AlternativeFashion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pirmais alternatīvai modei veltīts forums Latvijā!
 
SatursMeklētLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Rīgas ielas

Go down 
+14
Nihil
poisonous.
Taxidermy
platformene
Uzpurnis
Folkblack
Harajuku_girl^^
Wilting
Tjen
wienna_lee
Selene
Mazais
Cain
zeloco
18 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Sestdiena Septembris 15, 2007 8:07 pm

Pēdējā gada laikā Rīgas ielās aizvien biežāk redzami "extraordinary" cilvēku apģērbi (tie paši nereti ir tie paši emo/screamo vai kā viņus tur tagad dēvē), bet tomēr 1-2 cilvēki mēneša laikā šķiet pamaz.. Sad (es gan reti izeju ielās, bet tik un tā...
Patīkamāk būtu, ka uz ielām varētu ieraudzīt vairāk interesantu un drosmīgu cilvēku...)


Pēdējo reizi labojis Pirmdiena Oktobris 08, 2007 6:48 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Cain
sketch
sketch
Cain


Number of posts : 9
Age : 33
Location : Riga
Registration date : 09.09.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Svētdena Septembris 16, 2007 7:43 pm

Nu njez. Arvien biezhaak redzami cilveeki, kuri pamatiigi ar kko paarspiilee, piemeeram kaudze ar meiteniiteem, kuras savas frizuuras deelj atgaadina Sniega cilveekus o.O Un tagad, skolaa pamaniiju dzeku, kur sakaaris sev uz gurniem chetras jostas un veel kaadas chetras kjeedesm izskataas smiekliigi... :s
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.last.fm/user/smerdelis
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Svētdena Septembris 16, 2007 8:37 pm

hahah Very Happy kas iisti bija uz meiteniishu galvaam? Very Happy juutos ieintrigjeeta Happy
njaa.. taas jostas man liekas naav ko semi-j-rock stila, don't you think? wtf
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Mazais
fabric
fabric
Mazais


Number of posts : 252
Age : 32
Location : supernova
Registration date : 22.09.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Sestdiena Septembris 22, 2007 4:31 pm

Latvijai vēl ir jāizaug stila ziņā.
Un arī materiālā.
Visi nevar atļauties tik 'krutas' drēbes, kā daudzi citi. Rolling Eyes


Aizbraucu uz Ventspili, nosvinēt māsas dzimšanas dienu.
Mani pirmo reizi dzīvē nosauca par īmō. ROFL.
Es nepieskaitītu platformu zābakus un lateksa drēbes pie īmō.
Cilvēkiem ātrāk vajadzētu uzaudzēt sev nedaudz vairāk smadzeņu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Selene
stitches
stitches
Selene


Number of posts : 470
Age : 32
Registration date : 09.09.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Sestdiena Septembris 22, 2007 4:59 pm

Nedomāju ka tur tā vaina.
Visticamāk viņi nezināja atšķirību starp emo un tavu stilu(izklausās uz industrial pusi, bet es jau nezinu Very Happy)

Njā, par tiem stila pārspīlējumiem - kas par daudz, tas par skādi.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://red-passion.deviantart.com/
Mazais
fabric
fabric
Mazais


Number of posts : 252
Age : 32
Location : supernova
Registration date : 22.09.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Sestdiena Septembris 22, 2007 5:30 pm

Selene rakstīja:
Nedomāju ka tur tā vaina.
Visticamāk viņi nezināja atšķirību starp emo un tavu stilu(izklausās uz industrial pusi, bet es jau nezinu Very Happy)

Pie industrial NEvar pieskaitīt lateksu.
Atpakaļ uz augšu Go down
Selene
stitches
stitches
Selene


Number of posts : 470
Age : 32
Registration date : 09.09.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Sestdiena Septembris 22, 2007 5:35 pm

Kāpēc?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://red-passion.deviantart.com/
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Sestdiena Septembris 22, 2007 8:41 pm

Mazais rakstīja:
Latvijai vēl ir jāizaug stila ziņā.
Un arī materiālā.
Visi nevar atļauties tik 'krutas' drēbes, kā daudzi citi. Rolling Eyes

Aizbraucu uz Ventspili, nosvinēt māsas dzimšanas dienu.
Mani pirmo reizi dzīvē nosauca par īmō. ROFL.
Es nepieskaitītu platformu zābakus un lateksa drēbes pie īmō.
Cilvēkiem ātrāk vajadzētu uzaudzēt sev nedaudz vairāk smadzeņu.

Piekrītu, stila ziņā cilvēkiem vēl daudz ko mācīties. Un es pat nerunāju par tantiņām, kas met krustus, kad ierauga platformenes, bet par jauniešiem... Nav jau jābūt tā, ka tagad visiem jābūt ļoti alternatīviem, bet būt vnk saprotošiem.
Galu galā mēs neesam nemaz tik atšķirīgi... Piemēram - Ar ko atšķiras blonda čika, kurai ir pieaudzētie mati un džinsu miņuki no čikas ar sintētiskaiem drediem (vai kaut vai krāsainām pieaudzētām šķipsnām, lai līdzīgāk) lateksa miņukos?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Mazais
fabric
fabric
Mazais


Number of posts : 252
Age : 32
Location : supernova
Registration date : 22.09.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Svētdena Septembris 23, 2007 10:45 am

zeloco rakstīja:
Mazais rakstīja:
Latvijai vēl ir jāizaug stila ziņā.
Un arī materiālā.
Visi nevar atļauties tik 'krutas' drēbes, kā daudzi citi. Rolling Eyes

Aizbraucu uz Ventspili, nosvinēt māsas dzimšanas dienu.
Mani pirmo reizi dzīvē nosauca par īmō. ROFL.
Es nepieskaitītu platformu zābakus un lateksa drēbes pie īmō.
Cilvēkiem ātrāk vajadzētu uzaudzēt sev nedaudz vairāk smadzeņu.

Piekrītu, stila ziņā cilvēkiem vēl daudz ko mācīties. Un es pat nerunāju par tantiņām, kas met krustus, kad ierauga platformenes, bet par jauniešiem... Nav jau jābūt tā, ka tagad visiem jābūt ļoti alternatīviem, bet būt vnk saprotošiem.
Galu galā mēs neesam nemaz tik atšķirīgi... Piemēram - Ar ko atšķiras blonda čika, kurai ir pieaudzētie mati un džinsu miņuki no čikas ar sintētiskaiem drediem (vai kaut vai krāsainām pieaudzētām šķipsnām, lai līdzīgāk) lateksa miņukos?


Pārāk apdalīti lai par to padomāt dzīļāk.
Atpakaļ uz augšu Go down
wienna_lee
Tamagothi
Tamagothi
wienna_lee


Number of posts : 193
Age : 36
Location : Neon bubbles
Registration date : 03.08.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Otrdiena Oktobris 02, 2007 4:27 pm

Ņemot vērā, ka es dzīvoju dziļos laukos (tb 28km no Rīgas ^_^) un pēdējā laikā Rīgā parādos visai reti, tad man ir visai maza nojēga, kas tur īsti uz ielām darās, bet es esmu pilnīgi pārliecināta, ka Latvijā cilvēkiem ir ļot ļoti jāaug vienā ziņā - galvenais nav domāt par to, pie kāda stila sevi pieskaitīt ģērbšanās ziņā - galvenais ir izveidot un izkopt SAVU stilu! Yay!
Atpakaļ uz augšu Go down
https://alternativefashion.latvianforum.net/
Tjen
sketch
sketch



Number of posts : 3
Registration date : 23.09.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Otrdiena Oktobris 02, 2007 7:02 pm

hah XD
parasti mani uzskata par to dīvaino cilvēku Very Happy
parasti sataisu kkādus viusl k vai jrock matus tad visi šķībi skatās vai arī vienk bezkaunīgi blenž virsū O_o.
Ņam tagad pats taisu sev drēbes [procesā...] em un latvijā tas nav retums kad tu esi apģērbies dīvaini tad tevi nosauc par emo cilvēki vienk aprobežoti O_o.
Nez par tiem ekstraordināriem cilvēkie... nepamanu tādus Very Happy ļoti reti tikai iekrī acīs jo mani grūti pārsteigt.
Atpakaļ uz augšu Go down
Wilting
fabric
fabric
Wilting


Number of posts : 147
Age : 45
Registration date : 26.09.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Trešdiena Oktobris 03, 2007 8:34 am

Pa cik es esmu veca kā Rīga, tad mans viedoklis par ģērbšanos ikdienā ir - maskējies!! Nafig vajag, ka uz mani blenž, labāk nomaskēšos par normālu cilvēku. Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://klab.lv/userinfo.bml?user=mena
Mazais
fabric
fabric
Mazais


Number of posts : 252
Age : 32
Location : supernova
Registration date : 22.09.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Sestdiena Oktobris 06, 2007 3:20 pm

Selene rakstīja:
Kāpēc?



Tādēļ ka LV industriāljā stilā ir vienkāršība. Tādēļ latekss nepiederas pie industriālā.
Atpakaļ uz augšu Go down
wienna_lee
Tamagothi
Tamagothi
wienna_lee


Number of posts : 193
Age : 36
Location : Neon bubbles
Registration date : 03.08.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Sestdiena Oktobris 06, 2007 6:15 pm

Mazais rakstīja:

Tādēļ ka LV industriāljā stilā ir vienkāršība. Tādēļ latekss nepiederas pie industriālā.

Nu redz, bet tas nemaina faktu, ka ir iespējams arī industrial + latekss, kas ne būt neizskatīsies sliktāk vai mazāk industriāli. Definēt alternatīvus stilus pēc tā, ko nēsā lielākā daļa to piekritēju, manuprāt, ir nedaudz... dīvaini... scratch
Atpakaļ uz augšu Go down
https://alternativefashion.latvianforum.net/
Mazais
fabric
fabric
Mazais


Number of posts : 252
Age : 32
Location : supernova
Registration date : 22.09.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Svētdena Oktobris 07, 2007 9:14 am



Ir iespējams, neviens jau nesaka kad nav, Linda. varētu pat izskatīties smuki. jes.

Cilvēkiem vienmēr vajag sīku definīciju, vismaz lielākajai daļai cilvēku.
Atpakaļ uz augšu Go down
wienna_lee
Tamagothi
Tamagothi
wienna_lee


Number of posts : 193
Age : 36
Location : Neon bubbles
Registration date : 03.08.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Svētdena Oktobris 07, 2007 3:24 pm

Jup, cilvēkiem vajag definīcijas, bet sīki un smalki definējot dažādus alternatīvus stilus, tas viss nedaudz zaudē savu jēgu. Man liekas, ka lielākā daļa visu alternatīvo stilu ir balstīti tieši uz individualitāti, nevis iekļaušanos definīciju rāmīšos! Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
https://alternativefashion.latvianforum.net/
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Svētdena Oktobris 07, 2007 8:55 pm

Piekrītu tam, ka vajag k-kādus vispārējus terminus, lai vispār cilvēki saprot par ko iet runa silent tālāk jau var izpausties (un tur jau īstenība ir tas skaistums)..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Harajuku_girl^^
machine sewn
machine sewn
Harajuku_girl^^


Number of posts : 772
Location : Mie
Registration date : 23.09.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Pirmdiena Oktobris 08, 2007 4:50 pm

piekrītu iepriekšējiem komentāriem par to, ka ja stulu definē pārāk smalki un detalizēti, tas var jaukt individualitāti.
nevienu cilvēku nevar nodefinēt. ir jābūt sev pašam, ar saviem trūkumiem un labajām īpašībām.
tas pats ir ar stilu.

btw. esmu jauniņā. ^_^
sveiki visiem Happy yes
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/lelde666
Folkblack
fabric
fabric



Number of posts : 189
Registration date : 03.10.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Otrdiena Oktobris 09, 2007 2:59 pm

ludzu nekašķēsimies par stiliem.
Jā sabiedriba ir nezinoša manos laukos piemeram taa ir Iecava , Bauskas rajons 44km pa A7 soseju prom no Rīgas
vel pirms laicinja katru kursh uzvilka melnas drebes sauca par metalistu.
nezinu kaa bet vinjiem tagad tur ari ir emo paradijushies Very Happy
bet tadu ka metalistu tikpat kaa nav. vienigais cik zinu tur dzivo mana tuva draudzene kas jau sen ir metala ieksha un vinjas puisis. kas so to dara metal jomaa ar manager work saistitu.
lai nu ka riebjas fakts ka vieteja avize kad raksta par jaunieshu sasniegumiem muzika tiek pieminets vietejais house masters.
kas spele tada un tada kluba. riebjas ka ir shada saurpieraina domasana un neredz maksliniekus kas ir pasha pagasta un daudzko dara ari citas muzikas jomas.


shaja gadijuma laikam par pamatu ir cilveku maza izglitiba.

a ko darit?

iesaku tadu variantu izveidot brivpratigu darba grupu kas uzrakstitu informativu bukletu ar melnbaltiem ne parak lieliem atteliem par musdienu stiliem lai nejuk cilvekiem kas ir kas.

es personigi apnemos.
nosponsoret printesanu. jo man ir labs printeris. ja izveidotu bukletu A4 formata piemeram uz 8 lapam. es varetu izprintet kadus 30 gabalus. un iedot cilvekiem lai vinji izplata lauku rajonos tb informesanai.

es visus nevaru izprintet jo man printeri krasa pietiek aptuveni vel 800 A4 lapam

personigi es varetu uz to iecavu kadus 5 pakert. iedot vietejiem uzticamiem cilvekiem lai novieto so informaciju vietejas skolas. vietejas bibliotekas tur kur apgrozas cilveki.



esmu gatavs ko lietas laba darit tapec ja kadam ir interese un zinasanas varbut varam izveidot sadu darba grupu un veikt informacijas kampanju.

idejas?
Atpakaļ uz augšu Go down
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Trešdiena Oktobris 10, 2007 12:26 am

Baidos, ka tu sastaptos ar ļoti lielu pretsparu sakarā ar šo "sadalīšanu"... tu vari mēģināt virspusēji pastāstīt, ka šādi stili ir un ka no tiem ir vēl daudz atzarojumu, bet dieva dēļ neliec zem tiem "goti - mūzika: Bauhaus, cure etc.; metālisti - mūzika: Children of Bodom, Cradle of Filth (vai ko viņi tur klausās..); saldie - mūzika: Akon, 25 saņķiki (aka 50 cent)..."
Tevi momentā nolinčos... Jo cilvēku ir tik daudz un viņi ir tik atšķirīgi, bez tam viņi lielāko daļu informācijas uztver ļoti personiski...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Folkblack
fabric
fabric



Number of posts : 189
Registration date : 03.10.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Trešdiena Oktobris 10, 2007 12:32 am

kads vel pretspars ja laukos tapatas info ir pamaza un ja kadam nepatik lai uzraksta labaku informacijas materialu.
sabiedriba un paterataji tak vienmer iegus tikai no konkurences vai tad ne?

par to muziku es domaju varetu nemt klasiku tb. piem metalistiem no katra muzikas stila kadas 3 grupas kas aizsaka konkreto novirzienu.


un es jau tos tekstus nerakstishu es tikai printeshu , skavoshu kopa un dalishu.

nu kads grib piedalities vai labak tomer veelas iideet talak lidz muzha galam par to ka Latvija nav modes meka un te mus neviens nesaprot jo te dzivo bezsmadzenju paakji kas no modes neko nejedz.
Atpakaļ uz augšu Go down
Uzpurnis
needles
needles



Number of posts : 46
Registration date : 11.05.08

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Otrdiena Maijs 13, 2008 4:47 pm

Jaunākais kliedziens, cik es esmu pamanījusi, ir emo puisīši, kas šausmīgi cenšas izskatīties pēc meitenītēm... Plus Jefree Star meikaps. Pat nezinu, ko par tādiem domāt. Pēc manas gaumes, pat neizskatās simpātiski.
Atpakaļ uz augšu Go down
platformene
Petticoat
Petticoat
platformene


Number of posts : 1399
Age : 33
Location : cave of spleen
Registration date : 10.09.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Otrdiena Maijs 13, 2008 4:52 pm

liekas, ka šobrīd ir tāds kā klusums pirms vētras... diez, kas uzradīsies?
Atpakaļ uz augšu Go down
http://illu-sab.deviantart.com
zeloco
Dusmīgais tante
Dusmīgais tante
zeloco


Number of posts : 3474
Location : tavā zemapziņā
Registration date : 03.08.07

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Piektdiena Maijs 16, 2008 10:13 am

Es Very Happy
Atpakaļ uz augšu Go down
http://eatmeinkme.etsy.com
Taxidermy
sketch
sketch
Taxidermy


Number of posts : 12
Location : Riga
Registration date : 09.06.10

Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13Piektdiena Augusts 20, 2010 11:01 am

Necienu LV tādu stilu kā emo. LV šis stils ir briesmīgs, nesakopts.... nav vārdu. Tas ko es esmu Rīgā redzējusi ir briesmas... tie visi ir 11-16 gadīgi bērni, kuri nesaprot ko dara. Tas ir smieklīgi.... visas tās vēnu griezšanas un atbaidošais make up. Drēbes nesaskaņotas un uzvilkts viss drēbju skapis mugurā un sakabināti atslēgu piekariņi entie un govs ķēdes. Very Happy
Man ir kauns iet pa ielu. Šie mazie bērni ir ietekmējuši sabiedrību ļoti negatīvi un padarījuši cilvēkus aprobežotus. Es eju pa ielu un cilvēki mani nosauc par emo. Man paliek pretīgi.
Es atvainojos par savu pesimistisko komentāru, bet tikai izssaku savas domas par to visu
Atpakaļ uz augšu Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=100000955456809
Sponsored content





Rīgas ielas Empty
PostTēma: Re: Rīgas ielas   Rīgas ielas Petite13

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Rīgas ielas
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
AlternativeFashion :: Fashion :: Diskusijas-
Pāriet uz: