AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Darbs dīvaiņiem

Go down 
+9
valante
night iridescence
Hachikuro
Sonõra
Dīvainīte
žurka-žurka
zeloco
Veronika
1213
13 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4
AutorsZiņojums
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Trešdiena Februāris 12, 2014 10:10 pm

p.s. - nelabo, bet tur ir *Gingers crossed* nevis fingers Very Happy nezinu, nezinu, ko tu ar džinzeriem dari Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Ceturtdiena Februāris 13, 2014 11:20 pm

It's a secret satanic ritual Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Ceturtdiena Aprīlis 24, 2014 6:36 pm

Manos plānos ir mācīties medicīnu. Neesmu redzējusi medmāsas un ārstus ar lillā matiem, bet ceru, ka tas nebūs šķērslis dabūt darbu. Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Ceturtdiena Aprīlis 24, 2014 8:37 pm

Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Pirmdiena Oktobris 31, 2016 3:13 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 36
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Ceturtdiena Aprīlis 24, 2014 11:43 pm

Draudzene ir medmāsa un viņiem (mediķiem) pilnīgi nopietni iesaka nekrāsot matus spilgtās krāsās, jau klasiski sarkani būs par traku, jo var uztraukt, nevajadzīgi uzbudināt pacientu, novērst uzmanību no manipulācijas, kas dažreiz ir nevēlami. Cilvēki ir pārāk dažādi un mēs arī nevaram nosodīt tanti vai onkuli, kuru tā Tava matu krāsa pārāk "kairina"  Very Happy par redzamiem pīrsingiem un tetovējumiem medicīnā nemaz nerunāšu (jaunie ķirurgi, starp citu, esot ļoti tetovēti, pacients viņus redz tikai garajā ķitelī ārpus operāciju zāles).
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Piektdiena Aprīlis 25, 2014 1:27 pm

liega rakstīja:
Draudzene ir medmāsa un viņiem (mediķiem) pilnīgi nopietni iesaka nekrāsot matus spilgtās krāsās, jau klasiski sarkani būs par traku, jo var uztraukt, nevajadzīgi uzbudināt pacientu, novērst uzmanību no manipulācijas, kas dažreiz ir nevēlami. Cilvēki ir pārāk dažādi un mēs arī nevaram nosodīt tanti vai onkuli, kuru tā Tava matu krāsa pārāk "kairina"  Very Happy par redzamiem pīrsingiem un tetovējumiem medicīnā nemaz nerunāšu (jaunie ķirurgi, starp citu, esot ļoti tetovēti, pacients viņus redz tikai garajā ķitelī ārpus operāciju zāles).

Bet tad iznāk, ka tetovējumi arī nedrīkst būt? Laikam nav iespējams nēsāt pastāvīgi garās piedurknes  Suspect 
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Piektdiena Aprīlis 25, 2014 4:59 pm

Par darbu medicīnā un violetiem matiem - man jau šķiet, ka tas atkarīgs arī no nozares. Ja strādā kādā kardioloģijas nodaļā, kur pilns ar viegli satraucamiem senioriem, tad varbūt tiešām ar visādām ekstrēmām matu krāsām un uzkrītošām alternatīva stila lietām piebremzēt. Bet, ja strādā, piemēram, ar bērniem, tad koša matu krāsa varētu būt pat palīdzīga - kamēr brīnīsies par to, ka tantei lillā mati, aizmirsīs baidīties Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Piektdiena Aprīlis 25, 2014 6:08 pm

Laikam elementārākā matu krāsa ir melnā - var būt gan solīda, gan traka matu krāsa. Ja pareizi ieveido - sakasa, pieskaņo rotas vai meikapu ārpus darba Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Piektdiena Aprīlis 25, 2014 9:26 pm

Mūsu pašu Veronika arī mācās mediķos c:
+1 par tetovētajiem ķirurgiem, ļoti daudzi ir diezgan smagi tetovēti un viņiem jau principā visi halāti ar garām piedurknēm (esmu redzejusi īsās tikai medmāsām).
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Undead
needles
needles
Undead


Number of posts : 42
Age : 28
Registration date : 23.04.14

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Sestdiena Aprīlis 26, 2014 8:04 pm

1213 rakstīja:
Laikam elementārākā matu krāsa ir melnā - var būt gan solīda, gan traka matu krāsa. Ja pareizi ieveido - sakasa, pieskaņo rotas vai meikapu ārpus darba Happy

Man ļoti patīk melna matu krāsa, bet, manuprāt, melni mati ir riktīgs ilgtermiņa variants. Es tonēju matus ik pēc divām nedēļām citā krāsā, jo man vienkārši apnīk. Kad man tā strādāšana nāks tuvāk, tad domāšu, ko darīt ar matiem. Vasarā it kā bija doma strādāt bērnu dārzā par auklītes palīgu. Bērniem jau parasti patīk rozā mati un viskautkas tāds. Man pat viena maza meitenīte vienreiz teica, ka man mati kā princesei. bet darba devējiem tas var arī nepatikt.  Very Happy 
Atpakaļ uz augšu Go down
Koneko
needles
needles
Koneko


Number of posts : 34
Registration date : 14.06.13

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Svētdena Aprīlis 27, 2014 11:20 pm

Vara padalīties ar pieredzi kā pirms mēneša tiku pie visai feina darba lielākajā zoo veikalā Rīgā, kas ir Dino Zoo Imantā. Ļoti tuvu mājām... bet stāsts nav par to. Man ir zaļi mati un redzami tetovējumi uz rokas, bet nevienam no vadības ar to problēmu nav. Vienai kolēģei nepatīk, but tas tik tāds mazs viedoklis. Citai kolēģei arī spilgti oranži mati un tunelis ausī, vēl vienai matiem malas izskūtas un pašai vadītājai garas, garas bizes ar rozā šņorītēm sasietes, krāsaini nagi un daudz spīdīgu rotaslietu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Pirmdiena Aprīlis 28, 2014 12:25 am

Ha, es pat tieku te pieminēta Very Happy

1213, medicīnā nedrīkst garas piedurknes, man par to piekasās katru reizi kad atnāku uz darbu, tas ir tik besīgi... (bet ir vietas, kur uz to neskatās, atkarībā kur strādā un cik stingri ir ģērbšanās noteikumi).
Bet par matu krāsu gan nekad nav piekasījušies Very Happy Nu tikai izteikuši komentārus, bet tas mani nesatrauc. Būtībā nevienu tur nesatrauc kāds kuram stils.
Mana mega problēma ir nesadzijušas rētas uz rokām, tgd ārā karsts un frāze- man ir auksti, tāpēc garas piedurknes- nav vairs īpaši ticama un tad man piedāvā izmērīt temperatūru xD Vēl visas tās pasakas- man kaķis saskrāpēja roku, tāpēc uzliku plāksteri, jo šeit ir infekcijas. Cik tad ilgi to var stāstīt. Brīžiem izmisumā dzen ja godīgi.

Kad bija jāiet pēc medicīnas izziņas, es tik ļoti baidījos, ka būs jāiet arī pie psihiatra, ka apsvēru domu ieģipsēt roku Very Happy jo viņa čeko vai tev nav rētas xD bet par laimi nebija.

Zeloco, ķirurgi jau, kad operē velk sterilo halātu ar garām piedurknēm, bet njā ikdienā ārsti mēdz staigāt halātos ar garām piedurknēm, bet māsām jābūt īsām dooooh.....


Pēdējo reizi labojis Veronika Pirmdiena Aprīlis 28, 2014 12:55 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Pirmdiena Aprīlis 28, 2014 6:47 am

Veronika, kādā ārstniecības iestādē strādā, ja nav noslēpums?
Atpakaļ uz augšu Go down
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Pirmdiena Aprīlis 28, 2014 12:31 pm

Zaptesburka, ja ļoti interesē varu privāti pastāstīt, bet publiski negribu, pasaule maza un tā..
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Pirmdiena Aprīlis 28, 2014 2:09 pm

Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Trešdiena Oktobris 05, 2016 1:51 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Pirmdiena Aprīlis 28, 2014 8:39 pm

Koneko - awesome! Ja atrod vēl saprātīgu kolēģus - ideāli! yes

Veronika - jums tur tā čeko? pilnīgi ar psihiatru?  Shocked 
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Pirmdiena Aprīlis 28, 2014 9:48 pm

Zeloco, nu nē, vnk mums tās obligātās veselības pārbaudes. Ja liek tiesības uz braukšanu, tad ir psihiatrs, bet man nebija jāiet pie psihiatra, par laimi, vnk citi kko ieminējās par to, ka viena no obligātām pārbaudēm ir psihiatrs, tāpēc biju sastresojusies. Bet nē. bija tikai neirologs Very Happy varbūt tas cilvēks, kas teica, ka jāiet pie psihiatra vnk sajauca ar neirologu.

Darbā jau neko nečeko speciāl, tas bija, kad stājos darbā tās veselības pārbaudes.
Atpakaļ uz augšu Go down
Koneko
needles
needles
Koneko


Number of posts : 34
Registration date : 14.06.13

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Otrdiena Aprīlis 29, 2014 3:52 pm

1213 rakstīja:
Dino Zoo Imantā? Pasaule ir tiešām maza. Tur mana čomene no pirmā darba strādā - Laura, arī ar tetovējumiem, tāda forša meitene ar brillēm  excited 
Vienkārši - vai Laurai tagad ir oranži mati un tunelis?
Vai varbūt tas ir cits Dino Zoo. Kurzemes prospektā.
Hmmm... Lauras tur nav, bet ir Liene ar tuneli vienā ausī un oranžiem matiem. Vieglāk sarunāties krievu valodā, un viņas māsa ir vadītāja. Vai tā ir tā pati? A varbūt tiešām cits veikals. Esmu tajā lielajā, kas ir Dammē
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Otrdiena Aprīlis 29, 2014 4:36 pm

Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Trešdiena Oktobris 05, 2016 1:51 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13Pirmdiena Maijs 30, 2016 8:49 pm

Ievēroju, ka zooloģiskajā dārzā baigi ilgi nevar atrast darbinieku kukaiņu barošanai - te var apskatīt vakanci. Es pats būtu gribējis tur iet, bet man būtu dikti agri no rīta uz tādu darbu jābrauc (nedzīvoju Rīgā) hysterical
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Darbs dīvaiņiem - Page 4 Empty
PostTēma: Re: Darbs dīvaiņiem   Darbs dīvaiņiem - Page 4 Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Darbs dīvaiņiem
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 4 no 4Pāriet uz lapu : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Offtopiks :: Beztēma beztēmā-
Pāriet uz: