AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 "yami kawaii"

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

"yami kawaii" Empty
PostTēma: "yami kawaii"   "yami kawaii" Petite13Pirmdiena Marts 28, 2016 4:54 pm

Sveiki! Noskatījos Kawaii International #49  Tur tika prezentēts "yami kawaii", ko ir neiespējami atrast balstoties uz angļu val. rakstību Very Happy
yami = sick/ ill (google translate = darkness)
un kawaii kā vienmēr par piemīlīgumu un ielu modi ;D  laikam japāniskāka versija par pastel goth ^_~

Stila īpašības: balstās uz pasteļtoņiem (tātad nekas jauns nav) un "slimo", it kā ietekme no anime/manga. Izceļas caur aksesuāriem un apdruku apģērbā.

Piemēri:



Ko jūs domājat par šādu stilu? Vai jau staigājat tajā? Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

"yami kawaii" Empty
PostTēma: Re: "yami kawaii"   "yami kawaii" Petite13Trešdiena Marts 30, 2016 3:17 pm

Mans tā arī nesaprast, kas tas ir.
Kaut kas uz bērnišķīgi/naivi mīlīgu stilu?

Būtu feini, ja ieliktu vairāk reālu cilvēku foto, jo grūti iztēloties, kā kaut kas līdzīgs kā animācijā izskatītos dzīvē.
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

"yami kawaii" Empty
PostTēma: Re: "yami kawaii"   "yami kawaii" Petite13Ceturtdiena Marts 31, 2016 12:56 am

Hm... tas ir drīzāk krāsu gammas un apģērba apdruku stils.
Diemžēl, kā jau sūdzējos par vārda atrodamības problēmam, tad arī īsti piemērus no cilvēku bildēm nemācēju atrast Sad
Pārsvarā atradu attēlus, kas atbilst kreklu apdrukām. Piemērā var redzēt arī zeķubikses pa tēmai u.tml. Nav runa īpaši par apģērba siluetu, bet gan par krāsu gammu un saturu, kur krāsu gamma un zīmējums it kā rada piemīlīgu iespaidu, bet, ja ieskatās, tad tā piemīlīgā anime meitenīte, nez kpc otrai meitenītei ar šļirci acī dur XD vai arī anime tēlam visādi plāksteri, apsaitējumi..... traumas, slimnīcu lietas(zāles, instrumenti) un gāzmaskas, kas simbolizē veselības problēmas/ jutību/ traumas tiek pievienots piemīlīgajām lietām, piem. anime stila meiteņu portretiem u.tml.
Ā, pie aksesuāri populārs ir acs apsējs, iespējams ar mēžģīnīti, lai romantiskāks un bēši rozā krāsā Very Happy Tā ka slimības tēma tiek arī nesta ne tikai zīmējuma tēlā bet paša cilvēka koptēlā.
Ceru, ka man izdevāspaskaidrot precīzāk?
Atpakaļ uz augšu Go down
liega
fabric
fabric
liega


Number of posts : 172
Age : 37
Location : Rīga
Registration date : 14.09.12

"yami kawaii" Empty
PostTēma: Re: "yami kawaii"   "yami kawaii" Petite13Piektdiena Aprīlis 01, 2016 12:21 am

Izskatās pēc mīlīga sadismiņa... Suspect Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

"yami kawaii" Empty
PostTēma: Re: "yami kawaii"   "yami kawaii" Petite13Piektdiena Aprīlis 01, 2016 1:01 am

Tas pats labākais Very Happy
Šodien vēl atminējos par Happy tree Friends... uhh... hey, tur ir viss, ko šis stils ņem sev par pamatu - bēši toņi un... un tumšs saturs Very Happy

P.S. k.gan raidījumā stilu pamatoja, ka cilvēkiem patīk uztraukties par citiem, parādīt, ka neesam perfekti... kaut kā ta...
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

"yami kawaii" Empty
PostTēma: Re: "yami kawaii"   "yami kawaii" Petite13Ceturtdiena Aprīlis 07, 2016 1:41 pm

Uu, pirmo reizi redzu kko tādu. Interesanti, bet tiešām noderētu kādas dzīvu cilvēku bildes.

Šie varētu būt pareizie?
"yami kawaii" Lolitasyndrome

"yami kawaii" Ee70e67829539b7ffe11c445cf864229


Esmu dzirdējusi par kowaii, kas laikam sanākt zem creepy cute, bet tajos ir vairāk melnā, šajos, izskatās, ka tikai pasteļi ir.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
žurka-žurka
handsewn
handsewn



Number of posts : 565
Age : 37
Registration date : 08.10.12

"yami kawaii" Empty
PostTēma: Re: "yami kawaii"   "yami kawaii" Petite13Ceturtdiena Aprīlis 07, 2016 5:05 pm

OK, es arī gribu pamēģināt ko atrast.  Very Happy  Ceru, ka zanmon iekomentēs, kuras lietas atbilst un kuras ne.
Hmmm.

Tablešu krelles? (vispār var interesantas atrast, a pagooglē "pill beads""
"yami kawaii" Il_fullxfull.13493444      "yami kawaii" Il_570xN.224656489

Šļirce ar mīlīgi rozā pildījumu?
"yami kawaii" CTRxqOjVAAAxQWn

Laikam kosmētikas maciņš
"yami kawaii" Il_570xN.895227557_flnz

Sejas maska
"yami kawaii" C265f8dcdcd4e562fb71a50521c30432

Kaut kādi random apģērbi ar uzdrukām (pirmais līdzīgs kā oriģinālajā postā, tikai vēl pastelīgākās krāās)
"yami kawaii" 1554241558_2099647263_copy_1024x1024     "yami kawaii" Il_214x170.933004320_lrzm      "yami kawaii" Il_570xN.895472026_rqgu      "yami kawaii" A46dbcb49d10ad2e58f7714c2a5838fb

Lai vai kas ir "saccstry", google izdod interesantus rezultātus
"yami kawaii" B13b61e1b7da0f276cb42f96b7a7d805      "yami kawaii" 6DOKIDOKI-Nadia-Harajuku-2014-05-03-DSC5025      "yami kawaii" 12237585_470493453123340_2003166241_n     "yami kawaii" E8cc09131f57e41bcaed48de88c1410e    "yami kawaii" Tumblr_nyw1onI53A1udxaggo1_1280
Atpakaļ uz augšu Go down
zanmon
fabric
fabric
zanmon


Number of posts : 112
Age : 31
Location : Rīga
Registration date : 20.03.13

"yami kawaii" Empty
PostTēma: Re: "yami kawaii"   "yami kawaii" Petite13Svētdena Maijs 29, 2016 11:07 am

zeloco rakstīja:
par kowaii
Ō! Toties es nekad nebiju dzirdējusi par kowaii un, cik google teica, tad tas ir vnk līdzīgs vārds kawaii, bet ar nozīmi "creepy" tdļ atrodt tumšākas* bildes, tik žēl, ka google īsti atsaucīga uz šādu stilu nav :/ arī linki uz tumblr nebija izteiksmīgi no googles xD

Toties, uzzināju, ka tumblr ir diezgan bieži izmantots yamikawaii tag Happy un arī raksti par yami-kawaii ir internetā, piemēram, ātri varēja atrast tokyofashiondiaries.com šī gada ierakstu par yami-kwaii(k.gan nezinu tādu saitu, bet tās pāris bildīties jau smukas Very Happy )
un man škiet, ka jums abām - zeloco un žurka-žurka, izdevās atrast labus piemērus  Happy
K.gan, man par yami-kawaii, no "Kawaii international" nošķita, ka tas par slimībām, kādas gadās cilvēkam, ne tieši gore vai kas tāds..... Kā nekā, anime kuru izmantoja kā stila pārstāvi bija anime "Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru" (Yuuki Yuuna is a Hero) škiet, ka no šī kadra
Spoiler:
sanāk Very Happy /hm...bet tai animē vairāk fiziskas kaites tiek apspēlētas :?. Pēc ātras noskatīšanās es noliedzu kā labu animi, jo man sirdī par daudz kvēlo satriecošās atmiņas no Mahou Shoujo Madoka★Magica  Happy



kā ar reiz, laikam caur kowaii, uzgāju gurokawaii O.O, kas tad tpt kā kowaii reprezentē baiso~. Gurokawa tiek domāts kā  “creepy cute” un tumblr tag arī bieži izmantots Happy  "yami kawaii" 8529780_style-inspi--gurokawaii-x-halloween-kei_tafe16d12

un bams, vēl viens termins Very Happy :menhera - "it’s a fashion style influenced by medical themes, akin to creepy cute!" Kas man škiet ir vistuvākais tieši yami-kawaii - labi pieminēts arī tumblr tag bet galu galā škiet, ka visi vien vienā creepy pastel maisā metami Very Happy
'āā - gandrīz identiski, bet tmr nē.... Very Happy
"yami kawaii" 256rz2c

P.S. papildinfo - šie stili, tiek mēļots, ka atvasinājušies no fairy kei- kad fejas grib pabiedēt Very Happy

P.S.S. paskatījos to saccstry linku - un tas ātri aizveda uz DA profilu - I guess, autora pseidonīms jo.... DA tas pats, kas google, wow Very Happy es nespētu tā zīmēt/ gleznot arī mentāli C.C man šķiet Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

"yami kawaii" Empty
PostTēma: Re: "yami kawaii"   "yami kawaii" Petite13Svētdena Maijs 29, 2016 6:13 pm

JA, es arī aizdomājos, jau, ka varētu būt kaut kas pa vidu starp fairy kei un guro.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Sponsored content





"yami kawaii" Empty
PostTēma: Re: "yami kawaii"   "yami kawaii" Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
"yami kawaii"
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Diskusijas-
Pāriet uz: