AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Muldoņa ir klāt!

Go down 
+8
Shirohime
platformene
zeloco
night iridescence
Nihil
Veronika
žurka-žurka
gilinara
12 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorsZiņojums
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Piektdiena Maijs 10, 2013 6:54 am

gilinara - tiešām prieks, ka esi palikusi pie šāda veselīgāka mērķa Happy
Kā citādi? Kas jauns (skola, darbs, citas aktivitātes)?
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Piektdiena Maijs 10, 2013 8:34 am

Par svaru runājot. Vienu dienu nosvēros pie tā večuka tunelī - es ceru gan, ka viņam tie svari pareizi. Jo tad iznāk ka no pagājušā gada pavasara jau sveru par 8 kg vairāk. Pagājušogad bija kādi 44, 43...
Atpakaļ uz augšu Go down
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Piektdiena Maijs 10, 2013 11:49 am

Ehh, ne skolas, ne darba, tukša dzīve. Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Piektdiena Maijs 10, 2013 12:03 pm

Un kādi plāni?
Es pati tagad tikai ar dīkdienību nodarbojos Very Happy Vispār jau ļoti gribētos kaut ko, ko darīt, gaidu vācu valodas bezdarbnieku kursus (vajadzēja šodien sākties, bet - nekā, nesavāca ietiekami daudz cilvēku, tāpēc jāturpina vien gaidīt)...
Atpakaļ uz augšu Go down
Shirohime
needles
needles
Shirohime


Number of posts : 34
Age : 35
Location : Riga
Registration date : 12.11.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Piektdiena Maijs 10, 2013 1:24 pm

izklausās pēc biki skumīga perioda atkal? man mazliet līdzīgi mājas..bebis, biju uzsākusi tai chi nodarbības, bet šobrīd jāatliek dēļ finansēm.
Atpakaļ uz augšu Go down
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Piektdiena Maijs 10, 2013 2:40 pm

Es gaidu bezdarbniekos krievu valodas kursus. Būtībā jebkurā darbā prasa krievu valodas zināšanas.
Plāns septembrī mēģināt vēlreiz to 10. klasi. Jāmēģina, kamēr sanāk.
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Piektdiena Maijs 10, 2013 2:47 pm

10. klasi - cik tad tev ir gadu? Suspect man krievu valodu mācīja pamatskolā un vēl vidusskolā un arodenē. Ja man būtu izvēle, es laikam vispār krievu valodu nemācītos. Es varbūt esmu stulba tajā ziņā, bet paradokss vai kas tāds - krievu valodu saprotu teiksim uz atzīmi 9, bet darba sludinājumus krievu valodā ignorēju (bija darbs, kur latviski nerunāju visu dienu un smadzenes nočakarējās - krieviski runāju miegā darba frāzes..) dumb
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Piektdiena Maijs 10, 2013 2:54 pm

1213 - es gan krievu valodu neko labi neprotu (saprast saprotu, bet runāt nemāku), bet arī nemaz negribu mācīties, un sludinājumus krieviski neskatos! Valsts valoda tomēr latviešu, krievu valoda ir svešvaloda, un tik ļoti daudzos sludinājumos tā tiek prasīta nepamatoti...
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Piektdiena Maijs 10, 2013 3:01 pm

Zaptesburka - labi, ka vismaz tu arī tā uzskati, jo ko es gribu pateikt - cik es skatos sludinājumus, ja tie ir tikai krievu valodā un vēl adrese-ielas nosaukums krievu burtiem, tad man ir skaidrs tas, ka šis cilvēks mani necienīs un pat nemēģinās saprast, ja es teikšu krieviski, ka es nesapratu to un to vārdu.. Kā var nebūt kauns rakstīt ielas nosaukumu krievu burtiem. Ne cieņas pret valsti, nekā.
Ar to es saku, ka es nesākšu diskusiju par to, ka "krievi tādi, šitādi..", bet man ir svarīgi saglabāt Latviju un tās valodu, kaut vai man nāktos gadu gaidīt, lai mani pieņem darbā, kur ar mani runātu manā valodā. Jo tie, kas uzraksta slud. krieviski, necenšoties pat iztulkot latviski, tas tikai pierāda to, kādā virzienā tas cilvēks domā.. uzskatot, ka varbūt latvietis jau nav cilvēks. Vai tamlīdzīgi What a Face
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Piektdiena Maijs 10, 2013 3:16 pm

Tieši tā, man arī nekad nav traucējis, kādā valodā cilvēki sarunājas savās personiskajās darīšanās, taču nešķiet pareizi, ka no manis prasa, lai es ar viņiem runāju svešvalodā.
Bet tas jau mazliet ne par tēmu aiziet Very Happy
Gilinara - tad uz vakarskolu iesi? Tu tēmē uz vispārējo vai profesionālo izglītību?
Vispār jau riktīgi labi, ka esi saņēmusies tagad atkal uz skolu iet.
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Piektdiena Maijs 10, 2013 4:28 pm

Gilinara, man tāds pats jautājums radās- uz kādu skolu domā iet? interesantāk jau kkādā profenē ne? Very Happy
ko vsp labu dari brīvajā laikā?
Atpakaļ uz augšu Go down
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Otrdiena Maijs 14, 2013 8:24 am

Cik man gadu? 23, esmu ļoti veca priekš videnes, bet ko lai dara, ka attiecīgajā vecumā neesmu to izdarījusi. Stulba biju, likās, priekš kam videne. Par to, uz kādu skolu iešu, nav vēl droši zināms, un man ir tā, ja es visiem izstāstu savus plānus, parasti nekas nesanāk. Tāpēc labāk neteikšu, līdz būšu iestājusies.
Un par to krievu valodu. Man viņa nepatīk un es netaisos strādāt pie krieviem, bet tomēr, lai cik skumji nebūtu, Latvijā šī valoda vismaz kaut cik ir jāprot. Es nevaru to izmainīt, nemācoties krievu valodu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Otrdiena Maijs 14, 2013 10:59 am

Nu, nu priekš mācībām neviens nav par vecu. Zinu cilvēkus, kuri vidusskolu pabeidza tikai 38 un 50 gadu vecumā, šobrīd mācās augstskolā, ta kā uz priekšu, nekas nav nokavēts.Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Otrdiena Maijs 14, 2013 11:33 am

Ak, cilvēki! Runāsim tikai latviski, nemācīsimies svešvalodas un dzīvosim savā kastē. Nav ko tūristiem braukt uz Latviju! Varbūt man ir dīvaini uzskati, bet darbā, kur komunicē ar cilvēkiem (pofig vai tu esi pārdevēja vai uber biznesmenis), jāzin pēc iespējas vairāk valodu. Bet cik pieredze rāda, jo turīgāks cilvēks un jo uz lielāku amatu tas tēmē, tad viš nekad neīdēs par nevēlēšanos mācīties jaunas valodas.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Otrdiena Maijs 14, 2013 12:22 pm

+1 Valantei - nevajag ieiet galējībās. Valodas vienmēr ir noderīgas. Nevajag kļūt par principiāli, tad tikai sarežģīs un iegrožos tevis pašas dzīvi.
Protams, vienmēr būs principiālie krievi, kas ar tevi negribēs runāt latviski, bet nevajag uzreiz norakstīt visus. Es arī agrāk domāju - ā, jā, stulbie krievi, nemācās latviski un sūdzas, ka te viss slikti, lai brauc atpakaļ uz Krieviju. Bet beigās nosecināju, ka nemaz tos īsti nekad neesmu pazinusi, tie, kas parasti "izlec" nereti ir tieši tie, kas tā uzvedas, bet nu tādu netrūkst arī latviešu, kas tik gaida brīdi, kurā varētu izgāzt savu žulti. Tas, manuprāt, ir neproduktīvi un lieki. Uzdod pati sev jautājumu kāpēc. (piedod, ka sāku te lasīt lekciju Very Happy nedaudz aizrāvos).

Anyway, netrūkst vietu arī vietās, kur tā krievu valoda nav vakadzīga. Bez tam, cik esmu dzirdējusi, cilvēki stāsta, ka zina valodas un tad, kad pieņemti darbā, atklājas, ka tā īsti nav. Nereti izrādās, ka tās valodas zināšanas ir tikai formalitāte. *shrug*
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Otrdiena Maijs 14, 2013 2:21 pm

Nav nekas pret svešvalodām, tagad pat taisos sākt vācu valodu mācīties Happy Happy Tikai esmu tikai pret to atsevišķu krievvalodīgo attieksmi, ka visiem jāmācās viņu valoda - nevis viņiem jāiemācās valsts valoda.
(Es ar to nedomāju gadījumus, kad cilvēks atbraucis uz LV uz neilgu laiku, dažiem gadiem, pēc kā brauks atkal prom, bet gan par gadījumiem, kad te nodzīvojuši jau gadu desmitus, bet latviski neprot).
Tik daudz, cik krievu valodas zināšanas vajadzīgas, lai izlasītu kādu rakstu internetā vai noskatītos kādu raidījumu, man ir. Mācīties vairāk priekš tiem krievvalodīgajiem, kas nevīžo iemācīties latviešu valodu, netaisos.

Kas attiecas uz mācībām un vecumu - nav tas nekas traks, ka tajos 23 gados vidusskolā iet. Apstākļī jau dažādi, kāpēc cilvēks izstājies. Man tas tieši pozitīvi šķiet, ka nevis sabīstas, ka jau par vecu, bet iet un dara, un cenšas sevi pilnveidot. Tā ka - veiksmi!!! Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Otrdiena Maijs 14, 2013 3:56 pm

Nu, bet man nav vispār krievu valodas zināšanu, lai gan skolā izbraucu uz sešiniekiem. Un, ja es gribu mācīties videnē, man tā krievu valoda noderēs. Bet nu skanējums nepatīk!
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Otrdiena Maijs 14, 2013 5:07 pm

es krievu val iemācījos tikai darbā un esmu dzirdējusi, ka vēl daži tieši tādā veidā to iemācās.
skolā bija par slinku lai kko mācītos un vislabāk to var iemācīties tieši komunicējot ar krieviski runājošiem.

jo vairāk valodas zin, jo pašam labāk, vieglāk.
Atpakaļ uz augšu Go down
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Otrdiena Maijs 14, 2013 8:06 pm

Piekrītu Veronikai ka valodu vislabāk var iemācīties tikai komunicējot ar konkrēktās valodas pārstāvjiem. Ar atvērtu muti klausos, kā ex-klasesbiedrs tekošu runā krieviski, jo viņam kursabiedri ir krieviski runājošie.
Atpakaļ uz augšu Go down
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Otrdiena Maijs 14, 2013 8:40 pm

Es vispār esmu svešvalodu dumja, pat angliski lāga neprotu... lai gan labāk nekā krieviski. Internetā lielāko daļu angliski saprotu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Otrdiena Maijs 14, 2013 8:46 pm

Gilinara zini- es arī slikti gan krieviski, gan angliski Very Happy bet ja vajag komunicēt tad kkā jau izdodas, jo pamatzināšanas jau ir..
Atpakaļ uz augšu Go down
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Otrdiena Maijs 14, 2013 9:37 pm

Nu, man krievu valodā izdodas tikai, ja tas cilvēks kaut bišķi prot latviski... tad sanāk tāda saruna, pus krieviski, pus latviski. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Otrdiena Maijs 14, 2013 9:40 pm

Starp citu, iemetiet aci pārdod/pērk sadaļā, ja ir 40.izm. kāja... cerams, ka nedosiet pa galvu par šito spamu... Blush
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Piektdiena Jūnijs 14, 2013 12:41 pm

Hey, es nemāku šeit pievienot komentārus, vai man izdevās? 
Bet, es izlasīju visu diskusiju - sveicieni gilinara! ;D 
Cik jauki, ka kāda diskusija aizgājusi par krievvalodas attiecībām Latvijā Very Happy Vispār, vēlējos piebilst, garajā versijā, gilianra Tev piedāvājumu par skolām - pamatskolā izvēlējos krievu valodu, jo zināju, ka tā man noderēs meklēt darbu Latvijā, bet līdz ko sanāca to tiešam mācīties - interese nulle :/ 9. klasē, pie skolotājas laipnības, kas nebija prasīga, man ielika it kā 6, hah Very Happy Toties, vidusskolā, man otrā svešvaloda vispār netika mācīta! Tā ka, krievvalodas mācības es varu atlikt uz praksi dzīvē vai speciāliem kursiem, bet Rīgas Amatniecības vidusskolā ieguvu profesiju un vidējo izglītību, man šķiet, diezgan viegli, vienīgais moments bija, tas, ka biju bēdīga, ka matemātikā C dabūju, jo pamatskolā man tā gāja labāk Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
gilinara
needles
needles
gilinara


Number of posts : 49
Age : 34
Location : mūžīgā rudenī
Registration date : 21.10.12

Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13Pirmdiena Jūnijs 17, 2013 8:53 pm

Nezināju, ka Latvijā kkur liek tās burtu atzīmes!Shocked Bet es jau daudz ko nezinu. Nu, es domāju, to C, nevis kkādu ciparu dabūji.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Muldoņa ir klāt! - Page 2 Empty
PostTēma: Re: Muldoņa ir klāt!   Muldoņa ir klāt! - Page 2 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Muldoņa ir klāt!
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 3Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Oficiālā daļa :: Iepazīšanās-
Pāriet uz: