AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Festi un festiņi [Latvian edition]

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
Sonõra
fabric
fabric
Sonõra


Number of posts : 243
Registration date : 21.11.09

Festi un festiņi [Latvian edition] Empty
PostTēma: Festi un festiņi [Latvian edition]   Festi un festiņi [Latvian edition] Petite13Piektdiena Aprīlis 27, 2012 4:46 pm

Jautājums diezgan konkrēts - vai kāds plāno doties šovasar uz kādu festu Latvijā, un kam par labu kritīs jūsu izvēle?

Mums jau ir visādi Summer Sound'i, Fonofesti, Zvēri, KVP utt., katrs ar savu cenu un muzikālo piedāvājumu. Pieļauju, ka vairumu šeit interesē pēc iespējas lētāks fests un pēc iespējas mazāk popmūzikas. Cik nu pati esmu pētījusi, viss mums tomēr vairāk vai mazāk ir paredzēts tieši masām. Es pat nezinu, vai ir kaut kas tāds tīri underground, jo Zvērā, kā saprotu, jau sen ir atmiekšķējies. Pašai arī nekad nav bijis tik daudz naudas, iespēju un zinošu paziņu, lai labi orientētos šajā klāstā. Varbūt pat labāks par festu būtu kāds atsevišķs koncerts vai cita veida pasākums.

Pag. vasarā biju uz Summer Sound, un man patika - bija arī alt skatuve (tur spēlēja mans bijušais priekšnieks Very Happy ), un redzēju pat dažus izteikti "melnus" cilvēkus. Klusais sapnis ir bijis Zvērā, bet mazliet bail - ko sagaidīt, kāda tauta. Cenas arī mājaslapā vēl neatradu. Šogad arī mēģināšu uz KPV, bet atkal - lapā vēl nekāda jēdzīgā infa nav. Un pirms pāris gadiem vienas paziņas paziņa kaut kādā Ventspils bunkurā esot rīkojis schranz vakaru, uz kuru nesanāca aiziet. Nez, varbūt šogad arī būs, mož kāds kaut ko zina?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://miljons.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Festi un festiņi [Latvian edition] Empty
PostTēma: Re: Festi un festiņi [Latvian edition]   Festi un festiņi [Latvian edition] Petite13Trešdiena Maijs 02, 2012 1:00 pm

Nekad neesmu bijusi uz festiem gājēja (sēne-mājās sēdētāja Very Happy), savulaik aizgāju uz pāris sturma pasākumiem un BM industriālajiem, bet tas laiks ir "long gone", tagad ne naudas, ne īsti vēlēšanās (uz tiem lielajiem festiem vienmēr mani vienmēr bremzējušas cenas, jo esmu traki izvēlīga tajā, ko klausos (par spīti it kā daudzpusīgajai gaumei) un latviešu mūziku vispār neklausos.. so mani kaut kā bremzē maksāt pārdesmit (vai stipri vairāk) latus par pasākumu, kurā visi visticamāk vnk piedzeras un kurā ir ļoti maza iespējamība, ka patiks mūzika :/ )
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
 
Festi un festiņi [Latvian edition]
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» INT Lolita Day Winter Edition, anyone?
» ILD 2015 (winter edition)
» DevMeet Latvia edition
» Int Loli Day 2011 (Winter edition)
» Int Loli day 2012 (winter edition)

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Paziņojumi :: Pasākumi-
Pāriet uz: