AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 "Dzīvās Bārbijas"

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

"Dzīvās Bārbijas" Empty
PostTēma: "Dzīvās Bārbijas"   "Dzīvās Bārbijas" Petite13Svētdena Decembris 16, 2012 2:29 am

Ložņajot pa YT plašajiem brikšņiem ne vienu vien reizi esmu uzdūrusies uz temrina "dzīvās lelles" vai "dzīvās bārbijas". Parasti līdz ar šo terminu nāk slāvu izcelsmes dāmas, konkrēti Valērija Ļukjanova, zināma arī kā Amatue (nereti komplektā nāk arī viņas draudzene Dominika), Anastāsija Špagina, nu arī parādījusies Amerikāniete DakotaKoti.

Katrai savs stāsts un iemesls kas un kāpēc, bet, manuprāt, ļoti interesants fenomens. Acīmredzami dāmas uz savu izskatu pelna naudu. Skatījos šo te raidījumu un biju diezgan šokēta, ka cilvēki var tik ļoti stereotipicēt un pilnīgi neklausīties tajā, ko meitenes stāsta. Kādas ir jūsu domas? Ko jūs darītu, ja gadītos tādu ieraudzīt/satikt?


Īss intro info (cik esmu sagrābājusi/sapratusi).

Amatue
https://www.youtube.com/user/Amatue

"Dzīvās Bārbijas" O1xUfSTVuJY"Dzīvās Bārbijas" X_3b65eed4_large
interesei - bez meikapa/fotošopa
www.spoki.lv/upload/articles/47/474457/images/Amatue-1.jpg" border="0" alt=""/>

Sieviete, kas nodarbojas ar astrālo projekciju, pasniedz lekcijas par to. Dzied (pat neslikti, imo, tādu ēterisku operveidīgu k-ko). Savos astrālajos ceļojumos esot uzzinājusi visu par savu pagātni/nākotni (tas nav nekas jauns, skatos tagad vienu YT kanālu, kur arī minēts, ka meditācijā iespējams ceļot astrāli uz tādejādi uzzināt daudz ko nezināmu). Ar meikapu it kā pielīdzina sevi savas astrālajam "es". Vienīgā plastiskā operācija - krūtis, lai "ķermenis būtu balansētāks".
Precējusies, nav bērnu. Vegāna svaigēdāja. Par savu ķermeni saka, ka dabas dots (nu, izņemot krūtis Very Happy) un ikdienas pareizā uztura saglabāts.


Špagina
https://www.youtube.com/user/Anastasiya18ful

"Dzīvās Bārbijas" Anastasiya-Shpagina-Otra-Barbie-humana-Capich-14"Dzīvās Bārbijas" 303640,xcitefun-anastasiya-shpagina-18
No make up bildes neatradu, ir tikai "lesser make up" Very Happy
"Dzīvās Bārbijas" Anastasiya-Shpagina-4-newfashsite

Meitene ~20 gados, strādā par vizāžisti. Ar meikapu mēģina sevi pielīdzināt fejām/anime varoņiem. K-kad nākotnē it ka plānojot taisīt acu operāciju, lai būtu tādas lielas acis "pa īstam". Cik sapratu no intervijas, grūta ģimenes dzīve bijusi, draugu nav, principā pilnībā nododas tam.
Par ķermeni it kā neko nekomentēja (arī neprasīja),bet pieņemu, ka arī "dabas dots", ņemot vērā, ka viņas mamma ir samērā slaida. Bildēs, pieņemu, ka nedaudz PS.


DakotaKoti
https://www.youtube.com/user/dakotakoti

"Dzīvās Bārbijas" Kota-koti-dakota-rose"Dzīvās Bārbijas" Dakota--300x180
naturālais
"Dzīvās Bārbijas" 6472a878e2b156b5ecaeba11_Dakota%20Rose1

Amerikāņu modele (aģentūra Japānā, un principā strādā tur), 17 gadi, ļoti populāra (arī ne bez iemesla, tiem, kas ir kaut cik pazīstami ar Japāņu kultūru zinās kāpēc). Taisa tutoriāļus meikapam un matiem, posto "outfit of the day" un tml lietas.
Nekādas ķirurģijas, vairāk haips par to, ka populāra Japānā.
(jāpiemin, ka viņai ir superīgi random ņirdzīga māsa, kas man personīgi liekas interesantāka Very Happy Kiki Kannibal -> https://www.youtube.com/user/kikikanniballl)

Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 37
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

"Dzīvās Bārbijas" Empty
PostTēma: Re: "Dzīvās Bārbijas"   "Dzīvās Bārbijas" Petite13Svētdena Decembris 16, 2012 8:14 pm

Cik lasīts tajos pašos spokos, pirmajām divām ir ne tikai pupi uzpūsti, bet tomēr arī izņemtas pāris ribas. Vissimpātiskākā liekas Špagina, jo viņa diezgan daudz piedomā arī par apģērbu, pirmā Bārbija pārsvarā mauc tikai pa cacisko.
Es brīnījos, ka cilvēku attieksme parasti ir "fuj", "pē" un "vē", bet mans uzskats ir tāds, ka to vajag uztvert vairāk kā mākslas izpausmes veidu un tam tiek pakārtots arī ķermenis. Visa tā meikapa likšana jau vien ir ko vērta, vismaz man tā šķiet kā cilvēkam, kam "vizāžisms" ir attāla zinātne Suspect
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

"Dzīvās Bārbijas" Empty
PostTēma: Re: "Dzīvās Bārbijas"   "Dzīvās Bārbijas" Petite13Svētdena Decembris 16, 2012 8:18 pm

DakotaKoti dzirdēta, redzēta...bez make up ar tik glīta meitene..pārējās gan liekas pārāk samākslotas, bet ja cosplejo tad ir interesanti, dunno vai ikdienā tā vēlētos keke
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

"Dzīvās Bārbijas" Empty
PostTēma: Re: "Dzīvās Bārbijas"   "Dzīvās Bārbijas" Petite13Pirmdiena Decembris 17, 2012 2:03 am

par tām ribām dzirēts, bet nu domāju, ka tās ir muļķības, imo.. Ja tu uzpūt krūtis un daba devesi "dzemdējamos gurnus", tad loģiski, ka viduklis izskatīsies slaidāks. varbūt pat ļoti slaidāks. It sevišķi, ja ēd "tikai zāli" Very Happy
Nu pa caciskam arī jāmāk ģērbties c:
+1 par to neizpratni. Līdzīgi ir ar tiem ekstrēmajiem body modiem. Principā mērķis un pat līdzekļi tie paši.

Suigintou, tā Špagina tā ikdienā krāsojoties. Ceļas 5 no rīta un bez meikapa nekur un nekādi.. Nedaudz atgādina vienu beibi no dokumentālo filmu sērijas "my strange obsession" - viena sieviete 24/7 staigāja un gulēja ar kosmētiku uz sejas. vienīgais laiks, kad viņai tās bija mazāk ir dušā.. diezgan ekstrēmi...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Nihil
fabric
fabric
Nihil


Number of posts : 235
Location : Smilškaste.
Registration date : 19.01.09

"Dzīvās Bārbijas" Empty
PostTēma: Re: "Dzīvās Bārbijas"   "Dzīvās Bārbijas" Petite13Otrdiena Decembris 18, 2012 5:38 pm

Savā dīvainajā veidā, bet mani viņas fascinē. Īsti negribētos, lai tas tagad kļūtu par vispasaules sindromu, pietiek jau ar šīm daiļavām.
Bet katrs dara ko vēlas, man no tā sliktāk nepaliek.
Atpakaļ uz augšu Go down
Suigintou
machine sewn
machine sewn
Suigintou


Number of posts : 760
Age : 31
Location : Why So Serious?
Registration date : 20.04.08

"Dzīvās Bārbijas" Empty
PostTēma: Re: "Dzīvās Bārbijas"   "Dzīvās Bārbijas" Petite13Ceturtdiena Decembris 20, 2012 7:08 pm

zeloco: to es zinu, vienkārši redzēju vienu šovu, kur viņa rādīja savu no make-up seju..
ahhh kur nu man, kas ikdienā reti kad velkā make-up ;D
Atpakaļ uz augšu Go down
valante
fabric
fabric
valante


Number of posts : 229
Location : Wonderland
Registration date : 01.02.08

"Dzīvās Bārbijas" Empty
PostTēma: Re: "Dzīvās Bārbijas"   "Dzīvās Bārbijas" Petite13Pirmdiena Decembris 24, 2012 3:09 am

Kādai īpašai fotosessijai ar kādu interesantu māksliniecisku domu būtu inčīgi, bet vispār dzīvē es neteiktu, ka man šadas modifikācijas patīk. Es gan, dvēselē būdams cilvēks ar uzskatu, ka katram jāizpaužās tā, kā viņa sirds kāro un kā viš jūtas komfortabli, nekad neietu un skaļi neteiktu, ka tas ir fū un bē un izturētos ar cieņu pret citu šāda tipa izvēli. Galu galā es apzinos, ka manas antipātijas ir gluži subjektīvas un galīgi nenozīmē, ka tāds lellīgums i kas slikts.
Uzreiz ienāk prātā salīdzinājums par to, ka kāda stāsta kontekstā varonis šķiet pievilcīgs, bet tikko izrauts no tā reālajā dzīvē, viš tūdaļ kļūtu nepieņemams un ne tik pievilcīgs. Rolling Eyes
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





"Dzīvās Bārbijas" Empty
PostTēma: Re: "Dzīvās Bārbijas"   "Dzīvās Bārbijas" Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
"Dzīvās Bārbijas"
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Dalamies iespaidos :: Tematiskās galerijas-
Pāriet uz: