AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā.

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Silhouette
fabric
fabric
Silhouette


Number of posts : 120
Age : 34
Location : Scotland
Registration date : 02.10.07

Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā. Empty
PostTēma: Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā.   Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā. Petite13Otrdiena Augusts 07, 2012 6:40 pm

Hei, simts gadu šeit neesmu iegriezusies, bet, kad sāku štukot, ko ar visiem saviem ausu caurumiem darīt, šis forums likās piemērots.

Nezinu, vai kādai/am citai/am ir bijusi līdzīga problēma - bet es ciest nevaru mainīt auskarus un ilgstoši dzīvoju ar vienu un to pašu auskaru kompozīciju. Es gribu durt vēl, bet nevaru izlemt, ko un kā un cik. Šobrīd man ir deviņi caurumi - KR auss - 3 ļipā, L auss - 4 ļipā, 2 augšā skrimslī.

Varbūt kādam ir padomi par auskaru izvēli. Šobrīd mani favorīti ir sudraba riņķīši, 6mil bars, sarkans fake plug(skatīt attēlu), sudraba spirālveida fake stretcher, ķēdīšu auskars(ieskicēts attēlā) un krustiņauskars(skatīt attēlu), bet es nevaru visam atrast vietu un veidu, kā smuki kopā savilkt.

Par jauniem pīrsingiem - no vienas puses es gribu scaffold/industrial (un pīrsings man jau ir iegādāts) kopā ar tragus. No otras puses es gribu riņķīšu rindu visas auss garumā.

Pievienoju briesmīgas webcam bildes ar skricelējumiem, kas parāda manas ausis, pīrsingus, ko apsveru un dažus, kas trūkst (ķēdīšauskars).

Ieteikumi?

Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā. Picture0032
Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā. Picture0037
Atpakaļ uz augšu Go down
http://libiart.co.uk
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā. Empty
PostTēma: Re: Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā.   Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā. Petite13Trešdiena Augusts 08, 2012 6:03 pm

Pirmām kārtām, izsaku komplimentu par ausu formu - riktīgās smukulītes ;D

Reāli patīk labas sataisītās bildes.. Piestāvētu visi pīrsi.
Kā būtu, ja izdur šos un, ja pārdomā, ka gribi riņķīšus pa visu ausi, vnk ķēdīšausij pieliec papildriņķus un noņem ķēdi??.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā. Empty
PostTēma: Re: Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā.   Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā. Petite13Ceturtdiena Augusts 09, 2012 12:25 pm

Manuprāt ļoti forši, nesaprotu kas tur īsti varētu būt neestētisks..
runājot, par to riņķīšu rindu, manuprāt izskatītos labi arī ar visu to ķēdīti, uzgāju šitādu bildi, ja starp spainiem vēl būtu tie riņķīši, manuprāt būtu cool Happy
Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā. 551822372_o

Gribēju jautāt kāpēc liec feikos strečus, bet vnk neizstrečo ausi? Nevajag jau uzreiz taisīt lielos gaudžus..


ps. unrelated, bet es meklējot referenču bildes uzgāju šo (ar vājākiem nerviem neskatās) Achilles piercing? wth? http://pics.blameitonthevoices.com/022010/achiles_piercing1.jpg
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Silhouette
fabric
fabric
Silhouette


Number of posts : 120
Age : 34
Location : Scotland
Registration date : 02.10.07

Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā. Empty
PostTēma: Re: Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā.   Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā. Petite13Ceturtdiena Augusts 09, 2012 6:22 pm

Paldies par atbildēm!

Dīvainīt, paldies par komplimentu. Very Happy

Zeloco, manam puikam nepatīk strečotas ausis. Un man nav tik liela vēlēšanās, lai par spīti strečotu. Ar tiem feikajiem vnk bija veikalā, bija nauda, patika, nopirku. (:

Nav īsti runa par neestētiskumu, bet gan, kā smukāk. Man grūti paskaidrot, bet, ja man nepatīk manu auskaru aranžējums, es nejūtos uz 100%. Es teiktu, ka mani aksesuāri man ir svarīgāki par piemēram, matiem.

Štukoju, ka moš kādus 3-4 izdurt skrimslī L ausī un to riņķīšu rindu tur pārcelt.

Atpakaļ uz augšu Go down
http://libiart.co.uk
merciless.audrey
thread
thread
merciless.audrey


Number of posts : 70
Age : 34
Location : retro
Registration date : 29.08.08

Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā. Empty
PostTēma: Re: Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā.   Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā. Petite13Otrdiena Augusts 14, 2012 2:31 pm

Tiešām jāpiekrīt, ka tev ir skaistas ausis Happy Manējās ir kā elfam - ar kkādiem izcilnīšiem, besī Very Happy

Par industrial varu teikt it kā to labāko, jo pašai bija kādus gadus 4-5, izskatās jau viņš tiešām labi, vienīgi dzīšanas process vismaz man nebija patīkams + tas, ka uz tās auss grūti pagulēt. Bet, ja tev ir daudz caurumu ausīs, tu jau to zini. Un tev piestāvētu!

Par pārējiem - pirmajā bildē man labāk patiktu, ja krustiņauskars nebūtu tik tālu, teiksim būtu tā feik sarkanā vietā.
Un otrajā - kā jau tu pati beigās saki - ka gribētu izdurt 3-4 skrimslī un ķēdīti pārvietot tur. Tas būtu smukāk, manuprāt, nekā variants bildē.

Kad man bija sadurtas ausis tā pavairāk, es arī diez ko negribēju mainīt auskarus un to novietojumu, tā kā saprotu tevi.
Es vienīgi vienmēr skatījos, lai auskari kaut cik ietu pēc izmēra, piemēram ļipiņā kkādi lielāki vai garāki un tad aiziet uz skrimšļu daļu mazāki. Bet tā kā vienā ausī man bija tas industriālis, tas tāpat visu nojauca, jo viņš nebija diez ko smalks..ai, jā, par šitām ausu lietām ir interesanti, kā nu kuram patīk un tā.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://londoninwinter.tumblr.com
Sponsored content





Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā. Empty
PostTēma: Re: Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā.   Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā. Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Nepieciešama palīdzība ausu pīrsingu estētikas jautājumā.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: