AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 par mani un izjutam

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
Folkblack
fabric
fabric



Number of posts : 189
Registration date : 03.10.07

par mani un izjutam Empty
PostTēma: par mani un izjutam   par mani un izjutam Petite13Svētdena Oktobris 21, 2007 11:33 pm

saboting..hacked'by'ravencore


Pēdējo reizi labojis Otrdiena Novembris 06, 2007 7:28 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

par mani un izjutam Empty
PostTēma: Re: par mani un izjutam   par mani un izjutam Petite13Pirmdiena Oktobris 22, 2007 7:33 am

mēs katrs nevaram piecūkot forumu un rakstīt savas izjūtas.
forums ir par modi, tātad... nesaprotu kādēļ te vajadzētu atrasties politiskiem ierakstiem. un tur nav par ko būt dusmīgam.

ja zeloco un wienna_lee piekritīs domāju šo arī varētu dzēst.
Atpakaļ uz augšu Go down
Folkblack
fabric
fabric



Number of posts : 189
Registration date : 03.10.07

par mani un izjutam Empty
PostTēma: Re: par mani un izjutam   par mani un izjutam Petite13Pirmdiena Oktobris 22, 2007 7:50 am

saboting..hacked'by'ravencore


Pēdējo reizi labojis Otrdiena Novembris 06, 2007 7:28 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

par mani un izjutam Empty
PostTēma: Re: par mani un izjutam   par mani un izjutam Petite13Pirmdiena Oktobris 22, 2007 8:01 am

Praktiski nebij` politisks? Laughing Uz ko tad tas bija vērsts?
Nu un, ka atbalstija pāris inteliģeni cilvēki! Toties lielākā daļa, kas tur bija ieradušies paši nesaprata ko atbalsta un kāpēc tur iet.

Kāpēc tad tu te neposto iekšā rakstus par automašīnām, ar automašīnām arī brauc cilvēki, cilvēki ir saistīti ar modi.

Uz tāda pamata, ka foruma dalībniekiem (pieņemu, ka lielākajai daļai) nav interesanti forumā par modi lasīt tavas izjūtas. Un ja mēs visi rakstītu savas šā brīža izjūtas tad forums pārvērstos par domu izgāztuvi.

Cilvēkiem nav bail no tā, ka tu esi atklāts, bet tas nenozīmē, ka ir jābūt par daudz atklātām. Varbūt drīz sāksi publicēt arī savas seksuālās dzīves detaļas un to ko ēd pusdienās?

Nu tiešām smieklīgi.
Atpakaļ uz augšu Go down
Folkblack
fabric
fabric



Number of posts : 189
Registration date : 03.10.07

par mani un izjutam Empty
PostTēma: Re: par mani un izjutam   par mani un izjutam Petite13Pirmdiena Oktobris 22, 2007 8:17 am

ja nebija praktiski politisks. neee nu labi ja veelies mes jau visur kur velamies varam saskatit politiku tikai paradas jautajums vai vajadzigs.

es jau nezinu varbut tu mums te esi sleepta cuukmenja aizstave Very Happy
jebkura gadijuma te neiet runa par kadu sabiedribas dalju.
kalvitis bija kaapis uz galvas visai tautai.
budzets-algas skolotajiem kas ietekme jus ka studentus.
algas ugusndzesejiem kas ietekme visu cilveku droshibu.
algas medikjiem kas ari mums visiem ir vajadzigi.

tapatas ari tiesiskuma apdraudejums oligarhistiski vershoties gan pret vk gan pret KNAB



Nu lai tad domu izgaztuve ir offtopiks kur ir problema?

vecumvecais teiciens negribi - nelasi.
ja iet par smagu atsakies no offtopica moderesanas un viss bus ok.

lai iet paspluusma tas tak ir offtopiks.

vai ari ir kadi ipashie nerakstitie offtopic likumi kurus tu tikai sava galvinjaa zini un kurus man parastam aktivam si foruma juzerim nepienakas zinat?


harajuku girl publiceja ka eed puudetu sieru Very Happy

nu un? Happy

smiekliga jaa tu esi Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

par mani un izjutam Empty
PostTēma: Re: par mani un izjutam   par mani un izjutam Petite13Pirmdiena Oktobris 22, 2007 8:26 am

Aha, cilvēki gāja protestēt pret valdību, bet tur bija tikai tāda attāla saistība ar politiku.

Es nedomāju, ka tev ir kāda daļa kā atbalstītāja vai neatbalstītāja es esmu.

Man neiet smagi, bet paldies par ieteikumu.

Skatoties uz lielāko daļu forumu, var redzēt ka agri vai vēlu tu par savu domu izgāztuvi pārvērt visu forumu, pašlaik tas notiek ar truemetal, reiz notika ar ankh.

Labi, vienalga. Miers.
Atpakaļ uz augšu Go down
Folkblack
fabric
fabric



Number of posts : 189
Registration date : 03.10.07

par mani un izjutam Empty
PostTēma: Re: par mani un izjutam   par mani un izjutam Petite13Otrdiena Oktobris 23, 2007 2:01 pm

par ankh un true tu maldies. pie vainas ir vaaji cilveki.

kas nemak izturet un ienemt distanci.

sava zinja es truumetalu cienu tur var lidz baltkvelei bez cenzuras izrunaties. tur nav iespeja nodevigi labot vai editet savus vai kada cita ierakstus. tur nevar verpt intrigas jo nav pm vai ka tamlidziga. tur ir diskusija/forums.

tur tu pats runaa un runa lidz nonac pie secinajuma ka vai nu esi visu pateicis vai ari pats uzskati ka ir pienacis laiks pakluset.


ankhaa ir smagi savadak. komunisti un kristieshi ir sakoncentrejushi varu un spele spelites. nu taa varetu smejoties izteikties Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
romance
stitches
stitches
romance


Number of posts : 357
Registration date : 08.10.07

par mani un izjutam Empty
PostTēma: Re: par mani un izjutam   par mani un izjutam Petite13Otrdiena Oktobris 23, 2007 7:24 pm

Folkblack rakstīja:

tur tu pats runaa un runa lidz nonac pie secinajuma ka vai nu esi visu pateicis vai ari pats uzskati ka ir pienacis laiks pakluset.

Vai tu visu ātri saproti? Cik esmu manijusi, tur tu visiem jau sen esi apnicis, bet pats gan laikam neesi pamanijis, ka ir laiks paklusēt.
Vispār, šis forums ar to nav saistīts, tāpēc vai nu raksti PM vai izbeidzam.
Atpakaļ uz augšu Go down
Folkblack
fabric
fabric



Number of posts : 189
Registration date : 03.10.07

par mani un izjutam Empty
PostTēma: Re: par mani un izjutam   par mani un izjutam Petite13Otrdiena Oktobris 23, 2007 11:24 pm

Ai tas tak truumetala gara nolikt savadaakos kas nespele pa meinstrim stabuli Razz

vinjiem tak patik nolikt emo. nedaudz gotus un citus zveerus Happy

Ir tikai atskiriba tada ka man ir svarigs tikai man tuvu zinamu viedoklis un tapec man dzili piekast par tiem murgiem ko es atvainojos man dirsh* pretii.
(ceru ka offtopika var lietot necenzetus vardus!?)

Nu tur ari nepatik nelasi. bet vinji nevar. Happy)
nee tauta visuma tur ir sakariga. ieej uzliec teemu vai pieposto tur kautko klaat un gadas reizem sev tiesham uzlabot garigo Happy

nu sitaja foruma dazhi man kautko mineja par cepumiem un tas ir ar ankhu saistits taakaa..

bet nu labi centisimies nepieminet neko taadu .

nu te jau ir offtopiks varam jau turpinat sheit. bet ja veelies tad caur pm. tikai man liekas ka teema jau izrunata. nu ja kadi
jautajumi tad droshi raksti

es gaidishu Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





par mani un izjutam Empty
PostTēma: Re: par mani un izjutam   par mani un izjutam Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
par mani un izjutam
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» par mani

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Beztēma beztēmā-
Pāriet uz: