AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Nejauša cūcene :D

Go down 
2 posters
AutorsZiņojums
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Nejauša cūcene :D Empty
PostTēma: Nejauša cūcene :D   Nejauša cūcene :D Petite13Piektdiena Septembris 14, 2012 9:59 pm

Sveiki!
Nezinu, kāda gļuka pēc, meklētājā ierakstīju "korsešu šūšana" latviski. Un esmu patīkama pārsteigta, bet arī dusmīga uz sevi - kāpēc es par šo forumu uzzināju tikai tagad?!!

Tad īsumā par sevi:
Šūt gan es īsti neprotu, bet ik pa laikam paskatos, varbūt kāda jauna ideja parādās, ko varētu izmantot esošajiem modeļiem.
Pamatā gan izskatos pēc klasiskas metālistes, bet man ir nopietnas "novirzes" un steampunk un gothic victorian stiliem, kurus šad tad izpaužu, pārsvarā ejot uz "šturmiem" un tamlīdzīga rakstura pasākumiem. Regulāri tecinu slienu dažādos interneta veikalos (mīļākais ir draculaclothing.com), bet, lai to visu dabūtu sev virsū, man vajag vīru miljonāru vai arī... sākt pašai kaut ko cakināt (vai arī negausīgi krāt un negausīgi neēst) Very Happy
Nodarbošanās, kā smejos - mācos būt par mājsaimnieci un māti.
Nu tas tā, īsumā par sevi, rīt mēģināšu akumulēt šeit svarīgākās tēmas un procesus excited
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Nejauša cūcene :D Empty
PostTēma: Re: Nejauša cūcene :D   Nejauša cūcene :D Petite13Sestdiena Septembris 15, 2012 12:04 pm

Hahah, pats labakais veids, laikam kā mūs kāds ir atradis Very Happy Caur Google gan daudzi, bet tieši šādā formātā gan nē Very Happy Forši!
Mmm, jā. Steampunk un viktoriāniskais goth ievelk sevī ne pa jokam, pati nereti saprotu, ka esmu uzvilkusi kaut ko "steampuncīgu" Very Happy

Prieks, ka pievienojies bariņam! c: Laipni lūgta! ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
 
Nejauša cūcene :D
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Oficiālā daļa :: Iepazīšanās-
Pāriet uz: