AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 You think I'm freaky..

Go down 
3 posters
AutorsZiņojums
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

You think I'm freaky.. Empty
PostTēma: You think I'm freaky..   You think I'm freaky.. Petite13Sestdiena Februāris 08, 2014 3:18 pm

Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Trešdiena Oktobris 05, 2016 1:45 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 37
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

You think I'm freaky.. Empty
PostTēma: Re: You think I'm freaky..   You think I'm freaky.. Petite13Sestdiena Februāris 08, 2014 3:37 pm

Zilie mati bija vislabākie  yes Man pašai arī gribas nokrāsot pusi galvas citā krāsā, bet tam vēl briestu, man matu pārmaiņas nāk ļoti ļoti lēnām
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

You think I'm freaky.. Empty
PostTēma: Re: You think I'm freaky..   You think I'm freaky.. Petite13Sestdiena Februāris 08, 2014 3:49 pm

Man matu pārmaiņas pēdējos gadus nāca tā - (atkarībā no līdzekļiem), ka krāsa mainījās katru otro mēnesi, vismaz. Kas ilgāku laiku ir noturējušies uz manas galvas, tie ir melnie. Un mazāku laiku tie zilie. Bet tā - ir sarkani, apnīk. Pēdējoreiz, piemēram, sarkanie vispār bija labi ja 2 nedēļas - izbalēja neglīti  dumb
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 37
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

You think I'm freaky.. Empty
PostTēma: Re: You think I'm freaky..   You think I'm freaky.. Petite13Sestdiena Februāris 08, 2014 4:02 pm

Sarkanā un rudā ir tās, kas izmazgājas visātrāk. Tā kā es "sēžu" uz sarkaniem/rudiem jau vairāk kā gadu, tad nav tik traki, krāsa ir jau pietiekami ieēdusies
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

You think I'm freaky.. Empty
PostTēma: Re: You think I'm freaky..   You think I'm freaky.. Petite13Svētdena Februāris 09, 2014 1:42 am

Es nevaru būt adekvāta šajā jautājumā, bet man vislabāk arī zilie Very Happy *ir zilo matu fanāts* Bet man šķiet, ka tie arī tev labi piestāv, jo uzreiz izceļas acu krāsa un tā..
Sadomājos, ka to pēdējo frizūru (kas man gan traki tieši patīk!), ja nepatīk tā frizūras normalitāte, es tos visus nomālētu zilus. Stilu un griezumu atstātu tādu pašu, tikai zilā krāsā yes Vispār gribētu sev kaut ko līdzīgu, plānoju uz siltāku laiku atkal visu šķipīt nost un sāku domāt varbūt pat iešaut ilgviļņus (tādus "lielos", ne omīšu sīkos Very Happy), skatos un priecājos, kā tev lokojas mati c: Man taisni kā lineāls, nekādi ruļļi neturas.. :c

ps. smējos par tiem "zeloco zābakiem" Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

You think I'm freaky.. Empty
PostTēma: Re: You think I'm freaky..   You think I'm freaky.. Petite13Svētdena Februāris 09, 2014 9:17 am

Zeloco - paldies par komplimentiem. Būs gan jāapbēdina tevi tajā sakarā, ka man mati ir taisni kā lineāls Very Happy
jo tā frizūra bija dienā, kad arodenē man sataisīja to čupakapru uz galvas - pārāk sievišķīgs sakārtojums manam noskaņojumam.  Sleepy 

par taviem matiem - patīk tava dabīgā matu krāsa. Dabīgie toņi (ne-krāsoti dabīgie, bet vienkārši savi mati) tādiem interesantiem cilvēkiem kā tu ir retums Very Happy parasti jau visiem patīk sabliezt visādu blondo vai nezin ko, jo kur ir tāda meitene, kas neko ar saviem matiem nav darījusi Very Happy
es iedomājos tikko kā tev izskatītos zili, ilgviļņu mati - mierīgi varēto patēlot Mārdžu Bumjē no Simpsoniem  excited 
bet tā vispār lokaini piestāv (vai sprogaini), cik te kurās dažās bildēs vakar paskatījos.
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

You think I'm freaky.. Empty
PostTēma: Re: You think I'm freaky..   You think I'm freaky.. Petite13Svētdena Februāris 09, 2014 1:28 pm

Hah, tad tev tie traki labi turās yes
Tie dabīgie jau vairāk bija piespiedu kārtā.. Man jau kādu laiku matu gali ir ombre zili c: (nu dabīgie pāriet zaļganīgi zilā un tas zilā tonī). Nevarēju tomēr nociesties un esmu sapratusi, ka zilā tomēr man tīri dvēseliski patīk un ir "mana".
Un, nāksies tevi apbēdināt - tieši pirms tam bija ombre blondie gali :DReku, pēc pieklājīga cilvēka izskatos pat:
You think I'm freaky.. BPMUdtYCMAIhROG
Mārdža gan nesanāks, jo domāju ļoti maz uz galvas atstāt (domāju kaut ko līdzīgu ala Mailija Sairusa (yes, I know, don't judge me Very Happy)) un tikai to "pirkšķīti" salokot, lai nav katru dienu jācīnās ar veidošanu.. Nu tā es vismaz to esmu iedomājusies Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

You think I'm freaky.. Empty
PostTēma: Re: You think I'm freaky..   You think I'm freaky.. Petite13Svētdena Februāris 09, 2014 9:55 pm

Zeloco - I don't judge you. Kā no slavenā tetovējuma var lasīt: "Onlī Gād vill džug mī" Džag mī.. Whatever Very Happy

You think I'm freaky.. Only-god-will-juge-me-7

Bet tevis pēdējā ieliktā bildē - vispar atpazīt tevi nevar. Tā tiešām nav tava tumblrīgā dvīņu māsa? (ja tev tāda ir, vai nav..)  Shocked giggle 
tik un tā - izskaties glīši Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

You think I'm freaky.. Empty
PostTēma: Re: You think I'm freaky..   You think I'm freaky.. Petite13Trešdiena Februāris 12, 2014 12:39 am

Very Happy Classic Very Happy

Hahah, tumbrl Very Happy Toč, pat neiedomājos Very Happy But yeah, tas kādu laiku atpakaļ, tagad jau cits c: Also, I'm back to pants, so I'm not a lady anymore :c
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

You think I'm freaky.. Empty
PostTēma: Re: You think I'm freaky..   You think I'm freaky.. Petite13Trešdiena Februāris 12, 2014 10:08 pm

Classic pants.. or punk pants? Bikses kā parastas bikses vai rūtainas vai kaut kas kičīgs? :3
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

You think I'm freaky.. Empty
PostTēma: Re: You think I'm freaky..   You think I'm freaky.. Petite13Ceturtdiena Februāris 13, 2014 11:19 pm

Plain black skinny jeans. Nothing worth mentioning, really.. ar kaut kādu non-descript džemperi vai hoodie.. Man vnk darbā apģērbam jābūt "sportiskam" un tas ir tuvākais, ko atļaujos vilkt. Kaut gan jūtos tur kā mājas drēbēs Very Happy Man tas šķiet neparasti, tāpēc, ka iepriekš ļoti "pucējos", kad gāju uz darbu un tagad tur ierasties kaut vai regular svārkos ir tā dīvaini, tīri setinga dēļ.. Gan jau ar laiku "noraušos no ķēdes" un uzvilkšu arī svārkus, jo darba devēji nekādus komentārus vai negatīvas ievirzes nav teikuši par maniem zilajiem matiem un domāju, ka arī vēlāk, kad nogriezīšu (un gan jau, ka nokrāsošu beidzot visus zilus), vai vilkšu kaut ko "ne po reglamentu" neko daudz arī neteiks. As long as it doesn't mess with the work c:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





You think I'm freaky.. Empty
PostTēma: Re: You think I'm freaky..   You think I'm freaky.. Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
You think I'm freaky..
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Paziņojumi :: Useru galerijas-
Pāriet uz: