AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Istaba

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Veronika
fabric
fabric
Veronika


Number of posts : 213
Registration date : 16.11.09

Istaba Empty
PostTēma: Istaba   Istaba Petite13Pirmdiena Oktobris 13, 2014 1:23 am

Nezināju kurā sadaļā šo likt bet jā- parunāsim par istabām Very Happy
Kādas krāsas sienas/aizkari/kkas interesants jums ir, ja pievēršat tam uzmanību? Ja grib var likt bildes  hello cat

Man vnk ir bišķi crazy idejas kā gribu modificēt istabu un radās interese kā gan ir citiem Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Istaba Empty
PostTēma: Re: Istaba   Istaba Petite13Otrdiena Oktobris 14, 2014 10:20 pm

Kad ievācos savējā, bija tādas lavandas krāsas sienas.. toreiz man traki nepatika, visu nokrāsoju baltu ar domu, ka kaut kad sazīmēšu kaut kādus fancy murāļus.. tas bija ~15 gadus atpakaļ Very Happy Vēljoprojām balstas sienas, tagad gan atkal šo domu sāku apcilāt, bet drīz jau atkal vākšos prom, tpc neredzu, ka tas būtu tik aktuāli..
Par mēbelēm runājot man ir neliels miš-maš ar senatnīga paskata un minimālistiski melnām. Kādu laiku bija viss no gaiša koka senatnīgos stilos, bet gribēju kaut ko tumšāku, dabūju lielu tumša koka galdu, uztaisīju milzīgu sienas skapi līdz griestiem ala americana (kaut kas līdzīgs šim, bet less fancy, bez rāmja apkārt un līstītes pašrocīgi pārkrāsoju melnbaltas), tad arī melnbaltu "floating shelves" grāmatplauktu līdz griestiem (man ir ļoti daudz gramatas, kuras izliekos, ka lasu)
Vispār man istaba kaut kāds mūžīgais work in progress..
Bet jā, man pēdējā laikā atnācis vaļā uz šitām lietām, ļoti daudz idejas ko un kā, nevaru sagaidīt jaunu vidi, lai varu visu iekārtot pēc savām vēlmēm.. excited
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Dīvainīte
fabric
fabric
Dīvainīte


Number of posts : 117
Location : Rīga
Registration date : 08.08.12

Istaba Empty
PostTēma: Re: Istaba   Istaba Petite13Ceturtdiena Janvāris 22, 2015 10:48 pm

Pirmās bildes ir vecas, 2011. janvāris, bet jaunākas nav. Pēdejā ir mans garadarbs - zem violetā spīguļojoši zaļi dienas aizkari un violetie taftīgi - abiem sūtīju audumus un šuvu malas, plus, 3 spilvēkiem vēl 3 piepirku un ir arī 6 violeti brīnumi, uz kuriem sēdēt. Bildes pie sienas agrāk bija smuki saliktas, tagad pavisam noņemtas un daudz bardakaināks tas viss pasākums. Ā, un parastais dators tagad kalpo kā puķu plaukts kopā ar subvūferi, jo iegādājos portatīvo ūūūn skapim parādījies auskaru "pakārtuve" un oranžajam dīvānam ir tumši violets pārvalks Very Happy
Istaba 2nio10j
Istaba 2pspuex
Istaba Fk5z47
Istaba 2u8ckts
Istaba 2w4hgjl
Un te mana skapja bilde, lai es neizskatītos pēc pilnīgas cacas Very Happy
Istaba 2gxnzwi

Pēdējā gada laikā reāli biju iepriengusi visādos istabas labiekārtošanas un tilizēšanas darbos, bēēēt, diemžēl, pēc paris mēnešiem jāpārvācas un nav ne jausmas, kā nākamajos apartamentos izskatīsies.. Sad
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Istaba Empty
PostTēma: Re: Istaba   Istaba Petite13Otrdiena Februāris 03, 2015 10:28 pm

Arrow


Pēdējo reizi labojis 1213 Trešdiena Oktobris 05, 2016 1:52 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Istaba Empty
PostTēma: Re: Istaba   Istaba Petite13Otrdiena Februāris 03, 2015 10:32 pm

Dīvainīte rakstīja:

Pēdējā gada laikā reāli biju iepriengusi visādos istabas labiekārtošanas un tilizēšanas darbos, bēēēt, diemžēl, pēc paris mēnešiem jāpārvācas un nav ne jausmas, kā nākamajos apartamentos izskatīsies.. Sad

ideja auskariem laba Happy protams, ja kāds atļauj sacaurumot mēbeles ar kniedēm
Atpakaļ uz augšu Go down
1213
fabric
fabric
1213


Number of posts : 221
Location : Rīga
Registration date : 09.12.12

Istaba Empty
PostTēma: Re: Istaba   Istaba Petite13Otrdiena Februāris 03, 2015 10:46 pm

Arrow
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Istaba Empty
PostTēma: Re: Istaba   Istaba Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Istaba
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Diskusijas-
Pāriet uz: