AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids

Go down 
+6
Youko
CoffeePlz
Ofēlija.
Paranoia Agent
elemainel
zeloco
10 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2

Kad tu tiec (augusta datumi)? (multiple choice!)
4. (līdz 15:00)
exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Vote-l107%exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Vote-r10
 7% [ 1 ]
4. (no 15:00)
exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Vote-l107%exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Vote-r10
 7% [ 1 ]
5. (līdz 15:00)
exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Vote-l107%exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Vote-r10
 7% [ 1 ]
5. (no 15:00)
exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Vote-l1014%exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Vote-r10
 14% [ 2 ]
6. (līdz 15:00)
exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Vote-l1014%exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Vote-r10
 14% [ 2 ]
6. (no 15:00) - veikals ciet :/
exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Vote-l1021%exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Vote-r10
 21% [ 3 ]
7. (līdz 15:00) - veikals ciet :/
exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Vote-l1014%exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Vote-r10
 14% [ 2 ]
7. (no 15:00) - veikali ciet :/
exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Vote-l1014%exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Vote-r10
 14% [ 2 ]
Kopā Balsis : 14
 
Poll closed

AutorsZiņojums
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūlijs 28, 2011 12:29 am

nice, netieku nevienā dienā :/
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Ceturtdiena Jūlijs 28, 2011 11:01 pm

Es gibu iet^^ vienīgais ceru ka nepārtērēšos, man vēl SHINee albums būs jāpērk xD

so will there be meeting?^^
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Piektdiena Jūlijs 29, 2011 1:22 pm

Cik zinu tur ir vairākas vietas. Bet, te izskatās, ka ne visi iet girbētāji ir nobalsojuši (vai arī katrs ir nobalsojis par savu dienu. šobrīd izskatās, ka jātaisa 5dien, bet manis tad nebūs. cik saprotu par swap meetu neviens nav sajūsmā un šis galu galā izvērtīsies par vnk humpalu reidu (which is not bad, but a bit sad). Pagadiīšu līdz rītdienai, ja nekas nemainīsies, tad viss notiks 5dien, cikos jūs paši nolemsiet.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Piektdiena Jūlijs 29, 2011 10:34 pm

Es nobalsoju par 4 datumu, bet iešu kad būs..
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoia Agent
thread
thread
Paranoia Agent


Number of posts : 59
Age : 33
Location : Never,never, land..
Registration date : 07.06.09

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Svētdena Jūlijs 31, 2011 9:17 pm

Zeloco tu tiešām netiec kaut kad no rīta vai vakarā (līdz 19:00) ? Ja netiec tad jau varu tevi privātu aizvest kaut kad. ;D Anyway! Es saku, ka labs variants ja Zeloco netiek nekādi nekādi nekādi ir 5.datumā pa dienu, jo tad man mājas neviens nebūs un būs mierīgi. Sooooooo...
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Otrdiena Augusts 02, 2011 4:27 pm

Para - iemet satikšanās/tur tikšanas scenāriju, vai nu visi tiekas centrā un dodas pie tevis vai visi satiekas jau galā.

upd 6dien ar netieku, trorlololo Very Happy Nu nekas, citreiz... priekš manis.

Ok, ja manas balsis atskaitās, tad tā vien sanāk, ka 5dien visam jānotiek (nu vismaz 2 cilv. tiek Very Happy )
UPDošu pirmo postu un rakstīšu uz 12:00 (ja ir citu laiku vēlmes/ieteikumi - sakiet) un paspamošu apkārt (es ceru, ka jūs arī) un, ja P_A iemetīs te savu tel, tad būs ideāli, jo uz sms/zvaniem ar "klau vari iedot P_A tel.nr.?" atbildēt nevarēšu, gomen.

Have fun! un atstājiet kaut ko arī man Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Otrdiena Augusts 02, 2011 7:09 pm

I dont want to go alone hysterical zeloco ar mani pamet
Atpakaļ uz augšu Go down
Paranoia Agent
thread
thread
Paranoia Agent


Number of posts : 59
Age : 33
Location : Never,never, land..
Registration date : 07.06.09

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Trešdiena Augusts 03, 2011 10:23 am

hysterical Mb, vismaz pasakat man vai kāds vispār būs?
Nu, ko es ielikšu šovakar plānu un ja neviens neatnāks es vienkārši iešu viena pati iepirkties humpalās. : D
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Trešdiena Augusts 03, 2011 9:31 pm

I will go..bet apmulsusi ar tiem datumiem..protams, ja notiek kkas..
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Ceturtdiena Augusts 04, 2011 10:08 am

5. datums/5dienapar laikiem - Para teiks Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Paranoia Agent
thread
thread
Paranoia Agent


Number of posts : 59
Age : 33
Location : Never,never, land..
Registration date : 07.06.09

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Ceturtdiena Augusts 04, 2011 11:14 am

5.AUGUSTS, 13:00 pie Brīvības pieminekļa, Paņemat evil talonu jeb e-talonu ar 2 braucieniem vismaz, gaidīšu 15 minūtes, pēc humpalām piedāvāju mazliet pasēdēt pie sevis un gatavot sushi. Iespējams kaut ko atraktīvu (šovakar izdomāšu.) Ja ir rocība tad paņemat kko gardu līdzi.. (Katrā gadījumā ja viss pajūk tad gan es ko izdomāšu uz vietas. : D )

ā! un telefonu man var prasīt personīgi vai arī var zazināties ar mani twitter - TWITTER


PS. Par Swapmeet es neesmu aizmirsusi so.. to mēs paturam prātā vēlākam laikam!
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Ceturtdiena Augusts 04, 2011 8:44 pm

Man galvenais ir aizvest un tad pateikt kā tikt atpakaļ ;D es domāju, ka atnākšu, tad redzēs, skumji ka izskatās ka daudzi netiek :/
..warning that I don't eat sushi T.T


Pēdējo reizi labojis Suigintou Piektdiena Augusts 05, 2011 1:07 am; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
elemainel
fabric
fabric
elemainel


Number of posts : 174
Registration date : 01.07.08

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Ceturtdiena Augusts 04, 2011 10:02 pm

Tiiiik ļoti gribētos tikt, bet tiešām nezinu. Visdrīzāk manis nebūs. Ja kas pēkšņi mainīsies - I'll tweet at you.
Atpakaļ uz augšu Go down
https://instagram.com/01eam/
Paranoia Agent
thread
thread
Paranoia Agent


Number of posts : 59
Age : 33
Location : Never,never, land..
Registration date : 07.06.09

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Piektdiena Augusts 05, 2011 11:16 am

Lolololololol. Es dodos! Cerams, ka kāds atnāks.
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Piektdiena Augusts 05, 2011 10:19 pm

Bija jauki, zinu ka neesmu jautrs cilvēks bet num jāsamierinas, ceru, ka drīz būs vēl kāda satikšanās^^
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Pirmdiena Augusts 08, 2011 12:48 am

Kā jums īsti gāja? Ko salūtojāt? Show usss!!!
Also +1 swap meet must happen. Man ir KASTE ar "lietām" *iz serious*
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Pirmdiena Augusts 08, 2011 11:30 pm

I got smuk aizskarus kas lab izskatītos kā svārki vai kleita^-^ cute pattern..
tā tur likās viss tik liels un esmu kļuvusi izvēlīga xD bet tā domāju, ka mums gāja jautri ^-^ patīkama kompānija. want a repat meeting, un ar vairāk cilvēkiem Happy lai vēl jautrāk..

arī swap meet piedalītos, es laikam vienmēr atnāku ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Otrdiena Augusts 09, 2011 2:35 pm

Haha, aizkari - mana lielākā vājība Very Happy
Un jā - kaut kad jāatkārto, bet tā, lai tiek vairāki! :C
+1 swapam. Sorry, ka biežāk neupdoju - man vnk nav laika! ;_; Būtu lieliski, ja jūs negaidītu, kad man būs laiks visu organizēt, bet jāorganizētos paši! Ja ne, tad atliek vien gaidīt..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Paranoia Agent
thread
thread
Paranoia Agent


Number of posts : 59
Age : 33
Location : Never,never, land..
Registration date : 07.06.09

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Otrdiena Augusts 09, 2011 8:07 pm

Bija jau jauki! ;D Ko man teikt - iesakat un domāju, ka var vēl, ko izdomāt!
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Sestdiena Augusts 13, 2011 11:04 pm

Jā. Arī man ir čupu čupām ar lietām, kuras man vairs neder, vai impulsīvi nopirktas un vienkārši nav jēgas vilkt, ja neveic miljons korekcijas ar adatu, diegu un audumu lentēm.
Vispār man pietrūkst veco sapucēšanos un fotosesiju
Arī man laiks ir vienkārši aaaaargh, esmu pazudusi no zemes virsmas aizņemtības dēļ Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Svētdena Augusts 14, 2011 12:44 pm

Tad jāmēģina vēlreiz. Mēģināšu pēc iespējas ātrāk kaut ko sadomāt tiklīdz būs brīvāks brīdis.

ps. Es skatos, ka man tajā atdodamo lietu sarakstā ir "must get rid of" lietas, kuras tiks atdotas par skaistām acīm vai saldumiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Svētdena Augusts 14, 2011 12:52 pm

Do I have "skaistām acīm" ;D
oh well candy I have Very Happy

man ar i lietas no kurām gribas tikt vaļā..
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13Ceturtdiena Augusts 18, 2011 6:23 pm

Tur visiem būs "skaistām acīm" Very Happy Domājams nākošnedēļ man būs nedaudz vairāk laika par šo te padomāt.. will keep u updated. Ja kādam ir līdz tam laikam kādi vietas/laiku/dienu/satura priekšlikumi - droši beriet ārā ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Empty
PostTēma: Re: exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids   exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
exSwap meet! Ziepčika humpīšu reids
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Humpalu reids 07/06
» Lolita meet-up
» Swap swap meet

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Paziņojumi :: Fotosesijas un sanākšanas-
Pāriet uz: