdiena Augusts 24, 2010 1:33 pm

Nu visā Visumā jau šad tad pacentīšos ierakstīt ko gudru, tādejādi attēlojot savu domu gājienu. excited [kā izrādās mani, vilina šeit atrodamie smailiji..Tādi, tādi dzīvīgi! Spilgti! Tas tā, starp citu..]
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/~melnbaltalapsa/
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

Augusta pilnmēness. Murgs. Empty
PostTēma: Re: Augusta pilnmēness. Murgs.   Augusta pilnmēness. Murgs. Petite13Otrdiena Augusts 24, 2010 2:28 pm

Hehe, šo smaidiņu komplimentu izsaka tik daudzi jaunpienācēji, ka man pilnīgi prieks! Tad jau cepums un kēksiņš modiņiem! ;D Ah šausmas, es pateicu ''modiņiem''.

Nu, un kā ar modi? Kas tev tajā patīk? Kādi stili utt? Kā pati ģērbies?
Atpakaļ uz augšu Go down
nightMare
needles
needles
nightMare


Number of posts : 42
Age : 34
Location : Zem Tavas gultas
Registration date : 19.07.10

Augusta pilnmēness. Murgs. Empty
PostTēma: Re: Augusta pilnmēness. Murgs.   Augusta pilnmēness. Murgs. Petite13Otrdiena Augusts 24, 2010 3:26 pm

Wink

Runājot par modi.. Apgalvojums - teju vai visu naudu notriekt lupatās un kurpēs - man atbilst vairāk nekā es to vēlētos atzīt.. [Ha, ha, ha.]
Lai gan, tas nebūt nenozīmē, ka skapī uz pakaramā vairs nav brīvas vietas, un apģērbi stāv sakrauti kaudzēs, un es atkal kliedzu - man nav ko vilkt!
Apģērbu iegādājos mazliet ar ilgāku [nē, veikalā es pavadu labi, ja padsmit minūtes] apdomu. Izpētu, iekāroju un savācu sev.

Par savu ģērbšanos/stilu varētu sacīt, ka esmu uz mākslinieciskā viļņa. [Nu nepatīk man tie apkārtējo iedalītie rāmīši, kauč' nošaujies!]
Paralēli lielam daudzumam melnās krāsas, [kuru mīlu jau pāris gadus..] mēdzu uzvilkt ko violetu [mētelis vai lakats, vai auduma maišelis, soma], zaļu [jā, mana mīļākā krāsa ir zaļa!] zilganu, oranžu. Retāk sarkano. Neba jau visas krāsas uzreiz, [tik traki ar mani vēl nav..] Very Happy Ne vairāk kā trīs krāsas vienlaikus.

Uzskatu, ka apģērbs ir līdzeklis kā atspoguļot savu iekšējo pasauli, un pie šīs domas turos..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/~melnbaltalapsa/
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Augusta pilnmēness. Murgs. Empty
PostTēma: Re: Augusta pilnmēness. Murgs.   Augusta pilnmēness. Murgs. Petite13Ceturtdiena Augusts 26, 2010 12:30 pm

Mūsu vidū jauns intelektuālis! Sveicam bariņā! Yay!
Es saožu diskusiju subforuma atdzīvošanos tuvākājā laikā What a Face
welcome, welcome!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

Augusta pilnmēness. Murgs. Empty
PostTēma: Re: Augusta pilnmēness. Murgs.   Augusta pilnmēness. Murgs. Petite13Ceturtdiena Septembris 16, 2010 11:10 am

Laipni lūgta forumā Yay!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
poisonous.
thread
thread
poisonous.


Number of posts : 68
Registration date : 04.06.10

Augusta pilnmēness. Murgs. Empty
PostTēma: Re: Augusta pilnmēness. Murgs.   Augusta pilnmēness. Murgs. Petite13Pirmdiena Septembris 20, 2010 3:32 pm

esmu bik nokavējusies,bet sveicu. ^^ excited
(omg,es uzrakstīju "kviecu". Nezinu,kādēļ. XDDD)
Atpakaļ uz augšu Go down
nightMare
needles
needles
nightMare


Number of posts : 42
Age : 34
Location : Zem Tavas gultas
Registration date : 19.07.10

Augusta pilnmēness. Murgs. Empty
PostTēma: Re: Augusta pilnmēness. Murgs.   Augusta pilnmēness. Murgs. Petite13Pirmdiena Septembris 20, 2010 3:45 pm

Ar kviekšanu gan mani neviens vēl nav tā sveicinājis. Laughing
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/~melnbaltalapsa/
Sponsored content





Augusta pilnmēness. Murgs. Empty
PostTēma: Re: Augusta pilnmēness. Murgs.   Augusta pilnmēness. Murgs. Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Augusta pilnmēness. Murgs.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Oficiālā daļa :: Iepazīšanās-
Pāriet uz: