AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Darbs dīvaiņiem

Go down 
+9
valante
night iridescence
Hachikuro
Sonõra
Dīvainīte
žurka-žurka
zeloco
Veronika
1213
13 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2, 3, 4  Next
AutorsZiņojums
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Otrdiena Aprīlis 30, 2013 12:30 pm

Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Trešdiena Oktobris 05, 2016 1:52 pm; labots 2 reizes
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Otrdiena Aprīlis 30, 2013 12:48 pm

Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Trešdiena Oktobris 05, 2016 1:49 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Otrdiena Aprīlis 30, 2013 7:37 pm

nu es strādāju slimnīcā un neesmu vienīgā alternatīvā stila pārstāve, neviens neko nepiekasās, vnk varbūt uz darbu izņemt pīrsingus un nekrāsot melnus nagus (es gan teiktu ka daža laba tāpat krāso spilgtus nagus lai gan tjipa nedrīkst). man sarkani mati (ir bijuši arī spilgti riži un rozā) , moš ja būtu zili tad sāktos komentāri par izskatu, bet tgd man kolēģi ir teikuši, ka man ir forša matu krāsa, neko tādu negatīvu. darba laikā staigāju formā, protams, apnikusi jau viņa, bet nu- darbā ir jābūt darba apģērbam ja tā ir slimnīca, ārpus darba var staigāt kā vien patīk. iespējams es vnk tik ļoti neizlecu, lai man piekasītos. kad ierados darbā ārpus darba laika man vairums kolēģi teica ka mani nepazina Very Happy laikam jau izskatos tā kā vajag Very Happy

uz darba interviju ir jāiet daudz maz oficiāli, to, manuprāt, pat skolā māca, tāpat kā aizstāvot bakalaura darbu utml, darba devējs spriež pirmkārt pēc ārējā izskata, jo tas rada pirmo iespaidu un parāda tavu attieksmi.

rimi, piem, šobrīd tik ļoti vajag darbiniekus, ka viņiem ir poh.. kas tur nāk, pat nekādus jautājumus neuzdod, vnk pajautā- kad vari sākt strādāt. ņem visus, vismaz tajā rimi, kur strādā man zināms cilvēks.
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Otrdiena Aprīlis 30, 2013 8:04 pm

Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Trešdiena Oktobris 05, 2016 1:50 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Otrdiena Aprīlis 30, 2013 8:20 pm

man vēl nav izglītība, bet būs un nē es nesaku, ka tev tur jāstrādā, es vnk atbildēju uz tavu diskusijas jautājumu hello cat
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Otrdiena Aprīlis 30, 2013 8:25 pm

Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Pirmdiena Oktobris 31, 2016 3:12 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Otrdiena Aprīlis 30, 2013 8:48 pm

ja patiktu tad tik jautā, moš ir vakances Very Happy ej par sanitarčiku siet psihopātus pie gultas un spēlēt ar viņiem vakaros kārtis Very Happy un vest pastaigās pa jauko tvaika ielas teritoriju Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Otrdiena Aprīlis 30, 2013 9:34 pm

Agrāk strādāju apģērbu veikalā. Neesmu sapīrsota un matus tajā laikā nekrāsoju (varbūt pāris neredzamas šķipsnas) un ar manām kuplajām kleitām laikam nevienam problēmas nebija.. So neesmu liels palīgs.
Pirms tam strādāju ar mājaslapās un visādus digitālos darbus, tā kā principā manas izskatam nebija nozīmes (tad bija zili/zaļi/violeti un izskūti mati, staigāju saplēstās drēbēs un smagos zābīšos).

Negribu iznīcināt tavu gaismas stariņu, bet domāju, ka atrast "gleznotāja" darbu tev būs pagrūti. Un vēl grūtāk ir atrast k-ko, kas tev patiks. Iesaku atrast k-ko, ko tu "vari pieciest".
Tu varētu mēģināt strādāt uz visādām dāvanu/suvenīru tipa lietām (portreti, apgleznot krūzītes, glāzes, šķīvjus kāzām u tml), bet diez vai būs kāda konkrēta kompānija, kas ar k-ko tādu nodarbosies. Tad tev viss jādara un jābīda pašai (kas nav neiespējami).
Māksla kā tāda (it sevišķi te) reti kam ir vajadzīga, tu vari mēģināt pildīt komerciālās mākslas nišu. Ja tu nevēlies to darīt, tad atstāj to kā hobiju un kaut ko, kas tevi tur pie saprāta un mēģini atrast, kas vēl tev varētu patikt un ej uz to.

Principā tev pašai jātiek skaidrībā par to, ko tu gribi, neviens vits tev to nepateiks priekšā. Izmanto laiku, ko pavadi mājās, lai sevi izanalizētu un sapratu, ko īsti darīt. Iesaku strādāt ar to, kas tev padodas, ja tā ir gleznošanas, tad bīdi savu lietu (varbūt gleznošanas nodarbības sīkajiem ir smth, nezinu kāda tev mākslas izglītība un "cik laba esi", bet tas varētu būt variants), ja nē, tad meklē, kas vēl tev labi padodas.

Ja nav noslēpums, kādu profesiju/novirzienu tu arodskolā mācies?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Trešdiena Maijs 01, 2013 9:14 am

Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Trešdiena Oktobris 05, 2016 1:49 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Trešdiena Maijs 01, 2013 11:49 am

Es pati šobrīd esmu bezdarbniece - tāpat, darba pieredze maza, izglītība nav pabeigta (jau kādus 3-4 gadus Very Happy nezinu, vai vairs vispār varētu iet atpakaļ). Nu ir grūti tikai ar vidējo atrast normālu darbu. Vai vispār jebkādu. Cenšos "tēmēt" uz kaut kādiem biroja darbiem (iepriekš strādāju par... hm, tā kā datu ievadītāju, tā kā teksta koriģētāju - grūti paskaidrot).
Tagad nesen izgāju NVA lietvedības kursus. Man šķiet, ka tur arī par frizieri var izmācīties - neko nopietnu papīru nedabūtu, bet varbūt vari tomēr pabeigt iesākto? Mācību laikā arī maksā nelielu stipendiju, ceļa naudai un pusdienām pietiek.

Varbūt ir vērts pastaigāt pa visādām jocīgākām vietām - tām pašām frizētavām, tetovēšanas saloniem, mākslinieciskāka skata kafūžiem - varbūt tur paņem.

Kas attiecas uz gleznošanu - ar to varētu būt grūti, bet kas zin... Piemēram, ja vari pēc fotoattēla uzzīmēt cilvēka karikatūru - pēc tā varētu būt pieprasījums. Meistardarbs.lv savus veikumus neesi likusi?
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Trešdiena Maijs 01, 2013 11:59 am

Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Trešdiena Oktobris 05, 2016 1:49 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Trešdiena Maijs 01, 2013 12:11 pm

Nu man ir tā, ka ļoti negribēto strādāt klientu apkalpošanā (lai gan pēc skata nemaz neesmu pārāk uzkrītoša, tāpēc tam nevajadzētu sagādāt lielas problēmas) - esmu pāris mēnešus nostrādājusi veikalā par kasieri - tur jābūt ar stiprākiem nerviem.
Skatos sludinājumus, kur meklē sekretārus, datu ievades operatorus, biroja darbiniekus vai ko tamlīdzīgu, bet parasti jau tur arī grib ar visādām valodu zināšanām (kuru man nav vispār vai nav pietiekamā līmenī) vai ar ilgstošu pieredzi.
Šobrīd gan arī ceru uz vēl vieniem NVA kursiem, gribas vēl vācu valodu pamācīties Happy Happy

Klau, bet Tev kas šāds neder? http://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/web-designer/jllxn.html

Ja nē, tad, kamēr meklē darbu, iestāties bezdarbniekos tiešām nekaitētu. Vismaz man tie visi viņu piedāvātie kursi šķiet laba iespēja papildināt savas zināšanas par brīvu

----------------------------------

O, vai vēl 2 sludinājumi - vienā garlaicīgs darbiņš pie atora (pati uz to acis metu, bet jāzin krievu valoda, tā man vāja vieta)
http://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/typesetter/exmgd.html

un te jāapglezno sienas
http://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/artist/jkocc.html
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Trešdiena Maijs 01, 2013 6:03 pm

Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Pirmdiena Oktobris 31, 2016 3:12 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Trešdiena Maijs 01, 2013 6:13 pm

Atkarībā no tā, uz kādiem kursiem piesakās. Es "savējos" lietvedības kursus gaidīju 2-2,5 mēnešus. (Vispār ir tā, ka sākumā vienkārši piesakies un iestājies tajā rindā, kamēr saņem kuponu, bet pēc tam vēl sanāk gaidīt uz konkrēto izglītības iestādi, kurā Tu izvēlēsies mācīties.)
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Trešdiena Maijs 01, 2013 9:21 pm

ja par lietvedību tad var iet uz 3. arodeni un būs tev par brīvu etalons uz visiem transportiem Very Happy vsp arodenes tādā ziņā ir foršas.

man šķiet ka reālāk darbu ir atrast nevis rakstot CV uz epastiem, bet apstaigājot visādas vietas un interesējoties par to vai nevajag darbiniekus Happy vismaz es un māsa tieši tā dabūjām darbu, bet nu laikam kā kuram paveicas.
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Ceturtdiena Maijs 02, 2013 5:35 am

Veronika - to par lietvedību 3. arodskolā saki pr darbu vai mācībām?
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Ceturtdiena Maijs 02, 2013 7:26 pm

Varbūt bezdarbnieku dīvaiņi var ko uzsākt kolektīvi - tikai nezin kā. Apvienojas bars, nu ko tālāk? Mephistopheles excited
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Piektdiena Maijs 03, 2013 7:11 am

1213 - frīkšovu rīkot? Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Piektdiena Maijs 03, 2013 9:53 am

Zaptesburka - nu laikam jau. Vienkārši, es nezinu vai Latvijā vispār ir tāda vieta, kur darbojas un strādā kopā daudz dīvaiņu, kuriem vajadzētu citus dīvaiņus. Gan jau ka nav.. Izņemot tattoo salonus un citas vietiņas, bet tur jau paši savā tā teikt "ģimenē" saauguši Party
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Piektdiena Maijs 03, 2013 11:21 am

Domāju, tik un tā vari iet visos salonos iekšā un interesēties, vai gadījumā nemeklē darbiniekus. Ja nu tieši ir kāds vajadzīgs? Ja Tev tādas lietas patīk, tad mēģini tikt! Un, ja arī sākumā paņemtu kādā necilākā darbā, tad varbūt ar laiku būtu iespējas par ko izmācīties un tur palikt?
(Ja gadījumā mācīsies likt pīrsingus, piesakos iet par modeli Tev prakses laikā Very Happy)
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Sestdiena Maijs 04, 2013 5:12 am

Variants b - ņem padusē savus gleznojumus un stiep uz galerijām, taisi augšā izstādes un ceri uz klientiem. Long shot, bet nu variants.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Svētdena Maijs 05, 2013 7:06 pm

Zaptesburka, es par mācībām, nu tur var 1 gadu mācīties par lietvedi, man tur draudzene mācās, viņai skola par brīvu + transports par brīvu Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Svētdena Maijs 05, 2013 7:21 pm

Veronika, gadījumā nezini, kāda līmeņa kvalifikāciju beigās tur dod? Un kādai jābūt iepriekšējai izglītībai?
(NVA nosponsorētajos lietvedības kursos es tikai 4 mēnešus mācījos, praksi ieskaitot.)
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Svētdena Maijs 05, 2013 7:36 pm

Veronika - Man tā liekas, vai es tevi redzēju šodien Tvīda braucienā? Yay!
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13Svētdena Maijs 05, 2013 7:54 pm

1213 kas par braucienu? Very Happy laikam ka nē. a kāpēc tu domāji, ka tu mani redzēji? vsp interesanti Very Happy vai tad mēs esam kkad tikušās?? this is scary Very Happy

Zaptesburka- nu tā ir vidējā profesionālā izglītība, mana draudzene tur gāja pēc vidusskolas beigšanas un mācījās 1 gadu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Darbs dīvaiņiem Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Darbs dīvaiņiem
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 4Pāriet uz lapu : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Beztēma beztēmā-
Pāriet uz: