AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Android/Iphone aplikācijas

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
Lauznis
sketch
sketch



Number of posts : 8
Registration date : 25.07.12

Android/Iphone aplikācijas Empty
PostTēma: Android/Iphone aplikācijas   Android/Iphone aplikācijas Petite13Otrdiena Augusts 14, 2012 5:19 pm

Interesanti zināt, kādas aplikācijas cilvēki visbiežāk izmanto.

Kopā viņu ir daudz, bet es personīgi ļoti bieži izmantoju Any.DO tīri tā - taskiem, Skype un no spēlēm Fruit Ninja un Backgammon Masters. Ko labu Jūs varat ieteikt?
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Android/Iphone aplikācijas Empty
PostTēma: Re: Android/Iphone aplikācijas   Android/Iphone aplikācijas Petite13Trešdiena Augusts 22, 2012 11:12 am

Es esmu spēļu addicts, ielādēju vienu, "notriecu" viņu, izbesos un izdzēšu, un tad ielādēju nākamo Very Happy

Nez, ārpus parastajiem sociālajiem mēdijiem (fb, dr un twitter) vēl lasu komiksus, lietoju google maps un audzeju zivis ar fish farm. vienu brīdi daudz par daudz spēlēju paradise cove. Tad "Flow". Tagad man ir apsēstība ar scrabble līdzīgu spēli "Words"
...un man ir vēl kkādas debīlas aplikācijas kā Zombie Farm, 3d Brain, SleepTalker (ieraksta ko murgo, kad guli Very Happy), Icanhascheezburger aplikācija, Origami aplikācija un zvagžņu karte.

Vī.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
 
Android/Iphone aplikācijas
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Beztēma beztēmā-
Pāriet uz: