AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu

Go down 
+2
Belladonna
Mary
6 posters
AutorsZiņojums
Mary
sketch
sketch
Mary


Number of posts : 6
Age : 29
Location : Rīga
Registration date : 21.06.11

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Empty
PostTēma: Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu   Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Petite13Otrdiena Jūlijs 26, 2011 9:26 pm

Visiem sveiki!
Jau kādus 3 gadus sekoju jaunumiem šeit.
Viona Ielegems ir burvīga fotogrāfe...pie tam, gandrīz visas pasakaini skaistas kleitas, cepurītes un citi aksesuāri ir viņas roku darbs!!!
Viona arī rīko patiešam grandiozus pasākumus:
sarabande, un piknikus.. Ceru, ka tie, kas redz brīnumaino Vionas pasauli pirmo reizi, arī iemīlēsies tajā! Love

Taču man radās jautājumi:
Vai Latvijā ir kaut neliela interese par tādām lietām?
Vai kaut kas līdzīgs Sarabande vai Viktorijas laikmeta piknikam ir reāls Latvijā? Vai Baltijā?
Ko jūs par to visu domājat?

Happy
Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu 222494_247934101893194_244056232280981_1020587_410561_n
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.flickr.com/photos/mary___1/
Belladonna
needles
needles
Belladonna


Number of posts : 38
Age : 32
Location : Grindhouse
Registration date : 29.03.09

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Empty
PostTēma: Re: Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu   Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Petite13Trešdiena Jūlijs 27, 2011 10:30 am

Nav reāli. Domas jau var būt cēlas, bet viss, kas beigās sanāks būs tāds pliekans pakaļdarinājums, jo neviens šeit nav tik ietekmīgs un entuziastisks, lai kaut ko tādu uzņemtos (I mean, noīrēt KATEDRĀLI Very Happy) un es domāju, ka cilvēki šeit neņemsies šūt sev tērpu 3 nedēļas, vai tērēt tik daudz naudas, lai izskatītos prezentējami un strictly pēc dress koda, jo par to arī, galu galā, tas pasākums ir.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://morriganne.deviantart.com/
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Empty
PostTēma: Re: Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu   Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Petite13Ceturtdiena Jūlijs 28, 2011 12:35 am

omg tas pikniks bija tik awesome! un kad ieraudzīju tos steam punkus, noģību!
nē, nu mēs jau rīkojam piknikus, tikai rotams 800 cilvēku vietā atnāktu mēs 8 kā vienmēr Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Empty
PostTēma: Re: Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu   Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Petite13Ceturtdiena Jūlijs 28, 2011 11:02 am

man ir kupla apakšdaļa un kko varētu pieveidot, protams, ne tik skaisti kā tur xD num mja LV tas nav diezko izplatīts, žēl gan..
Atpakaļ uz augšu Go down
Mary
sketch
sketch
Mary


Number of posts : 6
Age : 29
Location : Rīga
Registration date : 21.06.11

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Empty
PostTēma: Re: Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu   Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Petite13Ceturtdiena Jūlijs 28, 2011 9:58 pm

Nu ja, entuziastu īpaši daudz gan nav un laikam nebūs. Taču varbūt kādreiz varētu uztaisīt kaut ko līdzīgu. Protams, ne tik grandiozu (ne pilī vai katedralē Very Happy ).
Nezinu kāpēc, bet liekas ka tādos kostīmos būtu forši pastaigāties pa Alberta ielu Happy .

By the way, Latvijā ir arī zināma problēma ar vēsturisku rekonstrukciju. Sen jau meklēju kleitu rokoko stilā tieši Latvijā, bet laikam būs jāpērk caur e-bay...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.flickr.com/photos/mary___1/
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Empty
PostTēma: Re: Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu   Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Petite13Piektdiena Jūlijs 29, 2011 1:12 pm

O, jā, traki patīk viņas darbi, ik pa laikam uzskrienu viņas bildēm/saitam pēdējo gadu laikā. Vienmēr viss izstrādāts līdz perfektumam. Ideāli! <3

Par tiem pasākumiem runājot - mums ir pārāk maz bagātu ekscentriķu, kas uz kaut ko ierastos. Ja to taisītu internacionālu, tad vēl varbūt... sagrabinātu saujiņu.. Mums ir tikai nabadzīgi sapņotāji (tādi kā es, lol Very Happy )
Bet nu "kaut kas līdzīgs", imo ir tie mūsu lolitu pikniki. Nekas netraucē pamainīt tematiku uz viktoriāņiem/edvariāņiem - tikai autentiskus tērpus gan nedomāju, ka sagaidīsi. Some handmade, perhaps. toned down.
Un tur jābūt tiešām lielai uzņēmībai (kā minimumam) un finansiālajam balstam, lai sarīkotu kaut ko autentisku.
Esmu ar visām 4 par un esmu gatava piedalīties, save that tajā laikā/dienā tieku un man ir pietiekoši laika sagatavoties Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Empty
PostTēma: Re: Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu   Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Petite13Otrdiena Septembris 06, 2011 5:52 pm

Tas viss ir tik burvīgi, ka man gandrīz kafija izlija. Es tik, tik, tik ļoti patiešām gribētu, lai kaut kas tāds PILNĪBĀ noslīpēts līdz pēdējam tomēr notiek. Bet tiešām, lai visi saņemās un dabū tos savus tērpus un aksesuārus. Vienalga, kaut vai caur paziņām no Dailes teātra vai aizņemties no mana BFF Vasiļjeva kunga. Būtu patiešām superīgi, ja, piemēram, mēs izdomātu kaut kādu vienu dienu gadā, kad ir šitāda.. konkrēta laika posma tematiskā diena ar super tērpiem, arī manierēm, ēdieniem utt.
Alberta iela.. tā iela ir vienkārši fantastiska. Un labā ziņa ir tā, ka atšķirībā no Senās Mūzikas festivāla darbiniekiem, kuru tērpi izskatās kā no nekvalitatīvas teātra bodīdes iepirkti, Alberta ielas svētkos (un arī Rīga 810) visiem bija tik sasodīti skaisti, gaumīgi vēsturiskie tērpi! Turklāt tieši latviski! Tādi, kādus valkāja turīgie cilvēki Latvijā pirms tiem 150 vai cik tur gadiem.
Un, lūk, ja tas būtu vienu reizi gadā, tad varētu tiešām riktīgi gatavoties! I'd be totally in!
Mani sajūsmina jau vien tāda lieta, kā tas Viduslaiku festivāls, kā Latvē laikam arī nav.
heart
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Empty
PostTēma: Re: Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu   Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Petite13Otrdiena Septembris 06, 2011 7:06 pm

Hahah "BFF Vasiļeva" Very Happy <3
Iedomājos, skatu, ka Vasiļevs atbrauc, lai savāktu tērpus, bet uz manekeniem tikai šiltītes "BRB, gone to Victorian picnic" Very Happy
Gah, būšu palaidusi garām lieliskos tērpus Rīgas svētkos ;_; Neinnn!! </3
Viduslaiku festivāli taču ir, tikai, protams ne Rīgā.. Cik reizes Cēsīs nav bijuši, atceros, ka reiz vasaras prakses laikā Valmierā uzskrējām šādam festivālam. Man jau sen gribas uz tādu aiziet. Man pat tematiska viduslaiku kleita stāv!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Empty
PostTēma: Re: Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu   Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Petite13Otrdiena Septembris 06, 2011 8:41 pm

zeloco rakstīja:
Hahah "BFF Vasiļeva" Very Happy <3
Iedomājos, skatu, ka Vasiļevs atbrauc, lai savāktu tērpus, bet uz manekeniem tikai šiltītes "BRB, gone to Victorian picnic" Very Happy
Gah, būšu palaidusi garām lieliskos tērpus Rīgas svētkos ;_; Neinnn!! Viduslaiku festivāli taču ir, tikai, protams ne Rīgā.. Cik reizes Cēsīs nav bijuši, atceros, ka reiz vasaras prakses laikā Valmierā uzskrējām šādam festivālam. Man jau sen gribas uz tādu aiziet. Man pat tematiska viduslaiku kleita stāv!


Ak dievs, nopietni? Es gribu! Man arī vajag noorganizēt kādu ietērpu līdz nākošajam festivālam! Very Happy Un vēl man gribās aiziet uz to viduslaiku restorānu Vecrīgā. Tikai bail, ka tur nekā vegānam piemērota nebūs, jo man kaut kā viduslaiki saistās ar visādiem mistiskiem dzīvnieku orgāniem utt.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Empty
PostTēma: Re: Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu   Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Petite13Otrdiena Septembris 06, 2011 8:49 pm

Jāa! Stāv jau forever (Tu to par redzējusi esi - tā garā brūnā, ko uz Vasiļeva Victoriana izstādi biju uzlikusi C: ) Bet es vislaik palaižu garām, kad tie ir vai arī netieku/nespēju sevi aiztransportēt :C
Hahah Very Happy Mistiski dzīvnieku orgāni = HAGGIS!!! Very Happy Bet jāa.. Viduslaiki ir "gaļas laiks"
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Mary
sketch
sketch
Mary


Number of posts : 6
Age : 29
Location : Rīga
Registration date : 21.06.11

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Empty
PostTēma: Re: Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu   Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Petite13Trešdiena Septembris 07, 2011 2:47 pm

Latvijā ir vesturiskās rekonstrukcijas klubi, kas piedalās tāda veida pasākumos. Viduslaiku festivāls tiešām notiek katru gadu Cēsīs, ka arī kaut ko līdzīgu redzēju Tērvetē. Jūlija sākumā Dzegužkalnā bija viduslaiku un napoleona kara rekonstrukcija, taču es paspēju tikai uz "modes skati" un nobildēju pāris kostīmu. Es jau būti baigi priecīga ja varētu dabūt kaut vienu kleitu Latvijā, jo ļooooooti negribu to pirkt internetā... hysterical .
P.S. kad notiek Alberta ielas svētki? excited

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu 5909371607_fa030448d1_z

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu 5909929902_890e8056a9_z
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.flickr.com/photos/mary___1/
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Empty
PostTēma: Re: Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu   Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Petite13Ceturtdiena Septembris 08, 2011 11:40 am

Jā, es par to iedomājos, jo pazīstu vineu no tiem rekonstruktētājiem, bet viņi orientējas vairāk uz viduslaikiem. Visu dara - paši šuj tērpus, kaļ rotas, taisa laikmeta ēdienus, rekonstruē dejas etc. Neko pārāk daudz gan par to nezinu.
OOh... Tā Napoleona kara rekonstrukcija ;_; <3 Kpc es par kaut ko tādu neko nezinu?? D:
Starp citu par tām kleitām, domāju, ka vari pasūtīt pie šuvējas vnk. Vai arī, ja esi uz budžeta - saņemties un DIY. Šobrīd strādāju pie vienas pseido-rokoko kleitas. Ir bišķi ķimerīgi, bet, ja ir laiks kā jūra, tad visu var norm izdarīt arī nezinātājs.
Es arī gribu zināt, kad notiek Alberta ielas svētli!! Youko, mūsu laikmetīgo svētku laiku guru? Man ir kaut kāda aizdoma, ka tie varētu tikko būt bijuši ;_; Google saka, ka augustā jau bija.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Youko
stitches
stitches
Youko


Number of posts : 497
Age : 32
Registration date : 22.09.07

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Empty
PostTēma: Re: Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu   Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Petite13Ceturtdiena Septembris 08, 2011 12:36 pm

Tas ir forši! Varbūt kādam no šiem klubiem kādreiz pievienoties? Very Happy Viduslaiki jau arī ir superīgi. Mums uz rožiem reiz nāca pozēt viena viduslaiku deju dejotāja, un viņai parasti bija uzvilkti tie tērpi un rotas.
Pagaidi, Zeloco, tu tak mani nenosauci par laikmetīgo svētku guru? Very Happy Jo es tiešām maz ko zinu. Par Alberta ielas svētkiem iedomājos, jo pagājušgad tur gāju skicēt. Alberta ielas svētki norisinājās kopā ar Rīgas svētkiem. Tā laikam katru gadu sanāk, bet agrāk kaut kā nebiju pamanījusi, ka reizē (par cik tāda apaļa Rīgas dzimšanas diena bija šogad un pirms 10 gadiem).
Šogad tur bija gan mūzika, gan dejas, gan visādas darbnīciņas utt. Tur tādi jauki cilvēki darbojas. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Empty
PostTēma: Re: Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu   Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Petite13Ceturtdiena Septembris 08, 2011 1:53 pm

Ja man būtu vairāk laika un līdzekļu es notiekti pievienotos tiem klubiem (It sevišķi, ja tas būtu edvariāņu tematikā!!)
Hahah Very Happy nosaucu gan ^^ Tagad tev būs sevi jāattaisno ar informācijas daudzumu Twisted Evil
Eh.. es vnm kaut ko tādu palaižu garām ;_;
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
CrazyKonata
handsewn
handsewn
CrazyKonata


Number of posts : 540
Age : 30
Location : in a mad Party
Registration date : 23.11.09

Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Empty
PostTēma: Re: Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu   Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Petite13Svētdena Oktobris 02, 2011 6:38 pm

Ou, vērtīgi bija palasīt šito diskusiju Very Happy
Nu es jau forever esmu gatava ietērpties skaistos tērpos un dragāt pa ielu un tusēt Very Happy bet o tērpu sagādāšana jau ir černis, it īpaši šajos bez-brīvā-laika-un-darba laikos Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://evilanimgirl.deviantart.com
Sponsored content





Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Empty
PostTēma: Re: Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu   Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Viona. Greznas kleitas un nedaudz brīnumu
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Kleitas

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Diskusijas-
Pāriet uz: