AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Atmuitošana

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Atmuitošana Empty
PostTēma: Atmuitošana   Atmuitošana Petite13Sestdiena Janvāris 29, 2011 2:30 am

Ar visiem tiem jaunajiem likumiem un citiem šitiem es netieku gudra, kāda īsti ir maksimālā summa, kas nav jāatmuito? Agrāk bija zem 150 eur, bet tagad figurē visādi 45 un 10 euro un es netieku gudra.

Citēju:
"No 2011. gada 1. janvāra ir stājušies spēkā grozījumi likumā «Par pievienotās vērtības nodokli», kas paredz pa pastu importēto preču aplikšanu ar PVN. Izmaiņas paredz no PVN atbrīvot preces, kas importētas pa pastu kā nelielas vērtības preču sūtījumi un kuru kopējā vērtība nepārsniedz 10 eiro vai ekvivalentu summu latos. No muitas nodokļa atbrīvotas pa pastu importētas preces līdz 150 eiro vai tā ekvivalentu summu latos. Šie atbrīvojumi gan neattiecas uz tabaku, tabakas un alkohola izstrādājumiem, kā arī uz smaržām un tualetes ūdeņiem."

????

Kāds var padalīties ar zināšanām? Vnk k-kad domāju atkal pasūtīt no Bodyline, bet negribās iegrābties kā pagājušreiz :/
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
kjeepa.nr88
stitches
stitches
kjeepa.nr88


Number of posts : 380
Age : 37
Location : citur
Registration date : 13.09.07

Atmuitošana Empty
PostTēma: Re: Atmuitošana   Atmuitošana Petite13Sestdiena Janvāris 29, 2011 2:25 pm

Te http://vid.gov.lv/default.aspx?&tabid=7&id=15&oid=51075&lidz=2000.1.1&no=2011.12.7 skaidrāk, saprotamāk uzrakstīts.

* Muitas nodoklis jāmaksā, ja preces vērtība pārsniedz 150 eur.
* PVN jāmaksā, ja preces vērtība pārsniedz 10 eur.
* Ja dāvanas vērtība nepārsniedz 45 eur, tad nav jāmaksā ne PVN, ne muitas nodoklis.

Bet vvz kā ir tieši ar bodyline, tagad tā runā, ka ļoti piekasās "dāvanām", var pat prasīt paypal izdrukas.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Atmuitošana Empty
PostTēma: Re: Atmuitošana   Atmuitošana Petite13Pirmdiena Janvāris 31, 2011 1:55 pm

o! lieliski! Uzreiz skaidrāk! Paldies!
Man liekas, ka BL nemaz neraksta kā "dāvanas", bet nu nekas... vai pvn maksāšana nozīmē atmuitošanu*? Es par papīru lietām esmu pilnīgs idiots :S

*došanos "pa muitas taciņu starp visām tām ēkām"
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Atmuitošana Empty
PostTēma: Re: Atmuitošana   Atmuitošana Petite13Svētdena Maijs 29, 2016 10:11 am

Pavisam veca diskusija, taču varbūt kādam tāpat noder: šajā te lapā tikai jāievada summa un viss jau tiek sarēķināts, vai un cik daudz jāmaksā klāt.
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Atmuitošana Empty
PostTēma: Re: Atmuitošana   Atmuitošana Petite13Svētdena Maijs 29, 2016 11:18 am

ō! kas jauns! Very Happy Paldies par padalīšanos! ^.^

K.gan es vēl nesekoju līdzi kam tādam, jo... laikam jau reiz interesējos.... kad no Japānas pasūtīju majonēzi un jūras zāles (un šo to mazu un ēdamu) sanāca pāri 50eiro un tad izzināju, ka viena objekta summai jāpārsniezd attiecīgo summu, lai būtu jāsāk uztraukties - neesmu vēl neko dārgāku pasūtījusi Very Happy Very Happy Toties, nepatika redzēt, ka izsekojot sūtīju, te muitā - te pastā uz riņķi mīcija manu pārtiku T^T
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Atmuitošana Empty
PostTēma: Re: Atmuitošana   Atmuitošana Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Atmuitošana
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Resursi :: Internets-
Pāriet uz: