AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Kā padarīt sejas ādu bālu?

Go down 
+4
Suigintou
zeloco
žurka-žurka
night iridescence
8 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
Hachikuro
thread
thread
Hachikuro


Number of posts : 76
Registration date : 26.06.09

Kā padarīt sejas ādu bālu? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? - Page 2 Petite13Otrdiena Janvāris 15, 2013 12:02 am

Dīvainīte rakstīja:
Hachikuro, kā nu kuram, man tie tonālie likās atbaidoši tumši..

Nē,nē "kā nu kuram" variants noteikti tur nav. Es nezinu,ko tu tur redzēji,bet es arī esmu no tiem cilvēkiem,kuram visi drogu tonālie ir par tumšu, sauļojamies mani nekad vispār nevar redzēt un vasarās eju es tikai pa ēnu, ja vien ir iespēja. Jeb nu es ļoti priecājos par savu bālumu. Un tas tonālais,kas man ir no viņiem, IR ļoooti gaišs. Ziemā ideāli <3


Pēdējo reizi labojis Hachikuro Trešdiena Janvāris 16, 2013 1:21 am; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Kā padarīt sejas ādu bālu? - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Kā padarīt sejas ādu bālu?   Kā padarīt sejas ādu bālu? - Page 2 Petite13Otrdiena Janvāris 15, 2013 2:41 pm

Hachikuro, piekritīšu, ka Kryolan tonālie ir dabūjami gaiši, bet man tas gaišākais tonis nederēja, jo vismaz priekš manas ādas pārāk rozā. Kādu laiku lietoju otru gaišāko toni (kas nav tik rozā), bet tas jau vairs nebija tik gaišs, kā gribētos.

night iridescence, kas tas ir par brīnumu, ko Tu lieto? Shocked

Par citroniem - nu, es nelietoju ādas balināšanas nolūkos, bet laiku pa laikam notīru seju ar citronu sulu - mazāk pumpas metas (kas man, diemžēl, ir problēma).
Atpakaļ uz augšu Go down
 
Kā padarīt sejas ādu bālu?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Palīdzība :: Skaistumkopšana un padomi-
Pāriet uz: