AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D

Go down 
+8
Belladonna
Sonõra
Suigintou
liega
zeloco
platformene
truba
Veronika
12 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Pirmdiena Marts 19, 2012 8:25 pm

Jums nav tā bijis, ka ģērbšanās stila vai crazy matu krāsas dēļ jūs uzskata par 16gadniekiem, nepilngadīgiem, bērnišķīgiem un kkā tā?
Jautāju, jo man tā ir xD Un tas tiešām ir tikai stila dēļ, jo ja saģērbjos kā vairums tautas, uzreiz izskatos atbilstoši savam vecumam citu acīs Very Happy

šis jautājums, protams, ir domāts tiem, kas ir pilngadīgi Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
truba
needles
needles
truba


Number of posts : 23
Age : 32
Registration date : 29.02.08

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Ceturtdiena Marts 22, 2012 8:43 pm

Jap, jap! Spilgti sarkani/rozā mati un neatceros pēdējo reizi, kad man nebūtu prasījuši dokumentus.

Pārāk par to gan nesatraucos, jo viņu vietā arī prasītu. Galu galā mūsu mazajā Latvijā raibu cilvēku tā jau maz un no tiem lielākā daļa ir nepilngadīgi.
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Ceturtdiena Marts 22, 2012 11:12 pm

jā; pazīstami. man vienmēr uzskata par mazgadīgu. vnk mūžīgais tīnis Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Sestdiena Marts 24, 2012 1:04 am

Man tas pats, pēdēja laikā gan ar visām lielajām bantēm uz galvas vairs neuzdod jautājumus Very Happy Laikam sāk pierast Very Happy Vai arī palieku "srsly" veca Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Sestdiena Novembris 17, 2012 12:30 am

Šodien tieši par to iesmēju, ka izejot uz ielas "smagajā prikidā" (pietiek jau ar biezo ādeni) cilvēki mēdz apjukt - it kā vajadzētu man piekārt infantilisma birku, bet ģīmis tāds nopietns, ka drīz jau vajadzētu krunkām parādīties Twisted Evil
Nja, es laikam vairāk uztraucos par to, ka mani šad tad neuztver nopietni ("jo stila eksperimenti ir tipiski pusaudžiem"), dokumentus gan sen vairs neprasa, neesmu babyface tips.
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Sestdiena Novembris 17, 2012 12:36 am

Mani vienmēr uzskata par mazgadīgo xD don't mind, vismaz neizskatos veca keke
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Sestdiena Novembris 17, 2012 12:50 am

Man bija handikaps pusaudzes gados - reti prasīja doķus, jo pēc vaibstiem izskatījos pieaugusi, arī nekrāsojusies Very Happy tagad ir apmēram uz saviem gadiem, bet ja kaut kādu nesaprotamu iemeslu dēļ pārdevēja uzstāj parādīt dokumentus, uztveru to kā komplimentu Party
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Svētdena Novembris 18, 2012 1:33 am

Nesen prasīja dokumentus un uzstādīju sev mērķi - lai man prasa doķus līdz 30 Very Happy
Way to stay younger? Very Happy But srsly, es parasti ņirdzu un lūru uz ģīmjiem, kad viņi apskatās datumus Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Pirmdiena Novembris 19, 2012 1:10 pm

Es bieži gaidu, ka man pie kases prasīs dokumentus, bet, kad esmu viena, varu izskatīties, kā vien gribu, nekad neviens nav piesējies. Toties, kad iepērkos piektdienām reizē ar savu nesen pilngadību sasniegušo māsīcu, tad gan vienmēr prasa mums abām - viņai ir diezgan teenīga seja, līdz ar to es pati arī laikam palieku jaunāka viņai blakus.
Jocīgāk ir, ja jāiet kārtot kādas oficiālas darīšanas, piemēram, uz VID utt. Bet tas laikam neattiecas tik ļoti uz vecumu, kā uz iestāžu darbinieku spēju pieņemt citādi domājošos. Lai gan nekad nevienu komentāru tādās situācijās neesmu saņēmusi, pieļauju, ka kāds gan jau, šķirstot manu pasi, ir nodomājis - tik veca, bet ģērbjas kā mazgadīgā. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Otrdiena Novembris 20, 2012 3:12 am

Haha, ja man dotu santīmu par katru "domugraudu", ko citi domātu, es būtu bagāta. Karoč netērēju savu laiku uz to, bet par to vecumu gan dažreiz ņirdzīgi Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Belladonna
needles
needles
Belladonna


Number of posts : 38
Age : 32
Location : Grindhouse
Registration date : 29.03.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Trešdiena Novembris 21, 2012 12:29 am

Regulāri jautā dokumentus. Mazliet off topic, bet reiz nočņikā (!) pārdevēja neticēja, ka pase ir mana, lūdza parādīt tuneļus ausīs, kas bildē bija labi saskatāmi. Nevaru viņu vainot pat tik nejēdzīgā rīcībā, jo piecu gadu laikā cilvēks tiešām var kardināli mainīties.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://morriganne.deviantart.com/
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Trešdiena Novembris 21, 2012 6:31 pm

Belladonna !!!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Trešdiena Novembris 21, 2012 10:09 pm

Zeloco, protams, cenšos jau nedomāt, ko padomātu citi, bet esmu kautrīgs un nepārliecināts ķēms, tāpēc šad un tad jau tas negribēts ienāk prātā. Kaut kur pat lasīju, ka ir tāda novirze dažiem socially awkward pingvīniem izdomāt dialogus uz priekšu, piemēram, ko teiksi kasierei, kamēr stāvi rindā veikalā. Very Happy Te arī jūtu no praktiskās puses, ka, lai arī savā ziņā tas nebūs pārsteigums, bet, ja kāda VID birutveidīgā tante man tiešām kaut ko uzbrauks, es jau būšu izdomājusi inteliģentu atbildi. Very Happy
Bet, ja jokus pie malas, protams, lai jau domā, ko grib. Mazliet offtopic, ja reiz par tām kasēm, bet vai man tā tikai liekas, vai arī Origo Rimi tiešām ir parādījušies daži tādi netradicionālāki cilvēki? Esmu redzējusi kasē meiteni ar rokassprādzēm nokārtām rokām, meiteni ar pīrsingiem, džekus ar tuneļiem un dīvainām frizūrām.. Happy Tāds savāds prieks, šādus cilvēkus redzot - laikam mans provinciālais backgrounds uztver kā brīnumu faktu, ka vadība viņiem tādiem ir ļāvusi strādāt.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Trešdiena Novembris 21, 2012 10:29 pm

ja par šo visu runājam- dokumenti tas vēl tā, vnk rēcīgi, parasti stāvu pie kases un domāju- prasīs/neprasīs Very Happy
bet vairums sabiedrības uzskata, ka alternatīvs stils ir pusaudžu stils. patiesībā es tam piekrītu, vismaz ja runājam par emo bērniem.
bet tomēr tracina reizēm tas, ka tjipa esmu par vecu lai staigātu kā gribu, krāsotu matus kādus gribu utt Very Happy bieži ir dzirdēts, ka saka- gan jau pieaugs un sāks ģērbties normāli. bieži vien gribas saģērbties reāli crazy, bet nu jā...
vsp esmu sajūsmā par to kā meitenēm izskatās zili mati, bet es nemūžam nevarētu atļauties sev tādus krāsot, jo darbā piekasītos..vai nu liktu pārkrāsot vai atlaistu xD lai gan- kas to lai zina Happy

vakar skatījos spokos šito http://www.spoki.lv/foto-izlases/Meitenes-parvertibas/605098
iesaku palasīt komentus.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Ceturtdiena Novembris 22, 2012 2:35 am

Missle - hahah, totally par to socially awkward penguin un tekstu izdomāšanu Very Happy Tikai tik un tā sāc stostīties beigās Very Happy
Un jā, esmu ievērojusi vairākos rimi šādus darbiniekus c:

Veronika - varbūt tas tapēc, ka, ja agrāk visu to trako norakstīja uz "jaunību" un līdz ar pieaugšanu cilvēki mainījās, jo nācās, un tagad, kad principā ir iespēja darīt visu, ko vēlies, daži izvēlas palikt "true to themselves" (es gan nesaku, ka sausiņi nav true to themselves. Ja esi dzimis sausiņš - I say embrace it c: ). Līdzīgi man liekas ir arī ar visām tām seksuālajām minoritātēm - ne jau pēkšņi pēdējo gadu laikā viņi saradās tik daudz. Vnk, acīmredzot, aptuveni šāds procents cilvēku ir slēpuši savu patieso dabu.
+1 par ziliem matiem. Man reālas lomkas, gribu atpakaļ savus zilos, bet nu jā.. man ar darbs. :/ Kaut kad tomēr plānoju ieskrāsot pāris šķipsnas "sirdsmieram", tikai jāskatās, kad būs tāds "brīvaks" laiks.

Haha, cik tas bija paredzami (par komentāriem), bet nu katram ir savs viedoklis un tas nepadara tavu (vai viņu) viedokli par nepareizu. Pasaule ir plaša un cilvēki dažādi, mēs tikai to te īsti nejūtam, savā sūnuciemā. Visi tā marinējamies vienā sulā..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Hachikuro
thread
thread
Hachikuro


Number of posts : 76
Registration date : 26.06.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Ceturtdiena Novembris 22, 2012 2:48 am

Mmmm! Es ar esmu ļoti sajūsmā par zilajiem, vēl vairāk tirkīzzilajiem matiem <3 Sev gan nevaru saņemties nokrāsot gan bojāšanas procesa dēļ, gan tamdēļ,ka darbu atrast būtu vēl grūtāk domājams. Tā ka risinājums: atrast glītu parūku!

zeloco - atceros vēl kādreiz internetā redzam bildes ar taviem zilajiem, tirkīza un šķiet arī koši,gaiši emm zaļajiem?(vai kas līdzīgs,varbūt maldos) matiem. Ļoti feini bij C:
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Ceturtdiena Novembris 22, 2012 3:13 am

vispār kopš strādāju esmu gandrīz vai novērsusies no alternatīva stila, jo darbā ir jāizskatās "normāli" un tad arī ikdienā bieži sanāk staigāt boring normālajā stilā.. xD darbs mūs ierobežo..

Zeloco, es arī esmu domājusi par zilām šķipsnām, ka varētu nokrāsot melnus matus un zilas šķipsnas, bet tas nav tik superīgi kā visi zili, bet nu- kkāds kompromiss. un tomēr arī risks, ja ir lecīga priekšniece kā man Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Ceturtdiena Novembris 22, 2012 5:55 pm

vsp man radās ideja Very Happy (kā jau cilvēku, kuru smagi piemeklē dažādas apsēstības) tas ir arī tā kā ieteikumus cilvēkiem, kuri darba dēļ nevar krāsot matus kā grib.
atvaļinājuma laikā var nokrāsot zilus matus Very Happy Very Happy
tad tās 4 ned pakaifot, pēc tam tāpat izmazgāsies..
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Ceturtdiena Novembris 22, 2012 9:19 pm

Hachikuro - nu es pēdējās reizes, kad krāsoju nemaz nebalināju, bet nu man pēdējā laikā ļoti patīk duļķainas krāsas. Tad vēl variants ir krāsainās treses (iespraužamie mati), var uzreiz pēc darba iespraust un staigāt laimīgs c: (var arī patestēt darba situāciju, ja kaut ko baigi uzreiz sāk teikt, tad var turpat uz vietas izņemt un nav problēmu c:
Es arī biju domājusi par parūku, bet neesmu redzējusi tādus toņus kā gribu, bet tam negribu visu vienā krāsā, bet tā ar pārejām (ka laikam tajā bildē, ko redzēji), bet nu ja grib vienkrāsainu tirkīzu, tad jau atrast īzī.

Veronika - nez es uz darbu eju savās lolitās. Godīgi sakot mana dzīve un, ja mani izmet ārā mana apģērba dēļ, tad tas nu būs viņu nevis mans zaudējums.
Par to atvaļinājuma krāsojumu - gribēju izdarīt tieši to pēdējā atvaļinājumā (bez tam, pēc tam uzreiz bija Gagas koncerts, kur nu būtu īstā vieta iet cik nu traks vari iztaisīties), bet tā nu sanāca, ka zaļos matus (toreiz gribēju zaļus) netaisīju tieši darba dēļ - bija darba intervija. Neriskēju neiegūt darbu, ko vēlējos tikai ta brīža iegribu dēļ, bez tam cilvēki ātri pierod pie mana neordināruma un es principā taad to varētu mēģināt darīt, tikai smadzenes pārņemušas citas.. permamentākas lietas c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Piektdiena Novembris 23, 2012 12:19 am

Man totāli spilgtas krāsas aizliegtas līdz Deju svētkiem, jo vilkt parūku es negribu, būtu pārāk liels čakars, bet tautumeita ar spilgti oranžiem matiem tā kā bik pa crazy Rolling Eyes Vasarā viduslaiku festos no problemo, uzliku galvautu, bizi noslēpu un ne vienam ne jausmas vai man vispār ir mati Very Happy Pagaidām nākas vien iztikt ar kaut ko rižu...
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Piektdiena Novembris 23, 2012 12:31 am

Zeloco, tu gāji uz Gaguča koncertu? Very Happy nopietni? nesaki, ka tev viņa patīk Very Happy

man darbā ir darba apģērbs, jāsavāc mati utt...nevar staigāt kā grib Very Happy bet es negribētu pakāst darbu, jo man tur patīk, vienīgais priekšniecība neforša.. bet vienmēr jau savi plusi un mīnusi katrā vietā un man ir izteiktas piezīmes par manu izskatu.... xD vienreiz joka pēc teica, ka es bieži mainu matu krāsu un man katru reizi ir cita Very Happy bet tā jau nav, vnk mazgājas laukā un tonis mainās. bet man patīk pārvērtības. pēdējā laikā visas krāsas šķiet tik superīgas un vienmēr gribas kko jaunu un nebijušu.
hah un beigās man būs īsi un melni mati, jo būšu tos nogalinājusi balinot Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Piektdiena Novembris 23, 2012 11:05 pm

Par darbu runājot - jā, ir bijušas ar to jau problēmas. Very Happy Vispirms strādāju kempinga administrācijā - tur man bija violeti mati un melnās acis, un, protams, kempinga "formastērps" t-krekla veidā, ko viegli varētu sajaukt ar kartupeļu maisu. Bet no priekšniecības nekādu pretenziju nebija. Pat vairāk - viens klients, īstens urlītis, pat sāka pievērst uzmanību, un, kad prasīju viņam, vai viņam netraucē mani mati, viņš teica, ka baigi forši esot. Very Happy (protams, es ar viņu nesagājos ne mirkli. Very Happy )
Tad bija juvelierveikals, kurā strādājot, pat ne domu nevarēja pieļaut par kaut ko alternatīvu. Sajūta bija nepatīkama, oficiāli ģērbusies, nejūtos "savā ādā". Tolaik atklāju un mazliet paeksperimentēju ar tādu stilu kā corporative goth. Labs kompromiss daudzās darba vietās, kur jāģērbjas oficiāli. Happy
Nākošais bija lektora darbs it kā brīvā organizācijā - jauniešu brīvā laika pavadīšanas iestādē. Tomēr tur man priekšniecība skaidri pateica, ka ar spaikiem nedrīkst nākt, pat ne maziņiem. Direktore pat izmeta frāzes, ka alternatīvās ģērbšanās stils ir neglīts un nav uztverams nopietni. No tās darba vietas gan ātri aizgāju, tiesa, citu iemeslu dēļ...
...jo atradu nākošo darbu, kurā esmu joprojām - biroja darbs, nav jārādās klientiem acīs, līdz ar to ģērbties var brīvi. Kolēģiem katram savs stils, sākot no klasiskā, turpinot ar džinsiem un beidzot ar metālu. Jo mums priekšnieks, starptautiska uzņēmuma LV daļas direktors, ir solists metāla grupā. Happy Līdz ar to biroja atmosfēras brīvību var just vēl izteiktāk. Happy

Tā kā jā. Laikam jāteic, ka man ir nenormāli paveicies šādā ziņā. Es zinu, ko nozīmē, kad gribas ģērbties tā, kā jūties vislabāk, bet vienkārši nevari, un zinu, kā ir, kad strādā normālu "pieaugušā cilvēka" darbu un vari ģērbties, cik traki vien gribas. Visiem, kuriem tas ir aktuāli, novēlu, kaut jums tā izdotos iekārtoties. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Piektdiena Novembris 23, 2012 11:24 pm

Missile, interesanti tev gājis Very Happy
reizēm šķiet, ka manī mīt 2 personības xD

kā mana mamma reiz teica- kad tev būs bērni tad zila un zaļa matu krāsa būs pilnīgi normāla un ierasta kā tagad sarkanā matu krāsa Very Happy varētu būt. patiesībā arī rozā krāsa šobrīd ir diezgan pierasta.

drausmas, es pēdējā laikā tik bieži eju šajā forumā un kko drukāju, laikam tiešām nav ko darīt Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Sestdiena Novembris 24, 2012 1:29 am

Liega - jā, gribēju jau ieteikt rižos Very Happy Being a ginger is not a sin Very Happy Vienīgais, ka no spilgtāk oranžiem uz rižiem, imo, ir salīdzinoši viegli tikt, grūtāk otrādi..

Veronika - Gan jā, gan nē. Esmu nosecinājusi, ka cilvēki pārāk neiedziļinās viņas "mesidžā" un bieži viņu noraksta kā "kārtējo popdīvu" ala Britnija/Madonna, bet jāsaka, ka viņā ir vairāk "materiāla", nav tikai "tukšas skaņas", kā iepriekšminēto ikonu daiļradē (vai arī vnk neesmu tajā iedziļinājusies, bet nu.. šķietami ir tā). Bez tam, es nevaru sagaidīt, kad viņai būs akustisks albums. Tās pārstrādātās dziesmas ir ok (pati neklausos, bet priecājos, kad darbā vai k-kur skan), bet, kad tu dzirdi tās dziesmas "raw" formātā, tu uzreiz saproti, ka tur tiešām ir spēcīgs muzikāls un performances materiāls.
Mjā, neforši par to darbu.. :/
Bet par drukāšanu gan apsveicami Very Happy

Missile - hahah, sasmējos par to metālistu/direktoru Very Happy šitā mani agrāk nošokēja reklāmas aģentūru vadītāji Very Happy It kā "sausiņa" darbs. bet stāv priekšā nepavisam sausiņš Very Happy
Bet superīgi! Man prieks, ka beidzot atradi awesome darbu! ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13Sestdiena Novembris 24, 2012 3:05 am

Zeloco, kāds tad ir viņas mesidžs, tavuprāt?
es nez, man vienmēr viņa ir šķitusi slima, skatoties tos video..bet tas ir tikai mans viedoklis Very Happy
a ja kas es pirms kāda laika klausījos viņas dziesmas pārtaisītas smagajā versijā un man patika, pat ļoti. pozitīva un garīgo uzlabojoša.

https://www.youtube.com/watch?v=ZwwpCiuQDuk
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Empty
PostTēma: Re: stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D   stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
stila dēļ uzskata par nepilngadīgu :D
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Lolita stila grupa

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Diskusijas-
Pāriet uz: