AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Kā padarīt sejas ādu bālu?

Go down 
+4
Suigintou
zeloco
žurka-žurka
night iridescence
8 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Piektdiena Oktobris 19, 2012 1:23 am

Heyā ♥
Happy
Mani interesē šāds lūk jautājums, kā jau minēts virsrakstā.
Ļoti patīk leļļu porcelāna bālums, tomēr mana āda dabīgi nav tik gaiša. Vai kādam ir līdzīga vēlme padarīt to bālāku? Kādas metodes?

Ir dzirdēts par visādām maskām, citrona sulu un tā, bet pagaidām pie šādas rīcības vēl neķēros.
Arī par make up, kādu kosmētiku lai lieto šim nolūkam? Par cik neesmu pārāk profesionāla šāda tipa krāsošanās jomā, nav ne jausmas, kādus produktus izvēlēties. Tikai pliks pūderis uz sejas izskatās ārkārtīgi uzkrītoši, vnk neblendojas kopā. Iepriekš man diezgn labi darbojās mitrinošs krēms + bāls tonālais un pa virsu mazliet pūderis, tomēr to tonālo vairs nevaru dabūt, jo nepirku LV.
Kādi mūsu veikalos pieejami tonālie vai tonējošie mitrinātāji, kas radītu bālāku efektu? Runa protams iet par zemāku cenu kategoriju.
Labprāt dzirdēšu cilvēku pieredzi, kam šis arī ir aktuāli.
:3
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Svētdena Oktobris 21, 2012 2:45 pm

Kas tas bija par tonālo krēmu? (Vnk mana mūžīgā problēma, ka visi ir mazlietiņ tumšāki, nekā gribētos). Tagad pat nesen nopirku vienu, jo viņu mājas lapā tonis bija parādīts super gaišs - bet realitātē tāds parasts, kā visi citi.
Tu varbūt vari sarunāt ar kādu, kas pasūta no ārzemēm... Es pati biju noskatījusi Missha BB krēmu nr. 13, - bet salasījos, kādas tikai visādas nejaucības tur nav iekšā un beigās izlēmu, ka man nevajag. Tagad metu acis uz citiem, bet man tā pati problēma, ka nevaru ar savu karti no ārzemēm pasūtīt, jāsarunā ar kādu citu, lai sūta.
Jā, vispār tie, kas nopērkami LV, tādi nav, bet daudzi no Āzijā pārdotiem BB krēmiem esot arī mazliet balinoši.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Svētdena Oktobris 21, 2012 8:08 pm

Es arī pirmo iedomājos par BB krēmiem. te Parfait Doll bija uzrakstījusi nelielu rakstu par viņiem -> http://www.parfaitdoll.com/2012/09/the-fresh-face-secret-what-is-bb-cream.html , tur arī saites, kur tos var iegādāt, bet nu jā... lēti nav īsti. Domāju, ka tādus, ar specifisku balināšanu, pa lēto diez vai dabūsi.. var gan pa tirgu pameklēties, tur pie tiem krievu ražojumiem visādus brīnumus var atrast.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Svētdena Oktobris 21, 2012 9:46 pm

BB cream vislabākie ir korejiešu firmas, var pirkt tos gaišos, bet pašu ādu tie negaišina, ja domā, to ka uzklāsi un pat noņemot nost āda kļūst bāla =__=
BB creams ar dabīgāki par tonālajiem, Missha ir laba firma, esmu dzirdējusi labas atsauksmes, man ir SHINees Nanas B, Etude House arī ir laba...dunno I adore them
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Pirmdiena Oktobris 22, 2012 4:18 am

Paldies par atbildēm Happy

Patiesībā, es par BB atradu info īsi pirms iegāju te. Man ļoti patīk rakņāties pa ebay, un tur es arī atradu korejiešu krēmus. Pasūtīju vienu BB un vienu izolācijas (? neesmu droša, vai tā saucas) krēmu patestēt. Protams, lētos variantus, bet tāpat izlēmu pamēģināt. Varu padalītis ar pieredzi, kad man tie atnāks.



Zaptesburka, kāpēc nevar pasūtīt ar Tavu karti? Es patiesībā vien pa ebay un dzīvoju Very Happy jo tur tik daudz ko lēti var dabūt. Bet, ja ir vajadzība, varu pasūtīt kādam, kam vajag.

Off topic, bet nesen arī pasūtīju no viena saita krāsainās lēcas. Nolēmu noriskēt, jo sašokēja mani LV optikas veikalu cenas un nelielā izvēle.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Pirmdiena Oktobris 22, 2012 7:33 am

night iridescence, vienkārši man tizls kartes veids, ar kuru tikai pa LV var iepirkties. Kad būs pienācis termiņš mainīt, tad ņemšu citu karti, bet pagaidām ciešos... (Tad Tu saki, ka varētu nopirkt? Happy Happy Happy)
Jā, Missha krēmu dikti slavē, bet es padomāju, ka ja jau cenšos kaut nedaudz izvairīties no visādām kaitīgām vielām kopjošajā kosmētikā, tad jāsāk arī pie dekoratīvās piedomāt - ko lieku uz sejas. Tāpēc esmu vairāk noskaņojusies pirkt kādu no šī sarakstiņa - http://hope-inablog.com/bb-cream/paraben-free-alcohol-free-artificial-preservatives-free-artificial-color-free-mineral-oil-free-talc-free-silicone-free-fragrance-free-organic-natural-bb-cream/. E-bay gan tikai daži no pēdējiem atrodami, bet tajā korejiešu e-bay līdziniekā gmarket es neko nesaprotu Very Happy
Suigintou, cik nu es pēc aprakstiem sapratu, tad daži arī balina (mazina pigmentācijas pleķus visādus). Tiesa, ne jau tie, kas LV nopērkami
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Pirmdiena Oktobris 22, 2012 6:02 pm

Var pasūtīt arī tādus balinošos pulverus, tiesa gan nezinu cik kaitīgi, iedarbīgi un sakarīgi tie ir.

Zaptesburka, ja vēlies, tiešām varu. Ir bijis pat tā, ka sīkākas lietas (piemēram auskarus, gredzenus ) pa taisno iemet pastkastē un nav nemaz jāiet uz pastu Very Happy turklāt izsolēs, ja paveicas var dabūt labas lietas. Es reiz dabūju gredzenu pa 26 centiem ar bezmaksas šipingu Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Pirmdiena Oktobris 22, 2012 11:21 pm

BB cream ar lielākties ir domāti cilvēkiem ar problemātiskām ādām, apsārtums, acne...bet nejau tas ka cilvēku padara bālāku ;D
BBs arī nav tik "smagi"..
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Otrdiena Oktobris 23, 2012 8:58 am

night iridescence - aizsūtīju Tev PM
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Sestdiena Oktobris 27, 2012 10:40 pm

Kādu laiku domāju uzsākt līdzīgu tematu, bet man vairāk interesē -kā pabalināt visa ķermeņa ādu? scratch Kāds ir mēģinājis un kā, vai arī tas ir diezgan neiespējami?
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Svētdena Oktobris 28, 2012 3:58 am

Es daudz braukājos pa internetu meklējot šādas lietas. Cik saprotu, dabas lietas arī var būt pietiekami spēcīgas, ja reguāri izmanto. Piemēram, ādas balināšanai daudzi izmanto citronu ( visādas maskas gatavo un tā) , kkur lasīju arī, ka visa ķermeņa balināšanai vannā vajag kko tāmlīdzīgu pievienot. It kā par citronu vēl efektīvāks ir sīpols, bet to gan lkm negribu mēģināt Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Svētdena Oktobris 28, 2012 4:28 pm

Par sīpolu tas tiešām izklausās briesmīgi Very Happy
Par citronu biju dzirdējusi, esmu pat mēģinājusi tās citrona šķēlītes salikt, ko varu teikt - āda riktīgi tīra un svaiga pēc tam šķita, bet man bija bail ko tādu atkārtot katru dienu. Šķiet diezgan stipra lieta. Bet tagad ieskatījos vienā smukumgrāmatiņā par to, kā no vasaras raibumiem atbrīvoties (tie paņēmienu mazliet balina arī pārējo ādu, ne jau tikai vasaras raibumus) - derot arī svaigu kāpostu vai greipfrūtu sula. Arī gurķu / tomātu / dažādu skābu augļu un dārzeņu maskas, rūgušpiens u.c. skābpiena produkti. Balinot arī auzu pārslas, baltie māli, regulāra sejas mazgāšana "maizes, rauga un miltu ūdenī" (neesmu pārliecināta, kā to iegūst).
Un, kas svarīgi (to citur izlasīju, arī sakarā ar vasaras raibumiem) - jāseko līdzi, lai tiktu ar pārtiku uzņemts pietiekami daudz C vitamīna, jo tas mazinot ādas jūtīgumu pret saules stariem.
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Svētdena Oktobris 28, 2012 10:40 pm

*creys* esmu pārāk bāla, a te cilvēki vēlas kļūt vēl bālāki..omo
*ignore me*
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Pirmdiena Oktobris 29, 2012 5:18 am

O, ne velti kaut kur lasīju, ka lietas, kas atrodamas pašu ledusskapī varbūt tikpat labi kosmētikas līdzekļi, kā parastie un pat vēl spēcīgāki. Ar citronu ir tā, kas sausina ādu, vajag uzmanīgi, bet līdzeklis noteikti labs.

Suigintou, katram jau ir savi skaistuma standarti. Es nudien Tavā vietā priecātos par tik bālu ādu Happy Ja vēlies dzīvīgumu sejā, drošivien uzliec mazliet vaigu sārtumu.
Rietumos jau vairāk ir modē šokolādes brūnums, tāpēc veikalos pārsvarā pieejamas tikai visādas brūnas šļurzas, ko likt uz sejas Very Happy Man gan labāk patīk bālums, tas ir tik skaists.
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Pirmdiena Oktobris 29, 2012 1:13 pm

Mani apmierina kāda esmu, bet vēl bālāka nu dien nevēlos būt, tas būtu slimi..
Man patīk ka South Korea skaists liekas tieshi bālums, nevis iedegums..
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Svētdena Janvāris 13, 2013 7:07 pm

lol, lol, lol.. Skaudiet mani!! Very Happy

Vienīgais tonālais, ko, pa visiem kosmētikas veikaliem staigājot, atradu, ir Make Up For Ever Mat Velvet+ ~27Ls (jā, jā, arī šij firmai neviens cits tonālais nav pietiekami bāls).

Visa esmu bāla, sekot linkam, ja gribās paskatīties http://www.failiem.lv/u/nmtxwiy
Man noslēpums ir neiet saulē, staigāt ar saulessargu un lietot bērniem paredzētos 50tās aizsardzības sauļošanās krēmus un to visu piekopt dažu gadu garumā.

Par balināšanām - agrāk pāris reizes paeksperimentēju ar citronu sulām - NEVAJAG!! Sabojāsiet tikai ādu.

Par kosmētiku. Šobrīd lietoju Gosh BB krēmu 01Sand toni - samērā gaišs un pielāgojas ādai, Maybelline Fit Me 110tonis, viegli klājas, bet arī kkā noslīd vai iesūcas un drīz no toņa maz palicis, bet līdz ar to, ka tik viegls, varētu derēt pie balināšanās. Agrāk no The Body Shop kkādu mitrinošo tonālo lietoju, bet 04 nevis 03 toni, kas ir mazliet mulsinoši, jo 04 ir gaišāks par 03 Very Happy Šis ir mazliet biezāks, labāk turās, bet arī čut tumšāks. Lai gan cik nu jums tā starpība. Pašos pirmsākumos vēl parasto tonālo ar Stargazer[?] - iepakojums pavisam nobružājies, ka firmu pateikt vairs nevar - balto tonālo kopā jaucu, pirms biju panākusi savu šobrīdējo bālumu, kas, starpcitu, arī ir ideja. Nu, jaukšana, saprotams. Bet Stargazer, ja pareizi atceros mazliet sausinošs bija un viennozīmīgi pabiezs.
No gaišajiem pūderiem IsaDora bija labākais, bet treknie gadi garām - par dārgu un iekš "ķēriens" gadu atpakaļ uzradās un tik pat strauji pazuda birstošais testra izmērā pa 3Ls. Tad bija ciešamā cenā Manhattan, ko likvidēja Very Happy Tad bija lētais no 1eiro veikaliņa, kuru pēcāk vairs pārdeva tikai tumšajos toņos.. Kurš tad par līķkrāsas cilvēkiem Latvijā rūpējas?! Very Happy Un tagad esmu atpakaļ pie Kryolan baltā pūdera, kas skaitās caurspīdīgs un laikam pat ir arī, bet, ja uzlieku uz tīras ādas, rodas alerģiska reakcija līdz ar to man ne pārāk. E.l.f. ir laba produkcija, bet tas baltais finish'a pūderis pēc pirmajām pāris lietošanām izkrita no rokām līdz ar to nepaspēju notestēt.
Paragrāfs par pūderiem laikam bija lieks, izņemot Kryolan birstošo caurspīdīgi balto, ko var nopirkt lielākā un mazākā iepakojumā, kas laikam bija ~9Ls lielākais un pietiek ilgam laikam, bet to arī visforšāk ir klāt ar kvalitatīvu kabuki otiņu nevis standarta aplikatoru.

Bet arī jārēķinās, ka bāli cilvēki izskatās resnāki, kas ir tik f-ing annoying. Vien nopūderējot seju brunganu, seja izskatās stipri tievāka un simpātiskāka. Nemaz nerunājot par pārējo ķermeni.. Žēl, ka neciešu brūnumu uz sevis. :/ ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Svētdena Janvāris 13, 2013 11:01 pm

Dīvainīte rakstīja:



Kurš tad par līķkrāsas cilvēkiem Latvijā rūpējas?! Very Happy

Tieši tā hysterical Pēc bāluma gan nedzenos, bet gribas atrast tonālo, kas no kakla ādas neatšķirtos par pāris toņiem uz nēģeru pusi. Tā ka paskatīšos Tevis ieteiktos variantus, jo iepriekš no Drogām esmu izgājusi ar tukšām rokām un Mad izteiksmi.
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Svētdena Janvāris 13, 2013 11:16 pm

Gosh, lai arī liekas sākumā, ka varbūt tonis nav, tomēr labi pielāgojas ādai, bet ir diezgan caurspīdīgs (kā jau BB krēms) 9.50Ls
Visgaišākais ir un paliks MUFE, arī samērā, biezs, daudz nevajag, bet 27Ls ir normāla nauda.
Otrajā vietā gaišumā ir tas Fit Me(~6Ls uz atlaidēm un pat laikam šobrīd) un trešajā TBS(14Ls, ja nemaldos, eBay nopirku ~7Ls).

Dārgie brendi arī visi par tumšu. Vari nemaz nemeklēt ;D

A, jā, un sārtuma noņemšanai, kas man ir izteikta problēma(gan jau pigmenta trūkuma dēļ), ļoti labi der zaļais tonālais jebšu zaļais stick, kas man ir no make-up izstādes. Gan jau i-neta kkur arī var nopirkt, citur neemsu redzējusi. Lieliski nomaskē sārtās vietas un izskatās dabīgi, ja nepārcenšas Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Pirmdiena Janvāris 14, 2013 1:34 am

Paldies par ieteikumiem Happy To citronlietu es tā arī nepasāku.

Ilgi meklēju un esmu atradusi brīnumlīdzekli šim mērķim. Es nezinu, cik tas ir kaitīgs :/ bet efekts pats ir superīgs. nevajag ne pūderi vairs ne ko citu, kad uzklāj šo. Pasūtīju jau otro tūbiņu.
http://www.banggood.com/Wholesale-Fashion-Pro-Makeup-Balm-Brightening-Skin-Bleach-Whitening-Cream-40ml-p-46094.html
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Pirmdiena Janvāris 14, 2013 2:53 am

Starp citu, kādu laiku atpakaļ tieši sev pirku un nodomaju, ka jaieliek te, bet kaut kā aizmirsās.
Rimi ir tie kosmētikas stendi (kur viss "pa lēto"), tur ir Bell kompaktie pūderi un tur ir stipri gaiši toņi! Iesaku palūrēt interesentēm, tur bija arī tonālie, bet tos nepētīju, gan jau, ka atbilstoši toņi arī bija.

Par to "zaļo", man liekas, ka to sauc par korektoru? To ari var zīmuļveidā nopirkt (tas pats Bell) - baigi laba manta, riņķus zem acīm arī noņem c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
night iridescence
thread
thread
night iridescence


Number of posts : 85
Location : Rīga
Registration date : 19.10.12

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Pirmdiena Janvāris 14, 2013 5:12 am

o, interesanti, paldies Happy)

Starp citu, kāda nezina, Bell testē uz dzīvniekiem?
Atpakaļ uz augšu Go down
Hachikuro
thread
thread
Hachikuro


Number of posts : 76
Registration date : 26.06.09

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Pirmdiena Janvāris 14, 2013 8:01 am

Starp citu, Kryolan arī tonālais ir pat ļoti gaišs tas viņu gaišākais tonis, tā ka var kāda izmēģināt ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Pirmdiena Janvāris 14, 2013 3:48 pm

Kā jau Zeloco minēja, tad Bell ir pat ļoti gaiši kompaktie pūderi, man pašlaik ir "tirgus variants" jeb GoldenRose 03, viens pats uz ādas nav jauks, bet es vispirms lieku Madaras moon flower fluīdu, seja netiek diži aizsmērēta, nesmukumi tāpat redzās, bet man ar to pietiek.


Pēdējo reizi labojis Nihil Pirmdiena Janvāris 14, 2013 3:52 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Pirmdiena Janvāris 14, 2013 3:52 pm

Hachikuro, kā nu kuram, man tie tonālie likās atbaidoši tumši..
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13Pirmdiena Janvāris 14, 2013 8:58 pm

night iridescence - nav ne jausmas. Cik skatos, firma ir no krievijas? man nav klavas un negribās burtot caur copy paste, bet būtu labi, ja kāds pačekotu krieviski, ja ir iespēja!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





Kā padarīt sejas ādu bālu? Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Kā padarīt sejas ādu bālu?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: